Naruto ''new Generation''

No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 

Brama Frontowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Hōzuki Yoichi
Mizukage
Mizukage

Imię : Yoichi
Nazwisko : Hōzuki

PisanieTemat: Brama Frontowa   Nie Paź 21, 2012 6:54 pm

Ogromne, drewniane drzwi. Najczęściej stoją otworem dla przybyszy z innych nacji. Przy wejściu stale pełnią służbę 2 strażnicy o randze chuunina. Ich upierdliwość sprawia że nie jednemu odechce się wycieczek do Kiri Gakure.

Tak mówi moja sekretarka...
Tak mówią moi ANBU...
Tak mówią moi posłańcy...
Powrót do góry Go down
Hi Owari
Chūnin
Chūnin

PisanieTemat: Re: Brama Frontowa   Sob Paź 27, 2012 4:33 pm

Hi szybko zjawiła się przed bramą wioski, przez którą za chwilę przejdzie i wyruszy w daleką podróż do Konohy. Podeszła do strażników i wytłumaczyła sprawę. Szybko pozwolili jej wyjść z wioski, aby wykonała swoją misję. Popatrzyła się za siebie i uśmiechnęła się. Lekkim krokiem ruszyła do przodu i zaczęła szybko biec przed siebie.

z/t
Powrót do góry Go down
Katsushiro
Genin
Genin

Imię : Saye
Nazwisko : Takagi

PisanieTemat: Re: Brama Frontowa   Pią Lis 02, 2012 7:18 pm

Z rękoma w kieszeni, wolnym spacerkiem szedł uliczkami wioski, by w końcu trafić pod bramę frontową. Rozejrzał się dookoła, jednak poza strażnikami nikogo nie widział. Mizukage czeka? Fajna ściema. Skrzywił się lekko na myśl, że wyszedł na idiotę. Na wszelki wypadek podszedł jeszcze do chuuninów, przy brami.
-Przepraszam, ale czy był tutaj Mizukage-sama? - na nieszczęście dla chłopaka, na ich twarzy malowało się zdziwienie, i padła krótka odpowiedź nie "nie". Zacisnął pięści podirytowany i odszedł kawałek. Miał już iść coś zjeść, jednak zdecydował się jeszcze chwilkę poczekać. W końcu to był członek ANBU, chyba nie kłamał. Podszedł powoli do ławeczki i usiadł sobie na niej. Głowę uniósł do góry. Mgła jak zwykle wisiała nad wioską i zakrywała niebo. Westchnął pod nosem i siedział wpatrując się przed siebie.
Powrót do góry Go down
Hōzuki Yoichi
Mizukage
Mizukage

PisanieTemat: Re: Brama Frontowa   Pią Lis 02, 2012 7:41 pm

Yoichi szybkim kroczkiem zmierzał w kierunku bramy. Zdawał sobie sprawę z tego jak jest spóźniony lecz nie mógł oprzeć się kupieniu odrobiny cukierków. Lubił łakocie i nie wstydził się tego, dlatego też kupił dobre 7,5 kg. Widząc otwarte wrota bramy przyśpieszył nieco od czasu do czasu konsumując kolejne czekoladowe kulki.
Wartownicy, którzy ujrzeli jego nienaganną postawę i nakrycie głowy wstali natychmiast i powitali go niskim ukłonem. Po odwzajemnieniu gestu Mizukage zbliżył się do chłopca
- Więc ty jesteś Katsushiro? Miło mi Cię poznać. Wybacz mi moje spóźnienie, zabrałeś wszystko co potrzebne??
Yoichi postawił worek ze słodyczami na podłodze, po czym poprawił czapkę w odczekiwaniu na rozpoczęcie wycieczki.

