Naruto ''new Generation''

No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 

Yūto Dākukurō

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość

PisanieTemat: Yūto Dākukurō   Sro Paź 10, 2012 6:50 pm

Dane Osobowe:
Imię : Yūto
Nazwisko : Dākukurō
Wzrost|Waga : 182/70
Klan : Uchiha
Pochodzenie : Konoha Gakure no Sato

Dane Shinobi:
Ranga : Chuunin/Nukenin
Ranga Technik : C
Kekkei Genkai|Umiejętność Specjalna : Sharingan "Dai ni reberu-ni tomoe"
Natura Chakry : Katon
Żywioły Chakry : Fuuton
Talent Główny : GenJutsu
Umiejętności DodatkoweSzybkość, Zręczność

Opis Postaci :
Wygląd : Mieszkańcy Konohy gakure znają gojako szczupłego, średniego wzrostu chłopaka o czarnych włosach. Jego oczy są koloru niebieskiego i nie posiada żadnych znaków szczególnych w postaci blizn itp. Chłopak zazwyczaj ubierał luźne ciuchy(Spodenki 3/4, bluzkę na długi rękaw) które w żaden sposób nie mogą mu przeszkadzać w trakcie walki. Po odejściu z wioski ubiera się w czarną, luźną bluzę na guziki oraz długie spodnie. Jego włosy nieco wydłużyły się zaś całość odzieży przykrywa czarnym płaszczem z kapturem.
Charakter : Początkowo Yuto to spokojny chłopak, czerpiący przyjemność z doczesnego życia. Nie zwraca uwagi na to co myślą o nim inni, aczkolwiek ma na celu zdobycie szacunku z uwagi na swoją rangę. Będąc samotnym często śpi, gdyż to sprawia mu największą przyjemność. Do przyjaciół podchodzi z dystansem, gdyż według niego jest to zbyt krucha więź by powierzać jej wszystko. W czasie walki Yuto zachowuje spokój i szacunek w stosunku do przeciwnika. Po odejściu z wioski i dramatycznych przeżyciach jego charakter zmienia się o 180 stopni. Początkowo wesoły, teraz cichy i zamknięty w sobie. Posiada tylko jeden cel którym się kieruje.

Historia : Rodzicami Yūto byli młody Uchiha, Dimerim oraz piękna kobieta, Isemi. Kochali się bardzo mocno więc pewnego dnia postanowili wziąć ślub czyniąc Isemi członkinią klanu Uchiha. Była piękna, wykształcona oraz inteligentna ale niestety bez mocy shinobi. Klan nie zezwolił na takie połączenie bojąc się o zwięzłość krwi. Jednak młodzi zakochani postanowili zrobić po swojemu. Isemi zaszła w ciążę, i wraz z Dimerim zostali wygnani.
Na wygnaniu z dzielnicy klanu mieszkali w małym mieszkanku, bez klanowych pieniędzy Dimeri musiał cały czas wyjeżdżać na misje, a żona pracowała na pół etatu w sklepie kwiaciarskim. Ostatnio Isemi musiała zrezygnować z pracy, więc aby zarobić więcej pieniędzy Jounin wybrał się na misję rangi A gdzie zginął. Matka zrozpaczona nie wiedziała co zrobić. Wtedy przybył do niej wysłannik Uchiha w dziwnej masce przypominającej kruka.
- Witaj – powiedział do niej nieznajomy .
- W czym mogę pomóc - przygnębiona Isemi nie wiedziała co się dzieje.
- Jestem Sijenn, i muszę z tobą porozmawiać – odpowiedział ściągając maskę.
Kobiecie ukazał się mężczyzna w podeszłym wieku, z długim nosem i czarnymi włosami. Przypominał on Dimeriego, tak się wtedy wydawało Isemi więc go słuchała.
- Pochodzę z rady klanu Uchiha i muszę ci opowiedzieć o pewnej rzeczy... Dimeri nie zginął jak ci się wydaje na misji. Został on zamordowany przez organizację, która poszukuje unikalnych shinobi...
Im Isemi dłużej słuchała opowieści prowadzonej przez staruszka tym bardziej wydawała jej się opowiastką, jednak mogła być prawdziwa, jeżeli patrzeć na to, że sharingan był nie lada błachostką.
- Jak mówiłem – ciągnął Sijenn – grupa Tenwo została prawie cała wymordowana dzięki Dimeriemu jednak napatoczyłaś się ty i mimo mojego protestu nie mogłem was zachować w dzielnicy klanu gdzie Dimeri miał ochronę od wtajemniczonych. Ty i przyszłe dziecko będziecie poszukiwani przez tę organizację, postaramy się ją całą wybić – przerwał na chwilę aby wziąć oddech – Musisz po urodzeniu oddać dziecko moim zaufanym ludziom nie dasz rady go wyćwiczyć aby mógł się bronić, zaś my tak.
Isemi nie wiedziała czy może wierzyć starcowi mimo iż opowieść była niewiarygodna nie znała ona świata shinobi, i wolała nie ryzykować. Przystała na propozycję starca, zaś sama zatrudniła się u przyszłych rodziców zastępczych jej dziecka, jak się okazało Uchiha.
W końcu Yūto się urodził, bo tak się nazywał syn Isemi, niestety matka ze stresu zginęła podczas porodu. Rodzice zastępczy nadali mu imię jakie chciał dla dziecka zmarły ojciec. Czarne włoski kręciły się na główce niemowlęcia, płakało wniebogłosy ukazując tym samym całemu światu, że jest zdrowe i ma się świetnie. W końcu uspokoiło się i zasnęło na ramionach nowej matki.
- Ciekawe czy wda się w krew naszego rodu i będzie posiadał tak silnego sharingana jak ojciec – powiedziała do męża Kimeni nowa matka dziecka.
- Zapewne tak ale wiesz, że nie będzie miał łatwego życia – odpowiedział nowy ojciec Yūto, Jeriu.
- Tak najłatwiejsze nie będzie, ale na pewno będzie silny – podsumowała Kimeni kładąc narodzone dziecko do łóżeczka.
W dniu swoich piątych urodzin Yūto zaczął ćwiczyć pod okiem Ojczyma, a także wspierany przez byłą Egzaminatorkę Chunninów. Uczony sztuki ninja, dyscypliny, historii klanu oraz wioski coraz bardziej odnajdował w sobie ochronę dla człowieku, który go potrzebuje ale jeszcze nie wiedział kto to jest. Nigdy mu nie wspominano o jego rodzicach aby nie niszczyć jego psychiki.
Rozpoczęcie akademii było małe, rodzice wraz z dziećmi przyszli na polanę tam został przedstawiony nauczyciel, i nowi uczniowie poznali akademię.
- Mamo czy to prawda, że nauczyciel to ninja, który nie nadaje się do ochrony wioski ? – spytał Yūto
- Oj Yūto, to nie do końca widzisz nauczyciel to shinobi, który odkrył swój cel w nauczaniu dzieci, a także ich ochrony. – odpowiedziała do ciekawskiego chłopca
- Ohhho, więc nauczyciel to najlepszy człowiek na świecie .
- To nie do końca prawda są ludzie lepsi, ale także gorsi nie można stwierdzić kto jest najlepszym, ale na pewno dla czyjegoś serca jest on najważniejszy.
- Aaaa więc ja chcę być najważniejszy dla kogoś.
- Wiem skarbie ale teraz biegnijmy bo nam uciekli.
W tym dniu Yūto odkrył to co chce robić w życiu, chce być dla kogoś najważniejszym a także umieć go obronić.
Młody Yūto spędzał przed zwojami tyle samo czasu co przy ćwiczeniach fizycznych. Bezproblemowo zdawał wszystkie testy, a także był popularny wśród dziewczynek w akademii, trzeba przyznać, że był przystojny nawet jak na tak młody wiek. Ale Yūto nie robił sobie nic z popularności w szkole, cały czas ćwiczył się w umiejętnościach ninja poznając swoje umiejętności. Najbardziej polubił ćwiczyć jutsu z jego natury chakry i zdarzyło mu się zapomnieć o dniu w akademii przesiadując nad jeziorem używając coraz to nowszych jutsu z elementu ognia. Przez co był chwalony ale także karcony.
Lata mijały a Yūto się rozwijał. Nabierał coraz większej tężyzny umysłowej, poznając umiejętności jakimi nikt w akademii nie mógł się pochwalić takie jak chodzenie po ścianach i wodzie czym nie bał się chwalić. Yūto z najlepszymi wynikami w klasie dostał propozycję przeniesienia o klasę wyżej, jednak zniechęcony opuszczeniem rówieśników odmówił. Nauczyciele byli pod wrażeniem jego umiejętności na ćwiczeniach gdzie odstawiał inne dzieci w tyle.
Po ponad 4 latach edukacji w wieku 9 lat Yūto przystąpił do testu na genina. Jego umiejętności przewyższały już Geninów, którzy już mieli po 11 lat. Ten dzień był wyjątkowy, nie tylko z powodu uzyskania nowego stopnia, stały się tam wydarzenia które nieodwracalnie zmieniły uczucia i oczy Yūto. Jeden z najlepszych uczniów podczas podchodzenia do egzaminów zmienił się w dorosłego genina z Kiri. Powalił on swym genjutsu nowych geninów. Kiedy spojrzał w oczy Yūto ujrzał niesamowitą odwagę i wolę walki, lecz nie tylko. Poczuł wtedy, że mógłby pokonać przeciwnika, łatwiej niż najgorszych uczniów akademii na ćwiczeniach gdzie był ograniczany, a także, że uchroni wszystkich znajomych. Ataki napastnika były dla Yūto tak wolne, że czuł się jakby mógł ich unikać po pięć razy a i tak by zdążył. Szybkimi ruchami ciała i kilkoma kopnięciami rozbroił przeciwnika. Kiedy na miejscu pojawili się rodzice dzieci zobaczyli chłopaka budzącego wszystkich, na środku Sali leżał drgający ze strachu facet z opaska kiri gakure.
- Co tu się stało - spytała jedna z matek.
- Nastąpił atak, na szczęście nikt nie został ranny. – odpowiedział chłopak obracając się do nowej widowni.
W jego oczach widniał dwułezkowy sharingan, niezauważalny dotąd przez chłopca. Rodzice Yūto byli szczęśliwi wiedząc iż ich dziecko było pełnym Uchiha.
Po wydarzeniach ostatniego dnia Yūto trochę się zamknął w sobie ale był szczęśliwy, że każdego obronił. Rodzice opowiedzieli mu o posiadanej przez niego mocy i jak z niej korzystać. Tego dnia Yūto dostał się do nowej drużyny gdzie byli klanowicz Senjuu oraz dziewczyna z nieznanego klanu, ich sensei była młoda Jouninka około 20 lat, miała blond włosy i szare oczy dosyć niska miała około metra sześćdziesiąt. Podczas spotkania padło wiele pytań.
- Kim pani jest – spytał Higen
- Jestem Trenna, a wy ? – odparła
- Jestem Higen z klanu Inuzuka, a to mój pies Neri – od razu energicznie odpowiedział chłopak, który przykuł uwagę Yūto, miał czarne włosy, które wychodziły spod kaptura, przy jego nogach siedział pies. Chłopak był starszy od Yūto o jakieś 2 lata
- No dobrze, a ty jesteś – powiedziała Jouninka patrząc na dziewczynkę, która siedziała po prawej Yūto
- Ja no cóż, jestem Irellia z klanu Senjuu – odpowiedziała wyniośle jakby czuła, że jest lepsza niż sensei. Dziewczyna była może trochę starsza od Yūto, jednak o wiele niższa. Brązowe włosy opadały na plecy a niebieskie oczy wręcz lśniły zapałem i wolą ognia.
- No tak, a ty siedzisz tu cicho i nic nie mówisz jak masz na imię ? – skierowała pytanie do Yūto
- Ja, no cóż jestem Yūto z klanu Uchiha – odpowiedział nie zważając na sensei czy rówieśników.
- Co może uważasz, że jesteś od nas lepszy ? – spytał Higen wstając przy tym i okazując jego tężyznę fizyczną.
- Ja nie skądże – odpowiedział Yūto jednak wiedział iż tak jest, ci dwoje zdali ledwo co Akademię, on został tu przydzielony by zrównoważyć siły grupy, także sensei była silna aby móc ich ochraniać. Chciał im to wszystko powiedzieć, ale wiedział iż by się wywiązała niepotrzebna walka, którą by wygrał ale by został znienawidzony
- No mam nadzieję – krzyknęła Irellia, a Higen usiadł
- No dobrze a jakie jest wasze nindo – spytała Trenna
- Chcę zostać HOKAGE !!!! – odpowiedzieli na raz partnerzy z grupy Yūto
- Szczytny cel, a ty ? –
- Ja chcę znaleźć kogoś kogo będę mógł chronić aż do śmierci – odpowiedział wstając z miejsca. Po czym odszedł z miejsca spotkania. Wszyscy na niego patrzyli jak na zjawę, spotkanie dobiegło końca i mieli się spotkać dopiero przy następnej misji.
Wiele następnych misji przebiegało według szablonu. Wykonali misję i Higen oraz Irellia się cieszyli, Yūto nie wyjawiał swych emocji przez co do wioski wracali w ciszy, kiedy sensei chciała coś z tym zrobić jeszcze bardziej obrażali się na Yūto i zostawiali go wraz z Sensei w tyle.
- Sensei czy ja jestem dziwny ? – spytał pewnego dnia gdy wracali z misji rangi C.
- Nie Yūto jesteś inny a to może i lepiej od tej dwójki pęka mi głowa – odpowiedziała do Yūto uśmiechając się
- Ale to trochę dziwne, mam 9 lat Irellia ma 12 a Higen 11 czemu między nami jest taka różnica wieku ?
- Widzisz jesteś talentem jednym z niewielu ja osiągnęłam także szybko wszystkie rangi w wiosce, ale byłam wyrzutkiem tak się zastanawiałam, czy nie warto by było wtedy udawać głupca i wiesz do czego doszłam ? Że nie – opowiadała tak podczas drogi.
- Sensei, pani wie czego pragnę tak ? Chcę odnaleźć kogoś komu będę mógł się oddać bez reszty, będę dla niego podporą i tarczą, ale także mieczem i chciałem dodać iż bez względu na nic, mimo iż panią lubię jeżeli ta osoba mi tak rozkaże zabiję panią bez skrupułów. Przykro mi.
- Oj szalony z ciebie dzieciak.
Po jednej z misji grupa Yūto została jednoosobową grupą, podczas wykonywania misji w kraju wody zostali oni zaatakowani. Higen będący pod wpływem genjutsu zaatakował jego grupę, Sensei się uratowała dzięki więzom krwi. Ciągłe myśli przeplatały się w głowie Uchihy. Sądził iż jego przyjaciele mogą być tymi, których chce chronić. Łezki w oczach Yuto zafalowały, zmieniając swój wygląd. Spojrzał w oczy Higena, który bioegł na niego jak oszalały szepcząc pod nosem: "Przepraszam". Yuto broniąc się powstrzymał przyjaciela na dobre. Lata mijały, przeżycia z tamtej misji odchodziły w niepamięć. Z nowymi mocami Yuto przystąpił do egzaminu na chunnina. Część pisemna dzięki sharinganowi minęł szybko, na parę pytań znał odpowiedź, resztę ściągnął od jak to uważał podstawionego ninja.
Etap Turnieju był dla niego wielką niespodzianką, Zostali oni zamknięci w kopule gdzie nikt oprócz Raikage nie mieli wstępu.
- Witajcie przyszli Chunnini, ten turniej nie będzie jak inne. Po ostatniej wojnie doszliśmy do wnioski iż potrzebujemy chunninów, którzy są w stanie zabić przeciwnika, a nie wykazują tylko pewne umiejętności. Maszyna losująca rozlosuje wśród was 8 par walczących, tylko ośmiu geninów dostanie nowy stopień. A oto pary :
Xxxx vs xxxx
Xxxx vs xxxx
Yūto Dākukurō. Vs Hiren.
Yūto przystąpił do walki bez skrupułów wiedział, iż takie zachowanie będzie mu potrzebne w życiu.
- Niestety masz pecha znam wszystkie twoje możliwości a nawet bez tej wiedzy bym cię pokonał – Powiedział na tyle głośno aby go usłyszała ale nie krzyczał, czekał na sygnał sędziego, przeciwniczka stała cicho w miejscu. Kiedy sędzia pokazał sygnał startu, ruszyła z rękawiczką z kryształu. Yūto poczekał do momentu, gdy przeciwniczka będzie w jego zasięgu. Kiedy tak się stało przechwycił rękę i podciął ją na tyle mocno aby ta straciła na chwilę orientację. Przeciwniczka była starsza od niego o dobre 4 lata. Szaro włosa wstała szybko i zaczęła składać znaki. Yūto rozpoznał je z ruchów swojej sensei, które analizował Sharinganem, wtedy zasięgnął do swojej wiedzy bojowej i uniknął kryształowych pali spadających na ziemię.
- Kesshou Aojiroi ciekawa technika, ale łatwa do uniknięcia.
- Skąd tyle wiesz o moim klanie, sam jesteś bez więzów krwi co to za klan Dākukurō ?
- Jestem Yūto Dākukurō z klanu Uchiha.
Na Sali zapadła cisza, sam kage był pod wrażeniem umiejętności Yūto ale nie spodziewał się, że jest on z najpotężniejszego klanu w Konoha.
- A teraz zakończmy to – kiedy padły te słowa, Hiren nie mogła się ruszyć, unieruchomiona oczną techniką Uchihy. W oka mgnieniu Yuto był już przy niej skłądając znaki:
- Katon: Goukakyuu no Jutsu – wyleciało z ust Yūto, wypalając ciało Hiren zyskał rangę Chunnina.
Ubrany w zieloną kamizelkę, z bananem na twarzy Yuto wracał do swojego domu. Jego uwagę przykuły zgaszone światła i cisza, która panowała wewnątrz budynku. Wszedł za próg i ściągając buty wszedł do salonu. Na podłodze siedział ojciec zasłaniający twarz ręką. Krople łez spływały mu po policzkach, lecz co mogło to spowodować?
- Tato, gdzie jest mama??- zmartwiony chłopiec powiedział to co pierwsze przyszło mu na myśl. Sądził iż teraz tylko ona może pocieszyć swojego małżonka-- Tato, czy coś się stało?
- Ona, ona już nie wróci.- Mężczyzna wydukał z siebie tych kilka słów po czym zaczął szlochać.
Yuto zdał sobie sprawę z tego co mogło się stać. Kucnął przy ojcu zaś jego oczy zaszkliły się.
- Tato, ale pamiętaj że nadal masz mnie, nadal jesteśmy rodzin…
Wypowiedź chłopca została przerwana przez silne uderzenie w twarz. Dotąd, nigdy nie bity przez swoich rodziców stanął jak osłupiały kładąc rękę na policzku. Chwilę ciszy przerwał zdenerwowany ojciec:
- Ty i ja. Nie nazywaj nas rodziną. Nie jesteś dla mnie żadną rodziną…
- Tato, ale jak t...
- Nie jesteś naszym dzieckiem, nie rozumiesz tego!!!!
Nastała długa cisza. Chłopiec z niedowierzaniem podszedł blisko swojego ojca łapiąc go za oszewki. Ciągle wyłudzał od niego informację zaś ten odpowiadał to samo:
- Nie jesteś moim synem.- Po powtórzeniu tych słów ojczym wyznał mu prawie całą prawdę. Ze stresu i gniewu przeinaczył pewien fakt. - Odebraliśmy Cię twoim rodzicom zaraz po porodzie.
Młody chłopak gwałtownie odepchnął swojego ojca. Po otwarciu oczu, które zamknęły się pod wpływem impulsu ujrzał twarz, osłupiałą, nieruchomą. Po ścianie sączyła się wypływająca z głowy przebitej gwoździem. Chłopak spojrzał na swoje ręce, zaś wyobraźnia ukazywała na nich krew spływającą ku palcom
- Jak mogliście mi to zrobić, skoro nie jesteście moimi rodzicami to odnajdę ich- Chłopak, zszokowany po ponownej stracie bliskiej mu osoby zabrał cały swój dobytek i pieniądze rodziny. Nie zamykając za sobą drzwi wyruszył w kierunku bramy, by po chwili oddalić się na dobre z wioski w poszukiwaniu swojej rodziny…
Nindo : "Odnajdę to czego szukam, zapełnię pustkę mnie wypełniającą..."

Ekwipunek :
Ryo : 500
Przedmioty : 10x Kunai, 10x Shuriken'ów, 3x Bomby Dymne,10x Karteczek wybuchowych, 2x Fuma Shuriken , Czysty zwój, Katana, rękawiczki z ochraniaczami

Techniki :
Podstawy

Ninjutsu:
Orioke no jutsu
Ranga techniki: D
Typ : Pomocnicza
Zakres działania : 0-5m
Czas Trwania : 1 post
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 2
Opis: Jest to odmiana Henge no jutsu, z tym ze tutaj użytkownik przemienia się w seksowną, nagą dziewczynę..

Kage Shuriken no Jutsu

Typ : Ofensywna
Zakres działania : 6-11m
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 2 posty
Opis: Użytkownik rzuca dwa shurikeny. Jeden, chowa się pod cieniem drugiego. Sprawia to, że przeciwnik koncentruje się na jednym shurikenie, zapominając o tym drugim. Technika może zaskoczyć nawet wytrawnego ninję.

Bikou Ninjutsu

Typ : Defensywna
Czas Trwania : 2 posty
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 3 posty
Opis: Użytkownik chowa się w beczce, w której może śledzić wroga.

Kai

Ranga techniki: C
Typ: Defensywna
Zakres działania: 0-5m
Czas trwania: 1 post
Jest to technika, która pozwala się uwolnić z Genjutsu rangi D oraz C włącznie. Wystarczy wykonać pieczęć tygrysa i powiedzieć nazwę techniki.

Karasu Bunshin no Jutsu

Zakres działania :6-11m
Czas Trwania : 5 postów
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie: 8 postów
Opis: Użytkownik wytwarza swojego klona z dziesiątków kruków. Klon może używać technik, lecz gdy użytkownik przestanie przesyłać chakrę do klona, ten rozpada się. Z racji "materiału" z jakiego jest wykonany, do wykonania tego klona potrzeba dużej ilości chakry.

Genjutsu
Magen: Narakumi no Jutsu

Genjutsu pokazuje obawy żyjące wewnątrz ludzkich serc. Sztuczny okrąg liści będzie kręcił się wokół wokół ofiary, a po chwili iluzja rozpocznie się. Jeśli mentalny obraz jest wystarczająco makabryczny, może spowodować odpowiednio duży szok.

Kori Shinchū no Jutsu

Technika sprawia że użytkownik chodzi w kółko, lecz wydaje mu się że idzie ciągle prosto do swojego celu. Jeżeli przeciwnik się nie zorientuje, staje się wyczerpany podróżą, a wtedy użytkownik może zaatakować.

Kasumi Jūsha no Jutsu

Iluzja polegająca na stworzeniu czarnych ninja. Ich ruchy są powolne, a żeby wydawało się że klony są prawdziwe, użytkownik rzuca kunaie na miejsce walki, przez co wydaje się że klony naprawdę atakują.

Raigen Raikōchū

Użytkownik oślepia przeciwnika jasnym błyskiem światła. Technika jest stosowana przeważnie, gdy użytkownik ma ze sobą towarzysza. Ponieważ użytkownik oślepia przeciwników, a drugi atakuje.

Magen: Kokoni Arazu no Jutsu

Zakres działania : 12-16m
Czas Trwania : Do uwolnienia
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 4 posty
Technika polega na zamianie przedmiotów. Np. Genjutsu może zostać na tabliczkę przez co ofierze wydaje się że ma ona numer 1 a tak naprawdę ma numer 5. Może być ona użyta na rozległej powierzchni przez co każdy kto wejdzie na obszar iluzji, zostanie w nią złapany.

Magen: Jubaku Satsu

Ranga techniki: B
Czas Trwania : 6 postów
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 6 postów
Użytkownik znika przeciwnikowi z oczu, rozpływając się we mgle, aby zbliżyć się do swojego celu. Gdy jest już wystarczająco blisko, jest zostaje sparaliżowany widokiem drzewa, które owija się wokół niego. Biorąc pod uwagę, że podmiot jest całkowicie świadomy, technika ta jest niezwykle efektywna do zbierania informacji. Kiedy cel jest nieruchomy, użytkownik może zaatakować wroga.

Taijutsu
Konoha Reppū

Technika jest wykonywana gdy wróg chce przeprowadzić bliski atak. Wtedy shinobi podcina stopę przeciwnika wysuniętą najbliżej niego, wtedy wróg upada na ziemię a shinobi wprawia wroga w ruch obrotowy odsuwając go tym samym jak najdalej od swojej osoby.

Dainamikku Entorī

Typ :Ofensywna
Użytkownik wykonuje wykop z wyskokiem prosto w twarz przeciwnika. Shinobi może użyć wcześniej kunai, rzucając go aby odwrócić uwagę wroga, a wtedy można zaatakować.

Fūinjutsu
Fūin no Jutsu

Ranga Techniki: D
Czas Trwania : Bez ograniczeń
Bazowa technika pieczętująca polegająca na narysowaniu symbolu na zwoju a następnie położeniu na nim jakiegoś przedmiotu celem zapieczętowania go w środku. By odpieczętować zawartość należy przelać odrobinę chakry w zwój.
Mały Zwój: można zapieczętować przedmioty do wagi dziesięciu kunai.
Średni Zwój: można zapieczętować przedmioty do wagi trzydziestu kunai.
Duży Zwój: można zapieczętować przedmioty do wagi stu kunai.

Katon
Katon: Hōsenka Tsumabeni

Zakres działania : 6-12m
Shinobi wypuszcza o kilku o kilkudziesięciu shurikenów, wydychając na nie chakrę ognia, zwiększając tym samym siłę swojej broni. Mogą poważnie poparzyć cel przy bezpośrednim kontakcie.

Katon: Gōkakyū no Jutsu

Użytkownik tworzy dużą kulę ognia, która ma niszczącą moc. Technika popularna w klanie Uchiha, gdzie jej opanowanie przez młodego członka klanu świadczyło że jest już dorosły.

Fuuton
Fūton: Shinkūjin

Czas Trwania : 3 posty
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 5 postów
Użytkownik wydycha chakrę żywiołu wiatru na kunai. Chakra rozprowadza się na ostrzu i zwiększa jego siłę i cięcie.

Uchiha
Iatsu Sharingan

Wymagania: Dai ni reberu-ni tomoe
Gdy ofiara spojrzy w oczu użytkownika, to zostanie zamknięta w iluzjonistycznym, przerażającym świecie w którym centralnym punktem jest sharingan przeciwnika. Ciało ofiary paraliżuje strach, jednak silniejszy przeciwnik jest zdolny przełamać tą iluzje.

Wykonane Misje :
~D :
~C :
~B :
~A :
~S :

Stoczone Pojedynki :
~Wygrane :
~Przegrane :
~Zremisowane :

Ostatnio zmieniony przez Yūto dnia Nie Paź 14, 2012 9:04 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Yubari
Chūnin
Chūnin

Imię : Yubari
Nazwisko : Uchiha

PisanieTemat: Re: Yūto Dākukurō   Czw Paź 11, 2012 8:00 am

Uważam że ranga chuunina będzie odpowiednia.
Techniki na rangę C czyli: 10 technik D i 5 C
Miecz Zabuzy? Odpada

"Bo w oczach tkwi siła duszy"
I II
Powrót do góry Go down
Miyuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Imię : Miyuki
Nazwisko : Nakane

PisanieTemat: Re: Yūto Dākukurō   Nie Paź 14, 2012 2:17 pm

Ranga Technik: C
Ilośc technik: 10 technik D i 7 C + 1 B
Chuunin/Nukenin - ok.
Jednak mogę dać ci Sharingan -Dai ni reberu-ni tomoe (dwie łezki)

Wpisz jeszcze techniki .

* Walka dla samego siebie nie może dać ci prawdziwej siły.
* Zrobię wszystko, aby chronić tych, których kocham.
Ekwipunek: 10x Kunai, 10x Shuriken'ów, Wachlarz, 20 metrów linki, 5x Bomb Dymnych, 5 Bomb Świetlnych, mała apteczka, 10x Karteczek wybuchowych, 2x Fuma Shuriken , 3x Czyste zwoje, 5x Yondaime Kunai, Katana, 4x Lodowe Bomby, 6x Bomby usypiające
Powrót do góry Go down
http://shinobidastiny.dialog.tv
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Yūto Dākukurō   

Powrót do góry Go down

Yūto Dākukurō
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1