Naruto ''new Generation''

No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 

Rzeka Doliny Końca

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Yubari
Chūnin
Chūnin

Imię : Yubari
Nazwisko : Uchiha

PisanieTemat: Rzeka Doliny Końca   Wto Paź 09, 2012 8:29 am

Rzeka Doliny Końca jest długa i bardzo głęboka. Ambitni genini, studenci akademii tutaj właśnie uczą się chodzić po wodzie, lub przychodzą tutaj aby tą umiejętność pod szlifować. Inni przychodzą tutaj, aby z dołu zobaczyć niezwykłą moc, magię i potęgę tego miejsca. Widok jest naprawdę niesamowity, w końcu w porównaniu z tymi posągami człowiek wydaje się naprawdę mały.

"Bo w oczach tkwi siła duszy"
I II
Powrót do góry Go down
Akio
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Imię : Akio

PisanieTemat: Re: Rzeka Doliny Końca   Czw Paź 18, 2012 7:21 pm

Akio postanowiłem wybrać nieco dłuższą drogę powrotną do wioski jednak zdecydowanie ciekawszą. Widok wielkich posągów założycieli wioski zawsze sprawiał na nim wielkie wrażenie i stanowił motywację do dodatkowego treningu. W dodatku warunki do tego były idealne otwarta przestrzeń i rzeka to wszystko o czym morze marzyć użytkownik suitonu podczas doskonalenia swoich umiejętności. może było to lekkomyślne zużywanie chakry przed powrotem do wioski w miejscu w którym można w każdej chwili spodziewać się wroga, jednak chłopak z klanu Namikaze nigdy nie przejmował się takimi rzeczami. Po odpowiednim skoncentrowaniu chakry chłopak postanowił wypuścić z ust olbrzymi strumień wody który miał powędrować w bliżej nie określonym celu. Jak to zwykle zdarza się w takich sytuacjach nieokreślony cel zamienia się często w coś całkiem realnego. Tym razem był to ptak przypominający bociana który został odrzucony kilka metrów w tył pod wpływem potężnego strumienia. Szczerze powiedziawszy chłopak niezbyt przejąłby się całą sytuacją gdyby nie głos który odezwał się kilka minut później.
-Dziękuje za uratowanie życie- dobiegł do uszu chłopaka dziecięcy głos dochodzący znikąd.
Akio uważnie rozejrzał się po okolicy i dopiero po kilku chwilach dostrzegł małą żabę która była właścicielem głosu
- Eee, nie ma sprawy-odpowiedział chłopak czując się nieco dziwnie i zaczął oddalać się jak najdalej od żaby
Czekaj, jako mieszkaniec Myōbokuzan nie mogę pozwolić aby twoje czynny nie zostały nagrodzone-odpowiedziała żaba po czym przyzwała sporych rozmiarów zwój.-Popdisz się tutaj krwią, a w razie potrzeby będziesz mógł wezwać mnie lub moich przyjaciół Myōbokuzan.
Z początku chłopak niezbyt chętnie patrzył na zwój który miał być kontraktem miedzy nim a żabami jednak kiedy ujrzał że jeden z jego poprzedników nosił to samo nazwisko nie wahał się ani chwili i przystąpił do podpisania kontraktu.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Kaori
Sousetsu
Sousetsu

Imię : Kaori
Nazwisko : Zetsumei

PisanieTemat: Re: Rzeka Doliny Końca   Nie Paź 21, 2012 3:19 pm

Dziewczyna szła dostojnym krokiem spacerując przy brzegu rzeki. Zbliżała się powoli do posągów, które z tej perspektywy były naprawde monumentalne. Westchneła cicho wkładając ręce do kieszeni swojego długiego czarnego płaszcza. Dawno już z nikim nie rozmawiała, a nawet nie miała okazji. Opuściła grupę nukeninów jakiś czas temu i musiała żyć na własną rękę, co nawet jej wychodzilo, jednakże przytłaczała ją samotność. Nie okazywała jednak tego i dumnie krocząc oglądała dwa wielkie posągi ninja znanych na cały świat. Mimo, że wywodziła się z Kiri niewiele wiedziała o swojej wiosce, a o ninja z Konohy wiedzieli wszyscy...

Lider Sousetsu

Imię : Saru

PisanieTemat: Re: Rzeka Doliny Końca   Nie Paź 21, 2012 3:28 pm

Akurat dobrze się złożyło, Saru wracał z posągu Hashiramy. Następnie zauważył dziewczynę przemierzającą brzeg plaży, czyżby kolejna z konohy. Kto wie. Tak czy siak Saru, zaczął iść w jej kierunku. Trochę opanował swój lęk przed kobietami, więc był pewniejszy siebie. - Witaj. Przedstawił się Saru, następnie stojąc na wodzie. Wkroczył na brzeg. - Niech zgadnę jesteś kolejną osobą pochodzącą z konohy, Spytał następnie, podrapał się po policzku.

