Naruto ''new Generation''


No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage
 
IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 
 

 Eizo Uchiha

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Eizo
Jounin
Jounin
avatar

Posty : 51
Age : 20
Join date : 11/10/2012
Imię : Eizo
Nazwisko : Uchiha
Wiek : 19

PisanieTemat: Eizo Uchiha   Czw Paź 25, 2012 9:15 am

Dane Osobowe:
Imię : Eizo
Nazwisko : Uchiha
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 19
Wzrost|Waga :
Klan : Uchiha
Pochodzenie : Konoha-Gakure No Sato

Dane Shinobi:
Ranga : Jounin
Ranga Technik : B
Kekkei Genkai|Umiejętność Specjalna : Sharingan - Dai ni reberu-ni tomoe
Natura Chakry : Katon
Żywioły Chakry : Raiton
Talent Główny : GenJutsu
Umiejętności Dodatkowe Inteligencja, Szybkość

Opis Postaci :
Wygląd : Eizo posiada czarne, długie i zawsze zadbane włosy, które porządkuje spinając je białymi spinkami. Smukła i delikatna twarz idealnie komponuje się z szarymi oczami Jounina z Konohy. Eizo prawie wcale nie okazuje emocji więc na jego twarzy zawsze maluje się obojętność i znużenie. 19-letni chłopak ubiera się w czarny płaszcz przepasany białym pasem. Na nogach nosi typowe czarne sandały. Jounin zawsze stara się wyglądać dobrze i porządnie, gdyż nie chciałby być brany za niechluja. Dla klanu Uchiha Eizo nie jest wcale wyjątkiem, jak każdy członek tego klanu ma czarne włosy i szare oczy. Ten z pozoru niegroźny chłopak może niejednokrotnie zaskoczyć.
Charakter : Czarnowłosy członek klanu Uchiha jest dość nietypowym chłopakiem. Jest poważny i zawsze skoncentrowany, gotowy na wszystko. Nie można zmienić jego ideałów/celów, na żaden sposób. Jest bezlitosny, małomówny jednak jego inteligencja wykracza poza granice chłopaków w jego wieku. Od zawsze, żywił urazę do władzy w Konosze, gdyż jako dziecko mógł doświadczyć nieufności wobec klanu Uchiha i odseparowania ich od reszty wioski. Eizo jest ambitny i z chęcią pochłania nowe dawki wiedzy, która i tak już jest imponująca. Jego hobby to obserwowanie ludzi i ich zachowań. Lubi czerwone róże, które przypominają mu jego dzieciństwo. Uważa, że władza jest okrutna i żądna nowych pionków w swym arsenale. Jako świeżo upieczony jounin musiał dowieść swej lojalności poprzez zabicie swej najlepszej przyjaciółki. Rada wioski wmówiła mu, że jego przyjaciółka jest szpiegiem i stanowi poważne zagrożenie dla wioski. Eizo zabił Nel [przyjaciółkę] i dopiero dzień później odkrył prawdę. Nauczył się jednego. Nie warto jest mieć przyjaciół, gdyż ich utrata jest gorsza od śmierci…
Historia : Historia Eiza zaczyna się w Konosze, a dokładniej w jednym ze szpitali, na dzielnicy klanu Uchiha. Przy porodzie była tylko najbliższa rodzina, czyli rodzice i brat. Ojciec Eiza już dawno zerwał jakiekolwiek kontakty z resztą rodziny, a jego najmłodszy syn-Eizo nigdy ich nie widział na oczy. Życie chłopaka nie było proste… Ojciec idealista, cały czas skupiał swą uwagę na starszym synu-Kumi’m. Kumi był starszym bratem Eiza. Wysoki dobrze zbudowany 15 chłopak o czarnych włosach. W konosze był chunninem, który uaktywnił już 2 łezkowego sharingana. Eizo prawie nigdy nie był w centrum uwagi. Jego ojciec cały czas zajmował się Kumim. Trenował go, uczył przeróżnych technik a nawet toczył sparingi. Świat młodego uchihy padł by w gruzach gdyby nie jego matka. Miła, ciepła, troskliwa i opiekuńcza kobieta, która zawsze pocieszała swego młodszego syna i wstawiała się za nim. Tylko ona wiedziała, jak bardzo Eizo cierpi widząc jak jego starszy brat