Naruto ''new Generation''

No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 

Siedziba Lidera.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Saru
Lider Sousetsu
Lider Sousetsu

Imię : Saru

PisanieTemat: Siedziba Lidera.    Sob Paź 20, 2012 8:47 pm

Siedziba znajduje się w najwyższym budynku, na środku miasta.
Na samej górze znajdują drzwi do pokoju, w którym zazwyczaj lecz rzadko znajduje się ktokolwiek.
W środku biurko, wraz z wygodnym fotelem. Za biurkiem i fotelem znajduję się ogromna szyba, z widokiem na miasto. Są też fotele i krzesła dla gości.
Jeżeli ktoś z wioski lub po za wioski, ma jakąś prośbę lub szuka pomocy. Zawszę może się zgłosić tutaj.
Powrót do góry Go down
Saru
Lider Sousetsu
Lider Sousetsu

PisanieTemat: Re: Siedziba Lidera.    Nie Paź 21, 2012 6:41 pm

Po długim i zawalonym dniu, Saru wbił do swojego pokoju lidera. Następnie co zrobił to usiadł wygodnie na fotelu i zaczął się relaksować. - Eh, jeszcze tyle pracy mnie czeka. Narzekając na dzisiejszy dzień, chłopak oczekiwał Kaori. Chodź nie wiedział czy przyjdzie, czy też pójdzie spać. No ale po za tym nic nie ma innego do roboty, więc może trochę się chłopak lenić.
Odwracając się w stronę ogromnej szyby, Saru zaczął podziwiać widoki. Nie były one pierwsza klasa, ale z tego piętra nie da się narzekać. Wysoko, widać niebo i słońce. Po prostu git.

~B :
~A :
~S :
Powrót do góry Go down
Kaori
Sousetsu
Sousetsu

Imię : Kaori
Nazwisko : Zetsumei

PisanieTemat: Re: Siedziba Lidera.    Nie Paź 21, 2012 7:16 pm

Kaori weszła w końcu na samą góre po schodach. Oparła się o drzwi i ustabilizowała oddech. Zapukała trzy razy i weszła do środka nie czekając na pozwolenie - Mogłes biuro ustanowić w jeszcze wyższym miejscu... - Powiedziała ironicznie i zamknęła za sobą drzwi. Podeszła spokojnie do biurka ubrana w nowy płaszcz z czerwonymi chmurkami - No cóż, coś jeszcze masz mi do powiedzenia? - Zapytała patrząc na niego i sama zastawiała się nad pytaniami jakie mogła mu zadać, jednak o dziwo nic ciekawego w swojej głowie nie znalazła. Czekała na to co powie jej nowy Lider. Być może okaże się debilem i dziewczyna postanowi opuścić tę organizację?

Lider Sousetsu

PisanieTemat: Re: Siedziba Lidera.    Nie Paź 21, 2012 7:30 pm

W zwolnionym tempie, Saru odwrócił się w stronę Kaori. - No więc zacznę, a później ty.
Saru wstał z fotela i podszedł do okna, zbierając myśli zaczął.
- Mój plan to kryształowy smok. - Nazwa dość straszna dla dzieci, ale jakaś musi być. - Do rozpoczęcia tego etapu jest potrzebne przynajmniej pięć bijuu, pewnie też chcesz wiedzieć o kryształowym smoku. Saru, odwrócił się w stronę Kaori. - Kryształowy smok jest połączeniem ogoniastych bestii, łączą się one w celu stworzenia jednej bestii. O potędze której przekracza możliwości każdego.
Siadając znów w swoim fotelu, kontynuował. - Im więcej będziemy posiadać bestii, tym bardziej potężny stanie się smok. Będzie można go użyć do uzyskania pokoju, taką samą drogą. Jak robią to inne wioski.
Chwilowe złapanie oddechu, następnie wydech. - Jeżeli masz też swoją propozycje do wprowadzenia czegoś, mów śmiało. Jest za mało osób na razie, żeby zdecydować co będzie z planem kryształowego smoka. - Gdy Saru skończył, dodał ostanie słowa mądrości. - Wiesz że mamy tu windę