~B :
~A :
~S :
Powrót do góry Go down
Kaori
Sousetsu
Sousetsu

PisanieTemat: Re: Rzeka Doliny Końca   Nie Paź 21, 2012 3:34 pm

Kaori spojrzała na chłopaka, który niespodziewanie się pojawił. Oby tylko do mnie nie podszedł...pewnie jest z Konohy...- Pomyślała ukradkiem patrząc na niego i poprawiła opaskę Kiri na prawym ramieniu. - Cześć... - Rzuciła krótko w jego kierunku - Nie, z Konohą nic mnie nie łączy... - Powiedziała chłodnym tonem patrząc na chłopaka. Może to wszystko i już się odczepi? A może chce jeszcze czegoś? Może to tajny szpieg jednej z wiosek. No cóż, w każdym razie będzie utrzymywać, że pochodzi z Kiri Gakure

Lider Sousetsu

PisanieTemat: Re: Rzeka Doliny Końca   Nie Paź 21, 2012 3:43 pm

- Kiri gakure, ciekawe. Ja jestem Saru z Suna Gakure. Dużo podejrzeń nie było, raczej rzadko kto zapuszcza się na inne tereny niż swoje. Więc pewnie uciekinier, ale tego jeszcze nie wiadomo. - Powiedz mi, tylko tak szczerze. Jaki masz cel. Wiem że to tak naglę, ale ciekawi mnie to. Saru po prostu był bardzo ciekawy, dziewczyna na pewno nie przybyła z zamiarem odwiedzenia wioski. Więc jaki był jej cel, z resztą dokładnie się przyglądając opasce dziewczyny. Zauważył coś ciekawego na niej.

~B :
~A :
~S :
Powrót do góry Go down
Kaori
Sousetsu
Sousetsu

PisanieTemat: Re: Rzeka Doliny Końca   Nie Paź 21, 2012 3:50 pm

- Miło mi... - Powiedziała to tak chłodno, że powinien zrozumieć dokładnie iż to co miała na myśli było całkowicie inne od tego co powiedziała. Kiedy zadał swoje następne pytanie spojrzała na niego jak na idiote - Czy ty aby nie jesteś nienormalny? Dlaczego miałabym mówić Ci coś o sobie, skoro Cie nie znam? Ehhh - Dziewczyna potarła czoło z zażenowania i ponownie przeniosła wzrok na chłopaka. Wyglądał dosyć dziwnie, no cóż. Każdy ubiera się tak jak chce, ale jeśli do tego dochodzi debilne zachowanie...Nienawidziła takich ludzi

Lider Sousetsu

PisanieTemat: Re: Rzeka Doliny Końca   Nie Paź 21, 2012 3:58 pm

Saru po chwili spoglądania na dziewczynę, uznał iż będzie śmiesznie. - Źle sformułowałem zdanie, chodzi mi jakie masz relacje ze swoją wioską. Saru już wiedział że dziewczyna jest nukeninem, co może doprowadzić do tego że zdobędzie pierwszego członka organizacji. Ale żeby ten proces przyspieszyć, Saru musi zaryzykować. - Przedstawię się jeszcze raz, nazywam się Saru zbiegły ninja z wioski suna gakure.Obecny lider organizacji Sousetsu. No jeżeli ona nie jest pod przykrywką, to będzie dobrze.
- Nie musisz się obawiać niczego z mojej strony.

~B :
~A :
~S :
Powrót do góry Go down
Kaori
Sousetsu
Sousetsu

PisanieTemat: Re: Rzeka Doliny Końca   Nie Paź 21, 2012 4:05 pm

- Idiota... - Pomyślała Kaori i się uśmiechnęła. Poprawiła nieco czarne włosy, które opadały jej na twarz - Tak więc ooje jesteśmy tak zwanymi zbiegami - Odpowiedziała patrząc na niego. Trochę jej ulżyło, ponieważ nie chciała się tłumaczyć jakiemuś ninja z Konohy czy Suny co tutaj robi i dlaczego chodzi sobie po ich kraju. Miała to gdzieś, jednakże znała swoje umiejętności i wiedziała, że jest raczej słabą kunoichi. Mimo to posiadała umiejętności jakimi pochwalić się może zwykły chuunin. Przez jej głowę przebiegła jeszcze jedna myśl Sousetsu...pierwsze słyszę - Pomyślała - Opowiedz mi coś na temat tej organizacji - Powiedziała. Jak na nieznajomego chłopak był dosyć szczery, więc może powinna to wykorzystać. Może w najlepszym przypadku dołączy do niego? Tylko musiała dowiedzieć się więcej, dużo więcej

Lider Sousetsu

PisanieTemat: Re: Rzeka Doliny Końca   Nie Paź 21, 2012 4:40 pm

- W takim razie cieszę się, że jesteśmy na tej samej pozycji. Saru z uśmiechem na twarzy kontynuował. - Sousetsu niedawno ruszyła w obieg, lecz posiadam własną wioskę. Gdzie wszyscy mogą znaleźć w niej swoje miejsce, dom jak i pracę. Celem tej organizacji jest złapania oraz zapieczętowanie Bijuu. Przerwał na chwilę, spoglądając na posąg Uchiha Madary. - Bijuu to ogoniaste bestie, pewnie słyszałaś o nich. Są dość trudne do schwytania, a jeszcze trudniej złapać Jinchuuriki. Osoba z zapieczętowaną bestią, jest bardzo ciężkim przeciwnikiem. Kończąc na tym, Saru spojrzał na dziewczynę. - Jeżeli nie masz dokąd się udać, lub szukasz towarzysz albo pracy. Drzwi do mojej wioski stoją otworem. Ruszając wolnym krokiem w stronę dziewczyny, dodał. - Oczywiście jeżeli masz też jakiś cel, pomogę ci go osiągnąć.

