Naruto ''new Generation''

No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 

Las na granicy z Amegakure

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Sharkey
Kazekage
Kazekage

Imię : Sharkey
Nazwisko : Douhito

PisanieTemat: Las na granicy z Amegakure   Nie Paź 21, 2012 7:54 pm

Ogromny, bardzo gęsty las. Gdzieś między drzewami stoi niewielka wioska drwali. Ogólnie jest tutaj dość ponuro.

Prowadzę misje/ sędzuje walki.
Chcesz żeby poprowadzić Ci misje lub posędziować walkę? Pisz PW Smile

Tym kolorem piszę jako MG.
Powrót do góry Go down
Akio
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Imię : Akio

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Pon Paź 22, 2012 5:11 pm

Podróż nie była tak długa jak chłopak zakładał podczas opuszczania wioski mimo wszystko czuł się nieco zmęczony. Być może przez to że droga nie była zbyt wygodna, a ostatni odcinek był praktycznie lasem. Nie ukrywałem zbytnio swej obecności, znałem swoje możliwości i liczyłem że szybko uda mi się uporać z tą misją. Skierowałem się bezpośrednio do wioski według garści dostarczonych do mnie informacji istnieje szanse że tam poznam więcej szczegółów.

Kazekage

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Pon Paź 22, 2012 7:51 pm

Twoim oczom ukazała się niewielka "wioska". Właściwie nie kwalifikowało się to na wioskę. Była to malutka osada. Kilka domów przy jednej wydreptanej ścieżce i jeden większy tartak. Tyle. Zadawałeś sobie pytanie dlaczego ktokolwiek miałby napadać na tę dziurę zabitą dechami. Spodziewałeś się kogoś znaleźć ale wokołlo nie było nikogo. Ani żywej duszy. Nawet psy nie szczekały. Po prostu grobowa cisza. Tylko w oddali wiatr zaszeleścił liśćmi. Zacząłeś się rozglądać wokół szukając ludzi.

Powrót do góry Go down
Akio
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Wto Paź 23, 2012 4:15 pm

Akio powolnym krokiem wszedł na główną drogę prowadzącą przez wioskę, chociaż równie dobrze można użyć określenia jedyną. Kilka chat i tartak z pewnością nie wyglądało interesująco. Jednak było tu coś co niemal od razu zwróciło uwagę chłopaka, przeraźliwa cisza przerywana jedynie przez szum wiatru. Czyżby to miejsce było tylko pułapką, a może chłopak spóźnił się i wszyscy mieszkańcy wioski zostali zabici albo porwani. Jakby nie patrzeć zastanawianie się nad tym co tu się dzieję czy też się stało w niczym mu nie pomoże.
-Hop hop, jest tu kto?- chłopak był wystarczająco pewny siebie żeby zwrócić uwagę potencjalnych wrogów na swoją pozycję. Jednak nie na tyle głupi żeby zdradzić się z tym że jest ninja.-Szukam miejsca do odpoczynku, zapłacę.

Chłopak nie lubił marnotrawienia czasu, dlatego podczas wędrówki zamiast odpoczywać przed czekającym go niedługo wyzwaniem, oddawał się treningowi. O technice przeczytał przypadkiem kiedy to w bibliotece szukał książek dla dorosłych. Jego oczom ukazał się interesujący zwój z techniką Kanashibari no jutsu. Z początku oczywiście był nim nieco zawiedziony, jednak wkrótce odkrył potencjał jaki kryła w sobie technika opisana na kartce papieru. Cała zabawa polegała na tym że za pomocą zwykłych pieczęci, wysyłało się w cel tak silną chakrę że ta paraliżowała słabszych przeciwników. Oczywiście zasięg i siła zależały od stopnia zaawansowania użytkownika jutsu, jednak już nawet przy nie wielkim opanowani pozwoli mu to siać strach w szeregach geninów. Jednak największą zaletą techniki była prostota jej wykonania, kilka pieczęci i już była gotowa do użycia. Dodatkowo działała na niemal wszystkie żywe stworzenia więc nawet w podróży nie stanowiło problemu znalezienie celu. Chłopak uważnie przyjrzał się podłożu w okół niego, aż wreszcie odnalazł go. Konik polny został wybrany na pierwszą ofiarę paraliżującej techniki. Może i nie wyglądało to imponująco, ale na początek i zrozumienie działania danego jutsu powinno wystarczyć. Akio złożył odpowiednie pieczęcie, skupił chakrę po czym wypuścił ją z każdej komórki swojego ciała w taki sposób aby przerazić niewielkie stworzenie. Udało się konik polny znieruchomiał do rozradowanego chłopaka dopiero po chwili dotarło że stworzenie nie wykonało żadnego ruchu nawet przed wykonaniem techniki. Czy aby na pewno zadziałało? Aby rozwiązać wątpliwości podszedł do konika i chwycił je w palce. Wyglądało jednak na to że nie żyje, chłopak jednak wciąż nie wiedział czy to na skutek techniki czy już wcześniej taki był...
Powrót do góry Go down
Sharkey
Kazekage
Kazekage