chlubi się i przechwala wszystkim. Opisując dokładnie Kumiego trzeba by poświęcić na to dużo czasu, jednak trochę przybliżę wam jego postać. Był to o 9 lat starszy od swego brata chłopak, który uwielbiał być w centrum uwagi. Mało skromny, pewny siebie, arogancki i zuchwały. Nie przejmował się jego losem, jednak przez pierwsze 3 lata życia Eiza opiekował się nim chcąc aby wszyscy zauważyli jaki to on jest „troskliwy”. Od zawsze ci dwaj mieli ze sobą na pieńku… Ich relacje nigdy się nie poprawiły. W tym czasie kiedy Eizo dorastał klan Uchiha przeżywał wyjątkowo trudny okres. Nieustające patrole, korzenia konohy nie dawały im spokoju. Wszyscy czerwono oczni byli podejrzani o próbę przejęcia władzy w wiosce liścia, jednak tak nie było. Uchichowie byli odseparowani od reszty społeczeństwa i dobrze o tym wiedzieli, jednak nie chcieli się sprzeczać, gdyż to jeszcze bardziej pogorszyło by ich sytuację.
Kiedy Eizo wreszcie osiągnął 6 lat, został przymusem zapisany do akademii ninja przez ojca, Eizo marzył o tym przez całe życie więc postanowił, że będzie prymusem i przewyższy swego brata pod każdym względem.. Po niecałym roku Eizo aktywował sharingana co zaskoczyło wszystkich w rodzinie. Kumi od razu kiedy to usłyszał stał się zazdrosny i w jego zachowaniu coś się zmieniło… Ojciec zaczął się bardziej interesować synem i postanowił nauczyć go podstawowej techniki ognia, którą kiedy się opanowało można było z dumą nosić imię klanu Uchiha. Klika tygodniu później chłopak rzeczywiście opanował tę technikę i pokazał to ojcu. Od tej chwili ten trenował go i uczył wszystkiego co przekazał też Kumiemu, który teraz próbował upokorzyć jakoś swego brata, chcąc znów być najlepszy. Nie udawało mu się to jednak więc chcąc raz na zawsze posiąść miano najlepszego, wyzwał na pojedynek dobrze wszystkim znanego Amiego. Ami był byłym senseiem Eiza. Uczył go w akademii a kiedy ten ją ukończył, dawał mu prywatne lekcje. Kumi przegrał pojedynek z wielkim upokorzeniem i tej samej nocy zabił Amiego w śnie. Nikt o tym nie wiedział prócz Eiza, który przestraszył się na śmierć. Na jego nieszczęście jego brat zobaczył go i od tej chwili zastraszał go, że jeśli komuś powie o tym co miało miejsce tej nocy to zabije też mamę i tatę. „Psychol”- takie miał zdanie na temat swojego brata Eizo. Od tej chwili zrozumiał, że musi być jeszcze silniejszy aby bronić swych bliskich. W wieku 11 lat był już chunninem i posiadał 2 łezkowego sharingana. Chcąc nie chcąc został nazwany geniuszem, co bardzo nie spodobało się jego bratu. Kumi zaczął jeszcze bardziej świrować a widząc to Eizo postanowił upokorzyć się aby ten zdobył nad nim jako taką przewagę. Podczas treningów z ojcem nieskutecznie blokował ciosy i po kilku dniach ojciec Eiza stracił dobra zdanie na jego temat. Natomiast sytuacja Kumiego zaczęła się poprawiać.
-Czemu go zabiłeś?-powiedział 11 letni Eizo do swego 20 letniego brata. Starał się aby w jego głosie zabrzmiała nutka pewności siebie i odwagi. Kumi odwrócił się do swego brata i spojrzał na niego z nienawiścią w oczach.
-Zadałem ci pytanie.-rzekł Eizo chcąc usłyszeć odpowiedź.
-Wyjdź-odparł Kumi. W jego głosie nie było pewności. To dodało otuchy Eizowi, który nie przestał napierać.
-Nie. Chcę to wyjaśnić. Nie mogę już znieść tego ciągłego zastraszania.-coś w głowie młodego geniusza pękło i bariera, która podtrzymywała negatywne emocje i słowa pękła. –Już od kilku tygodni upokarzam się przed ojcem abyś ty nie dostał jakiegoś napadu tak jak tamtej nocy!-krzyknął chłopak. Tej nocy byli sami w domu, gdyż rodzice poszli do Kage w jakiejś sprawie.
