Naruto ''new Generation''

No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 

Mała osada

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sayate
Hokage
Hokage

Imię : Sayate
Nazwisko : Senju/Asugeki

PisanieTemat: Mała osada   Pią Paź 19, 2012 6:13 pm

Osada rybacka znajduje się na południu Kraju Ognia. Normalnie wyglądająca wioska z dużą liczbą chat rybackich. Jest tu także kilka sklepów, bar, restauracja, sklep z pamiątkami, przystań z której odpływają promy i jeden, najwyższy budynek Lidera rybaków

Hokage

PisanieTemat: Re: Mała osada   Sob Paź 20, 2012 12:46 pm

Słońce chyliło się już ku zachodowi, gdy na horyzoncie ukazała Ci się osada rybacka. Dotarłeś do pierwszych chat, jednakże nie zauważyłeś tutaj dużej liczby ludzi. Ci, których widziałeś, szybko pochowali się w swoich domach i po chwili zostałeś sam na środku szerokiego traktu prowadzącego do portu. Przed sobą miałeś najwyższy budynek w wiosce wyglądający trochę jak blok mieszkalny ze strzelistym dachem. Z prawej strony był bar oraz mała restauracja, a wszędzie dookoła przy ulicach stały małe chatki rybackie, obok nich łódki, sieci itd. To od Ciebie zależało gdzie się udasz

Chūnin

Imię : Sukairaito
Nazwisko : Shomei

PisanieTemat: Re: Mała osada   Sob Paź 20, 2012 1:00 pm

Stanął i popatrzył się na wszystkie budynki. Zmrużył oczy, gdy wszyscy ludzie, którzy byli aktualnie na zewnątrz schowali się w domach.
-Tutaj jest naprawdę nie dobrze... Powiedział pod nosem, przyglądając się największemu budynkowi. *To musi być ratusz.* Powiedział i ruszył w jego stronę, najpierw musi się dowiedzieć wszystkiego jak to się stało i gdzie znajdują się bandyci. Najbardziej interesowało go to ilu było rannych czy też martwych.
Wszedł do budynku i rozglądnął się po nim od razu spróbował wyszukać osoby, która by go zaprowadziła do głowy osady.
-Przepraszam gdzie mógłbym znaleźć dowódce tej osady? Jestem Shinobim z Konohy i zostałem tutaj wysłany, aby pomóc wam z bandziorami. Gdy zaprowadził/ła go do niego kiwając głową na przywitanie uśmiechnął się.
-Jestem Sukairaito Shomei, Hokage mnie do was wysłał, aby wam pomóc z bandziorami i rannymi. Od razu przejdę do pytań. Kiedy to wszystko się zaczęło i jakie straty ponieśliście. Jeżeli mógłbym to od razu poproszę ilość osób, które są ranne lub martwe i gdzie mógłbym znaleźć czwórkę shinobich, które zostały tutaj przysłane przede mną.
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Mała osada   Sob Paź 20, 2012 1:15 pm

Gdy tylko wszedłeś do budynku zobaczyłeś, że ratuszem, to on był do niedawna. Teraz przerodził się w istny szpital polowy. Wszędzie kręcili się jjacyś ludzie. Niektórzy płakali nad ciałami, inni próbowali leczyć, jednak nie byli medykami. Kiedy zostałeś zaprowadzony do lidera ten siedział na krześle przy swoim biurku z twarzą w dłoniach - Tylko Ciebie? - Zapytał lider wysłuchując twojej wypowiedzi - Tylko Ciebie?! Potrzebujemy całego oddziału! Zostało mi kilku ludzi i to wcale nie są shinobi. Jeden z Konohy nie żyje...widziałem jak wybuch oderwał mu obie nogi. Jeden jest ranny, a pozostała dwójka patroluje teren na wschodzie. Od strony lasu Utsu.Straciliśmy prawie wszystko, a oni przysyłają tylko jakiegoś podrzędnego shinobi?!

Chūnin

PisanieTemat: Re: Mała osada   Sob Paź 20, 2012 1:30 pm

Podszedł do mężczyzny i złapał go za szyję, przyciskając do ściany. Sukairaito nigdy nie potrafił opanować swojego gniewu, gdy ktoś go obrażał.
-Nie jakiś podrzędny ninja! Ciesz się, że w ogóle kogoś Ci przysłał ty stary dziadzie! Puścił go uderzając nim o ścianę. Odwrócił się do niego plecami i zamknął oczy. Musiał pomyśleć nad tym wszystkim.
*Jest dużo rannych... Muszę pierw wyleczyć tego shinobi'ego, później innymi ciałami... To mój priorytet w tej chwili. Prawdopodobnie nukenini pojawią się tutaj w tym samym czasie co zawsze... Ale tamta dwójka... Ehh... Oni też będą musieli tutaj wrócić za pewne jak nic nie znajdą...* Odwrócił głowę w stronę mężczyzny.
- Rozkaż swoim ludziom, aby przynieśli mi dużo bandaży i wody. Zajmę się rannymi. A i jeszcze jedno... Czy nukenini przychodzą zawsze o tej samej porze? Powiedział ściągając rękawice ze swoich dłoni. Schował je do kabury i ruszył szukać shinobi'ego. Gdy go znalazł uklęknął przy nim i wzrokowo oceniał jego rany. Gdy przyniesiono mu to o co poprosił, zamoczył bandaż w wodzie i ocierał wszystkie rany z krwi i brudu. Następnie wszystkie rany próbował wyleczyć techniką Naosute no Jutsu.
______
Naosute No Jutsu

Ranga techniki: C
Typ : Pomocnicza
Zakres działania : 0-5m
Czas Trwania : 2 posty
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 3 posty
Technika, która potrafi wyleczyć złamane kości (jednak przy poważnych złamań i tak będzie potrzebne usztywnienie na kilka dni), krwawienie zewnętrze czy wewnętrzne oraz wszelkiego rodzaju rany. Leczenie jednak wymaga czasu, dlatego jest rzadko stosowana w boju, chyba że sojusznicy kupią trochę czasu.
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Mała osada   Sob Paź 20, 2012 4:43 pm

Rada od MG : Proszę pisz w trybie przypuszczającym. Nie zakładaj, że coś Ci się z góry udało, bo to ja jestem MG, a nie ty ^ ^ Danke

Kiedy przycisnąłeś go do ściany usłyszałeś tylko "puff", a Lidera już tutaj nie było. Stał przy drzwiach patrząc na Ciebie jak na kolejnego nukenina - Nigdy więcej tego nie rób... Jestem shinobim, który rangą dorównuje zwykłemu jounninowi. To, że muszę być liderem tej wioski...to kara. - Powiedział ponownie podchodząc do twojego biurka - Twoi przelożeni nie będą zadowoleni z tego co robisz. Shinobi Wioski Liścia postępują inaczej. Co do naszych przeciwników.. Przychodzą zwykle w nocy, w okolicach dwunastej. Nigdy jednak nie przychodzą dokładnie w tym samym czasie. Wszystkie nasze zapasy są dla Ciebie dostępne - Dodał i pokazał CI drzwi. Cóż nie był zbyt uprzejmy i ty nie pozostałeś mu dłużny. To był twój wybór. Może od tego zależy jak potoczy się dalej twoja misja. Co do Ciebie. Leczyłeś rannych i poobijanych ludzi, jednak widziałeś że dla niektórych nie ma już ratunku i muszą odejść z tego świata. Około połowa tych ludzi "nie nadawała" się już do normalnego funkcjonowania. Powoli w tym pomieszczeniu dało się czuć zapach rozkładających się ciał, ponieważ ludzie Ci bardziej byli zajęci obroną niż grzebaniem ofiar. Wkrótce nawet tego nie miał już kto robić. Słońce zaszło już kompletnie i w tym czasie powróciła dwójka shinobi Ukrytego Liścia. Chuunin i Genin, jednak tego nie wiedziałeś. Wyglądali normalnie, ubrani w uniformy shinobi z Liścia, z opaskami na czole. Gdy tylko Ciebie zobaczyli podeszli czym prędzej - Nazywam się Ao, a to jest Muki - Powiedział chuunin przedstawiając najpierw siebie, a potem genina. - Wschodnia część osady, od strony lasu jest pusta, jednakże przypuszczmy że to stamtąd nadejdzie uderzenie...Ostateczne - Powiedział ze smutkiem w głosie. Tak naprawdę zostaliście we trójkę plus Lider tej osady - Streścił Ci swój raport. Ty jednak miałeś wazniejsze zajęcie. Dotarłeś w końcu do shinobiego z Liścia. Był w opłakanym stanie. Twarz miał doszczętnie poparzoną, na której krew zdążyla już zastygnąć. Dodatkowo miał połamane kilka kości i żeber). Mimo twojego leczenia pozostawał nieprzytomny i nic nie wskazywało na to, że dołączy do was w trakcie walki

Chūnin

PisanieTemat: Re: Mała osada   Sob Paź 20, 2012 5:17 pm

Otarł swoje czoło z potu i popatrzył na dwójkę shinobich. Wysłuchał ich i popatrzył na trzeciego z nich. Jego wzrok przeniósł się na Mukiego.
-Ehhhh... Ten tutaj nie będzie niestety nam pomagał w walce... I to jest bardzo źle... Dlatego postanowiłem, że wasza dwójka z tamtym starym dziadem, będziecie ochraniać tych ludzi tutaj, a ja załatwię wam na jakiś czas ochronę. Ale potrzebuję jeszcze kilku informacji... Jakimi technikami się posługują i ilu ich dokładnie jest? Powiedział to patrząc się na tą dwójkę. Wypowiadając ostatnie słowa wstał i wyciągnął rękawice ze swojej kabury i naciągnął na rękach. Spojrzał na symbol Konohy i przymknął oczy. Wyruszył w stronę lidera, z którym się nie zaprzyjaźnił i nie chciał tego robić.
-Wiem, że się nie lubimy, ale teraz to ja tutaj dowodzę. Może i jesteś prawie jak Jounin, ale nie potrafisz wymyślić dobrej obrony dla tych ludzi. Zbyt wielu zginęło, dlatego Ty i tamta dwójka będziecie ich bronić od środka, a ja was wszystkich od zewnątrz. Załatwię wam trochę czasu na przygotowania. Rozmieść ich tak, aby dzieci, kobiety i starsi były w najdalej umieszczonym pomieszczeniu. Powiedział i wyruszył na zewnątrz. Wskoczyłby wtedy na dach i rozglądał się dookoła terenu.
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Mała osada   Sob Paź 20, 2012 8:35 pm

- Atakują w grupkach po cztery osoby, ale nie wiem ilu ich jest. Być może więcej, nie wiem. Mają maski...jak ANBU. Z tego co wiem posługują się żywiołami...z wyjątkiem Raitonu. Nie widziałem żadnej techniki Uwolnienia Błyskawicy - Powiedział Kiedy poszedłeś do lidera i powiedziałes mu wszystko on tylko się uśmiechnął - Gdyby nie ja, już dawno wszyscy by nie żyli. Gdyby tylko Konoha wysłała nam więcej ludzi a nie jakiś geninów czy chuuninów, to już dawno pokonalibyśmy ich wszystkich. A tak to muszę walczyć z przeciwnikiem i bronić tych rybaków. Rób jak chcesz, ja już jestem tym znudzony. Wszystkich żywych proponuję "schować" w piwnicy. Czego jeszcze potrzebujesz medyku? - Zapytal i ściągnął dwie katany z uchwytu przymocowanego na ścianie i wsunął je w dwie pochwy umieszczone na plecach. Złapał za opaskę leżącą na biurku i przewiązał ją sobie na prawej ręce. Do prawdopodobnego ataku zostało wam jeszcze trochę czasu, więc mogłeś coś jeszcze wymyślić

Chūnin

PisanieTemat: Re: Mała osada   Sob Paź 20, 2012 8:48 pm

Popatrzył się na lidera osady i na wszystkich ludzi w pomieszczeniu. Zamknął oczy, a gdy je otworzył była w nich widoczna ogromna determinacja.
-Schowanie ich do piwnicy będzie dobrym pomysłem... Powiedział i spojrzał się w jego oczy. -Naprawdę zaskakujące, że Cię to nudzi. Nie wiem dlaczego zostałeś liderem tej osady, ale przez tak błahą sprawę nie powinieneś się poddawać. W ludziach Konohy jest Wola Ognia i tylko dzięki niej się nie poddajemy. Wcześniej powiedziałeś co do mojego zachowania, że ludzie z Konohy tak się zachowują. Pragnę nadmienić sprawę z historii. Żyło dużo osób z Konohy, którzy nie potrafili opanować swojego gniewu, ale jeszcze nigdy nie był znudzony obroną innych. Dopowiedział i odwrócił się do Genina i Chunina.
-Mam do was prośbę. Wszystkich ludzi, którzy są jeszcze w swoich domach przyprowadźcie tutaj i również schowajcie ich do piwnicy. Wszystkie budynki na tym polu wykorzystamy jako obronę przed napastnikami. Jeżeli jest ich tylko czwórka to Ty... Spojrzał się na Chunina, a później przeniósł wzrok na dziadygę.-... i Ty weźmiecie na siebie po jednym, ja wezmę dwóch. Jednego na pewno zdołam sam pokonać z drugim pomożecie mi, jeżeli zakończycie swoje walki. Zaś Ty zostaniesz z tymi ludźmi w piwnicy i będziesz nad nimi czuwał, gdyby coś nie wyszło. Powiedział i uśmiechnął się. -Zaprowadź ich do tej piwnicy, a wy ruszajcie po innych. Powiedział i gdyby wszystko grało, wyszedłby razem z Geninem i Chuninem na zewnątrz stając przed budynkiem i czekając, aż Ao i lider osady wyjdą do niego na zewnątrz. Wyjąłby z kabury dwa kunai'e i byłby gotowy na atak nukenin'ów.
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Mała osada   Sob Paź 20, 2012 9:01 pm