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Wto Paź 23, 2012 7:06 pm

Nikt nie odpowiedział na Twoje wołanie. Przeciwnie. Gdy zacząłeś krzyczeć, cisza wokół Ciebie jakby się zagęściła. Teraz nawet nie słyszałeś wiatru ani ptaków. Zrobiło się ponuro, drzewa jakby urosły i zaczęły rzucać większy cień. Zacząłeś się nerwowo rozglądać. Usłyszałeś dziwny dźwięk. Był bardzo znajomy a jednak tak obcy. W sekundzie zorientowałeś się, że to kunai lecący w Twoim kierunku.

Powrót do góry Go down
Akio
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Wto Paź 23, 2012 7:18 pm

Żadnej odpowiedzi, to robiło się coraz bardziej dziwne. Chłopak postanowił skierować się do jakiegoś budynku aby sprawdzić jak wyglądają sprawy wewnątrz czterech ścian. Jednak nim zdołał ujść dwa kroki usłyszał, a może bardziej zarejestrował znajomy dźwięk. Jego ciało zareagowało instynktownie samo odskakując kilka kroków do tyłu w taki sposób aby nie spotkać się z trajektorią lotu broni. Wróg miał przewagę nad młodym ninja wciąż nie zdradził swojego położenia. Chłopakowi nie pozostało nic innego jak unikać wszelkiego nadlatującego żelastwa, dopóki nie spostrzeże położenia wroga. Tymczasem atak mógł nastąpić z każdej strony, dlatego młody jounin czym prędzej skierował się w pobliże jednego budynku aby ten chronił jego plecy.

Kazekage

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Wto Paź 23, 2012 7:22 pm

Kiepsko wybrałeś. Gdy zbliżałeś się do tego budynku z niego polecaiły na Ciebie shurikeny. I to sporo, nie mogła by ich wyrzucić tylko jedna osoba. Gdy do ciebie leciały te gwiazdki, za Twoimi plecami pojawił się jakiś mężczyzna. Ubrany był dość zwyczajnie. Ciemnoszara kamizelka, niebieskie spodnie. Nic specjalnego. Nie miał jednak żadnej opaski. Na drzewie za nim przykucnęło dwóch innych gości. Wszyscy stali i czekali na to co zrobisz z lecącymi na Ciebie shurikenami.

Powrót do góry Go down
Akio
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Wto Paź 23, 2012 7:39 pm

Z pewnością nie było to najprzyjemniejsze przywitanie z jakim Akio się spotkał. Z początku nie chciał zbytnio walczyć w wiosce z uwagi na możliwość znajdowania się tu mieszkańców. Jednak powiedzmy sobie szczerze co dla niego znaczy ich życie w porównaniu z jego własnym? Mimo wszystko postanowił jeszcze trochę zaczekać zwłaszcza że jak na razie nie było mowy o żadnym ninjutsu. Przede wszystkim należało się obronić przed śmiercionośnymi gwiazdami. Chłopak postanowił spróbować odrzucić jak największą ich ilość za pomocą prostej techniki Suiton: Mizurappa i na wszelki wypadek ponownie odskakując kilka kroków w bok. Oczywiście zauważył mężczyzn którzy powoli zaczynali go okrążać, mimo wszystko nie atakował był pewny że zdoła ich pokonać nawet mimo oczywistych utrudnień.
-Więc tak się tu wita gości- postanowił zagadać napastników w nadziei że dowie się nieco więcej o sytuacji jaka panuje w wiosce.
________________________________________________________________-
Technika:
Suiton: Mizurappa