-Co mówisz?-zapytał z niedowierzaniem Kumi. Zapadła niezręczna cisza, którą przerwał Kumi wstając ociężale i obracając się w stroję Eiza. 20latek wziął szybki zamach i uderzył Eiza, który w spodziewał się tego ciosu. Zablokował go z największą łatwością a w jego oczach zabłysnął sharingan.
-Wiedziałem, że nie wytrzymasz… Wiedziałem, że mnie uderzysz… Wiedziałem, że jesteś taki słaby i nie potrafisz się powstrzymać!-rzekł Eizo z niejaką wyższością. Kumi rzeczywiście był człowiekiem ze słabymi nerwami a zważając na to że kilka lat temu zabił człowieka nic nie stało mu na przeszkodzie… Wyciągnął z kabury kunaia i próbował uderzyć go swego brata. Eizo odskoczył szybko i z niedowierzaniem spojrzał na mężczyznę stojącego przed nim. W jego oczach nie było nic… Pustka…
-Naprawdę byłbyś do tego zdolny? Nie cofnął byś się przed zabiciem swego brata?-zapytał chłopak. Teraz pożałował, że zaczął tę dyskusję. Serce waliło mu w żebra i dopiero teraz zrozumiał jak straszny błąd popełnił. Kumi ruszył w stronę 11latka i wziął zamach chcąc uderzyć kunaiem… Eizo nie potrafił się ruszyć. Dotarło do niego, że zaraz umrze… „Czy to boli? Umieranie… ” Chwilkę po tym przed 11latkiem pojawiła się matka.
-Stój!-krzyknęła donośnie. Eizo nie wierzył w to co się wydarzyło… Kumi przebił swoją matkę kunaiem… Na chwilę wszystko ucichło. Nic nie miało sensu… Kobieta stojąca przed chłopakiem runęła na niego. Eizo złapał ją i zamortyzował jej upadek. Ostrożnie położył na ziemi. Sharingan znikł i w oczach chłopca pojawiła się żal, niedowierzanie, strach.
-Eizo..-powiedziała kobieta lekko się uśmiechając, po czym z jej oczu zniknęła iskra… Eizo nie wierzył… Zaczął płakać przyciskając do siebie ciało swej matki. Jedyna bliska jej istota przestała oddychać, nie żyje… Chwilę później coś huknęło. Drzwi otwarły się z impetem a do domu wkroczył ojciec. Pierwsze co zobaczył to swą martwą żonę i syna płaczącego nad nią. Potem dziurę w brzuchu i zakrwawiony kunai w ręce Kumiego. Eizo z przerażeniem patrzał jak Kumi z wielkim trudem broni się przed atakami ojca, który aktywował sharingana. Eizo tyle razy już go widział ale dopiero teraz zobaczył jak potężny jest… Kumi nie miał najmniejszych szans, padł na ziemię cały pobity i posiniaczony. Jednak teraz nic już się nie liczyło… Eizo stracił mamę… Kumi padł na ziemię nie zdolny do dalszej walki. Ojciec kopnął go jeszcze kilka krotnie przeklinając go ile powietrza miał w płucach a potem podbiegł do swej żony, odepchnął syna i przytulił ją mocno. Eizo upadł na ziemię i w płaczu zamknął oczy. Chwilkę później coś usłyszał otworzył oczy i zobaczył Kumiego nad ojcem.
-NIE!!!0krzyknął ale było już za późno… Ojciec padł. Teraz 11latek wpadł w furię, nie panował nad sobą. W jego oczach zabłysnął sharingan a chwilę później chłopak pojawił się za bratem kopiąc go boleśnie w plecy. Kumi będąc już obolały padł pod wpływem kopniaka i upuścił kunai.
-Zadowolony! To wszystko twoja wina!-krzyknął 20 letni chłopak po czym wstał i wyszedł z domu. Na zewnątrz padało… „Niebo płacza”-pomyślał Eizo po czym zbliżył się do swych rodziców i przytulił ich. Zasnął…
Minęło 6 lat od tego zdarzenia. Eizo jest Jouninem w Wiosce liścia. Jego życiowy cel to zabicie swego brata i zaprowadzenie świata do perfekcji. Wraz z Nel [swą najlepszą przyjaciółką wykonuje misje] i trenuje aby stać się na tyle silnym, aby pomścić swą rodzinę. Kunai, którym Kumi zabił rodziców spoczywa w kaburze 17 latka i czeka na swoje 5 minut. Tego dnia Eizo został wezwany do starszyzny wioski.
