Naruto ''new Generation''

No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 

Gabinet 9 Hokage

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Sayate
Hokage
Hokage

Imię : Sayate
Nazwisko : Senju/Asugeki

PisanieTemat: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 11:25 am

First topic message reminder :

Gabinet w którym urzęduje 9 Hokage Wioski Ukrytego Liścia. To ten sam gabinet znany z mangi i anime, więc nie ma co sie tutaj rozpisywać. Z wystroju nie zmieniło się w nim prawie nic z wyjątkiem dodatkowego biurka stojącego obok. Za nim siedział jego serdeczny przyjaciel Kyu, który zajmował się notatkami, odpowiadaniem na listy itp.
----------------------------------------------------------------

Sayate siedział w swoim fotelu opierając się dłońmi o blat bliurka. Swój podbródek złożył na złożonych palcach i westchnął głęboko. Spojrzał na dębowe drzwi, przez które przewinie się dzisiaj i nie tylko dzisiaj masa posłańców, gości, ludzi ważnych. Nie narzekał, ponieważ nie bylo to w jego stylu. Dla dobra wioski musiał zrobić wszystko co w jego mocy, więc przyjął te obowiązki bez mrugnięcia okiem. Dodatkowo pełnił funkcje lidera klanu Senju, lecz to nie przeszkadzało mu w normalnym funkcjonowaniu. Rozejrzał się po biurku i zobaczył małą kupkę papierów, zwojów z misjami itp i uśmiechnął się lekko. Cześć tej pracy zapewne odwali za niego Kyu co także mu odpowiadało, chociaż nie lubiał wysługiwać się innymi. Wstał po chwili i odwrócił się. Zrobił kilka kroków w przód, ku wielkiemu oknu, ktore odsłaniało przed nim całą Wioskę Ukrytego Liścia. Senju spojrzał na swój strój Hokage, który naprawdę mu się podobał i lubił w nim paradować po wiosce. Nie z powodu wywyższania się nad innych, tylko z powodu ładnego wyglądu, a nawet obowiązku noszenia tego stroju. Stojąc tak tylem do drzwi Sayate rozmyślał o rzeczach ważnych i mniej ważnych

AutorWiadomość
Mikoto
Chūnin
Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Pią Paź 19, 2012 6:52 am

Do budynku weszła młoda dziewczyna o czarnych włosach ,która udała się prosto przed drzwi samego Hokage. Chwilę przystanęła ,by ostatni raz zdecydować czy chce zapukać czy też nie. Po czym zapukała do drzwi gabinetu i czekała na odpowiedź z środka. Kiedy tylko dostała ją poprawiła lekkim ruchem prawej ręki swoje włosy po czy nacisnęła na klamkę by uchylić drzwi. Kiedy drzwi lekko się otworzyły jej oczom ukazały się 3 postacie ,2 mężczyzn i kobieta. Dobry panuje tutaj tłok pomyślała dziewczyna. Jeśli przeszkadzam to zaczekam za drzwiami lub przyjdę kiedy indziej Hokage-sama. Jestem Mikoto Yamanaka. powiedziała dziewczyna po czym czekała na reakcję i odpowiedź Hokage.
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Pią Paź 19, 2012 12:43 pm

Hokage udzielił pozwolenia na wejście osoby, która własnie zapukała -Oho, robi mi się małe zbiorowisko... - Pomyślał nie zmieniając jednak pozycji. Kiedy dziewczyna się przedstawiła oraz wypowiedziała krótko on oparł się wygodnie o swój fotel -Hm, nie. Nie przeszkadzasz. Cieszę się, że wszyscy meldujecie swoją gotowość. Swoją drogą... Jaki jest twój cel wizyty u Hokage? - Zapytał patrząc najpierw na dziewczynę, a następnie przeniósł wzrok na pozostałą dwójkę przesiadującą w jego gabinecie. Dla Akio miał już zadanie, jednakże dla dziewczyny z klanu Yamanaka nie miał nic specjalnego z wyjątku normalnych misji. Sam był ciekaw tego po co tutaj przyszła

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Pią Paź 19, 2012 1:24 pm

Dziewczyna rzuciła spojrzenie dwójce najmniej ją obchodzących ludzi w gabinecie ,po czym swój wzrok przeniosła na Hokage. Kiedy zaczęła mówić swój wzrok wbiła w biurko Hokage Przyszłam tutaj ponieważ ,chcę jakoś pomóć wiosce ,a obecnie nie mam takiej możliwości. przerwała na chwilę po czym ciągnęła dalej Może Hokage mógłby mi coś wyznaczyć ,bo sama nie wiem jak mam pomóc wiosce i tobie szanowny Hokage po skończeniu co miałą mówić odgarnęła lekko włosy zwinnym ruchem ręki. Następnie wbiła swój wzrok w ziemię ,denerwując się nieco. Oczekiwała na to co Hokage ma jej do powiedzenia.

Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Pią Paź 19, 2012 1:46 pm

-Hmm... - Hokage zamyślił się przez chwilę, a następnie otworzył szufladę swojego biurka. Zamknął ją nic nie znajdując i pogrzebał trochę w zwojach i listach leżących na biurku. - Nie mam żadnych specjalnych zadań Mikoto. Są tylko zwykłe misje.. - Powiedział patrząc na dziewczynę. Jeżeli będzie chciała podjąć się zwykłej misji to na pewno coś dla niej znajdzie. Cieszyło go zaangażowanie wszystkich w życie wioski, jednakże zadania specjalne już mu się skończyły i pozostało normalne życie shinobi. Pozostała dwójka jak na razie milczała, więc mógł zająć się tylko i wyłącznie dziewczyną , która dopiero co przyszła. Czekał na jej odpowiedź

Chūnin

Imię : Sukairaito
Nazwisko : Shomei

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Pią Paź 19, 2012 2:21 pm

Szedł aktualnie po schodach budynku prosto do gabinetu Głowy wioski. Podszedł do drzwi i zapukał dwa razy. Nie czekając na odpowiedź wszedł do środka i zobaczył spory tłum, a nawet tą samą dziewczynę, do której zagadywał w Barze! Uśmiechnął się do Kage i zamykając drzwi podszedł na sam środek pomieszczenia. Łapiąc się za głowę i z szerokim uśmiechem powiedział:
-Witam, Hokage! Jestem Sukairaito Shomei i przyszedłem prosić o misję. Najlepiej rangi B. Jego uśmiech przerodził się w zwykły delikatny uśmieszek. Poprawił rękawicę na swej prawej dłoni, patrząc na symbol wioski.
-Może być to coś ze złapaniem jakiegoś złodziejaszka lub nawet leczenia jakieś choroby lub czegoś w tym stylu... Tylko, abym się nie nudził. Powiedział patrząc prosto w oczy Hokage. Przez myśl przebiegło mu: *Kiedyś stanę się kimś więcej, niż zwykłym Kage... Będę znany jako najlepszy medyk na całym świecie Shinobi.*
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Pią Paź 19, 2012 2:28 pm

-Kolejny? - Pomyślał zdziwiony Hokage i przytaknął głową na słowa młodego chuunina z Konohy. Znał jego umiejętności. W końcu posiadał akta wszystkich shinobi wioski. Poszperał chwilę w zwojach i wyciągnął jeden, cały zielony przepasany czerwoną wstążką. - Hmm mam coś dla Ciebie Sukairaito... Dobra misja dla medyka. - Powiedział i rzucił mu zwój -Mam nadzieję, że sobie poradzisz. Wszystkie informacje zawarte są w środku. Wystarczy przeczytać. Ruszaj - Powiedział patrząc na młodego medyka. Wiedział, że sobie poradzi mimo, że wysyłał go na misję rangi B

(Udaj się do głównej bramy wioski. Tam zacznie się twoja misja)

Chūnin

Imię : Sukairaito
Nazwisko : Shomei

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Pią Paź 19, 2012 2:33 pm

Łapiąc zwój w swoje ręce, na czarno ubrany chłopak uśmiechnął się. Schował go do swojej kabury.
-Dziękuję, Hokage-san. Z uśmiech odwrócił się na pięcie i jeszcze raz spojrzał na dziewczynę, którą spotkał u Ichiraku. Otwierając drzwi wyszedł szybko z gabinetu i zbiegając po schodach ruszył pod Bramę wioski, gdzie dopiero przeczyta zwój.
Powrót do góry Go down
Yubari
Chūnin
Chūnin

Imię : Yubari
Nazwisko : Uchiha

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Pią Paź 19, 2012 4:17 pm

Dziewczyna patrzyła na to wszystko, dość znudzonym wzrokiem. Czarne jak węgiel oczy i czarne włosy opadały na jej twarz, powodując że wyglądała dość ładnie, jak każdy z klanu Uchiha. Naprawdę ich rysy twarzy były dość charakterystyczne, a w dodatku ta ich naturalna jasna karnacja. Ciekawiło ja przybycie przedstawicielki klanu Yamanaka. Po co tutaj przyszła i czego chciała? No i ten mężczyzna od pieczętowania..zmarszczyła delikatnie brwi, patrząc na to wszystko i westchnęła cichutko, odgarniając włosy z twarzy.
-Wiosce pomożesz jak będziesz silniejsza.-rzuciła w stronę dziewczyny, po czym przeniosła spojrzenie na chłopaka. Akio miał na imię? Popatrzyła na niego nieufnie, po czym zerknęła na Hokage. On najwidoczniej mu ufał. Był chyba zbyt ufny, wpakuje się przez to w kłopoty. Pokręciła więc tylko głową i oparła łokieć o kolano, a dłoń o podbródek , patrząc na tych ludzi, po czym zamknęła oczy sygnalizując tym samym swoje znudzenie.
-Czyli rozumiem że muszę się zgodzić. Ale kto by miał to zrobić?-zapytała, patrząc na Hokage spod przymkniętych powiek. To że jemu po części ufała, nie znaczyło że ufała od razu wszystkim w tej wiosce.

"Bo w oczach tkwi siła duszy"
I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Pią Paź 19, 2012 4:41 pm

Sayate spojrzał na Yubari. No tak, to ona była tutaj pierwsza, a od dłuższej chwili się nie odzywała, więc zapomniał o niej. - Kto to zrobi? Mam nadzieję, że Akoi zdoła się nauczyć techniki pieczętującej i to on to zrobi... - Powiedział spokojnie. Sam był łamagą w technikach pieczętujacych, więc jego rola w tym zadaniu tak naprawdę zamykała się tylko na zdobywaniu informacji, co nie za bardzo go cieszyło. Wolałby sam złożyć tę pieczęć i być pewnym jej wykonania. Skoro jednak musiał polegać na swoich podopiecznych, to wolał oddać tę czynność komuś, kto jest wprawiony w technikach pieczętowania. Nie wiedział jak Yubari na to zareaguje. Nie spodziewał się okrzyku radości, a raczej kolejną porcję zwątpienia, pogardy i odmowy.

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Pią Paź 19, 2012 4:51 pm

Dziewczyna patrzyła tak na Hokage i ponowie zerknęła na Akio. I zastanawiała się kiedy Hokage powie "żartowałem". Czekała na to, ale o dziwo nie mogła się doczekać. W takim razie co to miało znaczyć? Popatrzyła ponownie na Hokage i na Akio. I tak kilka razy. Po czym wybuchnęła ironiczny, przerażającym wręcz śmiechem i zamilkła.
-To chyba jakiś żart. W życiu się na to nie zgodzę-powiedziała uparcie, zakładając noge na nogę i krzyżując dłonie pod biustem. Popatrzyła spod byka na Akio i prychnęła, odwracając od niego wzrok. Traktowała go jak potencjalnego wroga, ale nie mogła mu zaufać. Nigdy w życiu sie nie zgodzi na to, by ten oto człowiek pieczętował jej pieczęć. Mowy nie ma. Jeszcze ją zabije. A potem się będzie wywyższał że pomógł Uchiha? Nie.

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Pią Paź 19, 2012 5:00 pm

Sayate przyłożył obie ręce do czoła i westchnął - Wiedziałem, że tak będzie... - Powiedział zrezygnowany i przez chwilę siedział tak ukrywając twarz w dłoniach. Po chwili wstał i podszedł do okna patrząc na wioskę - W takim razie musisz mieć lepszy pomysł, prawda Yubari? Z tego co wiem, Akio to jedyny dostępny w wiosce ninja pieczętujący... - Zaczął, jednak przerwał swoją wypowiedź patrząc na urażoną Yubari. Tej dziewczynie ciągle nic nie pasowało. Wciąż sprawiała mu problemy, a mimo to on wciąż chciał jej pomóc. Mógł ją wsadzić do więzienie, albo zmusić do przyjęcia pieczęci z rąk danego shinobi. Nie zrobił jednak tego, ponieważ jako Hokage nie zamierzał polegać na rozkazach i przymusie. Dawał swoim mieszkańcom wolną wolę i możliwość podejmowania decyzji...no w granicach rozsądku

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Pią Paź 19, 2012 5:13 pm

Dziewczyna prychnęła gdy usłyszała słowa dziewczyny ,która byłe przed nią w gabinecie Za kogo ty się uważasz by oceniać to czy nadaję się czy nie? poprawiła swoje długie czarne włosy poprawiłą spódniczke po czym odrzekłą do Hokage Niech będzie ,bo już z tych nudów można umrzeć. Przynajmniej w taki sposób pomogę wiosce budując jej reputację wśród innych odetchnęłą chwilę To co to za misja ,któa zostałą dla mnie? dziewczyna skierowałą wzrok na samego Hokage ,zniecierpliwiona by w końcu pokazać ,że nadaję się do czegoś więcej niż tylko zwykłe misje ,ale jak miała to udowodnić nie biorąc udziału w zwykłych misjach.

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Pią Paź 19, 2012 5:18 pm

Dziewczyna popatrzyła na niego i prychnęła tylko. Wiedziała co myśli. Że jest pewnie dla niego problemem, a najlepiej jakby w ogóle jej tutaj nie było. Najlepiej jakby się nie odzywała, albo zginęła gdzieś w trakcie jednej z misji. Na pewno żałował że została chuuninem. Ale mimo to jej pomagał, więc może wcale nie był taki zły? Był zły. Zmuszał ją, by zaufała człowiekowi, któremu nie zna i miała u powierzyć swoją pieczęć? Nigdy. Odwróciła sie wiec do Hokage plecami, zupełnie nie przejmując się że tutaj są inni ludzie W sumie była mistrzynią w ignorowaniu istnień ludzkich.
-To mnie zamknij w więzieniu-burknęła urażona, zaciskając lekko palce na łokciach. Wolała iść do więzienia, niż przyjąć pomoc od obcego jej człowieka. W dodatku ta dziewczyna ją zirytowała. No czy można tutaj być spokojnym?
-Szanuj przedstawiciela klanu Uchiha-warknęła ostro, wyciągając swój fumma shuriken. póki co był złożony, lecz w każdej chwili mógł zostac rozłożony i umiejętnie wykorzystany..

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Pią Paź 19, 2012 5:25 pm

Sayate momentalnie się obrócił. - Jeżeli...wy zamierzacie tutaj walczyć...To nie radzę... Yubari odłóż ten shuriken... - Powiedział poddenerwowany. Spojrzał na Mikoto - No cóż, widzę,że nie chcesz wykonywać zwykłych nudnych misji. Niestety nic innego nie mam i będziesz musiała poczekać. Niestety... (Dałem już misje Sukaiowi i cięzko by mi było efektownie poprowadzić dwie). Senju spojrzał na Akio, który był całkowicie wyłączony z tej rozmowy, a nastepnie zwrócił się do Yubari - Yubari...choćbym chciał to tego nie zrobię...Nie nadaję się do tego - Po raz pierwszy powiedział jej, że nie potrafi pieczętować. W końcu dziewczyna musiała to sama wywnioskować z tego, że prosił o pomoc kogoś innego.

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Pią Paź 19, 2012 5:30 pm

Ehhh ,dumny i wielki klan Uchiha. Umiecie tylko mlaskać gębą nic więcej powiedziałą dziewczyna nie zwracając uwagi na członkinię klanu Uchiha ,nie przepadałą za tym klanem ,gdyż każdy jej członek wywyższał się ponad miarę Dobrze Hokage zaczekam z misją ,przyjdę kiedy indziej po czym obróciła się w kierunku drzwi ,gdy chwytałą za klamkę A ty czarnowłosa nie pusz się tak za bardzo ,bo się kiedy przeliczysz gdy już otworzyłą drzwi machnęła prowokująco ręką ,można było wywnioskować ,że było to do dziewczyny z Uchiha. Po tym geście wyszła i zamknęła za sobą drzwi udając się gdzieś do centrum wioski.

Tokubetsu Jounin

Imię : Akio

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Pią Paź 19, 2012 6:22 pm

Kiwnąłem tylko głową na pytanie Hokage po czym już miałem nieco rozwinąć temat mojej specjalizacji kiedy w gabinecie zaczęły pojawiać się coraz to nowe osoby. Po kilku chwilach jednak rozmowa widocznie powróciła do sprawy dziewczyny. Wydawało się że nie jest zachwycona rolą jaką chłopak ma odegrać, mimo nieprzyjaznego spojrzenia Akio tylko uśmiechnął się do dziewczyny. Po chwili jednak sytuacja zrobiła się nieco bardziej nerwowa wyglądało na to że dziewczyny zaraz się pobiją. Niestety jedna z nich odpuściła niwecząc nadzieje Akio na obejrzenie tego widowiska.
-Nie chce za bardzo przerywać waszej kłótni ale wygląda na to że kłócicie się o mnie, a ja nie za bardzo wiem w czym rzecz?- zapytał młody ninja zwracając się zarówno do Hokage jak i do dziewczyny wciąż niczego nie rozumiejąc.
Powrót do góry Go down
Yubari
Chūnin
Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Pią Paź 19, 2012 6:34 pm

Dziewczyna widząc reakcję, obcej dziewczyny rozłożyła shuriken i rzuciła go w dziewczynę. Niestety Yamanaka jak to Yamanaka. Napyskowała i uciekła, przez co shuriken uderzył tylko w drzwi. Warknęła więc tylko wściekle i poprzysięgła sobie zemstę. Albo nie, Ona po prostu nie nadaje się na zycie w tej cholernej wiosce. Odgarnęła włosy z twarzy i popatrzyła na Akio.
-Chodzi o to, że nie zgadzam się o to, żebyś mi pieczętował moja pieczęć -powiedziała dobitnie, marszcząc przy tym lekko brwi. Dłonie zacisnęła w pięści, schodząc z biurka i podchodząc do drzwi, wyjmując shuriken do z drzwi i chowając go w miejsce dla niego przeznaczone. Przegryzła delikatnie dolną wargę i oparła się czołem, o zimne drewno, patrząc wręcz bezmyślnie w dół. Nie ufała ludziom i tyle, a tym bardziej w takich sprawach.

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Pią Paź 19, 2012 6:37 pm

- Ehhh - Sayate tylko głośno westchnął - Yubari nie musisz niszczyć mi drzwi. Skoro nie chcesz aby to Akio pieczętował twoją...pieczęć to tego nie zrobi. Poza tym i tak nie zna tej techniki. Wystarczy już tej złości... - Teraz zwrócił się bezpośrednio do Akio -W takim razie...Jesteś już wolny i możesz iść - Powiedział wracając do swojego biurka i stanął przy nim. Skoro Yubari nie chciała otrzymać pieczęci od Jounnina Konohy, to będzie musiał wymyślić coś innego. To będzie naprawdę trudne, tym bardziej dla Yubari, której pieczęć przeszkadza w normalnym życiu i walce. Stukał palcami o blat przerywając ciszę jaka nastała

Tokubetsu Jounin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Pią Paź 19, 2012 6:57 pm

Chłopak dalej nie wiedział o co chodzi, ale skoro była mowa o pieczętowaniu pieczęci to należało do jego dziedziny więc z pewnością łatwo nie odpuści zwłaszcza, że wyglądało na to że będzie to związane z poznaniem jakiejś super fajnej techniki przy wykorzystaniu całkiem atrakcyjnej dziewczyny.
Fujinjutsu było jego pasją, a skoro Hokage nie był w stanie zaoferować dziewczynie bezpośredniej pomocy musiała to być bardzo interesująca pieczęć.
- I tak przyszedłem tutaj tylko dlatego że się nudzę, a chwila spędzona tutaj wyglądała bardzo ciekawie. Wygląda na to, że fajnie jest być Hokage.- zwrócił się do Sayate po czym dodał w kierunku dziewczyny nieco plącząc słowa.- A właściwie jakiej pieczęci nie zgadzasz się żebym zapieczętował,wiesz chciałbym wiedzieć żeby przypadkiem jej nie zapieczętować

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Pią Paź 19, 2012 7:31 pm

Przymruzyla oczy slyszac ich slowa. Chcieli by byla krolikiem doswiadczalnym? A moze powinna zaufac komus? Nie, juz troche Hokage zaufala, dla wiecej osob kredytu zaufania nie miala. Jednak odwrocila sie przodem do nich i podeszla do Akio. Odsunela kolniez kamizelki, pokazujac mu czarny znak przekletej pieczeci. Popatrzyla na niego mruzac delikatnie oczy. - Nie zapieczetujesz tego -stwierdzila patrzac na Hokage, jakby chciala mu cos udowodnic. Ze jednak nie jest taka zla, jak jemu sie moglo wydawac. To ze pokazala mu owa pieczec to byla zwykla szpilka zaufania. Nastepnie odsunela sie od Akio o dwa, trzy kroki, splatajac dlonie za plecami, a jej czarne oczy jak wegielki obserwowaly towarzystwo.

I II
Powrót do góry Go down
Akio
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 20, 2012 12:51 pm

Mimo że trwało to tylko chwile, chłopak uważnie przyjrzał się pieczęci. To przelotne spojrzenie wystarczyło mu aby stwierdzić że ma do czynienia z czymś bardzo skomplikowanym. Z pewnością była to bardzo zaawansowana pieczęć,a z jej struktury mógł śmiało powiedzieć że nie jest to jej ostateczna forma.
- Szczerze powiedziawszy pierwszy raz coś takiego widzę, nie znam wielu osób którzy są bardziej zaawansowani w dziedzinie fujinjutsu ode mnie. Ciekawi mnie kto złożył tak skomplikowaną pieczęć i co to właściwie jest? - chłopak mówił prawdę mimo, że jego niewiedza za pewne nie przysporzy mu nic dobrego.
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 20, 2012 1:04 pm

Sayate przeszedł się w tę i z powrotem po gabinecie rozmyślając nad tym co powinien teraz zrobić dając im czas na normalną rozmowę, do której się nie wtrącał. Po chwili jednak został zapytany przez Akio, więc odpowiedział spokojnie -To Przeklęta Pieczęć Niebios... Nie dziwie się, że pierwszy raz to widzisz. Dawno czegoś takiego nie było w świecie ninja. Musiałem pogrzebać w starych księgach i zwojach. TO technika, która wyszła z użycia kilkadziesiąt lat temu. A jednak ktoś jeszcze potrafi ją rzucać... - Senju nie przestawał chodzić po korytarzu. W kieszeni trzymał zwój, bardzo wazny zwój. Tylko Yubari musiałaby się zgodzić na to, żeby Akio zapieczętował jej pieczęć

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 20, 2012 1:33 pm

Czarnowłosa patrzyła tak na nich, jak rozmawiali o jej pieczęci. Poczuła się dziwnie. Ona miała zaufać komuś, kto nawet nie wiedział co to jest? I co z tego że był niby specjalistą w pieczętowaniu? Odgarnęła włosy na bok, pozwalając by miękką, czarną falą opadały na jej plecy, po czym spojrzała na ciągle chodzącego Hokage i delikatnie zmarszczyła brwi.
-Naprawdę uważam że to zły pomysł. Nie ufam mu i się na to nie zgodzę-powiedziała szczerze. Nie chciała o dziwo urazić Akio, bo na pewno się starał a techniki pieczętowania zawsze były trudne, ale nie ufała mu i nie zamierzała mu powierzać swojego życia. Zbyt wiele od niej przedstawiciel klanu Senju, i tak irracjonalny był fakt, że jemu zaufała. No przynajmniej po części. Czarnowłosa, w pewnym momencie zbladła, opierając się plecami o drzwi. Niestety, Uchiha musiała cały czas walczyć z pieczęcią, która co chwila ją bolała. Była zmęczona tą walką, więc nic dziwnego że była zmęczona, a jeszcze ją stresowali.

I II
Powrót do góry Go down
Akio
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 20, 2012 2:00 pm

-Nie dziwie się że mi nie ufasz bywa nawet, że sam sobie nie ufam.- Chłopak zwrócił się do dziewczyny uśmiechając się przy tym jakby chciał wszystko obrócić w żart, wtedy jednak dostrzegł że Uchiha nie wygląda najlepiej-Niestety z tego co zobaczyłem nawet jakbyś mi zaufała to wygląda na to że moje umiejętności są zbyt małe. Mimo wszystko postaram się dowiedzieć czegoś więcej na temat tej pieczęci i jak jej przeciwdziałać, tak na wszelki wypadek. Dobrze się czujesz?
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 20, 2012 3:11 pm

Sayate spojrzał na dziewczynę, która najwyraźniej poczuła się niezbyt dobrze - Yubari... Czy to znowu to samo? - Zapytał. Jeśli zaczęłaby teraz atakować, to mimo iż jest na poziomie chuunina mogłaby coś zrobić Akio, a Senju nie chciał żeby komukolwiek stala się krzywda tym bardziej w jego gabinecie - Zdecydowanie powinnaś się położyć...albo tam - Wskazał drzwi do swojego pokoju [/b]- Albo u siebie w mieszkaniu[/b] - Dodał, a następnie ponownie zwrócił się w kiernku Akio - To zakazana technika i wątpie żebyś czegoś się o niej dowiedział. W normalniej bibliotece nic na ten temat nie znajdziesz. Może dlatego, że w przeszłości tylko jeden ninja potrafił ją wykonywać...Niejaki Orochimaru. W zapiskach poprzednich Hokage znalazłem informację o tym, ze tę pieczęć da się zablokować...inną pieczęcią - Powiedział i usiadł spokojnie w swoim fotelu. Był jednak w ciągłej gotowości na wypadek, gdyby z Yubari coś było nie tak

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 20, 2012 3:52 pm

Uchiha westchnęła tylko cicho, palcami dotykając czoła. Naprawdę niektórzy ją denerwowali, ale niektórzy w tej swojej denerwującej postawie sprawiali że aż ją bawili. Poczuła się, jakby była jakimś potworem, którego trzeba trzymać na smyczy aby się nie wyrwał i nie pozabijał kilka bezwartościowych istnień ludzkich. Niestety nie mogła tego powiedzieć na głos, bo oboje by na nią naskoczyli i wysłuchałaby kolejnej gadki moralnej, a to już ją nudziło i miała tego powyżej uszu.
-Czuje się dobrze-powiedziała dobitnie, zakrywając dłonią swoją pieczęć. Chwila moment Orochimaru? Wiązał się ściśle z historią Sasuke Uchihy. Każdy klanowicz znał historie Itachiego i Sasuke Uchihy. Marzyła o tym by stać się tak silna jak oni. Zmarszczyła lekko brwi, patrząc na nich uważnie, po czym oparła się wygodniej o drzwi, a jej oksynowe tęczówki obserwowały dwójkę shinobi. Dziwne, ale nie chciała stąd pójść. W końcu rozmawiali o jej pieczęci o wolała być przy tym obecna, nie chciała by podjeli jakieś decyzje za jej plecami.

I II
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   

Powrót do góry Go down

Gabinet 9 Hokage
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Gabinet Pielęgniarski