Naruto ''new Generation''

No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 

Co z misjami??

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sharkey
Kazekage
Kazekage

Imię : Sharkey
Nazwisko : Douhito

PisanieTemat: Co z misjami??   Sob Paź 20, 2012 12:43 pm

Siema wszystkim!
Mam dwa takie spore pomysły, które mogłyby coś lekko zmienić w rozgrywce i chcę poznać waszą opinię Very Happy

Po 1:
Coś co kocha każdy z nas bo można na tym zarobić czyli misje. A więc na forum mają się odbywać misje fabularne. Co to znaczy? A no oznacza to, że misję zaczynamy w swoim mieszkanku i łazimy pisząc posty po całej wiosce lub nawet dalej.
A co ja proponuję?
A no proponuję stworzenie jednego niewielkiego forum o tytule MISJE z kilkoma podforami o tytułach misje D, misje C i tak dalej. I teraz jak by to wyglądało w praktyce? No więc powiedzmy, że Yubari poprosiła mnie o poprowadzenie jej misji rangi B. Zgodziłem się więc wchodzę w podforum Misje B i tworzę temat o tytule Misja dla Yubari. I w tym temacie cała misja się rozgrywa.
Co by to dało?
No więc według mnie nie zaśmiecało by to tak bardzo tematów fabularnych i dawałoby możliwość uczestniczenia w fabule czyli np rozmawiania i zabawiania się z przyjaciółmi i wykonywania misji w jednym czasie ( tylko mała uwaga, podczas wykonywania takiej misji NIE MOŻNA walczyć ani trenować). Jest jeszcze jeden plus takiego rozwiązania. Mianowicie mamy wszystko w jednym miejscu czyli jeżeli administrator chce sprawdzić jak przebiegała misja i czy nie został złamany regulamin ( to taki drętwy przykałd) to ma wszystko w jednym miejscu i nie musi przeglądać połowy forum latając za gościa misją prawda?

Po 2 :
Wnioskuję o tworzenie w forum Newsy podforum o tytule pomysły aby tam umieszczać wypociny takich nudnych graczy jak ja! Dziękuję Very Happy

Proszę teraz o wypowiedzenie się w tym teamcie i komentowanie co o tym myślicie Very Happy
Powrót do góry Go down
Miyuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Imię : Miyuki
Nazwisko : Nakane

PisanieTemat: Re: Co z misjami??   Sob Paź 20, 2012 12:49 pm

Hm, dość ciekawy pomysł i tu się zgodzę, nie było by pewnie takiego bałaganu z tym pisaniem, bo wiadomo postać musi jednak przeskakiwać z miejsca na miejsce. Takie coś mogło by powstać jeśli reszta się zgodzi. ^.^

No, No czasu nie miałam na takie rzeczy, potem to zrobię. ;D.

* Walka dla samego siebie nie może dać ci prawdziwej siły.
* Zrobię wszystko, aby chronić tych, których kocham.
Ekwipunek: 10x Kunai, 10x Shuriken'ów, Wachlarz, 20 metrów linki, 5x Bomb Dymnych, 5 Bomb Świetlnych, mała apteczka, 10x Karteczek wybuchowych, 2x Fuma Shuriken , 3x Czyste zwoje, 5x Yondaime Kunai, Katana, 4x Lodowe Bomby, 6x Bomby usypiające
Powrót do góry Go down
http://shinobidastiny.dialog.tv
Sayate
Hokage
Hokage

Imię : Sayate
Nazwisko : Senju/Asugeki

Ehh sprawa z misjami to zawsze temat rzeka. Byłem już na wielu forach, gdzie misje przebiegały w taki sposób jaki przedstawiłeś i ludzie w końcu zaczęli mówić, że to złe iż oddziela się je tak bardzo od fabuły itd i padały pomysły, żeby działy się one tak jak teraz w tematach fabularnych. IMO mogłoby zostać tak jak jest, ponieważ tematy bądź co bądź nie są zaśmiecane. No nie oszukujmy się - masy ludzi to tutaj nie ma, a ten system co teraz jest wprowadza pewnego rodzaju realizm. Wyruszasz na misje - nie ma Cie. I tyle...