-Jestem-rzekł pojawiając się na środku bióra.
-Bardzo dobrze. Eizo musimy z tobą porozmawiać-rzekł starzec siedząc na kanapie razem z urzędnikiem. Chłopak od razu zrozumiał, że ta rozmowa będzie miała charakter poważny.
-Słucham?-odpowiedział lekko podirytowany.
-Od kilku lat służysz wiosce, jesteś świetnym shinobi jednak nie wiemy, czy możemy ci ufać-rzekł. Coś ugodziło Eiza w serce jednak nie dał po sobie tego poznać. Na jego twarzy malował się wyraz obojętności.
-Wiecie że jestem oddany wam, w wolnym czasie tylko trenuję i nic więcej-odparł. Nie chciał aby to zdanie zabrzmiało jak wymówka ale tak właśnie było. Skarcił się za to w myśli i czekał na dalszy rozwój wydarzeń.
-Jesteś dla nas cenny i nie chcemy aby coś ci się stało.-powiedział urzędnik, jednak coś w jego głosie nie dawało spokoju Eizowi.
-Więc o co chodzi? Proszę mówić otwarcie-powiedział jounin
-Nel jest szpiegiem.-powiedział krótko. Eizo od lat starał się nie okazywać po sobie emocji, jednak to zbiło go lekko z tropu i na jago twarzy na chwilkę pojawił się lekko grymas.
-Nie możliwe… Znam ją dobrze-powiedział
-Musisz ją zabić… -powiedział stanowczo
-Nie m…-próbował coś powiedzieć jednak staruszek nie dał mu dojść do słowa.
-To jest rozkaz!krzyknął i odprawił Eiza gestem ręki. Jounin wyszedł posłusznie z mętlikiem w głowie. Nie wiedział co o tym wszystkim ma myśleć. Nel znał już trochę i nie mogła dość do niego ta wiadomość, że ona mogła by być szpiegiem. Nagle w jego głowie pojawił się Obraz Kumiego, który śmieje się z niego. „Zrobię to…”-postanowił Eizo. Nie mógł sobie teraz pozwolić na taką niesubordynację. Nie mógł teraz nieć kłopotów tym bardziej, że zyskiwał szacunek starszyzny wioski. Z resztą jeśli nie mógł zabić Nel… To jak niby będzie mógł zabić swego brata? Musiał to zrobić…
Pewnej nocy po kilku dniach przygotowań Eizo był gotowy. Poszedł d domu Nel i znając ją opowiedział jej o tym co się wydarzyło kilka dni temu.
-I co teraz zrobisz?-zapytała z nutą strachu w głosie. Eizo opowiedział jej o tym co miał zrobić tylko dlatego, że nie potrafił wypełnić rozkazu. Kiedy Nel niczego nieświadoma wracała z misji Eizo próbował ją zgładzić, jednak coś mu na to nie pozwoliło…
-Nie mam pojęcia. Musisz uciekać!-powiedział lekko zmieszany.
-Nie mogę. W tedy ty będziesz miał kłopoty-powiedziała. Eizo wyczuł w jej głosie coś czego jeszcze nigdy nie słyszał.
-O mnie się nie martw. -rzekł patrząc jej w oczy. Zastanawiał się co chodzi jej po głowie.
-Kocham się…-powiedziała Nel patrząc z na Eiza, a jego samego zamurowało… Po 3 latach znajomości teraz, kiedy ma ją zabić dowiaduje się, że ona go kocha. Prawdę mówiąc on też coś do niej czuł… Nel szybkim ruchem przyciągnęła do siebie Eiza i pocałowała go. Jounin poczuł, że coś ich naprawdę połączyło. Czuł się tak jak nigdy, teraz nie liczyło się nic. Tylko on i ona… Chwilę później czar prysł… Nel bezwładnie opadła na ręce Eiza, była martwa. Eizo nie wiedział jak to się stało i kiedy… Stracił kolejną osobę na której mu zależało.
Rada wioski oczywiście uznała, ze Eizo ją zabił. Od tego momentu mu ufała, a on sam nie okazywał już prawie żadnych uczyć. Po prostu nie był w stanie. Przez całe swoje życie stracił aż 3 osoby na których mu zależało. Matkę, Ojca i Nel, w której zakochał się w ostatnich 15 sekundach jej życia.
Teraz Eizo jest 19letnim Joaninem w wiosce liścia i planuje zemstę na swoim bracie i nad jeszcze jednym celem…
Nindo : Doprowadzić świat do perfekcji…


Ekwipunek :
Ryo : 500
Przedmioty :

Techniki :
Podstawy

Magen: Kasegui no Jutsu

Ranga techniki: B
Wymagania: Dai ni reberu-ni tomoe
Typ : Pomocnicza
Zakres działania : 0-5m
Czas Trwania : 2 posty
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 4 posty
Gdy ofiara spojrzy w oczy użytkownika, ten zamyka ją w iluzjonistycznym świecie stworzonym przez siebie. Ofiara ma wrażenie że grube kulce przebijają jej ciało, wbijając je do podłoża. Ofiara odczuwa również fizyczny ból, co sprawia że ta technika jest idealna do tortur.

Iatsu Sharingan

Ranga techniki: C
Wymagania: Dai ni reberu-ni tomoe
Typ : Pomocnicza
Zakres działania : 6-12m
Czas Trwania : 1 post
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 2 posty
Gdy ofiara spojrzy w oczu użytkownika, to zostanie zamknięta w iluzjonistycznym, przerażającym świecie w którym centralnym punktem jest sharingan przeciwnika. Ciało ofiary paraliżuje strach, jednak silniejszy przeciwnik jest zdolny przełamać tą iluzje.

Denpō Sekka

Ranga techniki: D
Typ : Ofensywna
Zakres działania : 0-5m
Czas Trwania : 1 post
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 2 posty
Użytkownik przykłada dłoń do ziemi, tworząc falę błyskawic, które rozprzestrzeniają się z jego dłoni w kierunku przeciwnika.

Katon: Hōsenka Tsumabeni

Ranga techniki: D
Typ :Ofensywna
Zakres działania : 6-12m
Czas Trwania : 1 post
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 2 posty
Shinobi wypuszcza o kilku o kilkudziesięciu shurikenów, wydychając na nie chakrę ognia, zwiększając tym samym siłę swojej broni. Mogą poważnie poparzyć cel przy bezpośrednim kontakcie.

Katon: Endan

Ranga techniki: C
Typ :Ofensywna
Zakres działania : 6-12m
Czas Trwania : 1 post
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 3 posty
Użytkownik wydmuchuje ogień z ust. Jest to słabsza wersja techniki Katon Dai Endan.Jest szybka w wykonaniu i zabiera małe ilości chakry. Po jej wykonaniu, zostaje pył, przez co użytkownik ma czas na ucieczkę.

Katon: Hōsenka no Jutsu

Ranga techniki: C
Typ :Ofensywna
Zakres działania : 0-5m
Czas Trwania : 1 post
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 3 posty
Użytkownik wypuszcza z ust kilka małych kul ognia, które po zderzeniu wybuchają. Shinobi często w kulach ukrywają bronie, aby zwiększyć siłę ataku. Technika używana dość często, gdyż zabiera mało chakry.

Katon: Gōkakyū no Jutsu

Ranga techniki: C
Typ :Ofensywna
Zakres działania : 0-5m
Czas Trwania : 1 post
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 4 posty
Użytkownik tworzy dużą kulę ognia, która ma niszczącą moc. Technika popularna w klanie Uchiha, gdzie jej opanowanie przez młodego członka klanu świadczyło że jest już dorosły.

Fūin no Jutsu

Ranga Techniki: D
Typ : Pomocnicza
Zakres działania : 0-5m
Czas Trwania : Bez ograniczeń
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 4 posty
Bazowa technika pieczętująca polegająca na narysowaniu symbolu na zwoju a następnie położeniu na nim jakiegoś przedmiotu celem zapieczętowania go w środku. By odpieczętować zawartość należy przelać odrobinę chakry w zwój.
Mały Zwój: można zapieczętować przedmioty do wagi dziesięciu kunai.
Średni Zwój: można zapieczętować przedmioty do wagi trzydziestu kunai.
Duży Zwój: można zapieczętować przedmioty do wagi stu kunai.


Kage Shuriken no Jutsu

Ranga techniki: D
Typ : Ofensywna
Zakres działania : 6-11m
Czas Trwania : 1 post
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 2 posty
Opis: Użytkownik rzuca dwa shurikeny. Jeden, chowa się pod cieniem drugiego. Sprawia to, że przeciwnik koncentruje się na jednym shurikenie, zapominając o tym drugim. Technika może zaskoczyć nawet wytrawnego ninję.

Kai

Ranga techniki: C
Typ: Defensywna
Zakres działania: 0-5m
Czas trwania: 1 post
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 3 posty
Jest to technika, która pozwala się uwolnić z Genjutsu rangi D oraz C włącznie. Wystarczy wykonać pieczęć tygrysa i powiedzieć nazwę techniki.


Kanashibari no Jutsu

Ranga techniki: C
Typ : Defensywna
Zakres działania :6-11m
Czas Trwania : 3 posty
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie: 5 postów
Opis: Technika pozwala sparaliżować swojego wroga. Może być użyta na większą liczbę przeciwników, lecz wtedy zużywa ona więcej chakry. Doświadczeni shinobi z łatwością wyrwą się spod działania tej techniki.

Magen: Kokoni Arazu no Jutsu

Ranga techniki: C
Typ : Pomocnicza
Zakres działania : 12-16m
Czas Trwania : Do uwolnienia
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 4 posty
Technika polega na zamianie przedmiotów. Np. Genjutsu może zostać na tabliczkę przez co ofierze wydaje się że ma ona numer 1 a tak naprawdę ma numer 5. Może być ona użyta na rozległej powierzchni przez co każdy kto wejdzie na obszar iluzji, zostanie w nią złapany.


Nemuri

Ranga techniki: C
Typ : Ofensywna
Zakres działania : 0-5m
Czas Trwania : 3 posty
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 4 posty
Użytkownik może uśpić daną osobę, dotykając jej ręką.

Magen: Narakumi no Jutsu

Ranga techniki: D
Typ : Pomocnicza
Zakres działania : 0-5m
Czas Trwania : 1 post
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 2 posty
Genjutsu pokazuje obawy żyjące wewnątrz ludzkich serc. Sztuczny okrąg liści będzie kręcił się wokół wokół ofiary, a po chwili iluzja rozpocznie się. Jeśli mentalny obraz jest wystarczająco makabryczny, może spowodować odpowiednio duży szok.

Kori Shinchū no Jutsu

Ranga techniki: D
Typ : Pomocnicza
Zakres działania : 6-11m
Czas Trwania : 5 postów
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 3 posty
Technika sprawia że użytkownik chodzi w kółko, lecz wydaje mu się że idzie ciągle prosto do swojego celu. Jeżeli przeciwnik się nie zorientuje, staje się wyczerpany podróżą, a wtedy użytkownik może zaatakować.

Kumo-Ryū Omotegiri

Ranga techniki: D
Typ : Ofensywna
Zakres działania : 0-5m
Czas Trwania : 1 post
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 2 posty
Prosta technika Kenjutsu, polega na wykonaniu kilka prostych cięć do przodu, w celu zaatakowania wroga.

Konoha Reppū

Ranga techniki: D
Typ : Ofensywna
Zakres działania : 0-5m
Czas Trwania : 1 post
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 2 posty
Technika jest wykonywana gdy wróg chce przeprowadzić bliski atak. Wtedy shinobi podcina stopę przeciwnika wysuniętą najbliżej niego, wtedy wróg upada na ziemię a shinobi wprawia wroga w ruch obrotowy odsuwając go tym samym jak najdalej od swojej osoby.

Dainamikku Entorī

Ranga techniki: D
Typ :Ofensywna
Zakres działania : 0-5m
Czas Trwania : 1 post
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 2 posty
Użytkownik wykonuje wykop z wyskokiem prosto w twarz przeciwnika. Shinobi może użyć wcześniej kunai, rzucając go aby odwrócić uwagę wroga, a wtedy można zaatakować.


Orioke no jutsu

Ranga techniki: D
Typ : Pomocnicza
Zakres działania : 0-5m
Czas Trwania : 1 post
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 2
Opis: Jest to odmiana Henge no jutsu, z tym ze tutaj użytkownik przemienia się w seksowną, nagą dziewczynę..

Wykonane Misje :
~D :
~C :
~B :
~A :
~S :

Stoczone Pojedynki :
~Wygrane :
~Przegrane :
~Zremisowane :


Ostatnio zmieniony przez Eizo dnia Pon Paź 29, 2012 8:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Yubari
Chūnin
Chūnin
avatar

Posty : 300
Join date : 05/10/2012
Imię : Yubari
Nazwisko : Uchiha
Wiek : 18

PisanieTemat: Re: Eizo Uchiha   Czw Paź 25, 2012 10:27 am

Akceptuję.
Uzasadnienie: Gracz założył konto, gdy był otwarty zapis do klanu Uchiha, jednak z przyczyn losowych, niezależnych od gracza nie mógł On założyć KP w odpowiednim terminie.

_________________
Uchiha..

"Bo w oczach tkwi siła duszy"
I II
Powrót do góry Go down
 
Eizo Uchiha
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kylar Uchiha

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto ''new Generation'' :: Karta Postaci :: Zaakceptowane-
Skocz do: