Naruto ''new Generation''

No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 

Pole treningowe Sharkey

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Sharkey
Kazekage
Kazekage

Imię : Sharkey
Nazwisko : Douhito

PisanieTemat: Pole treningowe Sharkey   Wto Paź 23, 2012 9:18 pm

Niewielka piaskowa wydma znajdująca się za wioską. Mało kto zapuszcza się w te tereny gdyż dalej już nic nie ma albo przynajmniej nikt nie wie co tam jest bo żaden z tych co tam wyruszyli nie wrócił. Sharkey lubił tutaj przychodzić i myśleć. Dzisiaj jednak nie miał zamiaru poprzestać na myśleniu. Miał zamiar nauczyć się techniki Kai. W końcu jako typ genjutsu musiał znać jakiś sposób na wydostanie się z takiej pułapki. Miał zamiar teraz rozpocząć naukę. Słyszał o tej technice oraz czytał kilka zwojów jej poświęconych. Spokojnie i powoli przypominał sobie porady szybszej anuki tego jutsu. Złożył pieczęć i cicho powiedział nazwę techniki. Poczuł niewielki ubytek chakry. Ciekawiło go jak to zadziała, gdy będzie pod wpływem genjutsu. Miał jednak nadzieję, że wszystko będzie tak jak powinno i uda mu się zniwelować działanie słabszych genjutsu.

Prowadzę misje/ sędzuje walki.
Chcesz żeby poprowadzić Ci misje lub posędziować walkę? Pisz PW Smile

Tym kolorem piszę jako MG.
Powrót do góry Go down
Yashiro
Chūnin
Chūnin

Imię : Yashiro
Nazwisko : Yougan

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Nie Paź 28, 2012 12:19 pm

Najbardziej znaną pustynią w kraju Wiatru jest Pustynia Sabaku to też od tej postanowiłem rozpocząć moje poszukiwania i pewnie na niej też bym skończył gdyż jest ona tak wielka i pełna niekiedy pułapek pogodowych, że nikt chyba jej nie przemierzył w całości. Starałem się zbytnio nie oddalać się od wioski. Pogada póki co sprzyjała. Nie słysząłem by były zapowiadanie jakieś burze piaskowe w tym rejonie. Obszedłem prawie całą wioskę dookoła by znaleźć przywódce. Gdy już chciałem zrezygnować w oddali ujrzałem pewną sylwetkę. Szczerze nie chciało mi się już tam iść by to sprawdzić jednak pomyślałem, co mam do stracenia. Ku mojemu zdziwieniu i radości, wreszcie odnalazłem Kage. Widać było iż jest zajęty ale cóż trudno, nie po to tyle narobiłem kilometrów.
- Witaj Kazakege.
Przywitałem się z przywódcą wioski gdy tylko podszedłem bliżej.
- Z góry przepraszam za zawracanie głowy. Jednak mam do pana pewną sprawę.
Czekam na odpowiedź bądź tez jakąkolwiek reakcje.

Kazekage

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Nie Paź 28, 2012 12:30 pm

Młodzieniec już chwilę temu skończył ćwiczenie. Teraz tylko stał i gapił się na bezresną pustynię. Lubił to miejsce. Było takie spokojne. Był tak zamyślony, że omal nie zauważył, że ktoś się zbliża. Omal bo w ostatniej chwili zorientował się, że nie jest sam. Na miejsce jego placu treningowego przybył ktoś jeszcza. Przywitał się grzecznie. Po głosie Sharkey rozpoznał kto to gdyż nie odwracał się.
- Piękny widok prawda? Bezkresna pustynia spokoju.- powiedział powoli. Później obrócił się z lekkim uśmiechem popatrzył na chłopaka, który stał na przeciwko niego. Był młodszy a mimo to dużo wyższy niż Sharkey. Kazekage przyzwyczaił się już do tego, że musiał patrzeć z dołu na praktycznie wszystkich. Nie przeszkadzało mu to.
- No więc co Cię do mnie sprowadza Yashiro?- zapytał wkładając ręce do kieszeni i patrząc na młodego chuunina.