Lider wysłuchał Cie w spokoju i odpowiedział - Nie pochodzę z Konohy... - Skwitował krótko i następnie wykonał twój rozkaz. Ludzie zostali sprowadzeni w bezpieczne miejsce, a pozostała dwójka wyszła za Tobą z budynku. Było cicho. Z oddali słyszeliście tylko jak fale uderzają o skalisty brzeg. W pewnym momencie usłyszałeś świst kunaia. Wbił się przed Tobą w ziemie. Zwykły kunai, jednakże miał przymocowaną wybuchową notkę, która momentalnie sie aktywowała. Odskoczyliście do tyłu jeszcze przed wybuchem. Jakieś 10m przed wami zobaczyliście cztery sylwetki wyłaniające się z dymu - Hah, jak zawsze efektowne wejście Suo - Powiedział jeden z nukeninów. Od razu ich rozpoznaliście po maskach podobnych do tych jakie noszą onini z oddziałów ANBU. - A więc przybyły posiłki z Konoha? Kolejny śmiałek, który zginie od mojego jutsu. No cóż, tamtemu urwałem nogi, a Tobie urwę głowę... - Powiedział lider grupy i momentalnie złożył kilka pieczęci - Katon : Goukakyuu no Jutsu! - Krzyknął i w waszym kierunku pędziła już sporej wielkości kula ognia

-----------------------
Katon: Gōkakyū no Jutsu

Typ :Ofensywna
Czas Trwania : 1 post
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 4 posty
Użytkownik tworzy dużą kulę ognia, która ma niszczącą moc. Technika popularna w klanie Uchiha, gdzie jej opanowanie przez młodego członka klanu świadczyło że jest już dorosły.

Chūnin

PisanieTemat: Re: Mała osada   Sob Paź 20, 2012 9:46 pm

Od razu, gdy zauważyłby pieczęci, które dobrze znał, bo przecież sam również znał tą technikę, wbijając kunai'e w ziemie, spróbowałby wykonać te same pieczęci i wysłać swoją kule przeciwko jego. W czasie trwania techniki pokazałby dwójce shinobich koło siebie, aby zaatakowali. On sam zabierając kunai'e z ziemi, użyłby Shunshin, spróbowałby się przenieść za swojego przeciwnika i rzucając dwa kunai'e w wykonawce pierwszej techniki w jego ramiona. Skumulowałby małą ilość chakry w prawej pięści i spróbowałby uderzyć w jego kark albo dać mu szanse na odskok gdzie sam by skoczył do przodu i znów kumulując chakre w swoich pięściach uderzył by z całym impetem w klatkę piersiową.
Oczywiście pamiętał, że jeden z nich mógł go ochraniać i przed użyciem Shunshin spróbowałby znaleźć czas na wykonanie Kawarimi, aby podmienić się z jakimś wiosłem lub czymś pokrewnym. Wtedy jego plan by się zmienił i wskoczyłby na dach jakiegoś budynku oczekując na kontratak przeciwnika.
Nie zapomniał również o tym, aby sprawdzić jak idzie jego pomocnikom. Musiał mieć się na baczności, aby być w stanie im pomóc w każdej chwili.

_______

Katon: Gōkakyū no Jutsu

Typ :Ofensywna
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 4 posty
Użytkownik tworzy dużą kulę ognia, która ma niszczącą moc. Technika popularna w klanie Uchiha, gdzie jej opanowanie przez młodego członka klanu świadczyło że jest już dorosły.

Shunshin no Jutsu

Ranga techniki: D
Jest techniką szybkiego ruchu. Pozwala Shinobi przemieścić się pewne odległości (0-10m) z prędkością niemożliwą do zauważenia. Dla obserwatora, wydaje się że użytkownik został przeniesiony. Dym, jest czasami stosowany dla ukrycia ruchów użytkownika. By zadziałała wymaga odrobiny skupienia (1-3 sekundy) oraz złożenia pieczęci tygrysa.

Kawarimi no jutsu

Ranga techniki: D
Użytkownik zastępuje swoje ciało kłodą, ub jakimś innym obiektem w momencie ataku. Tworzy się wtedy iluzja optyczna, w której przeciwnikowi wydaje się że atak zakończył się sukcesem. Wtedy użytkownik może skorzystać z nieuwagi wroga i go zaatakować, lub uciec. Wybuchowa notka również może zostać dołączona do zamiany, jako dodatkowe zaskoczenie.
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Mała osada   Pon Paź 22, 2012 3:41 pm

Wykonując własną kulę ognia dałeś swoim sojusznikom chwilę czasu. Wskoczyli oni na dachy dwóch chatek. Dwie ogniste kule zderzyły się ze sobą i dookoła zapanowała podwyższona atmosfera. Ty używając shunshin przeniosłeś się w miejsce, w którym wcześniej stał twój przeciwnik, jednakże już go tam nie było. Spojrzałeś w górę, a tam na dachu ratusza stała czwórka shinobi, którzy szydzili z Ciebie oraz z twoich sprzymierzeńców - Tylko na tyle was stać? - Zapytał jeden z nich. Ty wskoczyłeś na jeden z dachów, a obok siebie miałeś dwójkę swoich sojuszników. Oczywiście na osobnych dachach. Lider wioski złożył kilka pieczęci, a następnie powiedział krótko - Fūton: Shinkūgyoku! - Z jego ust wystrzeliło kilka pocisków, które poleciały prosto na przeciwników. Trójka zdołała odskoczyć, jednak jeden otrzymał całą kanonadę, a następnie spadł z dachu rozbijając się przy tym o ziemię - Jeden załatwiony - Powiedział Lider patrząc na Ciebie. Pozostała trójka wskoczyła na niższy poziom dachu ratusza. Znajdowali się w odległości około 25m od was. Czas na atak

-----------------

Fūton: Shinkūgyoku

Ranga techniki: B
Typ : Ofensywna
Zakres działania : 6-12m
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 5 postów
Użytkownik bierze wdech i wypuszcza z ust kilka wietrznych pocisków, których kształt jest podobny do kuli. Są tak silne że mogą one przedziurawić kilka przeciwników na raz.

Chūnin

PisanieTemat: Re: Mała osada   Pon Paź 22, 2012 4:05 pm

*Jednego mniej...* Pomyślał i kątem oka popatrzył na Jounina. Jego wzrok wkuł się w mężczyzne, który groził mu wyrwaniem łba.
-Wbiję Cię w ziemie. Sukairaito zawsze, gdy był podekscytowany walką dostawał takiej dawki adrenaliny, że stawał się zagrożeniem dla samego siebie. Użyłby Shunshin przed gościa, który mu się wygrażał, kumulując chakre w pięści uwolniłby ją od razu przy zetknięciu z jego ciałem, próbując połamać mu kilka kości.
Wyglądał jak opętany.
-Ten jest mój zajmijcie się tą dwójką. Przed tymi słowami używając ponownie Shunshin pod przeciwnika wykopałby go w powoetrze i użyłby Shishi Rendan.
______

Shunshin no Jutsu
Shishi Rendan

P.S. przepraszam za błędy i brak opisów technik, ale nq fonie jestem ;/
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Mała osada   Sob Paź 27, 2012 11:53 am

Odległość między Tobą a przeciwnikiem była za duża, abyś mógł przemieścić się do niego. Zrobiłeś to jednak przemieszczając się na ziemię. Twój przeciwnik także zareagował i zeskoczył z dachu. Poteznym kopnięciem trafił Cię w głowę, przez co odleciałeś ładnych parę metrów zatrzymując się dopiero na jednej z łódek rybackich. Bolała Cię głowa i plecy, a pozostała dwójka shinobi zeskoczyła razem za swoim liderem. Twoi pomocnicy zeskoczyli przed Ciebie, aby bronić Cię w razie potrzeby. - Idioto... - Mruknął lider wioski karcąc twój brak doświadczenia - Przepraszam, że przeszkadzam wam w rozmowie... - Zaczął lider przeciwników składając kolejnych kilka pieczęci, a następnie uderzył ręką w ziemię. Przed nim ziemia podniosła się i zaczęła pędzić z ogromną prędkością w waszą stronę. Była to istna fala błota. Musieliście, a raczej musiałeś szybko coś wymyślić. Uwzględnij swoje kontuzje

-----------------------------

Konoha Daisenkō

Typ : Ofensywna
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 3 posty
Użytkownik wyskakuje na przeciwnika i wykonuje potężne kopnięcie w głowę, które odrzuca wroga.

Doton: Dosekiryū

Użytkownik uderzę ręką o ziemię, powodując że się podnosi i wypuszcza falę błota.

PisanieTemat: Re: Mała osada   

Powrót do góry Go down

Mała osada
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Osada Indian Kogma