Tak mówią moi ANBU...
Powrót do góry Go down
Nyuki
Jounin
Jounin

Imię : Nyuki
Nazwisko : Kokaiko

PisanieTemat: Re: Brama Frontowa   Pią Lis 02, 2012 9:10 pm

Nyu jak to zawsze miała w zwyczaju o tej porze wybrała się na spacer po wiosce. Obrała tą samą trasę co zawsze i tak sobie szła nucąc znaną tylko sobie piosenkę. Pogoda w wiosce jak zawsze nie była cudowna ale to jej nigdy nie przeszkadzało, przecież była do niej przyzwyczajona. Spacerując tak sobie po okolicach nagle znalazła sie pod bramą wioski. Szła dość wolnym lecz rytmicznym krokiem w oddali widząc tam dwie osoby oprócz strażników. Pomyślała, że to jacyś goście i chciała to sprawdzić, lecz zbliżając się do owych postaci dostrzegła u jednego na głowie charakterystyczny kapelusz, więc już wiedziała kim oni są. To jej nie zniechęciło i postanowiła podejść do Mizukage i jakiegoś chłopaka, widząc że gdzieś się wybierają. Była troszkę ciekawa gdzie, bo w sumie to już dawno nigdzie nie wychodziła z wioski więc pomyślała, że jakby mogła to zabrałaby się z nimi. Tuż po upływie kilku minut stała już przy obu panach z delikatnym uśmiechem na twarzy.
- Witam Mizukage i nieznajomego. W sumie to chciałam zapytać gdzie się wybieracie, bo ostatnio nigdzie nie wychodziłam z wioski i pomyślałam, że jakby to nie był problem to w sumie zabrałabym się z wami.
Zagadała dalej się uśmiechając. W duchu miała nadzieję, że to nie będzie problem i że spodka ich coś fajnego na tej wędrówce. Nie liczyła na wiele gdyż to pewnie jakaś wizyta w innym kraju ale chociaż to by jej troszkę urozmaiciło te ostatnie monotonne kilka tygodni.

Powrót do góry Go down
Katsushiro
Genin
Genin

PisanieTemat: Re: Brama Frontowa   Pią Lis 02, 2012 9:31 pm

Popatrzył na Mizukage, gdy ten się zjawił. Co prawda spóźnił się odrobinę, ale to wszystko było prawdą. Trudno uwierzyć, że czegoś od niego chciał. Było to dla niego, na prawdę zaskakujące.
-Nic się nie stało. - odparł cicho i krótko, nie wiedząc co ma powiedzieć. Pewnie miał jakieś swoje ważne sprawy. Zamrugał kilka razy, przyglądając się uważnie mężczyźnie. Pierwszy raz widział go z tak bliska.
-Potrzebne? Na co? - spytał troszkę zdezorientowany, a nim się zorientował, przyszła jeszcze jedna osoba. Przyjrzał się dokładnie kobiecie. Jego wzrok szybko przeniósł się na mizukage. Zdecydowanie, był bardzo zakłopotany i trudno mu było się połapać.
-Idziemy gdzieś? - Zamrugał kilka razy zdezorientowany i podniósł się powoli z ławki. Spojrzał na jedną i drugą osobę, które stały obok niego. Zerknął w ziemię zdezorientowany. Skrzywił się delikatnie i włożył dłonie do kieszeni. Wziął głęboki oddech i zdecydował się ich wysłuchać.
Powrót do góry Go down
Hōzuki Yoichi
Mizukage
Mizukage

PisanieTemat: Re: Brama Frontowa   Pią Lis 02, 2012 10:24 pm

Chłopak stał osłupiały trzymając swoją czapkę. Całkowicie zapomniał o poinformowaniu chłopca odnośnie dokładnego celu jego wezwania.
- Wybieramy się do wioski liścia więc jeśli chcesz coś zabrać to poczekam.
Nim Yoichi usłyszał odpowiedź chłopca, obok niego pojawiła się nowa postać. Im więcej tym weselej lecz na jego twarzy pojawił się smutek zaś z oczu zaczęły płynąć łzy. Piękna nowo-przybyła rozdeptała jego worek ze słodyczami, który leżał an ziemi. Yoichi stracił tym samym cząstkę swej duszy i chęci do życia. Mimo żalu kultura nakazywała mu przywitać się i odpowiedzieć na pytanie.
- Witaj, Kokaiko-san. wybieramy się do Konohy, czy jesteście chętni??
Słowa Yoichiego przeplatały się z zaciąganiem nosa, wywołanym przez utracę bliskich mu cukierków, jednak towarzystwo dziewczyny uprzyjemni podróż zarówno jemu jak i Saye

Tak mówią moi ANBU...
Powrót do góry Go down
Nyuki
Jounin
Jounin

PisanieTemat: Re: Brama Frontowa   Pią Lis 02, 2012 10:41 pm

Dziewczyna czekając na reakcję panów przenosiła wzrok z jednego na drugiego bacznie im sie przyglądając. Stojąc tak w zamyśleniu nawet nie zauważyła, że przez przypadek rozgniotła torbę z cukierkami. Momentalnie zrobiło jej się głupio i cała lekko poczerwieniała.
- Przepraszam nie chciałam tego rozgnieść.
Wydukała przez zaciśnięte usta tak aby nie wybuchnąć śmiechem. Wiedziała, że to nie odpowiedni moment ani sytuacja bo to przecież nie było jej a zniszczyła. Nie przejęła się tym aż tak bardzo, bo to tylko cukierki ale sam fakt, że nie zauważyła tego co zrobiła sprawiał, że była czerwona i nie mogła powstrzymać śmiechu. Gdy Mizukage zaczął mówić ta stała już opanowana i wyprostowana udając, że słucha go cały czas.
- No jeżeli mogę to tak jestem chętna. Wprawdzie nie jest to jakaś tam wielka wyprawa ale troszkę rozrywki zawsze się przyda..
Odparła z lekkim uśmiechem. Spojrzała na młodego chłopaka stojącego obok i widziała w jego oczach coś w rodzaju niepewności, takiego małego strachu. Była ciekawa jego odpowiedzi więc stała tak tam i wyczekiwała jej tak samo jak Mizukage.
Powrót do góry Go down
Katsushiro
Genin
Genin

PisanieTemat: Re: Brama Frontowa   Pią Lis 02, 2012 11:01 pm

Przyglądał się im się dokładnie. Nie było raczej sensu się czegokolwiek obawiać. W głębi duszy, odetchnął i troszkę się rozluźnił.
-Nie, niczego mi nie potrzeba. - odparł z delikatnym uśmiechem na twarzy, widząc reakcję mizukage. Szczerze, to wyglądał komicznie i nie mógł uwierzyć, ze to na prawdę przywódca wioski. Spojrzał w kierunku jego worka ze słodkościami. Boże kto tyle tego jadł. Sam pewnie w rok by nie potrafił. Westchnął cichutko powstrzymując się od zbędnych pytań. Na to będzie miał sporo czasu podczas podróży. Kiwnął tylko głową, na znak że nie ma nic przeciwko i może iść. Pewnie nawet gdyby miał, to i tak by poszedł. Dłonią przetarł twarz i pojawił się na niej lekki uśmiech. Spojrzał szybko w niebo. Mimo że była mgła, miał cicho nadzieję, że trafią na piękną pogodę.
-Więc idziemy? - spytał i włożył dłonie do kieszeni.
Powrót do góry Go down
Hōzuki Yoichi
Mizukage
Mizukage

PisanieTemat: Re: Brama Frontowa   Sob Lis 03, 2012 2:21 pm

Yoichi zebrał w sobie wszystkie siły by jak najbardziej zmotywować się przed długą podróżą. Odwrócił wzrok spoglądając się na ukochaną wioskę, po czym zmierzył wzrokiem swoich podwładnych. Niskim ukłonem pożegnał strażników, którzy świetnie wypełniali swoje zadania zaś po chwili dał znak do rozpoczęcia drogi:
- Załogo! Ruszamy.
Mówiąc to wykonał mały krok dla człowieka lecz wielki dla mrówki, przekraczając tym samym próg wioski Kiri gakure.
[z/t]

