Naruto ''new Generation''

No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 

Restauracja rodziny Hakume

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość

PisanieTemat: Restauracja rodziny Hakume    Nie Lis 04, 2012 1:23 pm

Lokal znajduje się w centrum dzielnicy handlowej, stanowi on stary dwupiętrowy budynek, na parterze znajduje się restauracja u góry zaś mieszkają jej właściciele. Miejsce to nie jest aż tak bardzo oblegane przez klientów ponieważ jest małą knajpą. Zazwyczaj ilość klientów nie przekracza dwudziestu osób, lokal zazwyczaj odwiedzą cywile i shinobi ze względu na tanią i smaczną ofertę restauracji.W pomieszczeniu znajduje się kilka drewnianych stołów, przy każdym z nich są cztery krzesła , na blacie stołu widnieje menu w którym do wyboru mamy tanie obiady, desery, różnego rodzaju napoje oraz te wysoko procentowe. Ściany pomalowane są na beżowy kolor z ciemnymi elementami dekoracji przypominającej bambusowy las. Po prawej stronie od wejścia znajduje się bar w okół którego ułożone są owalne krzesła, zaś kilka metrów dalej znajdują się drzwi do kuchni, z której kelnerzy dostarczają posiłki dla klientów.
W zachodniej części lokalu znajduje się mała scena, na której zawsze po godzinie 20.00 występuje słynna piosenkarka i tancerka Isumi Takana. To wspaniałe miejsce ma wyrobioną dobrą renomę w całej wiosce, w większości zawdzięcza to spokojnej atmosferze oraz niskim cenom w menu. Restauracja jest czynna praktycznie przez całą dobę.

Nie posiadając żadnych konkretnych planów na ten wieczór, postanowiłem że odwiedzę restaurację w której dość często przebywałem by najeść się przed misjami.Wracając z miejsca w którym znajdował się wodospadu ruszyłem w trasę, przechadzając się po różnego rodzaju uliczkach Kiri Gakure, po kilkunastu minutach dotarłem do lokalu.Wszedłem do środka odziany w czarną rozpiętą kurtkę z elementami futra na kołnierzu i rękawach oraz czarne spodnie. Rozejrzałem się po restauracji by rozpoznać wśród małej grupy osób jakąś znajomą twarz, niestety wszystkie były mi obce.
Zajałem wolny stolik i rozsiadłem się wygodnie na krześle, po czym zawołałem kelnera i złożyłem zamówienie na zimną herbatę miętową, z kostkami lodu. Kelner odebrał zamówienie i ruszył by poinformować barmana o tym by przyrządził w dość nietypowy sposób miętową herbatę.
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

Imię : Sayate
Nazwisko : Senju/Asugeki

PisanieTemat: Re: Restauracja rodziny Hakume    Nie Lis 04, 2012 2:02 pm

Spoiler:

PisanieTemat: Re: Restauracja rodziny Hakume    Nie Lis 04, 2012 5:25 pm

Popijając kulturalnie herbatę zwróciłem uwagę na zakapturzona postać która weszła do restauracji. Gdy nieznajomy mi mężczyzna zadał pytanie, postanowiłem odpowiedzieć - Taa... to ja.
Oczekując dalszego przebiegu rozmowy, zorientowałem się że przybysz rzuca w moją stronę mały zwój, który od razu bez wahania złapałem i położyłem na stole. Dzięki - odparłem, zdając sobie sprawę z tego że wreszcie nadszedł moment dzięki któremu nie będę musiał stypić samotnie w wiosce.
Wysłuchując krótkiej wypowiedzi członka Anbu, odłożyłem pusty kubek po wypitej herbacie, następnie odkładającą zapłatę schowałem zwój( pod pazuchę)i wstałem. Zasuwając po sobie krzesło, machnąłem jedną ręką do znajomego mi barmana. Nie oczekując na jego reakcję opuściłem lokal i udałem się do bramy wioski.
[Z/T]
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Restauracja rodziny Hakume    

Powrót do góry Go down

Restauracja rodziny Hakume
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Restauracja Tamesis
» Ród Rogińskich