~B :
~A :
~S :
Powrót do góry Go down
Kaori
Sousetsu
Sousetsu

PisanieTemat: Re: Siedziba Lidera.    Nie Paź 21, 2012 7:34 pm

Dziewczyna stała przy biurku patrząc na niego i słuchając tego co mówi. Pokiwała tylko głową na znak, ze zrozumiała - No cóż, twój plan jest bardzo ambitny. Nie uważasz, ze jesteśmy trochę za słabi na zbieranie Ogoniastych Bestii? Minie chyba sporo czasu zanim zaczniemy to całe...polowanie? Co do pomysłów, to ich nie mam. To twoja organizacja, a ja muszę się do tego wszystkiego przyzwyczaić. Skoro jestem tutaj jako drugi członek...powinnam być traktowana w specjalny sposób - Powiedziała zadzierając głowę, a następnie rozejrzała się po tym dość skromnym biurze - Warunki mamy iście jak żebracy, jednak rozumiem dlaczego tak jest - Dodała cicho i wzrokiem wróciła do swojego lidera. Kiedy powiedział o windzie stała się na moment czerwona ze złości, jednak szybko się uspokoiła - Mogłeś mi tego nie mówić... - Syknęła

Lider Sousetsu

PisanieTemat: Re: Siedziba Lidera.    Nie Paź 21, 2012 7:53 pm

- Początki zawszę są trudne, ale z kwestią czasu wszystko się zmieni.
Jeżeli chodziło o łapanie bestii, to jeszcze nie pora. Za mało osób i brakuje jeszcze trochę siły.
- Kiedy będziemy gotowi, dam znać. Lecz na razie trzeba trenować. A twoje miejsce, jakoż iż jesteś pierwszą osobą która dołączyła. Jest tu, będziesz moim zastępcą Kaori. Słowa wypowiedziane z powagą i uśmiechem na twarzy. - Więc tak samo jak ja, tak samo i ty musisz stać się silna.

~B :
~A :
~S :
Powrót do góry Go down
Kaori
Sousetsu
Sousetsu

PisanieTemat: Re: Siedziba Lidera.    Nie Paź 21, 2012 8:02 pm

Dziewczyna pokiwała głową jak miała w zwyczaju - Ok, w takim razie trzeba zacząć trenować...Jest tu jakaś biblioteka? Nie wiem skąd mogę wziąć informacje na temat technik, które chciałabym się nauczyć... - Spytała opierając się o jego biurko dwoma rękoma i pochyliła się lekko w jego stronę. - Hm, tak więc jestem zastępcą...ciekawa posada - Mruknęła i usiadła na biurku czekając na odpowiedź na wcześniejsze pytanie. No cóż, dziewczyna działała bezpardonowo. Spojrzała jeszcze raz na chłopaka - Masz jeszcze kogoś na oku? Do organizacji?

Lider Sousetsu

PisanieTemat: Re: Siedziba Lidera.    Nie Paź 21, 2012 8:10 pm

- Bibliotekę znajdziesz obok siedziby. Opowiedział, następnie przyszło pytanie na temat nowej rekrutacji. Co prawda organizacja wystartowała niedawno, więc szukanie członków trochę zajmie.
- Co do nowych członków, to chwilowo nie mam nikogo na oku. Lecz wkrótce to się zmieni.
Będzie trzeba powysyłać mieszkańców na zwiady, albo kogoś innego. W sumie to będzie trzeba sporo zrobić w wiosce, takie coś jak zorganizowanie shinobi. W tedy będzie szybciej się działało.
- Jeżeli będziesz czegoś potrzebowała, przychodź.

~B :
~A :
~S :
Powrót do góry Go down
Kaori
Sousetsu
Sousetsu

PisanieTemat: Re: Siedziba Lidera.    Nie Paź 21, 2012 8:17 pm

- Hm ok, dzięki - Powiedziała dalej siedząc na biurku. Pochyliła się jeszcze raz w jego stronę i dodała cicho - A jeśli ty będziesz mieć do mnie jakieś zadanie, to wiesz gdzie mnie znaleźć. Na razie nie zamierzam się ruszać z tej wioski...Jeśli zmienię zdanie, to dam Ci znac - Kończąc wstała i poprawiła swój płaszcz - To do zobaczenia - Powiedziała i ruszyła w kierunku drzwi. Złapała za klamkę i obejrzała się w jego kierunku. Poczekała chwilę oraz otworzyła drzwi i wyszła z gabinetu. Zamknęła je za sobą i ruszyła na dół, a następnie udała się do bilbioteki

z.t

Lider Sousetsu

PisanieTemat: Re: Siedziba Lidera.    Pon Paź 22, 2012 7:27 pm

Gdy tylko Kaori opuściła biuro, Saru zrobił się cały czerwony. A następnie wywalił się z fotelem.
- Może mam alergie na dziewczyny, albo coś innego. Chociaż to mój nowy rekord, tyle czasu z dziewczyną w jednym miejscu. Już na samym początku chciałem skakać z okna. Para z uszu i pot z czoła. Po chwili jednak, Saru ogarnął się i zabrał do roboty. - Dobranoc. I pracował ciężko przez resztę dnia.