Powrót do góry Go down
Yashiro
Chūnin
Chūnin

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Nie Paź 28, 2012 12:47 pm

Skierowałem wzrok na pustynię, w której pomału tonęło już słońce.
- Zaczynam rozumieć piękno tego miejsca.
Odpowiedziałem pokrótce.
- Pewna rzecz mnie trapi. Wiem, że nie jestem zwykłym człowiekiem. Nałożono mi przymusowo pewne obowiązki jak i przywileje. Nieraz mysle o tym, że chciałbym mieć wybór.
Spojrzałem na brzuch..
- Zrezygnowałbym z tego "daru". Nie mogę żyć jak normalni ludzie. Zawsze ktoś musi mnie niańczyć. To mnie najbardziej irytuje. Mam to coś w sobie po to by chronić wioske, a nie by wioska chroniła mnie.. Chciałbym się nieco usamodzielnić. Dlatego zwracam się z prośbą by pomógł mi pan zapanować nad bestią.
Mówię w pełni poważnie. Dużo myslałem nad tym i sadzę, że jestem gotowy chociażby spróbować.

Kazekage

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Nie Paź 28, 2012 1:08 pm

Uśmiech spełzł z twarzy Sharkeya. Popatrzył on bardzo poważnym wzrokiem na rozmówcę. Zamyślił się. W końcu jednak westchnął i popatrzył w czyste, błękitne niebo.
-Yasu powinieneś być dumny.- pomyślał. Chwilę tak stał a później, nadal z poważną miną zwrócił wzrok spowrotem na chłopaka.
- Czułem, że będziesz chciał opanować demona. Od dawna przygotowywałem się na taką ewentulność. Patrząc na Ciebie sądzę, że jesteś gotów na rozpoczęcie takiego treningu. Jednak nie będzie to ani łatwe ani przyjemne. Pierw musisz nauczyć się pobierać chakrę od demona bez żadnego ryzyka. Na razie jak zauważyłem, próba pożyczenia chakry od Yonbiego kończy się utratą kontroli prawda?- Kazekage cały czas uważnie przyglądał się rozmówcy.

Powrót do góry Go down
Yashiro
Chūnin
Chūnin

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Nie Paź 28, 2012 6:07 pm

- Niestety tak.. Kilka razy tylko dałem się tak ponieść. Bałem się cokolwiek robić zwłaszcza na misji czy w wiosce.
Odpowiedziałem zerkając na swoje dłonie.
- Demon sam w sobie utrudnia mi życie, ale do tego dochodzi również element lawy. Zapewne będzie to nie byle jakim utrudnieniem. Zwłaszcza dla osób trzecich. Nie chciałbym nikogo skrzywdzić.
Nie darowałbym sobie jeśli w jakimkolwiek stopniu wioska poniosła szkody przeze mnie.

Kazekage

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Pon Paź 29, 2012 10:12 am

Sharkey powoli nabierał coraz większej pewności jednak nadal nie był do końca przekonany.
- Skoro tak to czeka nas bardzo ciężki trening. Nie mam zamiaru narażać wioski. Mamy całą pustynię. Ale to nie jest problemem. Bardziej interesuje mnie co by się stała gdybyś jednak utracił kontrolę? Ale po kolei. Rozmawiałeś kiedykolwiek ze swoim demonem?- Kazekage zapytał rozmówcę patrząc na niego dokładnie i obserwując jego reakcję. Założył spokojnie ręce na piersi i czekał na odpowiedź.

Powrót do góry Go down
Yashiro
Chūnin
Chūnin

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Pon Paź 29, 2012 4:14 pm

- Raz czy dwa.. Zawsze przed tym gdy traciłem kontrolę. Uparta z niego bestia lecz nigdy nie wyczułem w nim wielkiej agresji.
Odpowiadam po głębszym przemyśleniu.
- A od kiedy zaczniemy trening?
Zapytałem z lekką iskierką w oczach. Ten miły zwrot akcji napawa mnie optymizmem.

