Naruto ''new Generation''

No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 

Gabinet Kazekage

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sharkey
Kazekage
Kazekage

Imię : Sharkey
Nazwisko : Douhito

PisanieTemat: Gabinet Kazekage   Sob Paź 20, 2012 8:47 pm

Spore, okrągłe pomieszczenie zawalone różnymi grarami. Na środku jest biórko a za nim ogromne okno wielkości prawie 1/5 ściany. Po prawej stronie znajduje się sporo regałów z książkami i segregatorami wypełnionymi przeróżnymi dokumentami. Po przeciwnej stronie pod ścianą jest kilkuosobowa sofa a przed nią niewielki stolik. Bliżej biurka ale na tej samej ścianie co sofa jest sporej wielkości barek wypełniony przeróżnymi alkoholami po brzegi. Tak przedstawia się gabinet Kazekage.
Powrót do góry Go down
Sharkey
Kazekage
Kazekage

PisanieTemat: Re: Gabinet Kazekage   Nie Paź 21, 2012 8:18 am

Sharkey siedział zmayślony w forelu i coś skrobał. Co chwilkę jednak przestawał i prostował się rozglądając wokół. Lubił swój gabinet chociaż ten napawał go bardzo dziwnymi uczuciami. Po, krótkiej chwili chłopak znowu pochylił się nad kartką. Była już do połowy spisana jednak Sharkeya to nie satysfakcjonowało. Nie miał żadnego pomysłu jak kontynuować swój list. W końcu nakreślił formułki grzecznościowe i podpisał się. Później wziął drugi pergamin i przepisał dokładnie to samo tylko z innym tytułem. Pisał spokojnie pochylony nad pergaminem.
-Aito- rzucił w pustą przestrzeń przed siebie a przed nim jak gdyby znikąd wyrósł mężczyzna średniego wzrostu z maską na twarzy. Nie można było jednoznacznie określić postury tego człowieka ponieważ nosił on ciemny płaszcz opadający na podłogę.
- Tak Kazekage-sama?- miał gruby i lekko nieprzyjemny głos.
- Wyślij te dwa listy najszybszym środkiem jaki tylko jest dostępny. Ma to dotrzeć do Hokage a to do Mizukage.- Sharkey wręczał zwoje po kolei abyjego podwałdny się nie pomylił. Aito zniknąl tak samo szybko jak się pojawił a Sharkey roozkładając się w fotelu pogrążył się w rozmyślaniu.

Prowadzę misje/ sędzuje walki.
Chcesz żeby poprowadzić Ci misje lub posędziować walkę? Pisz PW Smile

Tym kolorem piszę jako MG.
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

Imię : Sayate
Nazwisko : Senju/Asugeki

PisanieTemat: Re: Gabinet Kazekage   Pon Paź 22, 2012 3:51 pm

Posłaniec Konohy został przepuszczony bez problemu przez bramę główną Suny, a następnie skierował się od razu do gabinetu w którym urzęduje Kazekage. Kiedy już znalazł się pod drzwiami zapukał kilkakrotnie, a po usłyszeniu pozwolenia wszedł do środka. - Witam, Lordzie Kazekage. Hokage przesyła wiadomość zwrotną - Powiedział i podał mu średniej wielkości zwój w którym zapisana była wiadomość

Spoiler:

Kazekage

PisanieTemat: Re: Gabinet Kazekage   Pon Paź 22, 2012 8:48 pm

Sharkey rozsiadł się wygodnie w fotelu i otworzył kopertę z listem. Uważnie przeczytał raz, potem kolejny i gdy był już pewny tego co przeczytał uśmiechnął się. Popatrzył na posłańca i przekrzywił lekko głowę.
-Niestety nie mamy nikogo kto znałby zaawansowane techniki pieczętujące. Je sam znam jedynie podstawy. Zresztą w Sunagakure brakuje ludzi, dlatego też proszę inne wioski o pomoc. Nawiasem mówiąc nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi. Idź i przekaż Hokage, że cieszę się z jego pomocy a co do użytkownika fuuinjutsu powiedz, że takich brak w mojej wiosce. Możesz odejść.- powiedział spokojnie. Gdy tylko poseł opóścił gabinet, Sharkey natychmiast zaczął szperać w księgach stojących na półkach. Po chwili znalazł to czego szukał. Spora książka traktująca o tym na jakich zasadach działał w dawnych latach sojusz Konohy i Suny. Młodzieniec usiadł za biurkiem i pogrążył się w lekturze.

Powrót do góry Go down
Sharkey
Kazekage
Kazekage

PisanieTemat: Re: Gabinet Kazekage   Wto Paź 23, 2012 8:23 pm

Po skończonej lekturze Sharkey podniósł się. Pora już było w końcu coć potrenować. Przeciwnicy rośli w siłę, on też musiał.
- Będę na pustyni Kori.- powiedział swojej asystentce, która tylko kiwnęła głową. Młodzieniec wziął swój ulubiony płaszcz i opóścił gabinet.

Powrót do góry Go down
Yashiro
Chūnin
Chūnin

Imię : Yashiro
Nazwisko : Yougan

PisanieTemat: Re: Gabinet Kazekage   Sob Paź 27, 2012 1:05 pm

Młody shinobi spragniony przygód nie mógł się doczekać gdy tylko zostanie przydzielony do jakiegoś samodzielnego zadania. Bowiem jako Jinchuuriki nigdy nie miał lekko. Na misjach czuł się nieraz jak dziecko, którego pilnowała jakaś niańka. Rozumie, że nie jest zwykłym shinobi, że jest pewnego rodzaju kartą atutową, bronią mająca dać wiosce przewagę jednak nie można go tak ograniczać. Co prawda nie panuje jeszcze nad mocą, która została mu powierzona. Może w tym tkwi problem. Przez to nie mogą mu pozwolić działać samemu. Dlatego chłopak postanowił o tym porozmawiać z Kazekage. Zapukał do drzwi trzykrotnie i wszedł do gabinetu.
- Witaj Kaze...
Tutaj zamilkł gdyż zauważył, że w pomieszczeniu znajduje się jedynie jego asystentka. Słabo to urządzało Chuunina...
- Witam.. Przyszedłem z pewną sprawą do Kazekage.
Yashiro troche nieśmiało stał i czekał na odpowiedź asystentki. Nie lubił zbytnio tutaj przychodzić. Nigdy nie wiedział jak ma sie zachować.

Kazekage

PisanieTemat: Re: Gabinet Kazekage   Nie Paź 28, 2012 11:20 am

Asystentka popatrzyła na Ciebie spod niewielkich okularów. Przyjrzała Ci się dokłądnie.
-A tak Yashiro-san jak mniemam?- Jej głos był łagoddny i spokojny.
-Kazekage jest gdzieś na pustyni. Nie wiem kiedy wróci. Możesz go poszukać.- powiedziała spokojnie z uśmiechem a później dałą Ci do zrozumienia, że ma dużo pracy i żebyś już wyszedł.

Powrót do góry Go down
Yashiro
Chūnin
Chūnin

Imię : Yashiro
Nazwisko : Yougan

PisanieTemat: Re: Gabinet Kazekage   Nie Paź 28, 2012 12:08 pm

- Dziękuję
Odpowiedziałem krótko po czym ukłoniłem się tak jak kultura tego wymaga. Zrobiłem szybko w tył zwrot i wyszedłem z budynku nieco zniesmaczony.
- Gdzieś na pustyni? Hę... Cały nasz kraj to jedna wielka pustynia. Szukanie w niej Kage to jak szukanie igły w stogu siana. Chociaż z kolei.. Co ma do stracenia i tak nie mam nic do roboty.
Po krótkim swoim wywodzie w myślach ruszyłem w kierunku najbardziej znanych pustyń.

zt

PisanieTemat: Re: Gabinet Kazekage   

Powrót do góry Go down

Gabinet Kazekage
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gabinet Pielęgniarski
» Gabinet Ministra Magii
» Gabinet Śmiechu
» Gabinet Dyrektora