Naruto ''new Generation''


No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage
 
IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 
 

 Tsugaru Hyuuga

Go down 
AutorWiadomość
Tsugaru

avatar

Posty : 1
Join date : 31/10/2012
Imię : Tsugaru
Nazwisko : Hyuuga
Wiek : 19

PisanieTemat: Tsugaru Hyuuga   Nie Lis 04, 2012 3:23 pm

Dane Osobowe:
Imię : Tsugaru
Nazwisko : Hyuuga
Płeć : mężczyzna
Wiek : 19lat
Wzrost|Waga :
Klan : Hyuuga
Pochodzenie : Ex. Konoha teraz przebywa w Sunie

Dane Shinobi:
Ranga : Nukenin
Ranga Technik : C
Kekkei Genkai|Umiejętność Specjalna : Byakugan
Natura Chakry : Futon
Żywioły Chakry : Suiton
Talent Główny : Taijutsu
Umiejętności Dodatkowe Szybkość/Zręczność

Opis Postaci :
Wygląd : Tsugaru ma dość długie włosy koloru czarnego. Włosy sięgają za ramiona, są gładkie co nadaje im efekt ładnie ułożonych. Ma ładne przykuwające uwagę oczy koloru białego. Jak każdy członek klanu Hyuuga potrafi aktywować Byakugana, co powoduje iż jego oczy są jeszcze bardziej wyjątkowe. Reszta jego twarzy jest raczej przeciętna. Nos nieco bardziej zaokrąglony oraz usta w wyrazie (pocker -face) niezmiennym i uszy przykryte włosami. Ciało chłopaka nie różni się niczym od innych. Jest chudy, wysportowany, nieco umięśniony. Na lewej ręce ma bliznę w kształcie długiej linii od nadgarstka po łokieć. Można też zwrócić uwagę na jego ruchy które są płynne, jakby wykonywane z lekkością i ogromną dokładnością. Tsugaru odziany jest w szarą bluzkę i czarne spodnie za kolana, wszystko to jest przykryte czarnym poszarpanym płaszczem. Piętę oraz kostki chronią bandaże owinięte wokół stóp, oraz nosi tradycyjne sandały. Sprawia wrażenie człowieka który wie czego chce, ale także kogoś kto łatwo pakuje się w kłopoty.
Charakter : Tsu ma to do siebie, że nie potrafi być smutny… zawsze się uśmiecha i znajduje byle pretekst by odciągnąć zmartwienia na bok. Niektórych to może doprowadzać do szału ale tak to już jest. Poza jego uśmiechem i zabawnym podejściem do życie kryje się człowiek sumienny, wytrwały, uczynny i pomocny. Nie cofa danego słowa i zawsze dotrzymanych obietnic. Jest gotów udzielić pomocy każdemu kto takiej potrzebuje. Oprócz tego wszystkiego Tsugaru jeśli ma wybór nie pomoże wiosce w potrzebie. Jego przeszłość ukształtowała pewną opinię co do wiosek i ich zarządców. Jako członek boczne gałęzi klanu był często pomiatany a jego charakter denerwował radę klanu co miało swoje konsekwencje.
Podczas walki Tsu ciągle ma ten sam grymas doprowadzający do szału przeciwnika, jednak on jest cały czas skupiony i skoncentrowany.
Historia : Historia Hyuugi zaczyna się w wiosce liścia, kiedy wszystko było w miarę spokojne i uporządkowane. Tsugaru urodził się w dzielnicy klanu Hyuuga i tam przeżył pierwsze dziewięć lat. Narodził się w pięknym domu, gdzie mieszkali jego rodzice. Matka Katrin była piękną blondynką, o pięknej cerze i szczupłej budowie ciała. Była zawsze ciepła i miła. Ojciec Sobaru był pracowitym kochającym człowiekiem, który zawsze był posłuszny rozkazom. Oboje pochodzili z bocznej gałęzi klanu co odczuwało się po traktowaniu ich wobec swych ,,panów,,. Tak się zdarzyło że rodzina Tsu służyła od pokoleń głównej gałęzi i słynęła z bezgranicznej lojalności. Sam chłopiec był już wykorzystywany do brudnych prac jako nosiciel. Biegał od budynku do budynku roznosząc wiadomości nadsyłane przez radę. Wszystko to było normą dla bocznej gałęzi więc nikt nie sprzeciwiał się takiemu traktowaniu. Nikt aż do pewnego momentu kiedy nadszedł dzień rozstania chłopaka z rodziną, wioską i przeszłością. Służenie przestało mieć znaczenie a liczyła się tylko wolność.