Ranga techniki: C
Typ : Ofensywna
Zakres działania : 6-12m
Czas Trwania : 1 post
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 4 posty
Po wykonaniu pieczęci, użytkownik wypluwa z ust strumień wody, który może kontrolować. Za pomocą chaky, może zwiększyć siłę i zasięg ataku. Oberwanie z bliska grozi śmiercią lub połamaniem kości.
Powrót do góry Go down
Sharkey
Kazekage
Kazekage

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Wto Paź 23, 2012 8:19 pm

Twoje poczucie humoru nie za bardzo przypadło do gustu mężczyznom. Popatrzyli na Ciebie dziwnie. Przybrali postawy i byli gotowi do walki. Jendak nie atakowali. Patrzyli tylko tak jakby oceniając przeciwnika. Wykorzystanie przez Ciebie ninjutsu od razu zwiększyło zagrożenie z Twojej strony. Nagle jeden z tych siedzących na drzewie zniknął. Po prostu zniknął. NIe byłeś w stanie zauważyć co się z nim stało gdy nagle odleciałeś w tył na jakieś 10m i zatrzymałeś się na najbliższym drzewie. Okazało się, że to ten chłopak, który zniknął. Trzymał wyciągniętą rękę mniej więcej na wysokości Twojej szczęki, która teraz pulsowała co chwilę bólem. Zauważyłeś jednak, że chłopak był bardzo młody. Miał najwyżej 14-15 lat.
-Arch!- rozległ się gruby i władczy głos. - Co się tutaj dzieje?- W końcu zlokalizowałeś źródło tego głosu. Zza jednego z bliższych domków wyszedł jakiś mężczyzna. Posturą przypominał domek zza, którego właśnie wyszedł. Olbrzymi, umięśniony facet z krótką, kozią bródką i długimi, czarnymi, zmierzwionymi włosami. Ubrany był normalnie w spodnie ale na plecach zarzuconą miał skórę niedźwiedzia. Widać było, że ten niedźwiadek musiał być ogromny.
- Sensei. To jakiś obcy, wdarł się do wioski.- powiedział spokojnie chłopak, który Cię właśnie uderzył wracając do swojej wyprostowanej pozycji czyli tak jakby na baczność, jednak widać było, że był w stanie w każdej chwili znowu wymierzyć taki sam cios a może nawet potężniejszy. Przybierając tą postawę chłopak jak gdyby urósł. Popatrzył na Ciebie z pogardą a potem zwrócił wzrok na mistrza.
-A nie zauważyłeś gówniarzu, że on ma przepaskę wioski? Aż tak oślepłeś? Porozmawiamy o tym później. Na razie Ty i Twoi koledzy macie stąd zniknąć. Wieczorem macie przyjść do mnie, porozmawiamy o tym wydarzeniu.- jego głos był łagodny ale nie oczekujący sprzeciwu. Z domku z którego wyleciały shurikeny wyszło jeszcze trzech chłopaków i wszyscy zniknęli. Olbrzym podszedł do Ciebie i podał Ci rękę pomagając wstać.
- Jestem Beord. Przepraszam za te dzieciaki. Nie potrafią się czasem powstrzymać. Oczywiście zostaną przykładnie ukarani.- powiedział spokojnie Beord.- Konoha przysłałą Cię aby rozwiązać problem z bandytami tak?- zapytał.