Kazekage

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Pon Paź 29, 2012 5:04 pm

Sharkey w końcu się uśmiechął. Młody chuunin był pełen entuzjazmu jednak nie dawał tego po sobie poznać. Sharkey jednak od razu wyczuł, że Yashiro nie mógł się doczekać treningu. Jednak Kazekage był pełen obaw.
- Zaczniemy jak tylko znajdziemy jakiś sposób na kontrolę Twojego demona. Masz jakieś pomysły. Mam pewien problem. Ciekawi mnie jednak czy byłbym w stanie to zrobić. Jak wiesz, jestem typem genjutsu. Mam zamiar opracować pewne jutsu. Niech to zostanie między nami. Ale możesz pomóc mi w badaniach. Mam zamiar przeszperać trochę książek w moim biurze w poszukiwaniu pewnych informacji. - powiedział rozbawiony. Ciekawiło go co odpowie chłopak.

Powrót do góry Go down
Yashiro
Chūnin
Chūnin

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Wto Paź 30, 2012 11:45 am

- Wątpię bym był takim geniuszem jak ojciec, ale dużo czytam. Zwłaszcza od kiedy dowiedziałem się, że jestem Jinchuurki.
Pomyślałem chwilę. Ucieszyło mnie to, że Kage nie traktuje mnie jak dziecko. Tego nienawidziłem. Dyskryminacje przez wiek i rangę..
- Pomysłów to ja mam masę ale nie wiem czy są one realne? Nie chcę Pana pouczać ani kwestionować umiejętności. Tylko czy za pomocą GenJutsu dałoby się zawładnąć tak więlką chakre, która tkwi w demonie? Musiało by to być jutsu wspomagane czymś nieprzeciętny. Najprostszym rozwiązaniem było by zwołać kilku shinobi znających się na Fuujinjutsu.
Może miałem w sobie wielką siłe której nie potrafiłem okiełznać to przy wypełnianiu zadań zwłaszcza w terenie jak i przy zdawaniu egzaminu na chuunina musiałem uważać na towarzyszy dlatego też nigdy nie wykorzystywałem siłę mięśni lecz umysłu. Strategiem może nie byłem wspaniały ale też nieprzeciętnym.

Kazekage

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Sro Paź 31, 2012 2:49 pm

-Oczywiście masz absolutną rację. Genjutsu a kontrola chakry to dwie różne rzeczy. Ale trzeba myśleć kreatywnie. Dzięki genjutsu jestem w stanie kontrolować wolę ludzi tak, że nie są w stanie tego zauważyć. To nie jest proste ale daje dość ciekawe wyniki. W ten sam sposób mogę np. zniewolić w pewien sposób bestię. Jestem pewny że jest to możliwe. Ilość chakry będzie kosmiczna i muszę mieć silniejszą wolę od demona ale to myślę nie problem. Wystarczy lekko go nagiąć do swoich potrzeb. Na przykład skłaniając do wycofania chakry. Proste acz skuteczne.- Sharkey miał już w sumie od dawna opracowaną technikę na tą okazję. Musiał tylko się jej nauczyć.
- Mój trening nie zajmie dużo. Poczekasz?- zapytał młodzieńca.

Powrót do góry Go down
Yashiro
Chūnin
Chūnin

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Sro Paź 31, 2012 4:58 pm

Najwyraźniej Kage już od dawna miał jakiś plan co mnie strasznie ucieszyło. Jednak miałem wciąż pewne wątpliwości co do GenJutsu. Bezpieczniej czułbym się gdyby jakaś pieczętująca czuwała nad bezpieczeństwem moim i wioski jednak nie jestem jeszcze na tyle doświadczonym shinobi. Mogę się mylić.
- Nie mam innego wyboru.
Uśmiechnąłem się do Kage
- W między czasie może przydzieliłby mi pan jakąś ciekawą misje? Dawno nic nie robiłem.
Zapytałem szczerze wierząc, że jest coś czym mógłby się zająć młody Chuunin.