Była zima, słońce już zaszło ale wciąż było wcześnie. Tego właśnie dnia młody Tsu wracał właśnie do domu kiedy usłyszał jak w budynku obok ktoś krzyczy ze złości. Podbiegł po cichu i zajrzał przez okno. Ujrzał w nim najwyższą radę klanu i ludzi z wioski. Ci wydawali się być bardzo ważnymi osobistościami gdyż mówili śmiałym, ważnym tonem. Mówili coś o tajnym działaniu Hyuugi i coś o niebezpieczeństwie jakie stanowi dla wioski. Tsu nieba rdzo rozumiał o co chodzi, był jeszcze zbyt młody ale kiedy usłyszał słowa ,,To Katrin i Sobaru. To oni są winni. Od lat służą nam a my ich przejrzeliśmy. Prowadzą tajemny spisek przeciw głównej gałęzi a oprócz tego właśnie ich szukacie…- Chłopak większości nie rozumiał lecz wiedział że musi wracać do domu by opowiedzieć o tym rodzicom. Biegł szybko przez ciemną uliczkę, chcąc dotrzeć do ciepłego domu. Kiedy tam dotarł zobaczył obcego mężczyznę, który szybko co powiedział i zniknął wybiegając z domu. Tsu szybko zawołał rodziców czyjąc narastający w nim strach. Udało mu się. Zdążył wejść do domu i opowiedzieć to wszystko ojcu. Tata tylko się uśmiechnął poklepał go po włosach i powiedział ze spokojem: -Zagramy w grę? Będziemy uciekać przez las i kto pierwszy dotrze do rzeki wygrywa. Tylko musimy się spieszyć bo inni ludzie też będą chcieli nas dogonić.- wypowiedział te słowa czekając na reakcję syna. –Jasne że chcę zagrać.- odpowiedział z entuzjazmem Tsu i podbiegł do drzwi. –Kiedy zaczynamy?- zwołał. –Musisz się ciepło ubrać bo na dworze jest zimno.- Usłyszał cichy głos dochodzący z kuchni.
Przybiegł Sobaru –Musimy już biec- powiedział z poważną miną dając znak żonie kierując oczy w stronę tylnych drzwi. Wszyscy troje wybiegli z domu kierując się do lasu, biegli tak i biegli. Tsu poczuł się zmęczony więc ojciec wziął go na ramiona. Dotarli do bramy wioski i udało im się przejść . Teraz już szli powoli kierując się w niewiadomą stronę. Nie wiadomo ile czasu już minęło kiedy nagle usłyszeli krzyki i wojownicze nawoływania. Sobaru kazał się młodemu Hyudze schować. Tsugaru pobiegł do najbliższego drzewa i schował się za nim. Nie mógł zobaczyć co się stało ale słychać było czyjeś kroki i dźwięk stali. Czasem dało się słyszeć krzyki a kiedy przerażony Tsu przewrócił się bo nogi miał jak z ,,galarety,, Zobaczył swoją matkę związaną z innymi ludźmi. Ojciec leżał na ziemi ciężko dysząc spojrzał w oczy synowi i bezgłośnie wypowiedział
-Uciekaj!- Tsugaru powstał i ze Łazami w oczach zaczął biec. Za plecami usłyszał –Tam jest dziecko! Zabić go!- i odwrócił się aby zobaczyć co się dzieje. Ujrzał ojca który przebił kunaiem jakiegoś człowieka który kierował się w jego stronę. Następnie rzucił się na następnego który zbliżał się do Hyuugi. Tsu krzyknął ale zaczął uciekać. Chciał się znaleźć jak najdalej stąd. On tego nie widział ale każdy zbir teraz siłował się z Sobaru który w końcu opadł z sił któryś przebił go kataną. Jedyne co Tsu usłyszał to głośny krzyk matki.
Nie wiedział jak długo już ucieka ale był zmęczony i głodny. Widział wszystko jak przez mgłę a na dodatek prawie stracił świadomość co się z nim dzieje. Jedyne co zapamiętał tej nocy to krzyk matki oraz słowo Uciekaj!. Zanim totalnie zapuścił się w śnie upadł na ziemię pokrytą śniegiem i ujrzał zamarzniętą rzekę. To był cel tej gry.

