Naruto ''new Generation''

No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 

Mugen no taki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Hōzuki Yoichi
Mizukage
Mizukage

Imię : Yoichi
Nazwisko : Hōzuki

PisanieTemat: Mugen no taki   Nie Paź 21, 2012 6:47 pm

Średniej wielkości wodospad znajdujący się na wschodnim obrzeżu wioski. Jest idealnym miejscem do treningu technik Suitonu.

Tak mówi moja sekretarka...
Tak mówią moi ANBU...
Tak mówią moi posłańcy...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Mugen no taki   Nie Lis 04, 2012 12:48 pm

Obudziwszy się nad ranem, w okolicach godziny ósmej, tak jak zawsze postanowiłem wybrać się na godzinny spacer podczas którego mogłem doszczętnie skupić się na problemach które mnie gryzły. Wędrując po różnych ścieżkach dotarłem do miejsca które było wręcz idealnym do przemyśleń. Stanąłem przy brzegu małej rzeki, rozglądając się za miejscem w którym mógłbym usiąść. Z powodu braku żadnego kamienia, ani czystej kłody wskoczyłem na pierwszą lepszą gałąź drzewa. Opierając się o korę, podłożyłem ręce pod głowę i zwyczajnie się rozłożyłem. Zamknąłem oczy. Wsłuchując się w dźwięki otoczenia, ćwierkot ptaków, szelest liści i trawy, w myślach powróciłem do spraw które mnie gryzły i przez które momentami nie mogłem w nocy zmrużyć oka.

Rozważając nad błędami które popełniłem w życiu i które jeszcze w planach mam popełnić, postanowiłem udać się do wioski. Zeskoczyłem z gałęzi na ziemię, a następnie ruszyłem w kierunku centrum miasta.
Hmm... ciekawe czy będą mieli dla mnie jakąś misję albo coś, dzięki czemu nie będę musiał stypić w tej wiosce - mruknąłem pod nosem, wskakując na najbliższe drzewo by dzięki zdolnościom shinobi przyspieszyć swój powrót do miasta.
[Z/T]
Powrót do góry Go down

Mugen no taki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1