Powrót do góry Go down
Akio
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Wto Paź 23, 2012 8:37 pm

Dopiero po chwili zorientowałem co się stało i musiałem przyznać że chłopak ma krzepę. Na szczęście już po chwili całe zamieszanie zostało przerwane przez jakiegoś senseia, którego rozmiary były imponujące.
Nic się nie stało. -powiedział chłopak wstając i nastawiając z powrotem szczękę która nieznacznie zmieniła swoje ułożenie po niespodziewanym ciosie.- Jestem Akio i tak dostałem informacje o jakiś bandytach znajdujących się w pobliżu, ale szczerze powiedziawszy nie znam zbytnio szczegółów.
Mówiąc to przybrał na pozór swobodną sylwetkę jednak kontem oka cały czas obserwował, a jego ciało cały czas było gotowe do zrywu. Cała sytuacja wydawała mu się co najmniej podejrzana bandyci napadający nic nieznaczącą wioskę, która w dodatku posiadała co najmniej przyzwoity poziom obrony. Wyglądało na to że to zadanie nie będzie jednak takie łatwe.

Kazekage

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Wto Paź 23, 2012 9:01 pm

Zacząłeś mieć poważne wątpliwości. Mimo wszystko podszedłeś do sprawy bardzo profesjonalnie. Wielkolud jednak okazał się miłym człowiekiem.
- Oczywiście przekażemy Ci wszystkie informacje dotyczące tych bandytów. Ale może najpierw chciałbyś coś zjeść lub odświeżyć się. Droga z Konohy co prawda nie jest taka długa, za to męcząca. Tutaj w tej norze nie mamy za wiele ale w naszej wiosce nieopodal możemy wszystko załatwić i spokojnie porozmawiać. Co Ty na to?- Beord zaproponował Ci wszystko z szczerą chęcią. Miał chyba jakieś poczucie obowiązku w związku z tym, że jego podopieczy rozłożył Cię na łopatki.

Powrót do góry Go down
Akio
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Wto Paź 23, 2012 9:28 pm

Nie odmówię, odrobiny odpoczynku. Jednak niestety muszę zrezygnować z posiłku jestem na eksperymentalnej diecie i nie wolno mi jeść nic po za tym co dostarcza mi mój dietetyk.- Podstawowe zasady szanującego się ninja mówiły aby nie przyjmować jedzenia od obcych, nie ważne jak mili się wydawali. Chłopak miał nadzieję że wymyślone na poczekaniu kłamstwo pozwoli mu uniknąć krępującej sytuacji.- Bardzo chętnie bym się za to dowiedział co nieco o tych bandytach, bo z tego co widzę radzicie sobie tutaj całkiem nieźle. Nie jestem pewny czy moja interwencja jest taka konieczna.
Powrót do góry Go down
Sharkey
Kazekage
Kazekage

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Sro Paź 24, 2012 3:31 pm

Mężczyzna zaprowadził się dalej w las. Szliście dość szeroką ścieżką a im dłużej szliście tym drzewa po obu stronach się zagęszczały. Robiło się bardziej ponuro i jakoś cicho. Ten spokój i nieprzenikniona cisza były zbyt niepokojące. Po Twojej ostatniej uwadze o niepotrzebności Twojego przybycia nie odezwaliście się jeszcze ani razu. Nagle las stał się tak gęsty że musiałeś iść za wielkoludem, który swoim ciałem skutecznie oczyszczał drogę. Był jak lodołamacz wśród wszystkich tych chaszczy i gałęzi. Po chwili jednak wyszliście z lasu a Twoim oczom ukazały się kamienne mury wioski. Były dość wysokie, co prawda nie tak wysokie jak Konoszańskie ale jednak. Wokół było wielu ludzi. Wszyscy wesoło dyskutowali i śmiali się. Jednak gdy tylko zobaczyli Beorna kłaniali się z szacunkiem. Gdy przekroczyliście bramy a Ty zauważyłeś, że jesteś w pełnoprawnym mieście, które swoim piękne można było przyrównywać do Konohy. Co prawda miasto było mniejsze ale jednak. Brukowane ulice prowadziły wzdłuż rzędów kamienic i warsztatów ciesielskich. Ogromne tartaki a w nich drzewa jakich nigdy nie widziałeś. Ogromne i grube. Wielkolud przeprowadził Cię przez to barwne miasto aż do jego centrum. Sporego budynku wygląddem przypominającego konoszańskie mieszkanie Hokage. Weszliście i usiedliście przy stole. Nie chciałeś nic jeść więc wielkolud przeprosił Cię i zaczął z zapałem pałaszować. Po skończonym posiłku usiedliście przed ogromynm kominkiem i zaczęła się rozmowa.
- Jeszcze raz przepraszam za ten brak gościny ale nie jadłem od ponad 5 dni. Miałem misję wywiadowczą. Ale wróćmy do sprawy. Twoje przybycie nie jest niepotrzebne. Nie damy sobie rady z tymi bandytami. Z tego co wiemy jest ich około 5 może 6. Ukrywają się jakieś 10 mil na południe w jaskini.- powiedział spokojnie olbrzym.

Powrót do góry Go down
Akio
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Sro Paź 24, 2012 5:18 pm

Przyglądałem się wiosce z nie małym zdziwieniem. Co prawda moja wiedza geograficzna nigdy nie stała na najwyższym poziomie, ale powinienem wiedzieć o tak wielkim mieście znajdującym się nie tak daleko od mojej wioski. Jeszcze bardziej niż sam wygląd miasta, zdziwiły mnie słowa olbrzyma.
- Pięciu czy Sześciu? Jak potężna musi być taka grupa osób aby siać zagrożenie dla tak dużej wioski jak ta? Tym bardziej że nie wydaje mi się żeby mieszkańcy należeli do słabeuszy, coś mi się wydaję że nie mówisz mi wszystkiego. Gdyby to było takie proste jak przedstawiasz to faktycznie nie potrzebowałbyś mojej pomocy. Więc kim oni są że nie dajecie sobie z nimi rady?

Kazekage

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Czw Paź 25, 2012 11:21 am

Wielkolud zasępił się wyraźnie. Najwyraźniej pochwaliłeś go jednocześnie uszczerbiając jego honorowi.
- Niestety nie możemy sobie z nimi poradzić. Oni są.... Inni. Nie wiem jak to określić. Gdy się pojawiają to przybierają dziwne i straszne postacie żądając różnych rzeczy. Gdy raz jeden z młodzików zaatakował jednego z nich pod postacią olbrzymiego pająka o 12 odnóżach, już go nie zobaczyliśmy. To było bardzo dziwne. Gdy był w pobliżu pająka to po prostu zniknął. To nie są ludzie, dlatego nie możemy z nimi walczyć. To są potwory, demony.- powiedział z lekkim drżeniem w głosie mężczyzna.

Powrót do góry Go down
Akio
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Czw Paź 25, 2012 12:42 pm

Opowieść Beord była zbyt nieprawdopodobna aby młody ninja tak łatwo w nią uwierzył. W jego głowie rodziły się różnorodne wyjaśnienia całego zdarzenia. Jednak były to tylko domysły, a jedynym sposobem aby się przekonać czym tak na prawdę są bandyci to spotkanie z nimi.
Wybacz, ale ciężko mi w to uwierzyć. Zresztą nie ważne czym oni są moje zadanie i tak się nie zmieni. Kiedy ostatnio odwiedzili wioskę? Jeżeli to możliwe chciałbym abyś przydzielił mi kogoś kto zna okolicę i udamy się przyjrzeć tym jaskinią. Tak w ogóle to czego Ci "nie ludzie" chcą od twojej wioski- powiedział przygotowując się do wyjścia.