Obudził się w ramionach nieznajomego człowieka. Jedyne co poznał to białe oczy wskazujące na to że pochodził z klanu Hyuuga. Mężczyzna dał mu wodę i jedzenie, zaraz po tym Tsu zasnął.
Obudził się leżąc w łóżku, nie wiedząc który jest dzień, wiedział że jest słaby i spragniony. Rozejrzał się po pokoju i stwierdził iż znajduje się w małym mieszkaniu. Początkowo spanikował i wstał z łóżka chcąc zrobić cokolwiek. Przeszedł do następnego pomieszczenia i zobaczył tego samego człowieka który go tu przyniósł. Ten siedział przy stole i czytał książkę, którą odłożył kiedy pojawił się Hyuuga.
-Jak się spało? Głodny? Spragniony? – zapytał go mężczyzna.
-Głodny i spragniony.- odpowiedział nieśmiałym tonem. W głowie miał mnóstwo pytań na które chciał natychmiast dostać odpowiedzi, ale wiedział że to byłoby niemiłe. Zaczął więc od podstawowych pytań.
-Kim pan jest? Gdzie jestem i co się stało z moimi rodzicami?- zapytał.
-Hymm… jestem twoim wujkiem… jesteś w moim domu a dokładniej w Sunie.- powiedział normalnym tonem i wyszedł do kuchni, by powrócić z talerzem na którym znajdowały się placki.
-Proszę możesz usiąść i zjeść, tu masz wodę. Więc na trzecie pytanie mogę odpowiedzieć c i w ten sposób… Twoi rodzice nie żyją. Zaginęli podczas ucieczki z wioski. Zostali napadnięci przez łowców, którzy zapędzili twoich rodziców najprawdopodobniej do niewoli. Tam zginęli.- spojrzał na chłopaka jakby chcąc się upewnić czy mu uwierzył. Ale Tsugaru milczał jedząc powoli placki, popijając jakimś nieznanym mu płynem.
Mijały dni a chłopak wciąż pogrążony był w smutku. Nie mówił nic, prawie nie wychodził z pokoju który dostał od wujka. Jedyne czego się dowiedział o wujku to , że nazywa się Rebo i jest ninja. Rebo chcąc wywabić Tsu z pokoju zaczął ćwiczyć dziwne ruchy ze sztyletami. Był to szok dla Tsugaru ponieważ wiedział że Hyuuga specjalizuje się w walce w ręcz. Kiedy go zapytał o co chodzi on powiedział że musi zacząć go uczyć jeśli tylko wyrazi zgodę. Chłopak zaciekawiony płynnością ruchów jakie wykonywał Rebo zgodził się na naukę oraz przystąpienie do Akademii ninja. Uczył się tam bardzo pilnie, ponieważ okazało się to bardzo ciekawe i przyjemne. Uczył się też we władaniu sztyletami u wujka. Nie minęło parę lat a Tsu zdał akademię i został geninem, a opaskę założył na ramieniu. Zdobył również nowy charakter który był bardzo dziwny. Śmiał się, był otwarty, śmieszny i uprzejmy. Mimo wszystko nie zdobył przyjaciół ponieważ innym nie pasował ciągły uśmiech na twarzy Hyuugi który nigdy nie schodził z twarzy. Został przydzielony do trzyosobowej dróżyny w której znajdował się jeszcze jeden chłopiec Hill i dziewczyna Bouri. Ich sensei był dość surowy i wymagający. Często denerwował się na Tsugaru że nie słucha go i błądzi myślami w chmurach. Wszystko układało się coraz lepiej. Bouri zakochała się w Hyuudze a on z wzajemnością. Kolegował się z Hillem, tylko z senseiem miał problem. Często miał do niego wyrzuty sumienia i im starszy się robił tym bardziej go nienawidził. Ciągle go upokarzał i poniżał. Tsugaru nauczył się jak opanować złość więc często drażnił senseia reagując na obrazę uśmiechem. Relacje wujkiem były coraz lepsze tak jak jego zdolności. Jedynie czego mu brakowało to aktywowanego Byakugana. Sądził że jak go aktywuje to zyska szacunek senseia. Jednak wszystko potoczyło się inaczej.

Pewnego dnia wybrali się całą drużyną na misję rangi C. Wszystko przebiegało pomyślnie do momentu w którym misja wskoczyła o rangę wyżej. Nieoczekiwanie odprowadzając kogoś do Kiri zostali napadnięci przez zwykłych bandytów. Tsu miał za zadanie pilnować faceta który musiał się dostać do wioski. Obok Hyuugi stali pozostali członkowie drużyny. Sensei był w trakcie walki. Nawet nieźle mu szło dopuki nie pojawiły się posiłki. Sensei położył na ziemię wielu zbirów ale tracił przy tym siły. Na pomoc przyszli mu uczniowie. Hyuuga wciąż pilnował mężczyznę który stał patrząc na walkę. Tsu chciał pomóc ale nie mógł, nie chciał zawieść senseia. Walka dobiegła końca i nikt nie odniósł ciężkich obrażeń. Sensei był dumny ze swoich uczniów ale nie omieszkał skrytykować ,,tchórzliwego Tsugaru’’. Tego było już za wiele Hyuuga wyciągnął kunai i skierował go w kierunku mistrza. Ten się zaśmiał i czekał co zrobi dalej chłopak. Tsu pobiegł na senseia, wszyscy rzucili się na Hyuugę aby go powstrzymać. Ale on dostał jakby ataku furii. Nim ktokolwiek zdołał się postrzec on odepchnął pozostałych członków drużyny, i siłował się z śmiejącym się senseiem. Hill i Bouri patrzeli na żałosną walkę, a facet który miał bezpiecznie dotrzeć do Kiri wziął katanę od zbira i zaczął wymachiwać kibicując i podgrzewając atmosferę. Hill stwierdził że to wszystko jest okropnie żałosne i zakrył twarz dłonią . Bouri ,,fochnęła’’ się twierdząc że Tsu powinien się opanować, przecież nie ma szans.
I nagle to się zdarzyło w ułamku sekundy. Hyuuga potknął się i przypadkowo popchnął faceta z kataną który przewrócił się na Hilla. Sensei śmiał się a Bouri wściekła się nie na żarty. Tsu pomógł wstać mężczyźnie i zobaczył katanę we krwi. Spojrzał na Hilla a on leżał na ziemi nie ruchomo, krwawiąc z brzucha. Bouri krzyknęła z przerażeniem a sensei podbiegł do martwego ciała. Kiedy wreszcie spojrzał na Hyuugę, Tsu zobaczył nienawiść. Mistrz przybił go do drzewa krzycząc prosto w twarz wszystko co mu się nawinęło na język. Hyuuga wreszcie oprzytomniał:
-To twoja wina.- powiedział –Popchnąłeś mnie, to twoja wina. Ty go zabiłeś nie ja.- wypowiedział te słowa spokojnie patrząc jak zareaguje sensei.
-Co powiedziałeś ?- zapytał albo raczej zdziwił się a twarz mu poczerwieniała.
-Ty go zabiłeś.- powiedział czując jak narasta w nim odwaga. –Ty go zabiłeś- prawie krzyknął i poczuł mrowienie w oczach. – Ty..ty… ZABIŁEŚ GO!- wrzasnął a kiedy nie wytrzymał i musiał zamknąć oczy bo mrowienie powodowało łzawienie. Otworzył oczy a wtedy zobaczył świat zupełnie inaczej. Sensei zobaczył jak młody Hyuuga uaktywnił swój Byakugan.