Chūnin

Imię : Yubari
Nazwisko : Uchiha

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Sro Paź 31, 2012 7:00 pm

MG

Tymczasem jak to na terenach pustynnych, tak i tutaj pojawiła się burza piaskowa. Z tym że akurat tutaj ta burza była dziwna. W czym ta dziwność się objawiała? Otóż, pojawiła się ona w odległości 5 metrów przed dwoma shinobi i za żadne skarby nie chciała się przesunąć dalej. A gdy się rozglądnęli, znaleźli się jakby w pułapce. Z każdej strony stała ściana burzy piaskowej, która nie przesuwała się w ich stronę, ani nie cofała.

"Bo w oczach tkwi siła duszy"
I II
Powrót do góry Go down
Sharkey
Kazekage
Kazekage

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Sro Paź 31, 2012 7:32 pm

Sharkey popatrzył na młodzieńca z uśmiechem.
-Obecnie nic dla Ciebie nie mam. Wybacz ale Twój brak kontroli jest zbyt niepokojący.- Mówiąc to Sharkey wyraźnie posmutniał. Rozłożył spokojnie ręce.
- Nie martw się. Naprawimy to szybko. Stój tutaj, ja postaram się przypomnieć sobie jedną z technik przygotowanych specjalnie dla Ciebie.- dodał. Kazekage odszedł kilkanaście kroków od młodego chuunina i stanął prosto patrząc w dal. Później powoli i bardzo spokojnie zamknął oczy. Przeszedł wgłąb swojego umysłu. Postanowił zacząć od wizualizacji swojego umysłu. Powoli wokół jego świadomości zaczęły się pojawiać spore, białe ściany. Pierw ta naprzeciwko, później kolejna z lewej a zaraz po niej z prawej. Na końcu pokój zamknął się tylną ścianą. Sharkey rozglądnął się po tym pokoju wewnątrz jego umysłu. Ściany były kompletnie puste. Powoli, klepka po klepce pojawiał się parkiet tworząc podłogę. Na górze jednak jak gdyby znikąd pojawił się śnieżnobiały sufit. Pokój był gotowy. Teraz Sharkey postanowił się sam zmaterializować. W jego podświadomości pojawił sie on sam. Doskonale odwzorowany. Zaczął się powoli i dokładnie rozglądać. Po chwili jednak na ścianach pojawiły się różne obrazy. Najprzeróżniejsze. Nie można było dokładnie powiedzieć co przedstawiają gdyż cały pojawaiły się kolejne. Co sekundę napływały ich setki, aż po chwili koncetracja Sharkeya pękła na miliony kawałeczków tak samo jak nowo stworzony pokój. Kazekage otworzył oczy. Oddychał ciężko. Nienawidził tego. Gdy tylko jego koncentracja zostaje przerwana to on sam "wydostając" się do realnego świata jest bardzo zmęczony gdyż taka wizualizacja zżera trochę chakry. Nie mógł się teraz jednak poddać. Z daleka patrzył na niego Yashiro. Kazekage opanował oddech i później znowu zamknął oczy. Tym razem jednak dużo szybciej stworzył pokój. Stał tak pośrodku i rozglądał się na boki. Było dobrze. Żadne obrazy się nie pojawiały. Odetchnął. To był jego czas. Przed nim pojawiła się ogromna postać Yonbiego. Co dziwne pokój także powiększył się do odpowiednich rozmiarów. Yonbi stał na przeciwko. Sharkey już raz widział tego stwora. Teraz jednak była to tylko wizualizacja posiadająca jednak osobowość prawdziwego biju. Olbrzymi goryl przyglądnął się młodemu Kazekage.
- Nie uda Ci się nędzniku.- powiedział głośno i zaczął się śmiać.
- Naprawdę? Myślę, że mi się uda. Będę chyba pierwszym, który zdoła przejąć kontrolę nad Biju za pomocą genjutsu.- zanim jednak Sharkey skończył mówić małpa głośno się roześmiała.
- Przejąć kontrolę? Nademną? Za pomocą genjutsu? Chyba żartujesz. Znam Twój plan. Wystarczy tylko, że będę miał silniejszą wolę. Zresztą zmuszenie do wycofania się "wgłąb" tego dzieciaka to wcale nie jest kontrola. Nie uda Ci się powtórzyć tego co wtedy. Nie dam się kolejny raz.- Yonbi przybrał postawę gotowości do ataku. Zaczął zbierać energię do Bijudamy. Zaraz miał nastąpić wystrzał jedank Sharkey wcale się tym nie przejmował. Stał sobie w sporej odległości od demona z założonym rękami. Yonbi wyrzucił swoją najpotężniejszą technikę w stronę młodego Kazekage, który jednak nie miał zamiaru się ruszać. Potworny strumień białego światła był już bardzo blisko aż nagle... Zaczął się rozbijać o niewidzialną ścianę w kształcie półkola. W końcu światło się skończyło. Sharkey stał tak z założonymi rękami patrząc na swojego przeciwnika. Jego oczy nagle zaświeciły czystą czerwienią. Można było pomyśleć, że Kazekage pochodzi z potężnego klanu Uchiha. Jednak to nie była prawda. Te czerwone oczy były skutkiem właśnie tej techniki. Yonbi popatrzył na Sharkeya stoją twardo. Obaj stali tak na przeciwko siebie. Żaden się nie poruszał ani nie odzywał. Sharkey oddychał spokojnie natomiast na olbrzymim gorylu widać było małe napięcie. W końcu goryl zniknął a Sharkey odetchnął głęboko. To było tylko wspomnienie a dało mocno w kość młodemu Kazekage. Otworzył on oczy i rozglądnął się po pustyni. Zrobił to, udało mu się opanować technikę, która pomoże mu w treningu. Cały proces trwał może kilka minut. Sharkey znowu odetchnął głęboko. W końcu odwrócił się do młodego chuunina i podszedł do niego.
- Jestem pewien, że zdołam opanować wydobywanie się chakry Yonbiego za pomocą mojego Hakurena. Możemy zacząć trening.- powiedział uśmiechając się szeroko.