Kazekage

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Czw Paź 25, 2012 3:26 pm

Mężczyzna zamyśłił się. Później zaczął spokojnie coś odliczać.
- Ostatnio byli 4 dni temu. Żądają wszystkiego. Od pieniędzy po surowce. Grożą, że zniszczą całą wioskę. Myślę, że znam odpowiednią osobę, która będzie Cię mogła oprowadzić.- Powiedział lekko się uśmiechając.
-Arch.- rzucił te słowa tak jakby przed siebie. Przed kominkiem pojawił się chłopak, który Cię wcześniej znokautował. Popatrzył na Ciebie krzywo i nic się nie odezwał.
- Masz oprowadzić naszego gościa a później zaprowadzić do jaskini. Możesz mu też pomóc w walce. Może nauczysz się przynajmniej cierpliwości.- Powiedział olbrzym.
-A więc co chcesz zobaczyć?- zapytał Cię młodzieniec.

Powrót do góry Go down
Akio
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Czw Paź 25, 2012 4:17 pm

- Warto by było przyjrzeć się miejscu w którym zaginął chłopak, który postanowił z nimi walczyć, a potem nie ma na co czekać i złożymy wizytę tym bandytą- powiedział uśmiechając się do chłopaka, aby dać mu do zrozumienia, że nie żywi urazy w związku z ich pierwszym spotkaniem. Akio chciał jak najszybciej uporać się z misją i powrócić do wioski. Nie tracił więc czasu na rozważania postanowił jak najszybciej działać.

Kazekage

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Nie Paź 28, 2012 11:15 am

Twój przewodnik popatrzył na Ciebie przez ramię. Ten wzrok Ci się bardzo nie spodobał. Chłopak wyraźnie Cię nie lubił a może wręcz nienawidził.
- W miejsce gdzie zniknął nasz przyjaciel nikt nie chodzi, bo wszyscy się go boją, jeżeli jednak nadal chcesz tam iść zaprowadzę Cię.- powiedział prawie niedosłyszalnie i ruszył jeszcze dzybciej. Gdy tylko opóściliście główny budynek wioski chłopak wysokczył na dach najbliższego budynku a z tamtąd dalej kierował się na wprost na południe. Pobiegłeś za nim. Widok ludzi skaczących po dachach nie było chyba częstym w wiosce bo wszyscy zatrzymywali się i pokazywali was palcami dziwiąc się. Nie zwracałeś jednak na to uwagi i biehgłeś dalej. W końcu zeskoczyliście za mury. Weszliście trochę w las a po chwili znaleźliście się na otwartej polanie. Było tutaj całkowicie pusto. Tylko trawa. Uznaleś, że to trochę niemożliwe, żeby po środku lasu istniała taka polanka.

Powrót do góry Go down
Akio
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Nie Paź 28, 2012 2:46 pm

Spoiler:

Kiedy przewodnik popatrzył na Akio, ten po prostu się uśmiechnął, zupełnie lekceważąc spojrzenie pełne nienawiści.
-Będę wdzięczny jeżeli mnie tam zaprowadzisz, jednak jeżeli nie chcesz tam iść po prostu wskaż mi drogę- powiedział młody ninja podczas gdy jego przewodnik już pędził po dachach wioski.- Chyba powinienem pójść z nami.
Nie chciał zwracać na siebie uwagi, ale siły wyższe zmusiły go do podróżowania w ten nie wygodny sposób. Zgodnie z przewidywaniami natychmiast zostali zauważeni, ku niezadowoleniu młodego jounina. Wreszcie udało mu się dotrzeć na miejsce zaginięcia mieszkańca wioski.
-Całkiem przyjemna polana, w jakim celu powstała- akio spytał swojego przewodnika. Wydawało mu się co najmniej podejrzane istnienie takiej polany w środku lasu. Tym bardziej że całe to miejsce było porośnięte trawą, bez żadnych śladów drzew czy innych roślin. Wskazywało to że teren został staranie oczyszczony po wycięciu, więc nie było to skutkiem żadnej techniki ninja. Jednocześnie musiał być opuszczony od dłuższego czasu skoro wszędzie wyrosła trawa.

Kazekage

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Nie Paź 28, 2012 4:15 pm

Spoiler:

Przewodnik popatrzył na Ciebie uważnie. Prawdopodobnie przypuszczał, że dojdziesz do takiego wniosku, w końcu nie było to normalne zjawisko.
- To była arena treningowa. Tutaj po raz pierwszy pojawiły się te potwory.- odpowiedział Ci krótko pzewodnik stojąc na skraju lasu. Rozglądał się nerwowo wokół. Jemu też coś nie pasowało chociaż nie była to na pewno trawa na ewidentnie wyczyszczonej polanie. Wokół były niewielkie drzewa.
- Rozglądnąłeś się już? Ruszamy dalej?- zapytał Cię przewodnik.

Powrót do góry Go down
Akio
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Nie Paź 28, 2012 7:05 pm

Akio dokładnie przyjrzał się okolicy otwarta przestrzeń zapewniała sporo możliwości podstępu którego spodziewał się po tych "potworach". Akio przykucnął i przez chwilę przyglądał się uważniej podłożu, jednak nie zauważając nic interesującego, nie pozostało mu nic innego jak ruszyć za przewodnikiem.
Zgoda, ruszajmy-powiedział po chwili wahania- Zaprowadź mnie jak najbliżej miejsca w którym myślisz, że się znajdują. Potem możesz zrobić co chcesz

Kazekage

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Pon Paź 29, 2012 4:54 pm

Przewodnik obrzucił Cię nadal nienawistnym ale teraz już bardziej badawczym spojrzeniem. Chyba nie wierzył, że możesz sobie dać radę z potworami z którymi nie dał sobie rady nikt z jego wioski. Nie było czasu do stracenia. Arch ruszył nie mówiąc nic. Przedzierał się przez gęsty las z niezwykłą wprawą. Wywołałoby to podziw niejednego specjaliste od wędrówek po lesie. Po chwili jednak trafiliście na wąską udeptaną ścieżkę. Twój przewodnik zatrzymał się z zdziwieniem. Wyglądało na to, że nie znał tej dziwnej ścieżki, która zaczynała się w miejscu w którym staliście i prowadziła na niewielkie wzgórza nieopodal.
- Tej ścieżki nigdy tutaj nie było. Wygląda jakby prowadziła do jaskini potworów...- powiedział zamyślony chłopak.

Powrót do góry Go down
Akio
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Pon Paź 29, 2012 5:29 pm

Akio podążał z niemałym trudem za swoim przewodnikiem, przedzierając się przez knieje lasu. Kiedy dotarli do niespodziewanej ścieżki ta wzbudziła zainteresowanie obu chłopaków.
- Mówisz,że prawdopodobnie prowadzi do jaskiń- ninja upewnił się po czym po chwili rozważania dodał- Skoro w tym kierunku możemy przypuszczać dokąd prowadzi to bardziej mnie ciekawi ten drugi. Po co te potwory opuszczałyby te jaskinie nie idąc w kierunku wioski, z której mają wszystko co im potrzebne. Nie chciałbym mieć też niczego niespodziewanego za plecami kiedy wkroczę do jaskiń. Zmiana planów idziemy zobaczyć dokąd prowadzi ścieżka.
Ruszył przodem skoro dotarli do ścieżki przewodnik stawał się zbędny. Jednak specjalnie nie odesłał chłopaka gdyż chciał mieć możliwość przesłania wiadomości kiedy już okaże się co znajduję się po drugim końcu ścieżki.

Kazekage

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   Pon Paź 29, 2012 8:27 pm

Cóż chcąc nie chcąc Arch musiał za Tobą podążać. Ścieżka zdawała się okrążać wioskę i podchodzić do niej od nieuczęszczanej strony. Twój przewodnik, idący obecnie z tyłu lekko się zdziwł, że taka droga w ogóle istnieje. Nie dawał jednak tego po sobie poznać. Rozglądał się tylko uważnie w każdą możliwą stronę i wyczekiwał ataku. Nic podobnego jednak się nie stało. W końcu ścieżka zaprowadziła was pod mury wioski. Przed wami był mury. Lita skała. Nie możnabyło przez nią przejść a mimo to droga prowadziła prosto, jak gdyby mur wgl nie istniał.

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Las na granicy z Amegakure   

Powrót do góry Go down

Las na granicy z Amegakure
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next