Naruto ''new Generation''

No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 

Gabinet 9 Hokage

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Sayate
Hokage
Hokage

Imię : Sayate
Nazwisko : Senju/Asugeki

PisanieTemat: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 11:25 am

First topic message reminder :

Gabinet w którym urzęduje 9 Hokage Wioski Ukrytego Liścia. To ten sam gabinet znany z mangi i anime, więc nie ma co sie tutaj rozpisywać. Z wystroju nie zmieniło się w nim prawie nic z wyjątkiem dodatkowego biurka stojącego obok. Za nim siedział jego serdeczny przyjaciel Kyu, który zajmował się notatkami, odpowiadaniem na listy itp.
----------------------------------------------------------------

Sayate siedział w swoim fotelu opierając się dłońmi o blat bliurka. Swój podbródek złożył na złożonych palcach i westchnął głęboko. Spojrzał na dębowe drzwi, przez które przewinie się dzisiaj i nie tylko dzisiaj masa posłańców, gości, ludzi ważnych. Nie narzekał, ponieważ nie bylo to w jego stylu. Dla dobra wioski musiał zrobić wszystko co w jego mocy, więc przyjął te obowiązki bez mrugnięcia okiem. Dodatkowo pełnił funkcje lidera klanu Senju, lecz to nie przeszkadzało mu w normalnym funkcjonowaniu. Rozejrzał się po biurku i zobaczył małą kupkę papierów, zwojów z misjami itp i uśmiechnął się lekko. Cześć tej pracy zapewne odwali za niego Kyu co także mu odpowiadało, chociaż nie lubiał wysługiwać się innymi. Wstał po chwili i odwrócił się. Zrobił kilka kroków w przód, ku wielkiemu oknu, ktore odsłaniało przed nim całą Wioskę Ukrytego Liścia. Senju spojrzał na swój strój Hokage, który naprawdę mu się podobał i lubił w nim paradować po wiosce. Nie z powodu wywyższania się nad innych, tylko z powodu ładnego wyglądu, a nawet obowiązku noszenia tego stroju. Stojąc tak tylem do drzwi Sayate rozmyślał o rzeczach ważnych i mniej ważnych

AutorWiadomość
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Nie Paź 14, 2012 9:26 am

Otworzył oczy. Nie wiedział nawet w którym momencie zasnął. Zobaczył, że dziewczyna wciąż tutaj jest, a więc nie uciekła od niego w pierwszym lepszym momencie. To dosyć dobrze wróżyło na przyszłość. Strzelił odruchowo wszystkimi palcami i wstał na równe nogi. - Widzę, że jeszcze tutaj jesteś.. - Powiedział ubierając szaty Hokage. Miał dzisiaj trochę do zrobienia, jednak martwiła go jedna rzecz. Co z tego, że dowie się co to za pieczęć, jeśli nie będzie wiedział jak ją zwalczyć, tym bardziej, że sam nie nadaje się do pieczętowania. Nie powiedział więcej nic, tylko myślał. Dosyć zawzięcie, ponieważ odłączył się na chwilę od rzeczywistości. Potrząsnął głową i wrócił do siebie. - Co zamierzasz zrobić? - Zapytał łapiąc za klamkę drzwi prowadzących do Gabinetu Hokage
Powrót do góry Go down
Yubari
Chūnin
Chūnin

Imię : Yubari
Nazwisko : Uchiha

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Nie Paź 14, 2012 10:07 am

Popatrzyła na niego niezbyt przyjaźnie. Znaczyło to o tym, że dziewczyna przez noc wcale magicznym sposobem się nie zmieniła. Po prostu chciała go wykorzystać, jak typowy Uchiha. Odwróciła się w jego stronę, patrząc na niego spod grzywki i prychnęła.
-Idę z tobą do biblioteki. -powiedziała krótko i to nie było pytanie. To było stwierdzenie że z nim po prostu pójdzie. W końcu to była jej pieczęć i powinna wiedzieć o niej jak najwięcej, W końcu musiała wiedzieć jak się z nią obchodzić, jak żyć. Widać było że dziewczyna stała się zamknięta w sobie jeszcze bardziej niż wcześniej.

"Bo w oczach tkwi siła duszy"
I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Nie Paź 14, 2012 10:12 am

Już otworzył drzwi i miał wychodzić, jednak zamknął je z impetem w ostatnim momencie i oparł się o nie
- Jesli chcesz, ja także moge być w stosunku do Ciebie niezbyt fair. Albo w pewien sposób wspólpracujemy, albo oddam Cię pod opiekę ANBU... - Powiedział spokojnym głosem patrząc na czarnowłosą dziewczynę. Był poważny jak nigdy przedtem . To nie było normalne, jej zachowanie. Z jednej strony wyprowadzała go z równowagi, jednak druga jego część tak spokojna wciąż utrzymywała jakąś kontrolę nad tym co mówi i co robi. Nie dawał się wyprowadzić z równowagi tak łatwo jak mogłoby się wydawać, jednakże jeśli sytacja będzie tego wymagać zamknie tą dziewczynę po prostu w więzieniu

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Nie Paź 14, 2012 10:19 am

Popatrzyła na niego i delikatnie zwęziła oczy. Czyli jednak pan szlachetny pokazał swoją prawdziwą twarz? Tak jak myślała, wiedziała że ją odda pod opiekę ANBU. "Opiekę". Aż dziw że jej tutaj nie zabił. W końcu ani ojciec, ani brat by się o nią nie upomniał. A jednego Uchihę mniej czy więcej, to jemu mu to na rękę. Warknęła więc tylko cicho, i zrobiła kilka kroków w jego stronę, patrząc na niego dość wyzywającym wzrokiem.
-Więc czego ode mnie oczekujesz?-zapytała, zaciskając delikatnie dłonie w pięści. Bo nie rozumiała o co mu chodziło z stwierdzeniem, że mają współpracować. Jak ma z nim współpracować? Oczekiwał od niego bezwzględnego posłuszeństwa? Ma dołączyć do jego straży? W końcu sharingan ochraniający Hokage to broń nie do ocenienia..

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Nie Paź 14, 2012 10:35 am

Westchnął i obrócił głowę patrząc przez okno. Zbierał myśli, aby powrócić wzrokiem do niej - Czego oczekuje? Może tego, zebyś zachowywała się jak prawdziwa kunoichi? Bo jak na razie widzę w twoim zachowaniu tylko kogoś, kto ucieka od swoich problemów i używa przy tym jakże pięknych słów. Po co Ci ta maska Yubari? - Nie musiała odpowiadać na te pytania i był pewien, że na nie nie odpowie. Że znów ucieknie w te tematy które już słyszał dnia wczorajszego. Jak mógł jej pomóc, skoro ona zachowywała się tak jakby w ogóle tego nie chciał. To wcale nie był jego obowiązek. Mógł ją oddać oddziałowi ANBU lub specjalnemu oddziałowi pieczętującemu i nie przejmować się jej losem. Wtedy nie wyszłaby z wioski choćby na centymetr..Ba! Nie wyszłaby ani z budynku ANBU ani ze swojej celi. Jednakże jeśli wciąż będzie odrzucać rękę, która jej podaje, to będzie zmuszony aby w końcu to zrobić mimo, że szczerze tego nie chce

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Nie Paź 14, 2012 10:53 am

Patrzyła na niego swoimi zimnymi, ciemnymi oczami i zwęziła je jeszcze bardziej na jego słowa. Miałaby się wyżalać członkowi klanu Senju? No chyba by nie musiała mieć dumy. A duma klanu Uchiha była niezwykle słynna..
-A jak się zachowuje kunoichi?-zapytała, patrząc na niego, a jej mina nie wyrażała żadnych emocji. Co, miała rumienić się na jego widok? Być łagodniejsza? To do niej nie pasowało, ale zawsze może udawać chociaż na chwilę..bo niestety, ale to On dyktował warunki, i musiała się mu podporządkować. Cholera, czyli może faktycznie niepotrzebnie tu przyszła? Gdyby się ojciec dowiedział..Na samą myśl się wzdrygnęła, czując ten ból jaki by jej zadał.

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Nie Paź 14, 2012 10:58 am

Prychnął lekko. - Ja mam Ci powiedzieć? Nie. Ja Ci nie odpowiem na to pytanie. Tym bardziej, że wciąż uważasz mnie za swojego wroga - Powiedział i otworzył drzwi. Wyszedł przez nie do swojego gabinetu i zamknął je za sobą. Jeśli będzie chciała, to wyjdzie, a jesli nie to sobie tam zostanie. Sayate podszedł do swojego biurka i nałożył swoje nakrycie głowy. Usiadł na fotelu i przejrzał kolejną małą kupkę papierów. Musiał załatwić jeszcze wiele innych spraw papierkowych co w tym momencie niezbyt go ciekawiło. Nie zamierzał ustawiać Yubari, ponieważ nie miał nad nią rzadnej władzy oprócz tego, że był Hokage. To wszystko leżało w woli jej oraz jej rodziny. Otworzył małą książkę i przejrzał ją szybko. Klan Uchiha...może droga ucieczki jest im pisana od samego początku?

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Nie Paź 14, 2012 11:28 am

Drgnęła gdy zamknął jej drzwi przed nosem. Tak ją potraktował? Ją? Uchiha? Zmarszczyła brwi, po czym nacisnęła klamkę, otwierając drzwi. Szybkim krokiem podeszła do jego biurka, kładąc dłonie na blacie i zmarszczyła lekko brwi, patrząc na niego spod grzywki.
-Będę Cię chronić. Będę Ciebie chronić przez rok. Chcę zobaczyć czy nadaję się do życia w wiosce. I doceń to, bo jeszcze żaden Uchiha nie chronił członka klanu Senju, więc niczego więcej mi nie zarzucaj i czepiaj się mojej maski-warknęła cicho, po czym wyprostowała się, odgarniając włosy za ramię i patrząc na niego dość wyzywająco. Może jako ochroniarz Hokage zdobędzie jakąś moc i doświadczenie? Może będzie mogła trenować razem z ANBU? Tak, chciała się o tym przekonać, czy faktycznie wioska daje taką siłę o jakiej inni mówili, czy to tylko zwykłe kłamstwo.

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Nie Paź 14, 2012 11:45 am

Momentalnie zamknął książkę i spojrzał na nią. Uśmiechnął się, naturalnie. - Nie musisz mnie chronić, ale doceniam twoje chęci. Masz racje...w końcu Uchiha mogą zejść na ziemię zamiast błądzić w obłokach i zrównać się ze słabszym klanem założycieli wioski. Z klanem Senju. Czy to docenię? Zobaczymy za rok. I jeśli będe miał Ci coś do zarzucenia to zrobię to. Nie jesteś księżniczką, tylko chuuninem. - Powiedział chowając książkę do szuflady swojego biurka. - Wydaje mi się, że przez ten rok nauczysz się czegoś nowego...Swoją droga jako jounnin nigdy nie miałem swojej drużyny... - Mówił jakby do siebie opierając się o swój fotel. Znów ściągnął swoje nakrycie głowy, które jakoś dzisiaj go denerwowało. Podniósł się i założył je dziewczynie na głowie. Uśmiechnął się tylko i podszedł do dużego okna aby spojrzeć na wioskę, która żyła już swoim życiem

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Nie Paź 14, 2012 11:57 am

-Uchiha też założyli Konohę.-burknęła w odpowiedzi i zmrużyła oczy niczym żmija. Pytanie tylko czy można jej było ufać? A może to wykorzysta tylko po to by ta wioskę zniszczyć, jako zemstę za tych, którzy polegli? Za wszystkich poległych członków klanu..Gdy wspomniał coś o drużynie wzruszyła tylko ramionami. Ona sama nie miała drużyny. Tylko przez chwilę, i potem doczepili jej jakąś dwójkę osób do egzaminu, których potem zabiła w lesie śmierci. Ale gdy założył jej nakrycie głowy Hokage, momentalnie je ściągnęła, kładąc je na biurku i wzdrygnęła się, jakby ktoś położył jej na głowie garść robali czy też innego paskudztwa.
-Wątpię abyś był niezadowolony z sharingana..-dodała szeptem. Przecież żaden Uchiha nie służył Hokage. Znaczy służył, tylko jeden..ale to było zbyt tragiczne by nawet o tym wspominać. Wiec tylko patrzyła na Hokage, stojąc niemal na baczność.

