Naruto ''new Generation''

No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 

Obrona Wioski

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Kai
Sousetsu
Sousetsu

Imię : Kai
Nazwisko : Yagami

PisanieTemat: Obrona Wioski   Czw Paź 25, 2012 9:42 pm

Dobra, wybaczcie za chaotyczny zapis tego wszystkiego co będzie wam dane przeczytać po tym krótkim wstępie, ale szlag mnie trafia jak widzę czasem co dzieje się z ludźmi, jak to znikąd pojawiają się w wiosce, a drudzy wyciągają ANBU jak z rękawa i jeśli populacja wioski liczy sobie 100 Shinobi to nagle w tej licznie jest 100000 oddziałów specjalnych jednostek.

Zatem proponuję by każdy Kage miał obowiązek stworzyć temat, w którym opisze jak dokładnie jest strzeżona wioska - czy istnieją jakieś bariery jak w Konoha, ilu strażników jest przy bramie itd. Oczywiście to wszystko ma być na HIDE i do wglądu tylko i wyłącznie dla Administracji/MG.

Dochodzi tu kolejna sprawa, czyli dla przykładu każda wioska na start otrzyma 100k Ryo, które może wydać na uzbrojenie, fortyfikacje NPC itd. Należałoby określić koszt np takiego ANBU NPC, z których każdy posiadałby taką samą siłę bojową, oczywiście działali by w jednostkach medycznych pieczętujących itd. Dodatkowe kwoty na zakup czegoś innego zdobywaliby gracze, którzy wracając z misji otrzymują 100% wynagrodzenia za swoją misję, a do wioski trafiałoby dodatkowe 25% tej kwoty.

Należałoby rozpisać cały cennik i inne takie rzeczy, ale to tym mogę się zająć jak pomysł się przyjmie.
Powrót do góry Go down
Nukenin
Nukenin

Imię : #69
Nazwisko : ---

PisanieTemat: Re: Obrona Wioski   Czw Paź 25, 2012 9:47 pm

Mi się podoba, sam nawet nad tym myślałem ale stwierdziłem że za dużo roboty. Jeżeli uważasz że to zrobisz, to wydaje mi się że wszyscy powinni się zgodzić. Ataki znikąd? Ależ ja się nie pojawiłem znikąd. Przeszedłem sobie najprostszą drogą do konoha, nie pojawiłem się w środku niej, opisałem drogę jak do niej idę. Po za tym nawet nie przekroczyłem jej terenu. =/

Pomysł dobry, Ja jestem za . Smile
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

Imię : Sayate
Nazwisko : Senju/Asugeki

PisanieTemat: Re: Obrona Wioski   Czw Paź 25, 2012 9:49 pm

Hm no i do tego przydałoby się określić jakiś zasób technik jakie Ci NPC posiadają, ponieważ ktoś mógłby wymyślać techniki (np ja) specjalnie do zaistniałej sytuacji, co nie byłoby w ogóle fair w stosunku np do tej osoby atakującej (biedny 69 Wink )

Miyuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Imię : Miyuki
Nazwisko : Nakane

PisanieTemat: Re: Obrona Wioski   Czw Paź 25, 2012 9:51 pm

Gdyby był to Facebook dałabym ''Lubię to''. Tak popieram cię, sama jestem ostatnio zakłopotana i dlatego zbytnio nie zwracałam na to uwagi. Ale cóż, dzisiejsza afera dała swe znaki. Dobrze by było gdyby coś takiego powstało, może zacznijmy od tego że w każdej wiosce np. jest tylko i wyłącznie 11 ANBU. Nie więcej nie mniej . Jednak dokładna liczba jest do ustalenia. Następnie bariera, hmm no coś by tu można wymyślić, każda wioska wyróżniała by się swoją super xd obroną i dzięki temu nie łatwo będzie zaatakować wioskę od tak sobie. Podsumują jestem za.

* Walka dla samego siebie nie może dać ci prawdziwej siły.
* Zrobię wszystko, aby chronić tych, których kocham.
Ekwipunek: 10x Kunai, 10x Shuriken'ów, Wachlarz, 20 metrów linki, 5x Bomb Dymnych, 5 Bomb Świetlnych, mała apteczka, 10x Karteczek wybuchowych, 2x Fuma Shuriken , 3x Czyste zwoje, 5x Yondaime Kunai, Katana, 4x Lodowe Bomby, 6x Bomby usypiające
Powrót do góry Go down
http://shinobidastiny.dialog.tv
Sharkey
Kazekage
Kazekage

Imię : Sharkey
Nazwisko : Douhito

PisanieTemat: Re: Obrona Wioski   Pią Paź 26, 2012 1:17 pm

jak najbardziej za z malutkimi poprawkami, które opiszę później Razz

Prowadzę misje/ sędzuje walki.
Chcesz żeby poprowadzić Ci misje lub posędziować walkę? Pisz PW [Only admins are allowed to see this image]

Tym kolorem piszę jako MG.
Powrót do góry Go down
Sharkey
Kazekage
Kazekage

Imię : Sharkey
Nazwisko : Douhito

PisanieTemat: Re: Obrona Wioski   Nie Paź 28, 2012 1:00 pm

A więc moja poprawka!
Bardzo dobry pomysł według mnie. Tylko proponuję nałożyć na Kage przymus założenia KP swoich najważniejszych pomocników. Pierw oczywiście należy określić ich liczbę ale mniej więcej mogłoby to wyglądać tak:
Kazekage (poświęcę się dla przykładu) ma do wykorzystania 3 NPCetów z KP. W takiej karcie postaci musi określić jak wygląda ta postać, jakie umiejętności posiada oraz jakimi technikami się posługuje.

Po co to wszystko?
A no łatwo wtedy jest kontrolować takie postacie. Unikniemy sytuacji w której Kage opisuje pierw, że jego podwładny to mistrz ninjutsu ale zaraz później zostajemy przez tego podwładnego zatrzymani wysokopoziomową techniką genjutsu.

Tyle z mojej strony Wink

Prowadzę misje/ sędzuje walki.
Chcesz żeby poprowadzić Ci misje lub posędziować walkę? Pisz PW [Only admins are allowed to see this image]

Tym kolorem piszę jako MG.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Obrona Wioski   

Powrót do góry Go down

Obrona Wioski
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Obrona Przed Czarną Magią
» Klasa do Obrony Przed Czarną Magią