Po paru godzinach drzemki, Saru obudził się. Po czym wyszedł z biura.
- Czas znaleźć nowych członków.. Dodał ziewając.
Po drodze napisał krótki list, a następnie ulepił kilka pszczół z gliny. Wysyłając je do biblioteki.

z/t

~B :
~A :
~S :
Powrót do góry Go down
Saru
Lider Sousetsu
Lider Sousetsu

PisanieTemat: Re: Siedziba Lidera.    Pon Paź 22, 2012 9:06 pm

Tym razem powrót był szybki, dotarli do miasta. Tym samym wchodząc do budynku, gdzie znajdowało się biuro.
- Kaori możesz wracać do swoich obowiązków. - Następnie z Yagami wsiadł do windy .
Gdy już dotarli, weszli do biura. Następnie Saru siadając w swoim wygodnym fotelu, obrócił się na nim trzy razy. - Proszę usiądź. Fotele i kanapy dla gości też muszą być wygodne, co to by był za brak kultury.
- Więc co chcesz wiedzieć i czego oczekujesz od organizacji. Spytał wprost.

~B :
~A :
~S :
Powrót do góry Go down
Kai
Sousetsu
Sousetsu

Imię : Kai
Nazwisko : Yagami

PisanieTemat: Re: Siedziba Lidera.    Pon Paź 22, 2012 9:13 pm

Chłopak starał się dokładnie zapamiętać całą drogę, by w razie czego mieć łatwą drogę powrotu, ewentualnie możliwość znalezienia skrótu do jakiegoś miejsca, które chciałby odwiedzić.
-Do zobaczenia Kaori-chaaaaan. - rzekł akcentując oraz przedłużając zwrot grzecznościowy, co prawda nie udało mu się jeszcze dokładnie przyjrzeć jej twarzy oraz całkowitej posturze, lecz miał nadzieję, że niedługo tak się stanie. Chwilę później siedział już na kanapie w biurze, do którego został przyprowadzony.
-Potrzebuję wolnej ręki, znaczy jak ustalimy co mam robić to będę to robił, ale muszę mieć czas dla siebie. Jest mi potrzebny by pozwiedzać świat i pozałatwiać swoje sprawy, które jak na ten czas wolałbym zatrzymać dla siebie. - rzekł wyjaśniając od razu o co się mu rozchodzi, po czym westchnął i kontynuował swą wypowiedź.
-Saru-kun, wiadomo, że każdy chce wzrosnąć w siłę jak najbardziej to możliwe, ponadto muszę kogoś odnaleźć, bądź raczej wskrzesić. - mówił z nutą tajemnicy w swym głosie, aczkolwiek ostatnie zdanie było akurat prawdą.
-Zatem powiedz mi czym się zajmujecie i czego ode mnie oczekujesz.
Powrót do góry Go down
Saru
Lider Sousetsu
Lider Sousetsu

PisanieTemat: Re: Siedziba Lidera.    Pon Paź 22, 2012 9:27 pm

Wysłuchawszy całej wypowiedzi Yagami, Saru stwierdził iż będzie dobrym kompanem. Zdejmując kapelusz, Saru odpowiedział. - Celem organizacji jest, wskrzeszenie kryształowego smoka. Jednej bestii połączone z kilku bijuu, żeby przystąpić do pierwszej fazy. Będziemy potrzebowali pięciu bijuu, żeby następnie ożywić smoka. Chwilę zbierając myśli, Saru dodał. - Dzięki niemu, nie będzie rzeczy niemożliwych. Takich właśnie jak wskrzeszenie zmarłych, są też inne sposoby na wskrzeszenie. Lecz to tylko co słyszałem pogłoski o pewnej zakazanej technice. Żeby jeszcze dodać otuchy wszystkim, Saru miał kilka kwestii.
- Smok będzie wykorzystany, według naszych poleceń. Nie będziemy go pochopnie używać, w celach wojennych. Będzie on miał na celu niesienia pomocy, jakiej to będzie już ustalane przez wszystkich.
Przechodząc dalej.
- Masz wolną rękę, możesz robić co ci się żywnie podoba. Tylko jedno, będziesz musiał nauczyć się jednej techniki. Z którą będziesz porozumiewał się z resztą, jak i zemną. Masz. Kończąc to Saru, rzucił zwój do Yagami. Technika która jest w środku będzie bardzo przydatna.
- I pamiętaj żeby jej nie używać, jak przebywasz sam. To jest dość ryzykowne. Ale dzięki temu będziesz mógł kontaktować się ze mną lub z kimś innym z organizacji, na dalekie odległości. Jakieś pytania jeszcze.