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Nie Paź 14, 2012 12:04 pm

- Założyli, a jakże... - Skomentował po cichu patrząc na Wioskę Liścia. Nie odwracał się przez dłuższy czas, jednak po chwili zaczął znów mówić - Nikomu nie okazujesz szacunku? - Zapytał. Nie chodziło mu o to, że mam mu oddawac pokłon jako Hokage. Nie musiała go też wcale tak nazywać, jednak zapytał, z czystej ciekawości patrząc wciąż przed siebie, w oddali widząc główną bramę Wioski Ukrytego Liścia. Miał świadomość tego ilu jego przodków stało własnie w tym miejscu gdzie on teraz i spoglądało przed siebie podziwiając piękno tej wioski - Konoha powinna być dumna ze wszystkich, którzy posiadają sharingana. Dlaczego tak nie jest...znasz już na to odpowiedź. Nie mam zamiaru się Tobą wysługiwać. Nie jestem imperatorem i nie mam zamiaru Ciebie wykorzystywać do wykonywania różnych dziwnych zadań. Bądź kim chcesz. To czy pochodzisz z klanu Uchiha, Hyuuga czy Inuzuka nie ma dla mnie znaczenia. Wszyscy są na równi...

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Nie Paź 14, 2012 12:14 pm

Wszyscy są równi? Prychnęła tylko w akcie rozbawienia. Ciekawe, przecież to uchihów dyskryminowali i dyskryminują do tej pory. I On tutaj mówi o równości i o tym że taki Inuzuka dorównuje siłą mocy Sharingana? Bez przesady..aaa. Chyba że jemu chodziło o to że wszyscy ludzie są równi..to też jest jedno wielkie kłamstwo, ale wolała tego nie komentować.
-Nie nauczono mnie szacunku. -odpowiedziała po raz pierwszy zgodnie z prawdą. Ojciec tak naprawdę nauczył ją tylko wyższości nad innymi. Że klan Uchiha jest najlepszy i nie powinien się komunikować czy też przyjaźnić z nikim innym.
-Czy..mogłabym dostać mieszkanie socjalne? Gdy ojciec się dowie że ja z..Panem rozmawiałam i zobowiązałam się chronić to..-urwała, spuszczając wzrok. Do domu nie miała już co wracać, doskonale o tym wiedziała. Zamordowałby ją w akcie szału przecież, więc w swoim domu rodzinnym nie miała się już co pokazywać.

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Nie Paź 14, 2012 12:22 pm

Typowe zachowanie dla klanu Uchiha. Być wyżej nad innymi - Szacunku zawsze można nabrać... - Powiedział odwracając się, a po usłyszeniu dalszej wypowiedz dziewczyny odwrócił się i szybko podszedł do swojego biurka. - Wiem jaki jest twój ojciec...Prędzej czy później przyjdzie tutaj stwarzając zapewne jakieś problemy, jednak nie martw się o to. Skoro wczesniej nie mówiłaś do mnie per "pan" to teraz też tego nie rób. Co do mieszkania...to na pewno jakieś się znajdzie. Najbezpieczniejsza byłabyś w dzielnicy mojego klanu, jednak dla Ciebie to jest nie do przyjęcia. Hmm, coś wymyślimy - Powiedział dość szybko wyciągając jakieś zawiniątko z szuflady biurka - Na pewno jesteś głlodna... - Było to raczej zapytanie. Dziewczyna mogła powiedziec, że nie jest, jednak nic nie jadła od wczoraj, więc na pewno odczuwała głód

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Nie Paź 14, 2012 12:33 pm

-Twoja dzielnica jest tak tak samo wymarła jak moja. -powiedziała krótko, zaznaczając przy tym, że nie chce po prostu mieszkać w podobnej dzielnicy jak w klanie. Przypominałby się jej tylko klan Uchiha, a to by jej nie służyło. Po za tym do dzielnicy klanu Senju ojciec też by mógł przyjść i wtedy byłaby walka. A nie chciała go jeszcze zabijać.
Gdy wspomniał coś o głodzie, tylko pokręciła głową. Zupełnie nie miała apetytu i to nie wiadomo czy przez adrenalinę czy przez tą pieczęć.
-Nie jestem głodna -powiedziała z godnością, unosząc z godnością brodę do góry, wkładając dłonie do kieszeni spódnicy i patrząc tak na Hokage.
-Jako twój ochroniarz to jakie mam obowiązki? Mam być przy tobie cały czas?-zapytała zaciekawiona. W końcu nigdy nikogo nie ochraniała, wiec nie wiedziała jak to jest.

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Nie Paź 14, 2012 12:38 pm

Zaśmiał się tylko - Ochroniarz. Doprawdy Yubari nie musisz być moim ochroniarzem. Poradzę sobie sam, a mam w odwodzie jeszcze kilka oddziałów ANBU. Nie, nie musisz być przy mnie cały czas. Lepiej będzie jesli będziesz mieć swoje własne życie, prawda? - Zamknął szufladę wkładając mały pakunek do swojej kieszeni dokładnie ukrytej pod szatą Hokage. Nie wiedział co ma teraz zrobić. Czy udać się do biblioteki czy siedzieć dalej w tym oto miejscu. Może od razu jej powie, że on nie zdoła jej pomóc, ponieważ jest zbyt słabym shinobi? Nie mógł przecież jej tego zrobić, bo wiedział, że mimo jej zachowania pokładała w nim swoje nadzieje, na to, że jej pomoże

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Nie Paź 14, 2012 3:11 pm

Skinęła tylko głową po czym odwróciła się do niego plecami, prezentując symbol klanu Uchiha który dumnie prezentował się na jej kamizelce. Czarne jak skrzydła kruka włosy tylko zafalowały dumnie pod wpływem ruchu, a Ona zerknęła na niego swoimi ciemnymi, martwymi oczami. To było w nich najbardziej przerażające. Żeby w oczach 15-letniej dziewczyny nie było żadnego życia ani emocji, tylko czarne, martwe morze. Dziewczyna popatrzyła na niego, a kącik jej ust uniósł się delikatnie do góry, zapewne w geście uśmiechu.
-W takim razie nie będę przeszkadzać-powiedziała, zaciskając lekko dłoń na klamce. Nie chciała oczywiście wyjść bez pozwolenia, bo bała się że uzna to jego ucieczkę i wyślę za nią jakiś oddział ANBU. Ale z drugiej strony co takie ANBU może jej zrobić? Na pewno jej nie zabiją, No ale wolała jednak poczekać, bo walczenie z ANBU tylko za pomocą Taijutsu..niezbyt pozytywnie to wygląda.

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Nie Paź 14, 2012 3:23 pm

- Kto powiedział, ze przeszkadzasz? Znów uraziłem twoją dumę? - Spytał patrząc na nią i usiadł przy biurku. - Dobrze, jeśli musisz to idź. Nie będę Cie śledzić. Uważaj jednak na tych, którzy nieprzychylnie odniosą się twojej decyzji... - Dodał i zaczął coś pisać na małym zwoju. Pisał przez dłuższą chwilę, po czym zwinął go i przepasał wstązką. Następnie uzupełnił kilka papierów, które leżały na jego biurku już drugi dzień z kolei. Co chwila zerkał na to czy dziewczyna postanowiła wyjść, czy jednak może została, wco szczerze wątpił. Odłożył papiery na bok i siedział tak uderzając palcami o blat stołu

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Nie Paź 14, 2012 4:57 pm

-Ja tylko na chwilę..muszę..-złapała się za brzuch w chwili gdy było słychać burknięcie. Mimo że Hokage proponował jej jedzenie, ona zdecydowanie odmówiła bo..to dawało jej pewien komfort psychiczny. Że nie jest od niego tak zależna. Dlatego szybko otworzyła drzwi, wręcz wybiegając z jego gabinetu. Zjadłaby pyszne onigiri. Może w ichiraku ramen? Cóż, puściła się biegiem korytarzem, by po chwili opuścić budynek Hokage i wbiegła pomiędzy uliczki.
z.t

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Pon Paź 15, 2012 5:58 pm

Sayate westchnął i kiwnął glową na słowa dziewczyny, która opuściła jego gabinet. - Tetsu, Aoki! - Krzyknął i w tym samym momencie jak spod ziemni wyrosło przed nim dwóch członków oddziału ANBU - Wiecie co macie zrobić. Nie rzucajcie się w oczy. Nie chcę jej śledzić, jednak wolę aby wszystko było pod kontrolą - Dwaj onini skinęli tylko głowami, a po chwili nie było już ich w gabinecie. Hokage wypełnił jeszcze kilka druczków, a następnie podniósł się ze swojego fotela i nałożył charakterystyczne nakrycie głowy. W tym momencie do gabinetu wszedł jego asystent -Kyu, dobrze że jesteś. Wychodzę do ukrytych bibliotek. Zastąpisz mnie. Aha...jest jeszcze kilka rzeczy do uzupełnienia - Powiedział mijając się ze swoim dawnym towarzyszem. Kyu nie zdazył odpowiedzieć, ponieważ młodego Senju nie było już w gabinecie. Szybko zamknął za sobą drzwi i podążył korytarzem w głąb budynku, a dokładniej do starych bibliotek. Miał nadzieje, że najdzie tam to czego szuka. Zapewne będzie musiał przeszukać spis technik zakazanych. No cóż, dużo pracy przed nim, a Kyu powinien sobie dać radę

z.t

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Czw Paź 18, 2012 6:23 pm

Dziewczyna weszła spokojnym krokiem do gabinetu. Zabawne, przebywała tutaj częściej, niż w swoi domu. Chwila moment, przecież Ona nie miała domu, w takim razie nie miała gdzie wracać. Odgarnęła włosy z twarzy i podeszła do biurka, siadając na nim jak zwykle, lecz była odwrócona w stronę drzwi, czyli w tą z której miał przyjść Hokage.
-Więc co to jest?-zapytała zaciekawiona, pokazując palcem na znak na swojej szyi, który notabene ją co chwila bolał. Jednak duma nie pozwalała jej co chwila ukazywać ból. Nie chciała nikogo martwić, tym bardziej że Hokage chciał jej pomóc, więc nie mogła u po prostu tego robić. Nie lubiła dla nikogo być ciężarem, dla niej każda pomoc była upokorzeniem. W końcu nic dziwnego, w końcu duma klanu była wpisana w jej genach. Oparła dłonie na swoich kolanach i patrzyła na niego wyczekująco, zastanawiając się jakie to informacje zdobył.

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Czw Paź 18, 2012 6:31 pm

Sayate wszedł do środka spoglądając na Kyu. Nie zajął się od razu Yubari licząc na to że dziewczyna to zrozumie. - Dziękuje Kyu za to, że mnie zastąpiłeś. Następnym razem również Cię zawołam. A...masz dla mnie to o co prosiłem? - Kyu przytaknął i rzucił w stronę Hokage mały pęk kluczy, a następnie wyszedł z gabinetu. Chyba był w złym humorze. Senju podszedł do dziewczyny i podał jej klucze - To do twojego nowego mieszkania w dzielnicy mieszkalnej. Na kluczu masz napisany numer, żebyś nie zapomniała - Powiedział i usiadł za swoim biurkiem. Tak, teraz mógł powiedzieć dziewczynie tego, czego się dowiedział - Tak więc, to co masz na szyi to tak zwana Przeklęta Pieczęć. Twoja, to Przeklęta Pieczęć Niebios mocniejsza niż Przeklęta Pieczęć Ziemi. To bardzo rzadka pieczęć, niemalże niemożliwa do nauczenia. Dzięki niej możesz wyzwolić ogromne pokłady mocy, jednakże niekoniecznie będziesz się wtedy kontrolować, o czym już wiesz. Jest jednak sposób na powstrzymanie jej...Można nałożyć na nią pieczęć. Tak, to dziwnie brzmi, jednak wtedy będziesz mogła to kontrolować i nie zmienisz się jeśli nie będziesz tego chcieć... - Mówiąc to wciąż patrzył się na dziewczynę. Złożył ręce i oparł o nie podbródek

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Czw Paź 18, 2012 7:21 pm

Dziewczyna przyjela od niego klucze i bez slowa wlozyla je do kieszeni. Tak nisko upadla, ze musi korzystac z mieszkania socjalnego. Jakie to upokarzajace. A gdy zaczal mowic, sluchala go uwaznie. Wiec to pieczec? Jakas pieczec nieba? I w dodatku daje ogromna moc? I co to znaczy ze zmienia? Ah tak, to te znaki, ktore sie pojawiaja, w trakcie aktywacji pieczeci. I zmienia sie przy tym charakter. Moze stac sie potworem, wiec by tego uniknac, powinna zapieczetowac ta pieczec. -Rozumiem...-powiedziala w zamysleniu, dotykajac palćami pieczeci, i patrzac w zamysleniu na sciane.

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Czw Paź 18, 2012 7:32 pm

- Jeśli tego nie zrobimy...prawdopodobnie zginiesz... - Powiedział patrzac na nią. Wiedział, że jest też inne wyjście którym było przejście w następny etap Przeklętej Pieczęci, jednakże o tym nie miał zielonego pojęcia. Tym musiałby zająć się sam rzucający klątwę. Sayate spojrzał na dziewczynę, która niezbyt przyjemnie przyjęła wiadomość o tym gdzie będzie mieszkać. - Hm, nie wiem co mógłbym Ci innego zaproponować. Przecież nie mój pokój prywatny prawda? Trochę w nim za mało miejsca... - Powiedział zamyślony wciąż trzymając podbródek na złączonych palcach. Teraz musiał znaleźć kogoś mocnego w technikach pieczętowania. Tak, chyba już wiedział kogo poprosi o pomoc. Jako Hokage mógł także wydać rozkaz, jednakże prośby zazwyczaj wystarczały...

Tokubetsu Jounin

Imię : Akio

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Czw Paź 18, 2012 7:37 pm

Wysoki chłopak wszedł do pomieszczenia w którym znajdował się Hokage i dziewczyna nawet nie troszcząc się o to by zapukać. Kiedy zorientował się że w pomieszczeniu ktoś już jest w dodatku Hokage dość intensywnie przyglądał się przedstawicielce płci przeciwnej i wspominał coś o prywatnej kwaterze. Zorientował się że mógł popełnić błąd. W końcu wchodził bez pytania do gabinetu najważniejszej osobie w wiosce. Natychmiast postanowił się poprawić.
-Można?- Zapytał pukając w przekroczone już drzwi, po czym nie czekając na odpowiedź dodał-Wpadłem się zameldować. Nazywam się Akio Namikaze i ostatnio trochę mi się nudzi, więc pomyślałem że tutaj znajdziecie mi jakieś zajęcie.
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Czw Paź 18, 2012 7:54 pm

Sayate westchnął głośno patrząc na mężczyznę, który wszedł do środka nie troszcząc się nawet o to, żeby zapukać. Oparł się o swój fotel i patrząc na niego surowym wzrokiem powiedział -Nigdy więcej nie wchodź bez pukania... - Powiedział, a po chwili rozchmurzył się i uśmiechnął - Dobrze Akio. Cieszę się, że Cie widzę... - Otworzył szufladę i wyciągnął mały zbiór papierów. Zaczął je szybko przeglądać. Kiedy dotarł do jednej z informacji uśmiechnał się jeszcze szerzej - Czy mi się wydaje, czy twoją specjalizacją jako shinobi są umiejętności pieczętowania? - Czekał tylko na potwierdzenie wiadomości. To bardzo ułatwiłoby mu sprawę. Jemu oraz Yubari na której pieczęć trzeba było nałożyć następną. Odłożył akta przed siebie i wrócił do wcześniejszej pozycji z rękami na biurku i podbródkiem podpieranym o nie

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Pią Paź 19, 2012 6:52 am

Do budynku weszła młoda dziewczyna o czarnych włosach ,która udała się prosto przed drzwi samego Hokage. Chwilę przystanęła ,by ostatni raz zdecydować czy chce zapukać czy też nie. Po czym zapukała do drzwi gabinetu i czekała na odpowiedź z środka. Kiedy tylko dostała ją poprawiła lekkim ruchem prawej ręki swoje włosy po czy nacisnęła na klamkę by uchylić drzwi. Kiedy drzwi lekko się otworzyły jej oczom ukazały się 3 postacie ,2 mężczyzn i kobieta. Dobry panuje tutaj tłok pomyślała dziewczyna. Jeśli przeszkadzam to zaczekam za drzwiami lub przyjdę kiedy indziej Hokage-sama. Jestem Mikoto Yamanaka. powiedziała dziewczyna po czym czekała na reakcję i odpowiedź Hokage.

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   

Powrót do góry Go down

Gabinet 9 Hokage
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Gabinet Pielęgniarski
» Gabinet Ministra Magii
» Gabinet Śmiechu
» Gabinet Dyrektora
» Gabinet burmistrza (najwyższe piętro)