Naruto ''new Generation''

No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 

Cmentarz wioski liścia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Yubari
Chūnin
Chūnin

Imię : Yubari
Nazwisko : Uchiha

PisanieTemat: Cmentarz wioski liścia   Wto Paź 09, 2012 8:36 am

First topic message reminder :

Jest to cmentarz wioski liścia. Spoczywają tutaj wszyscy shinobi, którzy zginęli lub umarli śmiercią naturalną. W samym centrum cmentarza stoi pomnik woli ognia, aby nikt nie zapomniał o jakie wartości walczyli i w imię czego polegli. Cmentarz jest bardzo czysty, ponieważ opiekują się nimi uczniowie Akademii. To oni sprzątają cmentarz oraz umieszczają świeżę kwiaty na grobach.

"Bo w oczach tkwi siła duszy"
I II
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Cmentarz wioski liścia   Pon Lis 05, 2012 2:55 pm

- Rozumiem - Powiedział patrząc na nią, a następnie dodał - Przyprowadziłem Cię tutaj z dwóch powodów. Jednym jest właśnie odiwedzenie grobu twojej matki. Wiem jednak, że wolisz uczynić to w samotności, bez osoby trzeciej, czyli mnie. - Uśmiechnał się, szczerze. Rozumiał to doskonale. Złapał dziewczynę za rękę i poprowadził wzdłuż grobów shinobi Ukrytego Liścia, którzy odeszli z tego świata. Zatrzymał się przy grobie, nie wyróżniającym się zbyt od innych. Napisane było na nim, kto tutaj spoczywa. Był to Hayate Asugeki, jego mentor. Pod spodem, drobnym drukiem wyryty został napis Nie działaj pod wpływem emocji...Nie bądź egoistą...Chroń ich i ludzi w wiosce...Wiem, że kiedyś zostaniesz Hokage.... To były ostatnie słowa, które zdołał wypowiedzieć przed śmiercią. Dziewczyna po przeczytaniu ich mogła się już domyślić, kto był adresatem tych słów. Sayate stał w milczeniu. Nie chciał opowiadać, wolał żeby dziewczyna o coś go zapytała. Może nawet tego chciał. Nikomu o tym nie opowiadał, o tym co się wydarzyło, kiedyś w przeszłości. O tym jaki był przed śmiercią swojego senseia. Życie zmienia nie tylko jednostki. Zmienia ono każdego człowieka. Szkoda tylko, że tej zmianie bardzo często towarzyszy śmierć. Ten grób był właśnie drugim powodem, dla którym zabrał on tutaj Yubari
Powrót do góry Go down
Yubari
Chūnin
Chūnin

PisanieTemat: Re: Cmentarz wioski liścia   Pon Lis 05, 2012 5:10 pm

Dziewczyna przyglądnęła się nagrobkowi. Automatycznie dłonią przesunęła po nagrobku, chcąc zetrzeć z niego kurz. Kucnęła i palcami przesunęła po wyrytym napisie i lekko zmarszczyła brwi. Te słowa, musiały mocno wpłynąć na Sayate. W takim razie był to sensei, z którym był mocno związany. Czarnowłosa wstała, i splotła dłonie pod biustem, patrząc zamyślonym wzrokiem na nagrobek.
-Bardzo byliście związani?-zapytała cicho, zerkając na niego spod kosmyków czarnych włosów. Ciekawa była ich relacji i dlaczego grób jego senseia jest dla niego taki ważny. Owszem, czarnowłosa rozumiała te więzi, chociaż sama ich nigdy nie miała,bo jeszcze taki sensei się nie znalazł, sama się wszystkiego uczyła, albo ze zwojów. W sumie to nawet zazdrościła tak zgranym drużynom, jednak były i plusy samotnego trenowania. Nikt jej nie podpatrywał technik nie musiała się martwić, że kogoś podczas treningu uszkodzi...

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

Imię : Sayate
Nazwisko : Senju/Asugeki

PisanieTemat: Re: Cmentarz wioski liścia   Pon Lis 05, 2012 5:19 pm

- Tak.. - Powiedział cicho i uniósł głowę wysoko patrząc w niebo - To on nauczył mnie wielu rzeczy. Wielu zachowań. To dzięki niemu jestem teraz spokojnym i opanowanym człowiekiem...jestem Hokage. Widziałem jak umiera...Miałem jego krew na własnym ciele. Dlatego przyjąłem jego nazwisko...Aby nikt o nim nie zapomniał - Powiedział powracając po chwili na ziemie. Wspominał stare czasy kiedy to drużyna z numerem dziewiątym razem spędzała czas - Ale to już nie wróci. Jest jednym z wielu... Dlatego ten monument - Pokazał palcem na momument znajdujący się dalej. Monument postawiony ku pamięci poległych shinobi - Ten monument jest dla mnie jeszcze ważniejszy. W tym miejscu mogę złożyć hołd wszystkim poległym za naszą wioskę...Moim przodkom, twoim przodkom... - Powiedział patrząc na nią. Spojrzał na znak Wioski Liścia wyryty na nagrobku. Kiedyś spędzał tutaj dużo więcej czasu. Teraz był Hokage i wstydził się tego, że nie może odwiedzić swojego mistrza nawet jeśli bardzo tego chce. Sayate spojrzał ponownie na dziewczynę - Także widzisz...Ja także mam tutaj kogoś, do kogo mogę przyjść. Kogoś, kogo straciłem jakiś czas temu... - Powiedziiał - Mam dla Ciebie propozycję, ale nie wiem czy się zgodzisz... - Zaczął oczekując jej reakcji

Chūnin

PisanieTemat: Re: Cmentarz wioski liścia   Pon Lis 05, 2012 5:38 pm

Słuchała go spokojnie, patrząc na nagrobek, który jej pokazał. Pomnik poległych shinobi..dla niej to była kiedyś zwykła propaganda. Walka za miłość i poświęcenie dla drugiego shinobi, zwykła bzdura. Ale teraz wydawało jej się to prawdopodobne. I niezwykłe naturalne. W końcu w razie niebezpieczeństwa, to Ona by zasłaniała Sayate własnym ciałem, żeby go ochronić. Więc teraz już po części nawet rozumiała zachowanie jej matki.
-Jaką propozycję..?-zapytała zaciekawionym i dość niepewnym głosem. Chciał wybudować jakiś pomnik ku pamięci swoich przodków, albo senseia, a Ona miałaby mu pomóc? Cóż, w sumie mogłaby mu pomóc, jeśli by chciał, o ile dobrze trafiła. Eh, czasami brak sharingana był frustrujący.

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Cmentarz wioski liścia   Pon Lis 05, 2012 5:43 pm

- Z tego co wiem, nigdy nie miałaś nauczyciela... - Zaczął patrząc na nią. Analizował wszystkie za i przeciw - Kiedy już twoja pieczęć zostanie zapieczętowana...Kiedy będziesz mogła normalnie trenować, to może, może mógłbym Ci jakoś pomóc w treningu? - Zapytał, a raczej zaproponował patrząc na nią. No cóż, zawsze mogła mu odmówić, co nie było dla niego raczej jakieś obce. Wystosował luźną propozycję, a jeśli dziewczyna będzie chciała to się zgodzi. Od samego początku wiedział, ze prezentują odmienny styl walki, jednakże nie chciał on jej przekazywać technik, bądź uczyć jej czegoś co sam umie, ponieważ było to niemożliwe. Mógł być dla niej dobrym sparing partnerem oraz mógł pomagać jej w nauce technik instruując ją w jakikolwiek sposób. - Chyba, że jesteś przeciwna - Powiedział w końcu, zaznaczając że zrozumie ewentualną odmowę

Chūnin

PisanieTemat: Re: Cmentarz wioski liścia   Pon Lis 05, 2012 5:53 pm

Trener? Uniosła delikatnie lewą brew, patrząc na niego lekko niedowierzającym wzrokiem. Przecież pokazywali całkowicie odmienny styl walki. Ona miała Katon, on Suiton. Ona Raiton, a on Doton, nie mógł jej niczego nauczyć. Co najważniejsza od był Senju, Ona Uchiha. Więc w zupełności nie mogła zrozumieć jego propozycji. Chyba, że mógłby być jej partnerem..ale wtedy ich walki trwałyby bez końca. Uśmiechnęła się więc tylko lekko i przysunęła się by musnąć wargami jego dolną wargę, którą następnie przegryzła.
-Ale to ja wygram-mruknęła wesołym tonem, odsuwając się jednak od niego. Musnęła przy okazji palcami jego tors, lecz zaraz rękę schowała. W końcu nie przystoi w takim miejscu..zabawne, najchętniej to by się z nim zamknęła w pokoju na kilkanaście dni i nie wypuszczała go z łóżka. Aż takie emocje ją przerażały, w końcu nigdy takich uczuć nie odczuwała..może dlatego były dość intensywne?

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

PisanieTemat: Re: Cmentarz wioski liścia   Pon Lis 05, 2012 6:07 pm

- Nie wątpie - Odpowiedział jej i złapał za rekę, którą dopiero co dotykała jego tors. Ruszył z nią powoli w drogę powrotną. - Hm, jakiś pomysł, gdzie teraz? - Zapytał patrząc na nią. Nie odpowiedziała mu na jego propozycję co nieco zbiło go z tropu. Wszakże powiedziała coś o wygrywaniu, jednakże chodziło jej raczej o sparingi. Tak, to tez była dobra opcja. Mógł wtedy na bieżąco sprawdzać jej umiejętnosci, które mimo tego, że zostały na jakiś czas zatrzymane, to były naprawdę wysokie. Gdyby nie pieczeć, dziewczyna spokojnie mogłaby być w tym wieku kimś na poziomie doświadczonego jounnina. Sayate mógł twierdzić, że mogłaby być nawet bardziej poteżna. No cóż, kiedy już jej pieczeć zostanie zapieczętowana, będzie mogła w koncu trenować. Senju był pewien, że dziewczyna nadrobi wszystkie zaległości i jeszcze w przyszłości wielu o niej usłyszy. Tymczasem musiał wrócić do rzeczywistości i do pytania jakie zadał dziewczynie. Oczekując na odpowiedź, kierował się razem z nią w kierunku wyjscia z cmentarza

Chūnin

PisanieTemat: Re: Cmentarz wioski liścia   Pon Lis 05, 2012 6:12 pm

Dziewczyna zacisnęła lekko palce na jego dłoni po czym pociągnęła go za sobą. Kompletnie nie wiedziała dokąd go zaprowadzi, ale Ona tak właśnie robiła. Chodziła gdzieś, plątała się po wiosce by potem znaleźć dogodne dla siebie miejsce, które mijała kilka razy. W sumie z każdym krokiem przyspieszała, aż w końcu puściła się biegiem, co z pewnością było dość nierozsądne z jej strony, jednak musiała się przebiec.
z,t oboje

I II
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Cmentarz wioski liścia   

Powrót do góry Go down

Cmentarz wioski liścia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-