Powrót do góry Go down
Yashiro
Chūnin
Chūnin

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Sro Paź 31, 2012 10:26 pm

Nie wiem dokładnie co się stało jednak ucieszył mnie fakt, że możemy zacząć trening nad kontrolą demona. Gdy tak Kage stał i powiedzmy "medytował" dostrzegłem zbliżającą się burze piaskową. Nieco mnie to zaniepokoiło ponieważ i sam władza był w takim transie, że nie zauważył nadchodzącej burzy. Szybko wykonałem technikę Yōton: Bōei Rabā, która miała nas ochronić przed nadciągającym zagrożeniem.
- Cieszy się bardzo. Jednak nadciąga burza..
Powiedziałem kryjąc się wewnątrz mojego gumowego wytworu.

---
Yōton: Bōei Rabā

Ranga techniki: C
Typ : Defensywna
Zakres działania : 0-5m
Czas Trwania : 3 posty
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 5 postów
Użytkownik tworzy krótką rurę z lawy która zastyga i zmienia się w gumo-podobny materiał. Dzięki temu, użytkownik może się w niej schować przed atakami.

Chūnin

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Czw Lis 01, 2012 7:05 pm

MG

Burza nie zbliżała się. Zamykała tylko dwójkę shinobi niczym w kwadratowym pudełku i cały czas stała w odległości od nich-5m. Czuli tylko wiatr, nic więcej, lecz na pewno nie mogli stąd wyjść. Ściany z burzy piaskowej wydawały się nie do przebicia