~B :
~A :
~S :
Powrót do góry Go down
Kai
Sousetsu
Sousetsu

Imię : Kai
Nazwisko : Yagami

PisanieTemat: Re: Siedziba Lidera.    Wto Paź 23, 2012 3:43 pm

Blondyn o niebieskich oczach rozpromienił się i zadumał nad słowami dotyczącymi możliwości wskrzeszenia ludzi, a jak wiadomo na tym zależało mu najbardziej. Jeśli ktokolwiek byłby w stanie patrzeć przez przedmioty mógłby dostrzec na jego twarzy mały grymas, który układał się w uśmiech.
-Więc pozyskanie Bijuu, okej. Aczkolwiek jak będzie wyglądać pozyskanie tej energii z osób, które posiadają je w sobie, tak zwanych Jinchuuriki'ch. - nurtowała go ta kwestia, mógłby powiem przelać hektolitry zbędnej krwi byleby tylko odzyskać swoją siostrę, lecz jeśli nie będzie to konieczne to kto wie co się stanie.
-Yare Yare, od razu nauka. - powiedział sam do siebie po tym jak złapał w locie zwój rzucony mu przez lidera. Otworzył go, a następnie przeleciał wzrokiem przez wszelkie instrukcje, które zostały w nim zapisane. Odrzucił go do Saru zdając sobie sprawę z tego, że nie jest to na tyle trudne by być w posiadaniu pergaminu przez cały czas, a w swych myślach i tak widział cały zapisek. Ogólnie wszystko to przypadło mu do gustu, mógł bowiem robić to co dalej, tylko od czasu do czasu wspomagać organizację. Przede wszystkim odczuwał, że dzięki temu miejscu miałby łatwy dostęp do informacji o świecie, na którym ma zależało.
-Zatem Saru, wiecie już gdzie znajdują się jakiekolwiek Bijuu? No i w jaki sposób chcecie je pieczętować itd? - zadał pytania, które przeszły mu szybko po głowie, a następnie wstał jakby udając się do wyjścia.
-Będę już leciał, rozejrzę się dookoła i opanuję tę technikę, w razie czego jestem dostępny przez te dziwne jutsu. - dodał na wpół ironicznie i wysłuchał ostatnich słów lidera, po których ruszył przed siebie.

z/t po wysłuchaniu Saru i odebraniu ewentualnych rzeczy.
Powrót do góry Go down
Saru
Lider Sousetsu
Lider Sousetsu

PisanieTemat: Re: Siedziba Lidera.    Wto Paź 23, 2012 8:20 pm

Zanim jeszcze Yagami wyszedł, Saru dodał.
- Wydobywanie z Jinchuuriki, bijuu. Będzie dość długotrwałym zajęciem, co lepsza technikę którą opracowuje. Ma zapobiec śmierci nosiciela. Jak wiadomo każde wydobycie bijuu, kończyło się śmiercią Jinchuuriki.
- Co do informacji na temat lokalizacji bijuu, jeszcze nic nie wiem. Z resztą za mało nas, wyruszymy gdy zdobędziemy trzech członków więcej. Jeżeli będziesz miał okazję, możesz poszukać nowych osób.
Tymi słowami Saru zakończył temat i tym samym pozwolił Yagami odejść, no jeszcze tylko jedno.
- Droga do kryjówki jest wytyczona w zwoju, w razie czego jakbyś chciał odpocząć. No i zaraz zacznę przygotowania do twojej kuchni.
Dadaaa, koniec gadania. Saru też wyszedł z biura.

z/t

~B :
~A :
~S :
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Siedziba Lidera.    

Powrót do góry Go down

Siedziba Lidera.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics