Naruto ''new Generation''

No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 

Gabinet 9 Hokage

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Sayate
Hokage
Hokage

Imię : Sayate
Nazwisko : Senju/Asugeki

PisanieTemat: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 11:25 am

Gabinet w którym urzęduje 9 Hokage Wioski Ukrytego Liścia. To ten sam gabinet znany z mangi i anime, więc nie ma co sie tutaj rozpisywać. Z wystroju nie zmieniło się w nim prawie nic z wyjątkiem dodatkowego biurka stojącego obok. Za nim siedział jego serdeczny przyjaciel Kyu, który zajmował się notatkami, odpowiadaniem na listy itp.
----------------------------------------------------------------

Sayate siedział w swoim fotelu opierając się dłońmi o blat bliurka. Swój podbródek złożył na złożonych palcach i westchnął głęboko. Spojrzał na dębowe drzwi, przez które przewinie się dzisiaj i nie tylko dzisiaj masa posłańców, gości, ludzi ważnych. Nie narzekał, ponieważ nie bylo to w jego stylu. Dla dobra wioski musiał zrobić wszystko co w jego mocy, więc przyjął te obowiązki bez mrugnięcia okiem. Dodatkowo pełnił funkcje lidera klanu Senju, lecz to nie przeszkadzało mu w normalnym funkcjonowaniu. Rozejrzał się po biurku i zobaczył małą kupkę papierów, zwojów z misjami itp i uśmiechnął się lekko. Cześć tej pracy zapewne odwali za niego Kyu co także mu odpowiadało, chociaż nie lubiał wysługiwać się innymi. Wstał po chwili i odwrócił się. Zrobił kilka kroków w przód, ku wielkiemu oknu, ktore odsłaniało przed nim całą Wioskę Ukrytego Liścia. Senju spojrzał na swój strój Hokage, który naprawdę mu się podobał i lubił w nim paradować po wiosce. Nie z powodu wywyższania się nad innych, tylko z powodu ładnego wyglądu, a nawet obowiązku noszenia tego stroju. Stojąc tak tylem do drzwi Sayate rozmyślał o rzeczach ważnych i mniej ważnych

Chūnin

Imię : Yubari
Nazwisko : Uchiha

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 11:55 am

Dziewczyna zatrzymała się przed biurem Hokage z jednego prostego powodu. Musiałą tu przyjść, bo nie mogła walczyć. Owszem, za pomocą Taijutsu można walczyć, ale ile tak można? Ani sharingana, ani nic..nie. To jej się nie podobało. Dlatego zatrzymała się przed biurem Hokage i popatrzyła na strażników takim wzrokiem, że aż się wzdrygnęli. Podeszła do drzwi, zapukała dwa razy, wywracając przy tym oczami, po czym nie czekając na odpowiedz, nacisnęła klamkę wchodząc do środka. Zamknęła za sobą drzwi i popatrzyła na Hokage. Zupełnie nie rozumiała ludzi, którzy chcieli nim zostać. Jakieś pierdoły o poświęceniu,chronieniu wioski..a tak naprawdę to jeden z Hokage pozwolił wybić klan Uchiha.. Zmarszczyła lekko brwi i podeszła do biurka, patrząc na Hokage swoim surowym, ostrym wzrokiem.
-Mam problem. Pomożesz?-zapytała krótko, odgarniając włosy z twarzy i patrząc na swojego..przywódcę?

"Bo w oczach tkwi siła duszy"
I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 12:03 pm

Sayate powoli odwrócił się od okna spoglądając na czarnowłosą Uchiha. Uśmiechnął się tak naprawdę sam do siebie po usłyszeniu jej słów. Tak naprawdę nie kazał innym tytułowania go Hokage-sama czy coś w tym stylu, a przynajmniej nie miał nikomu za złe jeśli tego nie powiedział. Powoli podszedł do biurka patrząc wciąż na dziewczynę. Nie przestraszył się jej oczu. Widział straszniejsze, gorsze widoki i to nie mogło go przestraszyć. Do tej pory się nie odezwał. Obszedł biurko i stanął na przeciwko czarnowłosej dziewczyny
-Ty musisz być Yubari...- Powiedział spokojnym głosem - Słucham. W czym mogę Ci pomóc? - Zapytał i uśmiechnął się w jej stronę. Mimo, ze dziewczyna nie wykazywała jakiejkolwiek sympatii w kierunku mieszkańców wioski ani do samego Hokage, Ba! Tym bardziej do klanu z jakiego pochodził, to Sayate nie zrażał się tym. Słyszał już trochę o tej młodej kunoichi. Studiował akta w wolnym czasie, tak, że wiedział już co nieco na jej temat. Wyciągnął ręce spod swojego stroju Hokage i poprawił nakrycie głowy, które zasłaniało dokładnie jego włosy, których nie lubił pokazywać

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 12:19 pm

Patrzyła na niego uważnie, i zmrużyła lekko oczy. Musiała grać ostrożnie, ale obecnie była zdana właśnie na jego łasce. Nienawidziła tego uczucia. Ta bezradność i świadomość że trzeba oddać swoje życie w ręce kogoś innego..
Czarnowłosa obniżyła kołnierz swojej kamizelki i przechyliła szyję bardziej w bok, pokazując mu dziwny, czarny znak składający się z trzech tomoe niczym sharingan. Patrzyła na niego, spod czarnych kosmyków włosów, które opadały na jej naturalnie bladą twarz.
-Co to jest?-zapytała krótko, chłodnym głosem. Ciekawie czy wiedział co to jest? Myuki nie wiedziała, ale w sumie on jest Hokage więc może powinien wiedzieć więcej? Znaczy powinien być najmądrzejszy i najsilniejszy, ale to tylko reguła. Miała tylko nadzieję że w jakiś sposób jej pomoże..Powinien w końcu dbać o mieszkańców prawda?

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 12:35 pm

Spojrzał na dziewczynę, a dokładniej na znak znajdujący się na jej szyi. Wyciągnął w jej kierunku rękę, a następnie ją cofnął, ponieważ dziewczyna mogła sobie pomyśleć o nim co najmniej coś dziwnego. Po chwili jednak dotknął jej szyi i tego dziwnego znaku, z którym pierwszy raz w życiu się spotkał. Po krótkich oględzinach cofnął swoją rękę i spojrzał dziewczynie prosto w oczy - Od kiedy to masz? - Zapytał zbywając jej pytanie. Nie wiedział co to jest, jednak nie wyglądało to zbyt przyjaźnie. Może i nie byl ekspertem, jednakże na pierwszy rzut oka widać było iż jest to coś w rodzaju pieczęci. Tylko jakiej? Musiałby przewertować masę książek. Z pewnością jego przodkowie już z czymś takim się spotkali. Czyżby to miałoby być jego pierwsze zadanie jako Hokage Ukrytego Liścia. Czekając na odpowiedź dziewczyny myślał zawzięcie o tym kogo mógłby prosić o pomoc. Oddziały Medyczne raczej na nic się tutaj zdadzą. Musiał sprawdzić, czy w wiosce znajduje się osoba znająca się na pieczęciach. Na pewno taka była. Nie chciał na razie o nic prosić ANBU. Tym bardziej wiedział, że dziewczyna nie będzie pokojowo nastawiona do planów jakie układaly się w jego głowie

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 12:58 pm

Jak wiadomo, dziewczyna która doświadczała przemocy w domu, niezbyt przychylnie reagowała na dotyk. Dlatego też gdy ją dotknął, odsunęła się od niego patrząc na niego niezbyt przychylnie. Dotknęła swojej pieczęci i westchnęła cicho, chowając dłonie w kieszeniach spódnicy i patrząc na niego spod grzywki. To On też nie wiedział? A myślała że jako Hokage to wie.
-W lesie śmierci to dostałam. ktoś mnie ugryzł, nie pamiętam kto.. To coś reaguje na moją chakre i aktywuje się, gdy tylko jej użyje.-powiedziała, nawet nie patrząc mu w oczy tylko gdzieś w bok. Nie mogła mu powiedzieć o to, że to coś ją opętuje i przez to staje się agresywna i zabija ludzi. Gdyby powiedziała że w tym lesie pozabijała kilko ludzi, to na pewno by zaalarmował ANBU i wsadziłby ja do więzienia. Albo by ją zabił. Nikomu w końcu tutaj nie mogła ufać. Nie po tym jak Konoha zdradziła klan.

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 1:06 pm

Sayate spojrzał na dziewczynę. Nie znał dokładnie jej historii, jednakże pochodziła z klanu Uchiha. Klanu, który był nieprzychylnie nastawiony do wioski jak i do klanu Senju. No cóż. Mieli do tego powody, jednak młody Hokage nie chciał tej waśni poglębiać. Chciał to zakończyć dla dobra wioski. Westchnął głośno
- Posłuchaj Yubari... - Zaczął - Wiem, że mi nie ufasz. Nie znam twojej historii, nie wiem co się wydarzylo i nie chce Cie o to wypytywać bo to tylko i wyłącznie twoja sprawa. Jednak jestem Hokage Ukrytego Liscia i nawet jeśli mnie nienawidzisz, nienawidzisz mojego klanu czy tej wioski, ja i tak będę starał się pomóc. Po to tutaj jestem. Szczerze przejmuję się problemem mieszkańców mojej wioski, a ty także nim jesteś. Co do tego znaku...To ewidentnie jakaś pieczęć, jednak nie wiem co to za pieczęć. Będę musiał zrobić naprawdę wiele, aby się dowiedzieć i zrobię to. - Mówiąc to ciągle patrzył jej w oczy. Nie unikał kontaktu wzrokowego - Chyba, że chcesz powiedzieć mi coś jeszcze... - Dodał po chwili

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 1:28 pm

Przewróciła oczami na jego wykład. Tak tak, teraz będzie chciał pokazać jaki to On jest krystaliczny i nienaganny? Zabawne.
-Nie mam nic do klanu Senju. Przecież klany się pojednały. Ale nigdy nie wybaczę tego, że Konoha i Hokage pozwoliła na to żeby klan Uchiha został dyskryminowany, a potem podpisaliście na nas wyrok śmierci! A teraz tylko uważacie że każdy z nas jest przeklęty, pełen nienawiści i wszystkich chce pozabijać. Nie znacie nas, a oceniacie-odpowiedziała po czym odwróciła się napięcie, stojąc do niego plecami. Dłonie skrzyżowała dłonie pod biustem po czym westchnęła. No musiała się uspokoić bo zaraz go zaatakuje i będzie mieć problem bo ją zamknie w więzieni, albo po prostu zabije. Ale sama nie potrafiła nad sobą panować. W dodatku ta pieczęć tak ją frustrowała..i to był chyba błąd. Pieczęć sama z siebie zaczęła pulsować na czerwono, a dziewczyna skrzywiła się z bólu. Chwyciła się za pulsujące miejsce i skrzywiła się z bólu.
-To boli..i ciało się jakimiś znakami..pomóż mi do cholery-warknęła, patrząc na niego przez ramię, a w jej oczach pojawiła się nuta bezsilności? Tak to było to. Bezsilność wymieszana z nienawiścią.

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 4:44 pm

Sayate westchnął dosyć głośno. -Yubari. Te wydarzenia miały miejsce bardzo dawno temu.Niekoniecznie pochwalam decyzje, które zapadły kiedyś, jednak wiem, że przedłużanie tej nienawiści do niczego dobrego nie doprowadzi. Jeśli chcesz zemsty, to będziesz musiała zabić także mnie. Ale czy to Ci pomoże? - Zapytał retorycznie i spojrzał na nią, a następnie na miejsce pieczęci. Podszedł do niej -To się uaktywnia samoistnie? Czy tylko pod wpływem jakichś emocji? - Zapytał patrząc na dziewczyne. Niestety był w tym momencie bezradny. Irytowało go to, ponieważ tak bardzo chciał jej pomóc, a nie mógł tego uczynić. Sam niestety nie znał się na pieczęciach a tym bardziej na pieczętowaniu. -Chciałbym Ci pomóc...ale nie wiem jak...jeszcze nie wiem... - Odpowiedział cicho

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 4:59 pm

Dziewczyna prychnęła odwracając się w jego kierunku. Ta nienawiść i chłód aż kipiała z jej oczu. Poczuła się jakby oszukana..w końcu jest Hokage. W jej mniemaniu powinien wiedzieć co to jest i jej pomóc w jaki kol wiek sposób. A może ją okłamywał? Nie chciał jej pomóc bo jest Uchiha? Może faktycznie to że jest z Senju ma znaczenie?
-Zdrady się nigdy nie zapomina, a krew na zawsze pozostanie na wachlarzu..Mówisz to z taką łatwością. "To było dawno". A dzielnica klanu nadal jest pusta. Jest nas niewielu. Przez was. -wycedziła, ignorując jego słowa na temat zabiciu go. Po co miałaby zabijać Hokage? Nie była głupia. Wsadzili by ją do wiezienia..a nie. ANBU by ją zabiło. Po za tym była za słaba. Nic nie mogłaby mu zrobić z swoim dwu łezkowym sharinganem. Jakby go zraniła to byłoby dobrze.
-Aktywuje się jak przeżywam gwałtowne emocje. -powiedziała cicho, mrużąc lekko oczy i zdmuchnęła grzywkę z oczu.
-No to się dowiedz. Ja tak nie mogę funkcjonować. Nie mogę walczyć. I jest mi słabo..-burknęła na końcu. To coś ją osłabiało i nie wiedziała czy to wysysa jej chakrę czy męczy bo się aktywuje co chwila? Dziwiło ją również to, że jeszcze nie dostała ochrzanu za to że zwraca się do niego po imieniu..

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 5:06 pm

Sayate odwrócił się od niej i podszedl do okna - Jeśli tak bardzo nas nienawidzisz, to dlaczego przychodzisz do mnie? To przedstawiciela klanu, klanu który podpisał wyrok śmierci na twój klan? Myślisz, że mówie to łatwo? Nie, to nie są łatwe słowa. Jednakże nie zamierzam ponosić odpowiedzialności za moich przodków. Jeśli nie pdoobam Ci się na tym stanowisku to idź między ludzi i zacznij ich podburzać, proszę...droga wolna... - Powiedział cicho, jednakże stanowczo i zdecydowanie. Po chwili odwrócił się w jej stronę -Nie jestem wszechwiedzący...nikt nie jest. Ale nabędę odpowiednią wiedzę, dzięki której mam nadzieję, będe mógł Ci pomóc z tą pieczęcią. Do tego czasu nie powinnaś opuszczać sama wioski. Nie chcę być odpowiedzialny za twoje zaginięcie bądź cokolwiek innego. - Dodał patrząc na nią spokojnie. Chciał dla niej jak najlepiej, jednakże ona z pewnością rozumiała wszystkie jego słowa jak wbijanie sztyletu w plecy. Niestety...

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 5:17 pm

Gdy zadał jej to pytanie zbił ja z tropu. Właśnie dlaczego tutaj przyszła? Podświadomie posłuchała Myuki, która kazała jej do niego przyjść? Spuściła głowę, pozwalając by czarne kosmyki opadły na jej blade policzki, a Ona patrzyła onyksowymi tęczówkami gdzieś w bok. W sumie miał rację, nie powinna do niego przychodzić skoro go nienawidzi, ale..to nie to że Ona go szczerze nienawidziła. Dlatego też cofnęła się kilka kroków, opierając się plecami o drzwi. Widać było, że poczuła się zagubiona i przygnieciona tą sytuacją. Była zupełnie sama ze wszystkimi problemami. Sama a naprzeciwko niej wioska, która bała się jej nienawiści.
-Faktycznie nie powinnam tu przychodzić-mruknęła cicho, patrząc w posadzkę, jednak o dziwo nie ruszała się. Chciała to po prostu usłyszeć od niego, że ma wyjść i zostawić go w spokoju. I tak ją zbywał, dlaczego wiec nie powie jej prosto w oczy że nie chce jej tutaj widzieć? Miała ochotę wykrzyczeć mu to w twarz, ale jeszcze poczeka..

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 5:24 pm

Senju zdziwił się nieco reakcją dziewczyny, jednakże z drugiej strony liczył na to, ze spokornieje. Znów obszedł swoje biurko i stając w odległości 4 kroków od dziewczyny powiedział spokojnym i miłym głosem -
Yubari...nie jestem taki jak moi przodkowie. Ciesze się, ze do mnie przyszłaś i podzieliłaś się tym problemem, bo to oznacza, że w głębi duszy mi ufasz. Zrobię wszystko, żeby Ci pomóc, jednak nie utrudniaj mi tego zadania...proszę... - Pierwszy raz w dzisiejszym dniu ściągnął swoje nakrycie głowy odsłaniając swoje białe jak mleko włosy, które poprawił jednym ruchem ręki. - Nie musisz mi opowiadać o swoich problemach. Nie musisz mnie lubić, jednakże zaakceptuj to, ze chcę Ci pomóc, od serca. Jako Hokage. Nie jako ten zły, który sprowadził na was zagładę, tylko jako ten, który wyciąga do was rękę...do Ciebie... - Powiedział patrząc na nią i powoli wyciągnął rękę w jej kierunku

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 5:41 pm

Dziewczyna stała tak ze spuszczoną głową, dopóki się do niej nie zbliżył. Gdy to zrobił, podciągnęła tylko nosem, a na jej twarzy pojawił się drwiący uśmiech. Wyprostowała się i z całej siły uderzyła go kopnięciem prosto w brzuch.
-Strasznie jesteś naiwny-wycedziła przez zęby. Podniosła głowę, patrząc na niego niczym zwierzę, które upolowało kolejną ofiarę. Jednak w jej wyglądzie nastąpiła zmiana. Oczy jarzyły się czerwienią, sharingan błyskał na niego złowrogo, a na połowy jej twarzy pojawiły się czarne wzory. Dawało jej to dużo siły, ale i dziwną agresję i chęć mordu. W jej ręku pojawił się kunai, który obracała między palcami.
-Jak dziecko-dodała z drwiną, patrząc na niego spod kosmyków czarnych włosów po czym rzuciła w niego kunai.

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 5:47 pm

Sayate dał się kopnąć, jednak lecąc do tyłu efektownie wylądował za swoim biurkiem. Spojrzał na dziewczynę, której twarz pokrywały nieznane mu znaki - Jestem naiwny..bo jestem człowiekiem - Powiedział ze spokojem w głosie. Chłodna kalkulacja. Rzuciła kunai..hmm. To nie było zbyt trudne nie dość, że do uniknięcia. Senju złapał kunai w locie i odrzucił go na bok. Nie miał zamiaru walczyć z dziewczyną, jednakże ostatnim ciosem jakim dał w siebie wyprowadzić był tamten kopniak. Nic więcej nie mogła mu zrobić. Spojrzał jej w oczy -A więc sharingan... - Powiedział głośno stojąc wyprostowanym. Nie zamierzał składać żadnych pieczęci ani tym bardziej atakować dziewczyny kiedy utrzymywał z nią kontakt wzrokowy. Spokojnie odwrócił swoją głowę w bok czekając na jej nastepny ruch, którym z pewnością będzie atak

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 6:05 pm

Dziewczyna warknęła do siebie, nie chciała walczyć akurat z nim. Nie. Nie będzie nią tą cholerstwo rządziło. Zmarszczyła brwi, a z kąciku jej ust popłynęła cieniutka stróżka krwi. Kaszlnęła i kilka kropel karmazynowej cieczy, a znaki cofnęły się, chociaż nie wiadomo czy za chwilę znowu się nie pojawią. Dziewczyna wytarła wierzchem dłoni krew z kącika ust i usiadła na ziemi.
-Przez to zabiłam kilkoro ludzi w lesie śmierci..-wyjaśniła, patrząc na niego ledwo przytomnym wzrokiem. Naprawdę czuła się osłabiona, i musiała do kogoś przyjść żeby jej pomógł. A lepiej że zaatakowała jego niż Myuki. W końcu On jest silniejszy i z nią poradzi sobie bez problemu, a rudowłosa..westchnęła cicho i popatrzyła na Hokage tak jakoś..bezradnie.

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 6:11 pm

Nic nie odpowiedział, tylko pojawił się tuż przed nią. Widział to, ze dziewczyna ledwo stoi. Widział, że zaraz upadnie i gdy to miało się stać złapał ją - Pomogę Ci Yubari...nie martw się o to...Musisz odpoczać - Powiedział i podniósł ją. Przeszedł kilka kroków przez swoje biuro i lekkim kopnięciem otworzył poboczne drzwi, za którymi znajdował się pokój prywatny Hokage. Można powiedziec, ze nie ruszał się on z biura, a czasem musiał tutaj nawet spać, więc istnienie takiego pokoju naprawdę mu pomogło. Podszedł do łózka trzymając dziewczynę na rękach i położył ją na nim -Odpocznij - Powiedział cicho patrząc na nią. Podniósł się. Mimo braku miejsca pokoik ten był calkiem pokaźnych rozmiarów, więc nikt nie musiał martwić się o brak swobody. Mało kto tutaj wchodził. Tak naprawdę był to tylko Sayate i Kyu, a teraz do tych osób doszła również Yubari

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 6:41 pm

Oczywiscie gdy tylko ja podniosł, zaczęła wierzgać nogami i patrzac na niego niezbyt przychylnie. Zabieral ja do wiezienia? Nie wtedy chyba inaczej by ją obezwładnił. Położyl ja na lozku? Czyli On tu spi? Ale z niego pracoholik..Oczywiscie uparte dziewcze nie dostosowalo sie do zalecen Hokage. Bo co z tego ze odpocznie, skoro za chwile znowu to cos zaatakuje. Dlatego czarnowlosa usiadla na lozku, patrzac na posture Hokage. - Powiedz kim ja jestem? Powinnam uciec z tej wioski jak inni?-zapytala nagle. W koncu wiekszosc Uchihow opuszczala wioske, albo sluzyli w policji konoha. Ale tej organizacji juz nie bylo, wiec i Ona powinna uciec by otrzymac prawdziwa sile? Po to ktos dal jej ta pieczec? Szkoda ze nie zostawil do niej instrukcji.

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 6:59 pm

Patrzył się na nią i milczał przed dłuższą chwilę. Nie kazał jej się kłaść jednak widział, że jest zmęczona. Przeszedł się do pokoju w tę i z powrotem - Jesteś kunoichi Wioski Ukrytego Liścia. Jesteś Uchiha, czyli kimś, z kogo nasza wioska powinna być dumna, jednak tacy których wymieniłaś ukazują was w złym świetle. Jako zdrajców czy uciekinierów. Jeśli chcesz zyskać moc, nie musisz wcale opuszczać naszej wioski. To nie jest konieczne, jednakże wielu uciekinierów nie dopuszcza do siebie informacji, ze jest ktoś nad nimi, że ktoś może spróbować nimi pokierować...Hokage. Jeśli będziesz chciała uciec, to to zrobisz, nawet jeśli Ci nie pozwolę, jednak wtedy będe musiał zadecydować czy wysyłam oddział ktory ma Cię złapać...czy zabić. Niestety. Chce aby nikt nie uciekał z wioski Ukrytego Liścia. Chcę stworzyć normalną wioskę opartą na wzajemnym zaufaniu i pomocy...Możesz się z tym zgodzić...albo i nie - Przez ten cały czas krązył po pokoju, jednak wymawiając ostatnie zdania zatrzymał się i patrzył na Yubari

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 7:27 pm

Dziewczyna popatrzyła na niego i prychnela. Nazwal jej przodkow zdrajcami, bo odwarzyli sie podazyc inna droga? Przeciez to hipokryzja. Nie wiadomo co nimi kierowalo, dlaczego zdecydowali sie odejsc. A moze wioska faktycznie ogranicza? To wzajemne lizanie sobie ran i ratowanie tyłka moze nie bylo dla niej? Ona nikomu nie ufala, wiec dlaczego mialaby tu zostac. Moze ma to w genach? Chyba ze to wioska byla zdrodlem mocy? W koncu wielu shinobi bylo silnych przez to, ze byli w wiosce. Otworzyla usta by cos powiedziec, lecz zrezygnowala i spuscila glowe, patrzac na swoje dlonie. Przodkowie to sie chyba w grobie przewracaja ze przyszla po pomoc do Senju.

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 7:36 pm

Sayate włożył ręce pod swój strój Hokage i spojrzał na nią poważnie - To, że nic nie mówisz oznacza, że albo popierasz moje zdanie w co wątpie, albo kompletnie się z nim nie zgadzasz i znów chcesz mi sprzedać porządnego kopa, z czym w tym momencie jestem skłonny się zgodzić w 99%. Jak już mówiłem Yubari. Jeśli będziesz chciała odejść to odejdziesz, ale Wioska nie spojrzy na to przychylnym okiem. Możesz to nazwać jako podróż, ale to będzie ucieczka. Ehhh sam jeszcze kilka lat temu prawie nie zostałem nazwany zdrajcą. Wyruszyłem na misję, a powróciłem z niej po kilku miesiącach. Kazałem moim towarzyszom wracać beze mnie, ponieważ ich bezpieczeństwo leżało mi na sercu bardziej niż moje własne. Stałbym się zdrajcą i uciekinierem chociaż dziiałałem dla dobra wioski. Nie wiem co mogło kierować członków twojego klanu, jednakże w większości przypadków odpowiedź jest jedna. Chęć zwiększenia swojej mocy/ Jednakże w historii naszej wioski mamy wiele przykładów silnych shinobi...wiesz o tym... - Powiedział wyciągając ręce z powrotem. Po chwili odpiął swój płaszcz i odrzucił go na bok. Teraz miał na sobie zwykłą białą koszulkę i czarne spodnie - Ale to co teraz mówię i tak do Ciebie nie trafi...albo zrozumiesz to w taki a nie inny sposób...

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 8:02 pm

Poczula sie urazona. Czy uwazal ja za glupia, bezmyslna agresywna kunoichi? Wcale taka nie była. Znaczy nie byla bezmyslna, dlatego na jego slowa prychnela tylko niczym zdenerwowany kot. Odgarnela kilka kosmykow wlosow za ucho i popatrzyla na niego hardo. - Nie jestem glupia. A co zrobie to nie wiem -burknela, przysuwajac sie blizej sciany i opierajac sie o nia bokiem. Skoro sciagnal plaszcz, to myslala ze chcial sie polozyc. A co do jego urody to byl ladny. Oryginalny. W koncu mlecznych wlosow chyba nie ma nikt w wiosce. Na jej twarzy pojawil sie delikatny, nikly usmiech. Ta sytuacja naprawde byla ciekawa. Dziewczyna nagle wyciagnela kunai i trzymajac go kurczowo, przymknela oczy, opierajac sie o sciane. Zawsze spala w takiet pozycji w domu. Musiala..w koncu nigdy nie wiedziala kiedy zaatakuje ojciec lub brat.

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Sob Paź 13, 2012 8:13 pm

Dziewczyna źle odczytała jego zamiary. On także usiadł na łóżku i oparł się plecami o ścianę. Westchnął glośno - Wcale nie uważam, że jesteś głupia... - Powiedział przekręcając głowe w bok, a następnie wrócił nią do poprzedniego stanu. Uśmiechnął się czy to do niej, czy to sam do siebie. W gruncie rzeczy bawiła go ta sytuacja. Dobry Hokage chcący zatrzymać w wiosce zbuntowaną kunoichi. Ciekawa sytuacja, jak z jakiejś bajki. Milczał pogrążony w rozmyślaniu nad pieczęcią którą nosiła dziewczyna. Jak tylko będzie miał czas, to uda się wyżej, do starych bilbiotek. W ogólnej bibliotece z pewnością nie znajdzie nic na ten temat. To z pewnością coś zakazanego. No cóż, na szczescie jako Hokage mial wgląd do wszystkich zwojów i bibliotek. Spojrzał znów na Yubari -Może ty mi powiesz...bo zawsze mnie to zastanawiało. Po co ninja uciekają ze swoich wiosek? Muszą przeciez liczyć na ogromne szczęście, bo sami nie dadzą rady przetrwać. Jestem ciekaw ilu tych biednych ludzi uciekło z wiosek i zginęło albo z rąk zorganizowanych grup, albo po prostu z głodu...

Chūnin

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Nie Paź 14, 2012 8:23 am

Dziewczyna zasnęła. To było oczywiste, że wyczerpana po całym dniu zaśnie. Jedynie nie spodziewała się tego, że zaśnie akurat w gabinecie Hokage. I to u Hokage, który jest z klanu Senju. Przecież to czyste szaleństwo. Jednak nie było sensu już dalej tego roztrząsać. Przetarła oczy i pierwsze co zrobiła, to zerknęła na znak, który prezentował się na jej szyi. Naiwnie myślała, że zniknie. Chociaż może to i lepiej? To coś dawało jej dużo mocy, przez co mogłaby być jeszcze silniejsza. Lecz podczas tego snu, jej tory myślowe wróciły na właściwy kierunek (przynajmniej tak jej się wydawało). Popatrzyła więc tylko obojętnym wzrokiem na Hokage i prychnęła cicho, chowając kunai do kabury. Dzisiaj Hokage powinien udać się do bibliotek i poszukać czegoś na temat tej pieczęci skoro zobowiązał się pomóc. Ale niech nie myślał że będzie miał u niej dług wdzięczności. Sam powiedział że to jego obowiązek. I niby Ona ma obowiązek go chronić? A w życiu. To senju. Sam sobie poradzi. Uchiha za Senju karku nigdy nastawiać nie będzie. Czarnowłosa zerknęła na mężczyznę który chyba zasnął, w końcu chyba też był tym wszystkim zmęczony. Wstała z łóżka przeciągając się i włożyła dłonie do kieszeni spódnicy, przechadzając się po pokoju. Rozmyślała nad wieloma sprawami, Nad tym co chce robić w życiu. Była chuuninem, ale jakoś ten tytuł zupełnie jej nie cieszył. Inni Uchiha w jej wieku byli już zdecydowanie na wyższym poziomie, a Ona była tak beznadziejnie słaba. Warknęła cicho do siebie i podeszła do okna, patrząc przez nie na wioskę. Konoha..czy może ją nazwać domem?

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   Nie Paź 14, 2012 9:26 am

Otworzył oczy. Nie wiedział nawet w którym momencie zasnął. Zobaczył, że dziewczyna wciąż tutaj jest, a więc nie uciekła od niego w pierwszym lepszym momencie. To dosyć dobrze wróżyło na przyszłość. Strzelił odruchowo wszystkimi palcami i wstał na równe nogi. - Widzę, że jeszcze tutaj jesteś.. - Powiedział ubierając szaty Hokage. Miał dzisiaj trochę do zrobienia, jednak martwiła go jedna rzecz. Co z tego, że dowie się co to za pieczęć, jeśli nie będzie wiedział jak ją zwalczyć, tym bardziej, że sam nie nadaje się do pieczętowania. Nie powiedział więcej nic, tylko myślał. Dosyć zawzięcie, ponieważ odłączył się na chwilę od rzeczywistości. Potrząsnął głową i wrócił do siebie. - Co zamierzasz zrobić? - Zapytał łapiąc za klamkę drzwi prowadzących do Gabinetu Hokage

PisanieTemat: Re: Gabinet 9 Hokage   

Powrót do góry Go down

Gabinet 9 Hokage
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Gabinet Pielęgniarski
» Gabinet Ministra Magii
» Gabinet Śmiechu
» Gabinet Dyrektora
» Gabinet burmistrza (najwyższe piętro)