Naruto ''new Generation''

No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 

I Park wioski liścia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Yubari
Chūnin
Chūnin

Imię : Yubari
Nazwisko : Uchiha

PisanieTemat: I Park wioski liścia   Wto Paź 09, 2012 8:39 am

Park, znajduje się na obrzeżach wioski liścia. Znajduje się tutaj wiele klonów i sakur, które gdy kwitną, przeciągają tutaj shinobi. Ogółem jest o przyjemne miejsce, pełne zielonych trawników i drewnianych ławek, na których każdy może sobie odpocząć.

"Bo w oczach tkwi siła duszy"
I II
Powrót do góry Go down
Akio
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Imię : Akio

PisanieTemat: Re: I Park wioski liścia   Nie Paź 21, 2012 1:25 pm

Chłopak lubił naturę dlatego często spacerował po parku. Była to jedna z wielu rzeczy które pomagały mu zebrać myśli. Najwidoczniej nie docenił środków bezpieczeństwa Hokage. Widząc jak wiele wysiłku włożone zostało w zabezpieczenie informacji, jeszcze bardziej chciał je posiąść. Jednak na razie zmuszony był odpuścić i zająć się czymś innym z początku myślał o jakiejś misji. Jednak w efekcie skończył odpoczywając na zielonych terenach parku konohy.
Powrót do góry Go down
Sharkey
Kazekage
Kazekage

Imię : Sharkey
Nazwisko : Douhito

PisanieTemat: Re: I Park wioski liścia   Nie Paź 21, 2012 1:33 pm

Spacerowałeś tak po parku i zbierałeś myśli. Jednak byłeś tak bardzo zajęty swoimi sprawami, że nawet nie zauwazyłeś jak podszedł do Ciebie jakiś mężczyzna. Członek ANBU. Popatrzył na Ciebie i wręczył kopertę.
- Masz się tym zająć. Rozkaz Hokage-sama.- powiedział szorstko i zniknął. Otworzyłeś kopertę i wyciągnąłeś kartkę z informacją:

Spoiler:

Prowadzę misje/ sędzuje walki.
Chcesz żeby poprowadzić Ci misje lub posędziować walkę? Pisz PW Smile

Tym kolorem piszę jako MG.
Powrót do góry Go down
Akio
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Imię : Akio

PisanieTemat: Re: I Park wioski liścia   Nie Paź 21, 2012 1:51 pm

Nieco zaskoczony chłopak przyjął kopertę od mężczyzny który najwyraźniej należał do elitarnej jednostki ANBU. Nic dziwnego że zdołał go tak łatwo podejść. Z początku obawiał się że wiadomość może mieć coś wspólnego z próbą dostania się do tajnych pomieszczeń przywódcy wioski. Jednak okazało się, że zawiera jedynie odrobinę szczegółów dotyczących najbliższej misji. Chłopak miał zamiar zapytać o nieco więcej szczegółów, jednak posłaniec zdążył zniknąć już jakiś czas temu. No trudno będzie trzeba zapytać kogoś po drodze o to czy na pewno idzie w dobrym kierunku. Za pomocą prostej techniki katonu która nie miała nawet nazwy spalił wszelkie instrukcję i udał się w podróż w celu wypełnienia misji.

Chūnin

PisanieTemat: Re: I Park wioski liścia   Czw Paź 25, 2012 8:03 pm

Młoda czarnowłosa dziewczyna zbliżała się do parku wioski liścia. Mikoto mocno się nudząc cierpiąc na brak zajęcia w wiosce ,chodziło to tu to tam. Tym razem jej wyborem padł właśnie park. Szła powoli nie spiesząc się nigdzie ,następnie usiadła pod jednym z drzew i rozmyślając co nieco o wszystkim i o niczym oparła się plecami o drzewo. Najbardziej rozmyślała o tym co stało się w gabinecie Hokage ,o tej zarozumiałej dziewczynie z Uchiha. Myśląc tak o tym nawet polubiła ją nieco ,gdyż była po części podobna do niej. Mianowicie w paru kwestiach: lubi pokazywać swoją wyższość nad innymi oraz tym że ma lekko cięty język. Tak siedząc sobie i rozmyślając dziewczyna po dłuższej chwili zasnęła oparta o drzewo.

Chūnin

PisanieTemat: Re: I Park wioski liścia   Sob Paź 27, 2012 12:29 pm

MG

Nagle w stronę dziewczyny zaczęły lecieć kunaie. Kilkanaście ostrych noży ninja, zmiarzało w drobną przedstawicielkę klanu Yamanaka, aby pozbawić jej życia. A z dala słychać czyiś złowieszczy, przepełniony kpiną śmiech..

I II
Powrót do góry Go down
Mikoto
Chūnin
Chūnin

PisanieTemat: Re: I Park wioski liścia   Nie Paź 28, 2012 7:40 am

Słysząc czyjś śmiech dziewczyna szybko otworzyła oczy i ku jej zdziwieniu leciał w nią kunaie. Miała nie zawiele czasu na reakcję ,więc jedyne co przyszło jej w tej chwili do głowy było szybkie przeturlanie się w prawą stronę ,by uniknąć szybujących w jej stronę noży. Gdy jej się to udała wstała szybko poprawiła swoje włosy po czym otrzepałą swoje ubrania. Kiedy skończyła na szybko usuwać ziemię ,trawę i kurz z ubrań zdenerwowana wrzasnęła Wychodź i pokaż się po chwili na złapaniu oddechu dodałą Dlaczego mnie atakujesz i to jeszcze w tak ochydny sposób. Jesteś tchórzem niczym więcej ,więc stawaj do uczciwej walki po tych słowach chwyciła do swej szczupłej dłoni jeden z kunai ,który chwilę wcześniej leciał w jej kierunku w celu zabicia jej. Czekała na to co stanie się za chwilę.

Chūnin

PisanieTemat: Re: I Park wioski liścia   Nie Paź 28, 2012 8:52 am

MG

Niestety, gdy dziewczyna się turlała, jeden z kunai zdążył wbić się w jej lewe ramię, przez co dziewczyna czuła ból, a z rany dość obficie sączyła się krew. W dodatku w oddali cały czas było słychać niezbyt przyjazny, złowieszczy śmiech.
-Jak chcesz ze mną walczyć, skoro kunaiów nie potrafisz uniknąć?-odezwał się głos przepełniony kpiną. Nie wiadomo jednak skąd ten głos dochodził, lecz póki co nic przedstawicielki klanu Yamanaka nie atakowało.

Stan:
Lewa ręka sprawna w 30%. Problemy z zawiązywaniem pieczęci. Rana cały czas krwawi.

I II
Powrót do góry Go down
Mikoto
Chūnin
Chūnin

PisanieTemat: Re: I Park wioski liścia   Nie Paź 28, 2012 12:15 pm

Wyciągnowszy tkwiącego w ręce kunai dziewczyna złapałą się za ręke ,by po chwili odwiązać kokardę a następnie by nią zatamować krwawiącą ranę. Gdy tylko to skończyła przełknęła grymas bólu utrzymujący się na twarzy ,a następnie ruszyła biegiem ku centrum wioski ,by tam schować się w tłumie ludzi. Miała nadzieje ,że jej plan wymyślony na poczekaniu powiedzie się i przeciwnik zostawi ją w spokoju. Biegła ile sił w nogach ,aby nie dać się złapać.

Chūnin

PisanieTemat: Re: I Park wioski liścia   Nie Paź 28, 2012 12:24 pm

MG

Na szczęście nikt czarnowłosej nie atakował. Musiała się udać jak najszybciej do szpitala..

I II
Powrót do góry Go down
Mikoto
Chūnin
Chūnin

PisanieTemat: Re: I Park wioski liścia   Nie Paź 28, 2012 5:49 pm

Kiedy dziewczynie udało się wmieszać w tłum i zorientować ,że nie grozi jej już żadne niebezpieczeństwo udała się jak najszybszą drogą do szpitala wioski ukrytej w liściach. (Nie wiedziałem co napisać Very Happy )

Hokage

Imię : Sayate
Nazwisko : Senju/Asugeki

PisanieTemat: Re: I Park wioski liścia   Wto Paź 30, 2012 3:16 pm

Sayate przyszedł tutaj z Yubari. Szedł powoli. Nie chciał opuszczać wioski, więc wybrał jeden z parków, a raczej ten, który lubiał najbardziej, ten który znał i był dla niego miejscem, w którym znajdował ukojenie jeszcze zanim został nawet jouninem. Spacerował z Yubari pośród różnych drzew, mijając ławki, trawniki i inne tego typu rzeczy, które na co dzień można spotkać w bardzo ładnym parku. - Tak więc, oto twój spacer - Powiedział i uśmiechnął się do dziewczyny. Miał dziwne wrażenie i odczucie, że powinien ją zaprowadzić na cmentarz, ku szczególnemu dla niego miejscu, jednakże uznał to za niezbyt stosowne. Chciał jej coś pokazac, jednakże wiedział, że może to zaczekać. Tym bardziej w takim momencie, kiedy dziewczyna poprosiła go o spacer. Kto normalny spaceruje po cmentarzu? Swoją drogą Konoszański cmentarz był bardzo ładny, zadbany i aż przyjemnie byłoby tam chodzić, gdyby nie sama specyfika i przeznaczenie tego miejsca. Młody lider klanu Senju westchnął i odetchnął głęboko. Ostatnio często opuszczał swój gabinet i warto podkreślić, że powodem tych wyjść stawała się Yubari. Sayate spojrzał ponownie na dziewczynę - Wszystko w porządku? - Zapytał ze swoim tradycyjnym spokojem i opanowaniem, które jednak ostatnio go zawodziło. Teraz tak jakby wróciło do normy...

Chūnin

PisanieTemat: Re: I Park wioski liścia   Wto Paź 30, 2012 4:49 pm

Dziewczyna szła u jego boku, patrząc przed siebie. Zabawne, mijała to miejsce co jakiś czas, ale nie do końca rozumiała dlaczego nigdy do tego parku nie weszła. Splotła dłonie pod biustem, zaciskając lekko dłonie na łokciach i lekko zmrużyła oczy. Ładnie tutaj było, lubiła drzewa. Bardziej chodziłaby po lesie, ale nie chciała opuszczać wioski. Czarnowłosa westchnęła cichutko i zerknęła na swojego rozmówcę, spod kosmyków czarnych włosów.
-Tak, jest w porządku-powiedziała z lekkim uśmiechem i przystanęła przy jednym z drzew. Czarnowłosa stanęła pod jednym z drzew. Odetchnęła głęboko i oparła się o niego plecami drzewa, i cichutko westchnęła, wdychając kojący zapach roślin.
-Myślisz że zaraz padnę trupem?-zapytała, nie patrząc na niego, tylko na niebo. W końcu mówił ze od tego może umrzeć, ale naprawdę było to aż tak groźne? Wątpiła w to. Może chciał ją tylko postraszyć, żeby z wioski nie uciekała?

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: I Park wioski liścia   Wto Paź 30, 2012 5:21 pm

Sayate zatrzymał się w tym samym momencie co dziewczyna. Kiedy ona oparła się o drzewo, on sam stanął przed nią, zachowując "bezpieczną" odległość. Spojrzał na liście przelatujące mimowolnie obok, spokojnie, jakby troski tego świata ich nic nie obchodziły. - Nie padniesz Yubari. Nie pozwolę na to... - Tą dalszą część powiedział już nieco ciszej. W sumie nie wiedziałby jak ma się zachować w takiej sytuacji, jednakże z tego co przeczytał pieczęć blokowała tylko chakrę. Bardzo skutecznie. Jednakże czy dla shinobi brak korzystania z chakry nie oznaczał pewnego rodzaju śmierci? Sayate stał w milczeniu i rozejrzał się. Tak, ten park miał swój urok, atmosfera spokoju panująca w nim napawała nadzieją jego "drewnianą" duszę. Hokage spojrzał na dziewczynę - Martwię się o Ciebie Yubari... - Powiedział - Z dnia na dzień. Nie wiem dlaczego. To już nie jest to samo co kiedyś. Kiedyś powiedziałem Ci, że jesteś dla mnie tylko mieszkańcem wioski... Teraz to nie jest już do końca prawdą... - Dodał i nogą przegarnął małą kupkę liści, które oderwały się jakiś czas temu z drzewa...

Chūnin

PisanieTemat: Re: I Park wioski liścia   Wto Paź 30, 2012 5:48 pm

-Pieczęć zawsze można rozwinąć-powiedziała z dziwnym błyskiem oku. W końcu byłaby silniejsza i efektywniej mogłaby bronić swojej wioski. Tylko czy wykorzystywałaby tą siłę do obrony wioski>? Dlaczego ciągle ma te głupie myśli? Dziewczyna odsunęła się od drzewa i podeszła do Hokage, chwytając go za rękę i splatając swoje palce z jego. Objęła go jedną ręką, kładąc mu dłoń na plecach, a podbródek oparła na jego ramieniu, patrząc nieodgadnionym wzrokiem w dal.
-Czuję się zagubiona w tym świecie. Jakby nie było tu dla mnie miejsca..-mruknęła rozżalona. Raz chciała być nawet ANBU, drugi raz myślała żeby odejść..bardzo jej ciężko było na sercu i to u niego szukała jakiegokolwiek pocieszenia, żeby pokazał jej drogę, co kol wiek. Westchnęła cichutko i ścisnęła mocniej jego palce przymykając lekko oczy.

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: I Park wioski liścia   Wto Paź 30, 2012 6:08 pm

- Można, ale wtedy jest duże ryzyko, że zginiesz - Powiedział poważnie. Ryzyko było naprawdę duże i nie zamierzał pozwalać Yubari na próbę rozwinięcia tej pieczęci. Poza tym nie bylo odpowiednich do tego warunków, a tym bardziej nikt w wiosce nie znał techniki, dzięki której można było tę pieczęć rozwinął. Kiedy dziewczyna do niego podeszła, a następnie przytuliła się do niego w specyficzny sposób, on objął ją wolną ręką i przytulił mocniej, cieplej i czulej. - Wiem Yubari. Wiem co czujesz. Ja też nie mam na tym świecie wiele...Mój klan tak samo jak i twój praktycznie nie istnieje... Dzieli nas tylko temperament. Ja po prostu chowam to wszystko, gdzieś dalej, głębiej w zakamarki duszy. - Powiedział zaciskając lekko palce na jej plecach - Jednakże dla Ciebie jest miejsce na tym świecie. Nie możesz czuć się zagubiona. Masz przecież ludzi którym na Tobie zależy. Którzy uważają Cie za wspaniałą osobę. Pamiętaj, że ja zawszę Ci pomogę... Możesz na mnie liczyć zawsze i wszędzie..bo..Cie kocham - Powiedział. Tak, w końcu to powiedział. Sam się zdziwił, jednakże zostało to wywołane przez ten słowotok. Musiał mówić, a jak już mówił to powiedział wszystko - Nie wiem jak się do tego odniesiesz, ani co czujesz..Ja musiałem Ci to powiedzieć. To nie było łatwe... - No cóż, chyba wyznanie miłości kobiecie dla każdego mężczyzny jest pewnego rodzaju wyzwaniem, atakiem niepewności i należy do jednych z trudniejszych "czynności"

Chūnin

PisanieTemat: Re: I Park wioski liścia   Wto Paź 30, 2012 6:36 pm

Przewróciła tylko oczami, na jego słowa. Śmierć. Nie ma sensu tak bardzo bać się śmierci. Czyżby klan Uchiha miał to we krwi? Zero strachu przed śmiercią tylko atakowanie, skuteczność i zdobywanie jak największej mocy. Na tym polegała zasada klanu Uchiha. Czarnowłosa więc tylko słuchała go, lecz drgnęła gdy usłyszała te słowa, które 11 lat temu słyszała od swojej matki. Zerknęła na niego spod grzywki i sama nie wiedziała co zrobić. Jak się zachować? Uciec? Ale wtedy będzie mu przykro..zostać? Wtedy też będzie mu przykro bo może mu nie dać tego, czego od niej oczekuje. Może po prostu nie potrafić dać mu tego, czego chce.
-I co inni powiedzą? Uchiha i Senju? Stwierdzą że to jakiś kiepski żart, albo kpina..-powiedziała cichutko. W końcu mogła to być ironia dla ironii historii konohy. Chyba że to byłby przełom? Dwa znienawidzone klany pogodziłyby się i zapisałoby się to na kartach historii. To mogło by być niesamowite, ale z drugiej strony, czy to nie było obłudne?

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: I Park wioski liścia   Wto Paź 30, 2012 6:52 pm

Westchnął cicho. Sam wiele razy o tym myślał i rozważał za i przeciw, jednakże po długich rozmyśleniach doszedł tylko do jednego wniosku - To nie ma znaczenia...Nie dla mnie. Być może jesteśmy z innych klanów, które nie darzą się wzajemną sympatią, ale... Jeśli miałbym zostać wyśmiany przez resztki mojego klanu przez to, że Cię kocham, to się tym nie przejmuję. Nie obchodzi mnie to. Jestem człowiekiem, Hokage...Hokage nie wypada. A kto mi powiedział co wypada, a co nie wypada? To jest moja kwestia i moje życie... Nie będą w nie ingerować osoby trzecie, z których zdaniem nie mam zamiaru się liczyć. Nie w tej sprawie...Oto moje zdanie na ten temat - Powiedział to co myślał. Nie to co uważał za słuszne, lecz to co od dawna w nim siedziało. Został Hokage dla dobra wioski, wcześniej walczył w jej imieniu, a teraz nie ma prawa do szczęścia? Uchiha i Senju? I co z tego? Miłość jest czymś, co może przezwyciężyć takie podziały, jeśli w ogóle istnieją. Człowiek to człowiek. Jego przynależność do innego klanu nic nie zmienia w takiej sprawie. A ze zdaniem innych nie trzeba się w ogóle liczyć

Chūnin

PisanieTemat: Re: I Park wioski liścia   Wto Paź 30, 2012 7:02 pm

Niby ma rację, nawet podzielała jego frustrację. W końcu niektóre zasady klanu, są niezwykle sztywne .Zachowania, cechy charakteru nawet styl walki. Tak jak w klanie Uchiha, obowiązkowa jest znajomość technik Katonu-dzięki temu mogą nosić symbol wachlarza na swoich plecach. Przez własnie żywioł Katon, zmuszeni są walczyć na krótkich i średnich dystansach. Nie wiedziała jakie zasady panują w klanie Senju. Wiedziała tylko że każdy z nich jest przyjaźnie nastawiony do świata i nie ma takiej okropnej chęci zdobywania mocy nawet za wszelką cenę.
-Ale ja nie umiem kochać..-szepnęła cicho, opierając czoło o jego ramię i pozwalając, aby schowała się za kurtyną swoich kruczoczarnych włosów. Nie chciała mu spojrzeć w oczy, może się bała tego, co w nich zobaczy. Po za tym nawet nie mogła uciec, zbyt mocno ją trzymać, jakby intuicyjnie wyczuwał że mogłaby to zrobić i powstrzymywał ją przed tym ruchem.

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: I Park wioski liścia   Wto Paź 30, 2012 10:08 pm

Sayate westchnął - Umiesz kochać Yubari. Każdy z nas umie. Nawet najwięksi twardziele i ludzie oschli pod tą twardą powłoką są bardzo wrażliwi. A ty jesteś od nich lepsza. Mieszkasz w Wiosce Ukrytego Liścia, pochodzisz z klanu Uchiha. Wypełnia Cię Wola Ognia, a to świadczy o tym, że potrafisz kochać. Po prostu blokujesz to w sobie, ponieważ się boisz... - Przytulił ją jeszcze mocniej - Nie bój się. Będę przy Tobie. Nie oglądaj się na innych. Każdy z nas jest inny. Nauki o Woli Ognia były przekazywane przez moich przodków, przez poprzednich Hokage. Każdy z nich to powtarzał i popatrz ilu wspaniałych shinobi wychowała ta wioska. Wystarczy tylko zajrzeć głębiej, ponieważ jeśli się tego nie zrobi... Pozostanie się samotnym i odrzuconym na zawsze. Jesteś mieszkanką Konohy tak samo jak ja i inni ludzie. Oni wszyscy patrzą na wasz klan przychylnym wzrokiem. Wielu z nich niczego nie pamięta, niczego nie wie. Są dumni, że posiadają takich shinobi, a więc nie powinniście tej reputacji rujnować. - Uśmiechnął się szczerze, czego dziewczyna nie widziała, ponieważ oparła się o jego ramię - Jeśli ty nie jesteś zdolna do kochania, to ja jako drewno tym bardziej - Dodał cicho, a następnie już się nie odzywał Pozwolił jej mówić, jeśli oczywiście miała coś do powiedzenia

Chūnin

PisanieTemat: Re: I Park wioski liścia   Sro Paź 31, 2012 5:12 pm

Zmrużyła lekko oczy. Ale przecież Uchiha nie posiadali woli ognia..posiadał ją klan Senju. W ogóle istnieje coś takiego? Dla niej to była zwykła bujna. Prawdziwa siła była w ciele i duszy. Im bardziej uparta i odporniejsza na ból, tym lepiej. Jednak pozwoliła mu mówić i wierzyć w to. Nie miała zamiaru wspominać mu sytuacji z baru, gdzie jakiś shinobi drwił sobie z jej klanu że są mścicielami i zapatrzeni w nienawiści. Niech wierzy w swoją idealną wioskę, pełną życzliwych mieszkańców, napełnionych wolą ognia. W sumei od zawsze tak malowana była Konoha, a Uchiha był tylko jej złowrogim cieniem. Czarnowłosa delikatnie się uśmiechnęła i wyprostowała się, zerkając w jego oczy.
-Zabierzesz mnie do swojego domu?-zamruczała, kładąc mu dłonie na torsie i delikatnie mrużąc swoje oksynowe tęczówki,w których pojawił się dziwny, zagadkowy blask. Nigdy nie była w dzielnicy klanu Senju, bo zawsze gdy tamtędy przechodziła, to chciała ją spalić. A mogłaby to zrobić z łatwością, w końcu domki były z drewna. A teraz mogła osobiście zobaczyć typowy domek z tej dzielnicy. Ciekawe czym się różni?

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: I Park wioski liścia   Sro Paź 31, 2012 6:13 pm

Sayate stał nie odzywając się. Pytanie dziewczyny naprawdę go zdziwiło i nie wiedział co odpowiedzieć. Chciała zobaczyć dzielnicę klanu Senju? Jego dom? Sam dawno tam nie byl, w środku... Westchnął cicho - Dobrze, zabiorę Cię tam. Nie oczekuj jednak niczego niezwykłego...normalny dom - Powiedział patrząc na nią, a następnie odwrócił się i złapał ją za rękę. Powoli ruszyli w kierunku wyznaczonym przez młodego lidera klanu Senju, który prowadził teraz dziewczynę w stronę swojej dzielnicy. Co to się ostatnio takiego wydarzyło... Senju paraduje w dzielnicy klanu Uchiha, a teraz następuje dosłownie odwrotna sytuacja. Nie przejmował się tym. W końcu i tak nikt Yubari by nie zaatakował, nie przy nim..Ba! Sayate wątpił czy w ogóle ktokolwiek z jego wioski chciałby zaatakować członka klanu Uchiha. Nie chodzi tutaj o to kto wygra, po prostu Senju nie byli aż tak bojowo nastawieni. Tak więc nasza dwójka odeszła w stronę dzielnicy klanu Senju w milczeniu

z.t oboje

PisanieTemat: Re: I Park wioski liścia   

Powrót do góry Go down

I Park wioski liścia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sala treningowa
» Magiczny kanał od wioski
» Pomnik Piotrusia Pana
» Miejski park