Naruto ''new Generation''

No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 

Pole treningowe Sharkey

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Sharkey
Kazekage
Kazekage

Imię : Sharkey
Nazwisko : Douhito

PisanieTemat: Pole treningowe Sharkey   Wto Paź 23, 2012 9:18 pm

First topic message reminder :

Niewielka piaskowa wydma znajdująca się za wioską. Mało kto zapuszcza się w te tereny gdyż dalej już nic nie ma albo przynajmniej nikt nie wie co tam jest bo żaden z tych co tam wyruszyli nie wrócił. Sharkey lubił tutaj przychodzić i myśleć. Dzisiaj jednak nie miał zamiaru poprzestać na myśleniu. Miał zamiar nauczyć się techniki Kai. W końcu jako typ genjutsu musiał znać jakiś sposób na wydostanie się z takiej pułapki. Miał zamiar teraz rozpocząć naukę. Słyszał o tej technice oraz czytał kilka zwojów jej poświęconych. Spokojnie i powoli przypominał sobie porady szybszej anuki tego jutsu. Złożył pieczęć i cicho powiedział nazwę techniki. Poczuł niewielki ubytek chakry. Ciekawiło go jak to zadziała, gdy będzie pod wpływem genjutsu. Miał jednak nadzieję, że wszystko będzie tak jak powinno i uda mu się zniwelować działanie słabszych genjutsu.

Prowadzę misje/ sędzuje walki.
Chcesz żeby poprowadzić Ci misje lub posędziować walkę? Pisz PW Smile

Tym kolorem piszę jako MG.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Yubari
Chūnin
Chūnin

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Sob Lis 03, 2012 12:15 pm

MG

Po co był był ograniczający widoczność? Nie wiadomo było, a że dym rozprzestrzenił się, podczas gdy Kazekage z nosicielem demona, chcieli się wydostać, trochę im to widoczność utrudniło, jednak z trudem wydostali się z pułapki i gdy wylądowali poza jej obszarem, zobaczyli stojącą w piasku małą, roześmianą dziewczynkę. Ubrana była w białą, letnią sukieneczkę, brązowe włoski miała spięte w dwa kucyki, a w rączkach trzymała małego, pluszowego misia..
Powrót do góry Go down
Sharkey
Kazekage
Kazekage

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Sob Lis 03, 2012 2:29 pm

Sharkey popatrzył na dziewczynkę z dziwnym spokojem. Sam nie wiedział czemu był aż tak spokojny. Zaczął chłodno myśleć kto to mógł stać przed nim. Co chciało to dziecko? Czy to w ogóle było dziecko? Sharkey nie miał zamiaru podchodzić do dziewczynki. Budziła w nim bardzo dziwne uczucia, którym on sam nie miał zamiaru dawać się owładnąć. Wywołanie czegoś takiego jak ta burza było nielada wyczynem. Świadczyło o tym, że ten kto ją wywoła posiadał żywioł Fuuton. Sharkey posiadał Doton co dawało dość wyrównaną walkę. Ale Kazekage żadko kiedy korzystał ze swoich technik Dotonu. Bardziej swój styl opierał na zdolnościach kralonwych. Dwa małe ptaki, które miał przygotowane wcześniej włożył do kieszeni a rękę spowrotem włożył do kabury z gliną. Czekał tym samym na rozwój wypadków.
- Trzymaj się na razie z daleka. Nie wiemy nic o przeciwniku więc staraj się nie ingerować w walkę.- powiedział do podwładnego.

Powrót do góry Go down
Yashiro
Chūnin
Chūnin

Imię : Yashiro
Nazwisko : Yougan

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Sob Lis 03, 2012 2:53 pm

Stałem w bezruchu. Nie rozumiałem zbytnio tego co tutaj się wyczynia. Czy ta mała dziewczynka jest na tyle silna, że zraniła samego Kage? Trochę to było dziwne. Sam nie miałem zamiaru nic robić, ani w nic się mieszać dlatego czekałem na to co zrobi Kage bądź ta dziewczynka.

Chūnin

Imię : Yubari
Nazwisko : Uchiha

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Sob Lis 03, 2012 3:43 pm

MG

Dziewczynka patrzyła tak na dwójkę shinobi, po czym położyła misia na piasku. Uśmiechnęła się uroczo i złożyła rączki jak do modlitwy. Wydawać by się mogło, ze dziecko zaraz zrobi coś niewiarygodnego, ale tak naprawdę nic się nie stało. Ale czy na pewno? Za nimi wzmógł się wiatr, a gdy się odwrócili, zobaczyli średniej wielkości trąbę powietrzną, która zbliżała się do nich w powolnym tempie.

"Bo w oczach tkwi siła duszy"
I II
Powrót do góry Go down
Sharkey
Kazekage
Kazekage

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Sob Lis 03, 2012 3:53 pm

Sharkey stał w miejscu. Nie porzuszał się ani o milimetr. Poczuł wzmożony wiatr z tyłu. Zrozumiał momentalnie co się dzieje i zamknął na chwilę oczy. Gdy je otworzył z jego kieszeni wyleciał mały ptak, który po kilku sekundach momentalnie urósł do rozmiarów może sporego prosiaka. Ptak z niesamowitą szybkością poleciał w stronę trąby powietrznej i jeżeli stało się tak jak Kazekage przypuszczał to ten ptak został wciągnięty przez tornado. Gdy tylko Sharkey stracił kontrolę nad swoim dziełem od razu je zdetonował. Skutek powinien był dość spektakularny bo rozsadzenie trąby powietrznej od środka nie było codziennością. W tym samym czasie w którym ptak poelciał w stronę tornada Sharkey wypuścił z prawej ręki także małą gąsienicę, która od razu zagrzebała się w piasku. Dziewczynka nie powinna tego zauważyć. Kazekage cały czas gapił się na to dziecko.

Powrót do góry Go down
Yashiro
Chūnin
Chūnin

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Sob Lis 03, 2012 6:27 pm

Widziałem, że Kage ma jakiś plan, nie chcąc mu przeszkadzać po prostu stałem. Sharkey jest o wiele bardziej doświadczony w boju niż ja dlatego moja ingerencja mogła by jedynie zaszkodzić. Obserwowałem jedynie to co się wokół mnie dzieje by w razie czego wykonać jakiś unik.

Chūnin

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Nie Lis 04, 2012 10:20 am

MG

Niestety, stanie jak słup soli i czekanie na nie wiadomo co, na dłuższą metę jest ryzykowne. Dlatego też pod nimi zaczęła trząść się ziemia i nagle zostaliście zamknięci w klatce z ziemi. Ziemne kraty były grube, i był mały odstęp między nimi. Można było tylko przecisnąć rękę. Szeroka była jednak na tyle, że obaj shinobi, stojąc obok siebie, mogli wyprostować ręce. A dziewczynka? Śmiała się z nich i podeszła do więzienia lekkim krokiem.
-Tatuś mi kazał z wami porozmawiać-powiedziała radosnym tonem, trzymając w ręku swojego misia i obserwując ich swoimi zielonymi, rozbawionymi oczkami.

I II
Powrót do góry Go down
Sharkey
Kazekage
Kazekage

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Nie Lis 04, 2012 11:53 am

Techniki dotonu nigdy nie robiły żadnego wrażenia na Sharkeyu. Skoro jednak dziewczynka chciała z nimi porozmawiać to nie było sensu działać. W końcu można było trafić w nieciekawą sytuację. Mimo wszystko gąsienica siedząca dość głęboko pod ziemią powoli przesunęła się pod dziewczynkę. Kazekage był w każdej chwili gotowy do ataku jak i do obrony. Przeklnął to, że dał sobie poranić lewą rękę do tego stopnia, że nie może nią ruszać. Irytowało go to dość mocno. No ale nie miał żadnego wyjścia. Włożył prawą rękę spowrotem do gliny i zaczął przygotowywać swoją technikę Taka Kibaku.
-A więc czego chce Twój tatuś słoneczko?- powiedział Sharkey uśmiechając się lekko do dziewczynki.