Tsugaru nie obwiniał się o śmierć Hilla, ale wszyscy obwiniali go o to. Mimo wszystko Tsugaru mógł dalej być w drużynie, ale Bouri nie odzywała się do niego a sensei traktował go jak powietrze. Do drużyny doszedł nowy członek i razem przystąpili do egzaminy na chuunina. Wszyscy troje go zdali. Tsugaru wyprowadził się od wujka zabierając ze sobą tylko sztylety oraz figurkę orła którą dostał od Bouri kiedy jeszcze byli razem. Tsugaru wiedzie teraz spokojne życie we własnym domu. Nie stracił charakteru po tym incydencie ale przysiągł sobie iż nigdy nie straci nad sobą panowania.
Aktualnie przebywa w w Sunie gdzie prowadzi spokojny żywot unikając ninja Konohy. Zdał sobie sprawę iż jest poszukiwany w rodzinnej wiosce. Nadal rozmyśla nad tym jak i dlaczego to właśnie jego rodzice zostali wplątani w rachubę, wewnątrz siebie czyje niepokój co do rady głównych wiosek.

Nindo : Uwolnić wszystkich od niewoli.


Ekwipunek :
Ryo : 500
Przedmioty :
-sztylety od wujka(trzyma pod czarnym płaszczem)
-10kunai (w kaburze na lewym udzie)
-10shurikenów (w kaburze przy pasie)
Plecak:
-drewniana figurka w kształcie orła
-ubranie na zmianę oraz zapasowy bandaż
Techniki :
Podstawy

Wykonane Misje :
~D :
~C :
~B :
~A :
~S :

Stoczone Pojedynki :
~Wygrane :
~Przegrane :
~Zremisowane :


Ostatnio zmieniony przez Tsugaru dnia Wto Lis 06, 2012 4:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Yubari
Chūnin
Chūnin
avatar

Posty : 300
Join date : 05/10/2012
Imię : Yubari
Nazwisko : Uchiha
Wiek : 18

PisanieTemat: Re: Tsugaru Hyuuga   Nie Lis 04, 2012 3:56 pm

Hm..Niech się wypowie na ten temat Myuki, czy zgadza się na Hyuugę poza Konohą.

_________________
Uchiha..

"Bo w oczach tkwi siła duszy"
I II
Powrót do góry Go down
Kise
Genin
Genin
avatar

Posty : 11
Age : 24
Join date : 01/11/2012
Imię : Kise
Nazwisko : Taiga
Wiek : 10

PisanieTemat: Re: Tsugaru Hyuuga   Nie Lis 04, 2012 9:58 pm

A ja się nie zgadzam na żadnych więcej Chuunin'ów i Jounin'ów. No już bez przesady, zaraz wioski skończą się na Kage -> 3 Jounin'ów -> 1x Chuunin -> 1x Genin i zrób tu przy takim ustawieniu egzamin an Chuunin'a albo normalną drużynę.

Zatem kontynuując moja opinia jest taka :
Proponuję przepuścić go do Suny z "białymi oczami", aczkolwiek na pewnych warunkach :
~ Ranga Genin.
~ Jako, że posiadasz "legendarne" Kekkei Genkai Konohy, a przebywasz w innej wiosce to przez całą osadę wioski liścia jesteś poszukiwany listem gończym. Konoha Cię nie lubi i Cię goni, natomiast w Suna masz azyl.
Proszę również o wypowiedzenie się Sayate czy taka opcja mu pasuje. Następnie czekam na ripostę Tsugaru - omówienie następnych szczegółów, po których jedna z naszych adminek da upragniony akcept.

Druga opcja:
Chuunin z jakimś klanem z Suny - jesteś wolny i masz upragnioną rangę.

_________________
Powrót do góry Go down
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Tsugaru Hyuuga   

Powrót do góry Go down
 
Tsugaru Hyuuga
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto ''new Generation'' :: Karta Postaci :: Do Akceptacji-
Skocz do: