Naruto ''new Generation''

No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 

Zachodnia wyspa Kraju Wody

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sayate
Hokage
Hokage

Imię : Sayate
Nazwisko : Senju/Asugeki

PisanieTemat: Zachodnia wyspa Kraju Wody   Nie Lis 04, 2012 7:13 pm

Średniej wielkości wyspa należąca do terytorium Kraju Wody. Jest to jednak z wysp rolniczych, jednakże tak jak większość z wysepek otaczających wyspę główną jest silnie pofałdowana i średnio nadaje się do rozwoju tej właśnie dziedziny gospodarki. Z Krajem Wody łączy ją długi, szeroki most, który bardzo często spowija gęsta mgła. Mimo to jest raczej bezpiecznym przejściem. Na samej wyspie znajdują się tylko trzy miasteczka : rolnicze, rybackie oraz wypoczynkowe. Można tutaj zaznać wszystkiego, od ciężkiej pracy w polu po odpoczynek w gorących źródłach.

Spoiler:

PisanieTemat: Re: Zachodnia wyspa Kraju Wody   Nie Lis 04, 2012 7:28 pm

Dokładnie analizując wszystkie trzy miejsca, doszedłem do wniosku że na początku udam się do wioski wypoczynkowej. Uważałem że jest to najlepsze miejsce do rozpoczęcia poszukiwań mojego celu, bynajmniej na pewno w jakiejś placówce byłbym w stanie zdobyć potrzebne mi informacje. Mijając po drodze ludzi i karawany, spoglądałem co jakiś czas za siebie i w okół by przekonać się czy przypadkiem nie jestem śledzony. (Ponieważ byłem w posiadaniu specyficznej zdolności, dzięki której mogłem wyczuć chakrę innych osób, w odpowiednim momencie wykorzystam ją gdy napotkam grupę ludzi lub osobę do której będę miał wątpliwości.)
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Zachodnia wyspa Kraju Wody   Nie Lis 04, 2012 7:41 pm

Spoiler:

PisanieTemat: Re: Zachodnia wyspa Kraju Wody   Nie Lis 04, 2012 9:13 pm

Hmm... pora wrzucić coś na ruszt - pomyślałem, przykładając dłoń do brzucha, który dopominał się o coś smacznego. Dokładnie obserwując całe otoczenie, postanowiłem odwiedzić pierwszy lepszy tani lokal, w którym mógłbym za niską opłatą najeść się do syta. W myślach przewijały mi się różne scenariusze walki, do której dojdzie gdy już spotkam cel mojej misji. Analizowałem wszystko, zwracając uwagę na otoczenie które mógłbym wykorzystać jak i też na ilość przeciwników z którą przyjdzie mi walczyć podczas tego zadania.
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Zachodnia wyspa Kraju Wody   Nie Lis 04, 2012 11:24 pm

Spoiler:

PisanieTemat: Re: Zachodnia wyspa Kraju Wody   Pon Lis 05, 2012 11:42 am

Nie zwracając uwagi na latające przedmioty w okół mojej dalej napychałem swój żołądek przepysznym ramenem. Mimo wszystko byłem czujny i gotowy do uniku przed jakimś meblem lub też naczyniem które leciałoby bezpośrednio w moją stronę. Kończąc posiłek i popijając go herbatą rozejrzałem się dokładnie za towarzystwem w tutejszej knajpie. Oczami szukałem osoby która by wyglądała na największego zbira, a co za tym idzie, osoby która pewnie dużo wiedziała o tutejszym świecie przestępczym.
Pozostając dalej na swoim miejscu, przez dłuższy moment spoglądałem na osoby siedzące przy stoliku gdzie wcześniej ktoś wykrzyknął problem jaki leżał mu na sercu. Miałem nadzieję że sprowokuję garstkę cweli, którzy być może będą tak pomocni i odpowiedzą mi na kilka pytań.
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Zachodnia wyspa Kraju Wody   Pon Lis 05, 2012 5:25 pm

Spoiler:

PisanieTemat: Re: Zachodnia wyspa Kraju Wody   Pon Lis 05, 2012 5:40 pm

Wysłuchując tego co mieli mi do powiedzenia tutejsze zbiry, postanowiłem że nauczę ich dobrych manier.
Błyskawicznie się podniosłem z krzesła, po czym próbowałem złapać za koszulę obrzydliwego członka grupy, jeżeli mi się to udało to z niebywałą prędkością pociągnąłem go do ziemi, tak by twarzą mógł przywitać się z blatem stołu przy którym siedziałem. [ Jeżeli udała mi się ta akcja to kontynuuje]. Gdy owy delikwent zderzył się już ze stołem, skupiłem się na dwójce pozostałych, lidera zostawiłem sobie na deser.
Mężczyznę który stał najbliżej mnie zaatakowałem tzw "Front Kick'iem", na drugiego zaś postanowiłem użyć krzesła na którym chwilę wcześniej grzałem swoje cztery litery. Liczyłem na to że rozbijając mu na głowie drewniany(?) mebel zmuszę go do co najmniej chwilowej drzemki. [Jeżeli i to udało mi się pomyślnie, oczekiwałem na ruch przywódcy, będąc w gotowości do uniku i kontrataku].
[Jeżeli powyższe opcje się nie udały, to skupiłem się na defensywie]
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Zachodnia wyspa Kraju Wody   Pon Lis 05, 2012 5:48 pm

Spoiler:

PisanieTemat: Re: Zachodnia wyspa Kraju Wody   Pon Lis 05, 2012 6:09 pm

Mi to bez różnicy...- odpowiedziałem, unosząc lewą rękę w kierunku osoby która wcześniej przemawiała. Gest ten ... był ukrytym atakiem, wykorzystując dwa schowane w rękawie kunai'e, posłałem je w stronę obu napastników. Moim zamiarem było zdezorientowanie przeciwnika oraz skupienie jego uwagi na lecącym przedmiocie, dzięki czemu mogłem się przygotować do wykonania techniki Tsūtenkyaku. Uderzenie piętą skupiłem na ostatnim pomocniku jak że wspaniałego przywódcy grupy, jeżeli mój atak się powiódł to przystąpię do ataku mężczyzny który niepotrzebnie mnie zaczepił.
[Jeżeli mój atak nie będzie skuteczny lub chybię, zajmę pozycję obronną zwiększając odległość między mną a napastnikami do 8m]

Tsūtenkyaku
Ranga techniki: C
Typ : Ofensywna
Zakres działania : 0-5m
Czas Trwania : 1 post
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 6 postów
Użytkownik skupia chakrę w pięcie, po czym uderza w przeciwnika. Przyjęcie tego ataku bezpośrednio, może nawet zabić. Gdy użytkownik nie trafi, i uderzy w ziemię, to w tym miejscu powstaje krater.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Zachodnia wyspa Kraju Wody   

Powrót do góry Go down

Zachodnia wyspa Kraju Wody
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wyspa Twarzy
» Szkoły Magii na świecie
» Wyspa Endor