Saru
Lider Sousetsu
Lider Sousetsu

Imię : Saru

No w sumie to jest dobre, nie zaśmieca się forum i dodatkowo ułatwia to prace Mg. Nie trzeba szukać tematów i przewalać się po wioskach. No ale jak masz np misje fabularną - [O ile są] - To raczej powinna być w temacie.
Np : Saru leci i niszczy pół wioski, najlepiej Suna Gakure Very Happy zmiana krajobrazu

Nie no żartuje, dobry pomysł

~B :
~A :
~S :
Powrót do góry Go down
Sharkey
Kazekage
Kazekage

PisanieTemat: Re: Co z misjami??   Sob Paź 20, 2012 12:54 pm

Sayate zgdzam się z Tobą ale mogą istnieć misje fabularne i niefabularne. Fabularne to bardziej drużynówki a takie niefabularne to do nabicia statystyki (wykonane misje) oraz kasy Very Happy

Prowadzę misje/ sędzuje walki.
Chcesz żeby poprowadzić Ci misje lub posędziować walkę? Pisz PW [Only admins are allowed to see this image]

Tym kolorem piszę jako MG.
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Co z misjami??   Sob Paź 20, 2012 12:59 pm

To ja już nie wiem...Chcesz aby nie było bałaganu, a wyskakujesz teraz z pomysłem podzielenia Smile

Akio
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Imię : Akio

PisanieTemat: Re: Co z misjami??   Sob Paź 20, 2012 1:02 pm

A mi się nie podoba mam wrażenie że za bardzo oddzieli się to od fabuły i wydarzenie z misji nie będą miały na nią żadnego wpływu. A tak będzie można przechodzić w miejscu byłej misji powspominać czy zobaczyć uszkodzenia zadane przez potężne techniki, wszystko będzie bardziej namacalne .
Co do misji niefabularnych to nigdy nie rozumiałem idei istnienia czegoś takiego.

Kazekage
Kazekage

PisanieTemat: Re: Co z misjami??   Sob Paź 20, 2012 1:03 pm

No bo w pewnym sensie Cię nie rozumiem. Takie podzielenie nie zrobi bałaganu. Misje fabularne to np. ucieczka z wioski to musi się odbyć w tematach fabularnych. Natomiast niefabularne to takie dorabianie "na boku". Rozumiesz o co mi chodzi? ;D

Chcesz żeby poprowadzić Ci misje lub posędziować walkę? Pisz PW [Only admins are allowed to see this image]

Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Co z misjami??   Sob Paź 20, 2012 1:05 pm

Rozumiem, ale według mnie jest to bez sensu. Zostawiłbym misje tak jak teraz są, ponieważ nie słyszałem jeszcze żadnego głosu narzekania : )

Sharkey
Kazekage
Kazekage

PisanieTemat: Re: Co z misjami??   Sob Paź 20, 2012 1:08 pm

Szanowyn Hokage ;P usłysz teraz xD

Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Co z misjami??   Sob Paź 20, 2012 1:20 pm

No ok. Ale skoro inni nie narzekają, to po co zmieniać coś co działa dobrze?

Sharkey
Kazekage
Kazekage

PisanieTemat: Re: Co z misjami??   Sob Paź 20, 2012 2:22 pm

W sumie to jeszcze nie działa bo nie widziałem nikogo kto wykonywał by misje teraz Smile

Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Co z misjami??   Sob Paź 20, 2012 3:07 pm

Aha... No to ja już jedną misje prowade : )

Sukairaito
Chūnin
Chūnin

Imię : Sukairaito
Nazwisko : Shomei

PisanieTemat: Re: Co z misjami??   Sob Paź 20, 2012 4:52 pm

Zgadzam się z Sayate, niech wszystko zostanie jak jest xD I ja jestem na misji Smile
Powrót do góry Go down
Nukenin
Nukenin

Imię : #69
Nazwisko : ---

PisanieTemat: Re: Co z misjami??   Sob Paź 20, 2012 7:27 pm

Dział z misjami to bardzo poręczny, estetycznie wyglądający pomysł, jednak ma wiele bardzo dużych minusów. Wymienię kilka najważniejszych minusów...

- IwaGakure wysłała na misje Team 12, a misja ta polega na pilnowaniu budowy kamieniołomu w wąwozie "BlaBla". I np, kontr misja drugiej "wioski" mogła by polegać na "przeszkodzeniu w budowie". Nie można by było tego ładnie wykonać w "Jednym temacie"

- Drużyna 15 rusza na misje "Cel nie ważny". W drużynie znajduje się nosiciel Gobiego oraz członek klanu Sabataya. Wrogie organizacje mogły by pokusić się o przechwyt i nosiciela i członka o pięknych o czach... ciężko to zrobić gdy... dzieje się to nie fabularnie?

Ogółem inicjatywa graczy w "przeszkadzaniu" w misjach by się przydała, bo rusza to całą fabułę. Np takie porwanie Jinchuuriki oraz jego poszukiwania przez wioskę która go utraciła... itp.
Powrót do góry Go down
Sharkey
Kazekage
Kazekage

PisanieTemat: Re: Co z misjami??   Sob Paź 20, 2012 7:42 pm

Całkowicie nie brałem pod uwagę przytoczonych przez Ciebie przykładów co jest dowodem mojej ignorancji. Zdołałeś mnie przekonać do niesłusznośći mojego pomysłu logicznymi argumentami xD Gratuluję Very Happy

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Co z misjami??   

Powrót do góry Go down

Co z misjami??
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1