Powrót do góry Go down
Yashiro
Chūnin
Chūnin

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Nie Lis 04, 2012 1:18 pm

Pech chciał, że moje zdolności opierają się na Youtonie. Nie mam zbyt wielkiego pola do popisu. Co bym nie zrobił to mógłbym nieumyślnie zranić Kage. Dlatego szczerze mówiąc mam uwiązane ręce. Nie pozostaje mi nic jak tylko stać spokojnie. Jakby się wywiązała jeszcze niepotrzebna walka do której jeszcze Yonbi by się przyłączył nie było by miło. To główny powód dla którego w ogóle nie mam zamiaru się mieszać. Strach przed nieumyślnym skrzywdzeniu towarzysza potrafi być paraliżujący.

Chūnin

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Nie Lis 04, 2012 3:55 pm

MG

-Tatuś powiedział, że nie będziesz długo Kazekage, bo Ci to nie wychodzi i jeszcze się tatuś do Ciebie odezwie. Aha, i Tatuś Ciebie nie lubi. Do widzenia-uśmiechnęła się dziewczynka, po czym klasnęła w dłonie, i już jej nie było. Przy okazji klatka, w której zostali uwięzieni-znikneła.

I II
Powrót do góry Go down
Sharkey
Kazekage
Kazekage

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Pon Lis 05, 2012 8:14 pm

Sharkey wcale się nie zdziwił na te słowa. One po prostu go przybiły. Nie dość, że ostatnio wgl nie czuł się na siłach do czegokolwiek to jeszcze to dziecko.
- Taaa... Nie nadaje się? Trzeba mi było kurwa powiedzieć wcześniej.- mruknął cicho pod nosem. Ręka nadal go bolała ale nadal nie zwracał na nią uwagi. Uznał bowiem, że nie powinno mu się nic z nią stać. Stał tak chwile i patrzył w miejsce w którym przed chwilą było dziecko.
- Nie sądzisz, że ta sytuacja była bez sensu?- Zapytał trochę zmieszany chuunina.

Powrót do góry Go down
Yashiro
Chūnin
Chūnin

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Pon Lis 05, 2012 9:28 pm

- Odrobinę...
Stwierdziłem stojąc bezczynnie.
- Wygląda na to, że narobił pan sobie paru wrogów.
Podsumowałem przyglądając się Kage.
- Jeśli dziewczynka zdołała okaleczyć pana to jej ojciec z pewnością nie jest przeciętnym shinobi. Jak mniemam nasz trening zostaje odłoży w czasie?
Pytam spoglądając na rękę Kazekage. Wypadało by z tym iść do szpitala.

Kazekage

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Wto Lis 06, 2012 5:50 pm

Sharkey był mocno zażenowany całą zaistniałą sytuacją. Co to było za dziecko? Skąd się wzięło? Kim był jej ojciec? Takie właśnie pytania krążyły w głowie Kazekage.
- Cóż chyba masz rację. Myślę, jednak, że nie muszę się spieszyć do medyka. Nie powinno się nic zmienić z tym.- powiedział poważnie.

Powrót do góry Go down
Yashiro
Chūnin
Chūnin

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Sro Lis 07, 2012 9:37 pm

- Co teraz zamierza pan z tym zrobić?
Zapytałem z zaciekawieniem. Nie można tego tak zostawić. Ktoś podniósł rekę na Kazekage. Ktoś z wioski.. Można to nazwać zamachem. Teraz nie tylko Kage jest w niebezpieczeństwie ale też wioska. Kto wie kim jest ten tajemnicy mężczyzna. Jaki jest jego plan. Ogólnie może się to źle odbić na Sunie.
- Chętnie bym Kazekage pomógł jednak brak mi wyszkolenia.
Zaoferowałem swoją pomoc jednak bez treningu jestem zbyteczny i tylko bym przeszkadzał.

Kazekage

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Pią Lis 09, 2012 7:36 am

Sharkey nie przejawiał żadnego zmartwienia swoim stane.
- Nie musisz się o mnie martwić. W Wiosce jest aż za dużo ludzi, którzy to robią. Dam sobie jakoś radę.- powiedział spokojnie i popatrzył na spokojną pustynię.
- No dobra. Pasuje wybrać się z tym do szpitala albo coś.- powiedział spokojnie i nie mówiąc nic więcej odszedł.

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   

Powrót do góry Go down

Pole treningowe Sharkey
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-