~B :
~A :
~S :
Powrót do góry Go down
Kaori
Sousetsu
Sousetsu

PisanieTemat: Re: Rzeka Doliny Końca   Nie Paź 21, 2012 4:43 pm

Dziewczyna zapamiętywała wszystko co mówił, a raczej starała się zapamiętać. A więc logoniaste bestie... - Zbierasz ogoniaste bestie...tylko po co? - Zapytała przekrzywiając lekko głowę. To było dobre pytanie. - Jestem skłonna pójść z Tobą, ponieważ i tak nie mam żadnego lepszego celu, a skoro i tak oboje jesteśmy uciekinierami...Powinniśmy się trzymać razem - Powiedziała patrząc na niego - Jednakże będziesz musiał mi załatwić dobre miejsce do treningu i miejsce z którego będę mogła czerpać wiedzę...muszę opanować kilka przydatnych technik - Cały czas patrzyła na zbliżającego się chłopaka. Jednakże najbardziej interesował jej cel tej organizacji

Lider Sousetsu

PisanieTemat: Re: Rzeka Doliny Końca   Nie Paź 21, 2012 4:56 pm

- Celem organizacji jest......Zmiana tego świata, na wymarzone miejsce do życia. Bez wojen i strat bliskich. Wspomnienia Saru były rzeczą oczywistą w tej chwili. - Miejsce do spania, sala treningowa. Wszystko co będziesz potrzebowała, znajdziesz. Tak więc twoja odpowiedź. Saru podszedł blisko dziewczyny, spoglądając jej w oczy. - Czy chcesz wraz ze mną zmienić ten świat, robić to czego pragniesz. Poświęcisz się dla celów organizacji. Przyłączysz się.
Żeby nie było muzyka w tle

~B :
~A :
~S :
Powrót do góry Go down
Kaori
Sousetsu
Sousetsu

PisanieTemat: Re: Rzeka Doliny Końca   Nie Paź 21, 2012 5:05 pm

Kiedy chłopak podszedł do dziewczyny ta cofnęła się o dwa kroki i zaśmiała się w głos - Tego świata nie da się zmienić Saru, a tym bardziej jak chciałbyś tego dokonać dzięki Ogoniastym Bestiom? Jak? - Znów zapytała oczekując kolejnej garści potrzebnych informacji - Ty nie wiesz czego pragnę i nie wydaje mi się, żebym szybko opowiedziała Ci o sobie oraz o swoich problemach. Czy przyjmiesz do organizacji kogoś, komu nie możesz w 100% zaufać? - Zapytała i skrzyżowała ręce pod piersiami patrząc na niego

Lider Sousetsu

PisanieTemat: Re: Rzeka Doliny Końca   Nie Paź 21, 2012 5:15 pm

- Powiem ci jak tego dokonam, lecz nie dziś. Saru stał w miejscu, spoglądając na dziewczynę.
- Masz rację tego świata nie da się zmienić, z powodów że nikt do tego nie dąży. Następnie chodziło o zaufanie, co racja to racja. - Tu nie chodzi o to czy ja będę ci ufał, tylko czy ty zaufasz mi. Proponuje ci pomoc, w wydostaniu się z tego. Czym nazywasz dzisiejszy świat, a wkroczenie na nową ścieżkę. Oczywiście nie obejdzie się bez ofiar, które będzie trzeba poświęcić. Kończąc zdanie Saru wyruszył w swoją stronę, wolnym krokiem idąc odwrócił się spoglądając na dziewczynę. Powinniśmy się zbierać, w końcu może się tu zjawić patrol. Resztę wytłumaczę ci na miejscu, więc jeżeli chcesz podążaj za mną.

z/t Tutaj kliknij
Ja napiszę posta tam.

~B :
~A :
~S :
Powrót do góry Go down
Kaori
Sousetsu
Sousetsu

PisanieTemat: Re: Rzeka Doliny Końca   Nie Paź 21, 2012 5:44 pm

Dziewczyna wysłuchała tego co chłopak ma jej do powiedzenia, nie przerywała mu. Wszystko dokładnie zapamiętała. Ciekawe masz plany chłopczyku.. - Pomyślała patrząc za nim, jak powoli się oddala. Po chwili jednak coś popchnęło ją za nim, szła, aż w końcu zrównała się z nim krokiem -Niech Ci będzie...wchodzę w to - Powiedziała patrząc przed siebie

z.t

PisanieTemat: Re: Rzeka Doliny Końca   

Powrót do góry Go down

Rzeka Doliny Końca
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rzeka Severn
» Rzeka Lawy