I II
Powrót do góry Go down
Sharkey
Kazekage
Kazekage

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Pią Lis 02, 2012 10:39 am

Sharkey wstchnął. Był już przyzwyczajony. W końcu burze piaskowe to codzienność na pustyni. O ile dawniej nie miał żadnego pomysłu jak przetrwać taką burzę, o tyle od pewnego czasu nie miał z tym problemu. Wyciągnął rękę i podwinął rękaw. Przez chwile zobaczyć można było dziwne usta na dłoni Kazekage, nie trwało to jednak długo bo Sharkey zanurzył rękę w piasku. Chwile szukał czegoś w tej niekończącej się toni piasku aż w końcu widocznie za coś złapał. Wyciągnął rękę razem z jakąś dziwną klapą. Oczom chuunina ukazała się obszerna dziura. Niestety nie było widać co jest w środku.
- Myślałeś, że ćwiczę tutaj dlatego, że jest ładnie? W życiu. Wskakuj.- powiedział Sharkey chuuninowi.

Powrót do góry Go down
Yashiro
Chūnin
Chūnin

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Pią Lis 02, 2012 1:28 pm

Lekko zdziwiony wskoczyłem do środka by uchronić się przed burzą. Zastanawiało mnie to co jest w środku. Jestem też ciekaw ile takich różnych ukrytych miejsc jest jeszcze w Sunie.
- Hmm.. Widzę jest pan przygotowany na wszystko
Mówię z lekkim uśmiechem.

Chūnin

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Pią Lis 02, 2012 3:25 pm

MG

Niestety, Kazekage nie był w stanie znaleźć żadnej, magicznej, super dziury. Mało tego, gdy władca wioski włożył rękę w ścianę burzy piaskowej, musiał ją szybko wyciągnąć. Gdy zobaczył swoją rękę, była ona jak po oblaniu kwasu: małe, wyżarte ranki które bardzo bolały i sprawiały że ręka była niesprawna do walki.

Stan Kazekage:Lewa ręka sprawna tylko w 20%. Nie można nawet ruszać palcami

I II
Powrót do góry Go down
Sharkey
Kazekage
Kazekage

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Pią Lis 02, 2012 3:40 pm

(WTF? Zasłużyliśmy na jakiś event?)

Sharkey przyglądał się z zaciekawieniem swojej lewej dłoni. Akurat teraz musiał nie znaleźć swojej ulubionej kryjówki. Niestety nie mógł nic na to poradzić. Ciekawiło go jednak to czemu jego ręka wyglądała tak dziwnie. Co prawda bolało go to trochę ale potrafił sobie radzić z takimi sprawami. Kazekage odetchnął głęboko.
- Prawdopodobnie potrzebny mi jakiś medyk. Z tym czymś można się poruszać?- jego głos był spokojny, jak gdyby zrezygnowany. Pytanie zaś dotyczyło wytworów techniki Yashiro.

Powrót do góry Go down
Yashiro
Chūnin
Chūnin

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Pią Lis 02, 2012 5:44 pm

Zaniepokojony obserwuję wszystko z boku. Nie była to zwykła burza, ktoś celowo przepuścił atak na nas. Tylko pytanie kto i czego chce. Zapewne zaraz zostanie przeprowadzony kolejny atak. Myślę, cuduje, kombinuje szukając jakiegoś wyjścia z tej pułapki. Można by jedynie górą spróbować jednak nie potrafię latać. Z moim arsenałem technik nie mam pomysłu na wydostanie się z opresji. Jednak jestem z Kage najsilniejszym shinobi w Sunie. Tylko jego ranną ręka nie napawa optymizmem.
- Przy odrobinie siły można ją toczyć, tylko nie wydaje mi się by podróż w tym była bezpieczna.
Stwierdziłem po chwili namysłu. Bacznie obserwując sytuacje.

Chūnin

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Pią Lis 02, 2012 6:19 pm

(Tak, misja na rozgrzewkę)

Burza zaczynała się zbliżać. Ściany z każdych stron, zaczynały się powoli zbliżać, a z nich wysunęły się piaskowe kolce. Zapewne były ostre, co być może sprawdzą za niedługo, ponieważ ściany najwidoczniej chciały ich po prostu zgnieść.

I II
Powrót do góry Go down
Sharkey
Kazekage
Kazekage

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Pią Lis 02, 2012 9:34 pm

Sharkey już od dawna czuł, że coś jest nie tak. Natomiast sama burza o tej porze dnia była anomalią. Nie chciał jednak niepokoić swojego podwładnego. Ten jednak zdawał się już ogarniać, że ktoś celowo musiał taką burzę wywołać. W dodatku te kolce. Sharkeyowi nie przychodził na myśl żaden możliwy sprawca tego zamieszania. Jeszcze raz przyjrzał się dokładnie swojej lewej ręce jakby badając co się z nią stało. Parawą rękę natomiast zanurzył w odsuniętej kaburze przypiętej do paska od spodni. W środku była specjalna glina którą Kazekage wykorzystywał do technik. W końcu przestał przyglądać się pokaleczonej ręce. Spróbował poruszyć palcami ale poczuł tylko ból a nie zauważył żadnych efektów. Zmarszczył czoło.
-Prawdopodobnie uszkodzony nerw i jeszcze coś. Nie znam się na tym na tyle żeby to stwierdzić.- powiedział myśląc. Poczuł, że prawa ręka już jest gotowa do wykonania techniki. Wyciągnął dłoń na której ukazały się dwa niewielkie ptaki. Sharkey rzucił je w piasek a następnie złożył pieczęć. Nie dość, że gliniane ptaki ożyły to jeszcze powiększyły się do rozmiaru dwóch ludzi. Sharkey miał w ręce także coś jeszcze ale nie pokazał co to.
- Wskakuj. Wydostaniemy się z tego cholernego czegoś.- powiedział do Yashiro wskazując mu drugiego ptaka a samemu wskakując na tego, który był bliżej niego. Później rozkazał ptakom wznosić się w górę aż ponad szalejącą w dole burze. Gdyby któreś kolce robiły problemy to Kazekage niszczy je za pomocą swojej techniki :Taka Kibaku, którą ma jmuż przygotowaną.

Powrót do góry Go down
Yashiro
Chūnin
Chūnin

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Sob Lis 03, 2012 11:45 am

Gdy tylko dostrzegłem kolce wyłaniające się z burzy stwierdziłem, że czas na obserwacje się skończył. Trzeba było działać i to szybko. Widząc jak Kage przygotowuje swoją technikę szybko stwierdziłem, że przyda nam się jakaś dywersja, która ułatwi ucieczkę. Gdy tylko Sharkey ożywił swoje wytwory gliniane, sam szybko złożyłem kilka pieczęci po czym wykonałem Danuto no Jutsu z ziemi wyłonił się skromny wulkan, który momentalnie wypuścił pył wulkaniczny. Kłęby gęstego dymu zaczęły się rozprzestrzeniać ograniczając widoczność. Szybko wskoczyłem na ptaka licząc że bez przeszkód uda mi się uwolnić z pułapki. Zastanawiałem się na którego z nas polują. Głowę wioski czy na demona. Tak czy siak trzeba uważać.

---
Danuto no Jutsu
Po złożeniu kilku pieczęci, z ziemi wyrasta malutki wulkan, który nie wybucha wrzącą lawą tylko wypuszcza pył pod postacią smogu. Utrudnia on widoczność i w dodatku jeśli przeciwnik za długo będzie w tym przebywał może po prostu się zaczadzić
Ranga D

Chūnin

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   Sob Lis 03, 2012 12:15 pm

MG

Po co był był ograniczający widoczność? Nie wiadomo było, a że dym rozprzestrzenił się, podczas gdy Kazekage z nosicielem demona, chcieli się wydostać, trochę im to widoczność utrudniło, jednak z trudem wydostali się z pułapki i gdy wylądowali poza jej obszarem, zobaczyli stojącą w piasku małą, roześmianą dziewczynkę. Ubrana była w białą, letnią sukieneczkę, brązowe włoski miała spięte w dwa kucyki, a w rączkach trzymała małego, pluszowego misia..

I II
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pole treningowe Sharkey   

Powrót do góry Go down

Pole treningowe Sharkey
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pole biwakowe