Naruto ''new Generation''

No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 

Drewniana wieża

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Yubari
Chūnin
Chūnin

Imię : Yubari
Nazwisko : Uchiha

PisanieTemat: Drewniana wieża   Wto Paź 09, 2012 8:30 am

Jest to najwyższy punkt przy bramie wioski. Drewniana wieża, służyła niegdyś obserwacji terenu strażnikom, jednak teraz wieża została porzucona, ponieważ została wybudowana nowa. Dlatego też shinobi przychodzą tutaj, aby pooglądać widoki, oraz odpocząć od hałasu dobiegającego z wioski. Idealne miejsce do wyciszenia..

"Bo w oczach tkwi siła duszy"
I II
Powrót do góry Go down
Yubari
Chūnin
Chūnin

PisanieTemat: Re: Drewniana wieża   Pon Lis 05, 2012 6:24 pm

Dziewczyna zaciągnęła tutaj Hokage. Stara opuszczona wieża. Idealne miejsce do obserwacji i przemyśleć. Dziewczyna swego czasu lubiła tutaj przysiadywać. Gdy już znaleźli się na górze, Uchiha usiadła wygodnie na drewnianej posadzce i lekko się uśmiechnęła.
-To jedno z moich ulubionych jest. Nie złość się na mnie, lecz siedziałam tu, patrzyłam na wioskę i wyobrażałam sobie że wszyscy giną od mojego ognia-powiedziała spokojnie, zerkając na Konohę. Zabawne, mówiła to w obecności Hokage. Ciekawe czy gdyby nastąpiła taka sytuacja, ze zdradziłaby wioskę, to czy wysłał by pościć za nią żeby ja zabili czy nie..? Na pewno sytuacja dla niego byłaby niezmiernie trudna, nie wiedziałby co zrobić..a może by wiedział?
-A co gdybym uciekła z wioski? Zabiłbyś mnie?-zapytała, a jej oczy stały się niezwykle poważne. Czy w tym pytaniu się kryło drugie dno? A może po prostu chciała wiedzieć, co by zrobił w takiej sytuacji.

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

Imię : Sayate
Nazwisko : Senju/Asugeki

PisanieTemat: Re: Drewniana wieża   Pon Lis 05, 2012 6:58 pm

Usiadł naprzeciwko niej na podłodze i westchnął - Ładne miejsce - Powiedział rozglądając się, a następnie wysłuchał dziewczyny. Uśmiechnął się tylko - Nie złoszczę się. Wiem, że byś tego nie zrobiła - Powiedział przeczesując swojej włosy - A co do drugiego pytania...Nie lubię rozmawiać na tematy typu "Co by bylo gdyby". Mogę miec tylko nadzieję, że nie będę musiał podejmować takiej decyzji...ponieważ nie uciekniesz z wioski. Nie mógłbym wydać rozkazu zabicia CIe... Musiałbym Cię złapać. Nie odebrałbym życia nikomu z wioski...a tym bardziej Tobie. Jak mógłbym zabić osobe którą kocham? W tym momencie nie obchodziłaby mnie starszyzna wioski... To byłaby moja decyzja Yubari. Ale wiecej o to nie pytaj... Nie lubię tego - Powiedział patrząc w niebo. Był ciekaw dlaczego w ogóle zadała takie pytanie. Było trudne, nawet bardzo. Wiedział, że miałby wielkie problemy, jesli w długim czasie nie wydałby rozkazu eksterminacji, jednakże wiedział też, że nie mógłby tego zrobić. Nie mógłby podpisać wyroku śmierci...na nią.

Chūnin

PisanieTemat: Re: Drewniana wieża   Pon Lis 05, 2012 7:24 pm

To trudne pytanie znaczyło jednak dla niej bardzo wiele. Pokazał jej, że może na niego liczyć. Może mu ufać, a jej na pewno nie zawiedzie. W pewnym momencie dziewczyna wyciągnęła swój kunai, i za nim Sayate zdążył zareagować, dziewczyna już siedziała u jego boku i rekojescia kunaia, tykała go w ramie. -Bron sie, bron sie -powtarzała przy każdym tyknięciu . Drażniła się z nim, chciała by chociaż na chwilę przestałbyć tak opanowany. Żeby tak jak i Ona robił odważniejsze kroki, o wiele bardziej śmiałe. Oczywiście sposób miała nietypowy, ale czy Ona sama nie jest nietypowa? Zresztą każdy etap ich relacji był nietypowy..

I II
Powrót do góry Go down
Sayate
Hokage
Hokage

Imię : Sayate
Nazwisko : Senju/Asugeki

PisanieTemat: Re: Drewniana wieża   Wto Lis 06, 2012 10:32 pm

Zaśmial się patrząc na "ataki" dziewczyny - No cóż, obawiam się, że chyba jednak nie mam z Tobą szans - Powiedział łapiąc ręką za kunai. Wyciągnął go z jej ręki i odrzucił na podłogę - Daj, bo się pokaleczysz - Powiedział, jednakże nie zamierzał dawać jej czasu na jakąkolwiek odpowiedź, gdyż zamknął jej delikatne usta namiętnym pocałunkiem, który trwał stosunkowo długo. Po jego zakończeniu Sayate patrzył się ciągle w oczy chuuninki - Hm, to jest dobra metoda obrony, prawda? - Zapytał uśmiechając się i będąc zadowolonym z siebie. No cóż, nie liczyła chyba na to, że zacznie się bronić w sposób normalny. Chociaż dla niego, to także był normalny sposób...w pewnym sensie. No cóż, to że spotykał się z Yubari także go zmieniło. A raczej zmieniało, gdyż Senju posiadając drewnianą duszę zmieniał się powoli, jak dobry gatunek szanującego się drewna. Kto by pomyślał, że Hokage będzie przesiadywać w wieży obserwacyjnej, tuż przy bramie wioski razem z chuuninką z klanu Uchiha? Tego nie mógł się spodziewać nawet on, a tym bardziej ona

PisanieTemat: Re: Drewniana wieża   

Powrót do góry Go down

Drewniana wieża
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wieża Wiatrów
» Szczyt Wieży
» Wieża Północna
» Hightower/ Wysoka Wieża
» Szczyt opuszczonej wieży