Tak mówią moi ANBU...
Powrót do góry Go down
Nyuki
Jounin
Jounin

PisanieTemat: Re: Brama Frontowa   Sob Lis 03, 2012 4:13 pm

Nyu stojąc w miejscu lekko się wygięła i spojrzała na niebo szeroko otwartymi oczami. Oczywiście mgła w Kiri jest tak gęsta, ze prawie nic nie da się zobaczyć ale miała przeczucie, że gdy opuszczą już kraj to pogoda będzie piękna. Dziewczyna kochała słońce, ciepłe powietrze i zapach łąk. Tutaj niestety czegoś takiego nie doświadczała na codzień, chyba właśnie dlatego tak bardzo chciała iść razem z nimi. Ze spokojem w duszy, ciekawością w oczach i uśmiechem na twarzy spojrzała ponownie na swoich towarzyszy czekając aż podejmą decyzję. Gdy oboje z Panów podjęło ostateczną decyzję Nyu uśmiechnęła się do nich jeszcze bardziej i po chwili lekko zaśmiała.
- No ruszamy.!
Powiedziała do nich i uprzednio odwracając się do strażników i żegnając przekroczyła bramę wioski z dumnie podniesioną głową. Była ciekawa co przyniesie ta podróż a przede wszystkim cieszyła się, że będzie mogła znowu ujrzeć piękne słońce i poczuć zapach traw i kwitnących drzew wiśni.
z/t
Powrót do góry Go down
Katsushiro
Genin
Genin

PisanieTemat: Re: Brama Frontowa   Nie Lis 04, 2012 12:11 pm

Czerwonowłosy uśmiechnął się na myśl o tym wszystkim, co może go spotkać za murami Kiri. Szesnastolatek rzadko opuszczał wioskę, więc mogła to być dla niego ciekawa przygoda. Spojrzał na mizukage. Szczerze, to cały czas w głębi duszy zadawał sobie pytanie dlaczego wybrał jego. Zresztą czy to ważne. Może miał tylko taki kaprys. Kto go tam wie. Wziął głęboki ostatni oddech w wiosce i przekroczył bramę, zaraz za swoimi kompanami. Wzrokiem przemierzył drogę przed nimi. Do konohy jest daleko, do tego trzeba pokonać morze. Ciarki go przeszły na myśl o tym, że popłyną statkiem. Jakoś nigdy nic szczególnego nie czuł do tego rodzaju transportu. Głowę uniósł do góry i spojrzał w niebo. Nie mógł się doczekać aż zniknie ta mgła i poza puszystymi chmurkami, nic innego nie będzie przysłaniało słońca.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Brama Frontowa   Nie Lis 04, 2012 5:31 pm

Nie minęło dziesięć minut od momentu gdy opuściłem ulubioną restaurację, przez całą drogę zastanawiałem się jaką zawartość skrywa mały zwój. Dochodząc już do bramy wioski, zatrzymałem się na moment i rozejrzałem czy w okolicy nie ma żadnych osób trzecich. Zważywszy na to iż otoczenie było "czyste", spod kiermana wyjąłem zwój. Hmm Anbu... ciekawe co to za misja? - pomyślałem, podejmując się otwarcia i przeczytania informacji lub też zadania znajdującego się w podarowanym mi przedmiocie.
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

Imię : Sayate
Nazwisko : Senju/Asugeki

PisanieTemat: Re: Brama Frontowa   Nie Lis 04, 2012 6:25 pm

Spoiler:

PisanieTemat: Re: Brama Frontowa   Nie Lis 04, 2012 6:31 pm

Sashi Ikuzuno, niebieskie włosy - powtórzyłem sobie w myślach, by lepiej zapamiętać cel mojej wyprawy. Ponieważ zawsze noszę przy sobie ekwipunek niezbędny do wykonania misji od razu ruszyłem przed siebie. Zwój schowałem do wewnętrznej kieszeni kurtki, by przypadkiem nigdzie się nie zawieruszył gdybym w jakiś dziwny sposób zapomniał o cechach szczególnych poszukiwanego. Kierując się w stronę portu, cały czas zastanawiałem się nad obiektem mojego zadania oraz tym jakie zdolności posiada.
[Z/T]
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Brama Frontowa   

Powrót do góry Go down

Brama Frontowa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Brama Miłości
» Brama wejściowa