Naruto ''new Generation''


No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage
 
IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 
 

 Gan shoppu

Go down 
AutorWiadomość
Miyuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin
avatar

Posty : 99
Join date : 09/09/2012
Imię : Miyuki
Nazwisko : Nakane
Wiek : 23

PisanieTemat: Gan shoppu   Pon Paź 08, 2012 2:15 pm

Kunai :

Kunai

Podstawowe zaopatrzenie każdego Shinobi często stosowane w treningach oraz w walce.
Koszt : 8 Ryo/sztuka

Kabuto no Kunai :

Nieco cięższy od swego poprzednika, lecz za to posiada końcówkę zgiętą do zewnątrz. Broń idealna dla osób, które chcą wymierzyć ciosy w miejsce trudno dostępne.
Koszt : 16 Ryo/sztuka

Yondaime no Kunai :

Kunai wytworzony na potrzeby byłego Yondaime Konohy, posiadający dodatkowo rozgałęzienie w postaci dwóch mini ostrzy, które również ranią przeciwnika przy wbiciu się w jego ciało. Podobno wymagany jest także przy użyciu pewnej techniki przemieszczania się.
Koszt : 24 Ryo/sztuka

Kyodaina Kunai :

Broń stosowana przez byłych strażników bramy w Konoha, znacznie większa i cięższa od swego pierwowzoru, lecz dzięki temu jest w stanie przeciąć większą ilość rzeczy.
Koszt : 80 Ryo/sztuka

Shuriken :

Shuriken :

Druga podstawowa broń Shinobi tzn. "gwiazda ninja", służy głównie do rzucania, aniżeli walki wręcz.
Koszt : 10 Ryo/sztuka

Dai Shuriken

Większa wersja popularnego shurikena, która z pozoru cięższa, lecz dzięki temu rzuty są bardziej bolesne oraz celniejsze, mimo że nie lecą na wielką odległość.
Koszt : 50 Ryo/sztuka

Fūma Shuriken

Duży shuriken, na który składają się cztery ostrza możliwe do rozłączenia. Rzuca się nim w dość specyficzny sposób, gdy jest jeszcze złożony. Specjalny okrąg znajdujący się w miejscu złączenia ostrzy znacznie ułatwia operowanie nim, aczkolwiek wciąż wymaga to wprawy.
Koszt : 100 Ryo/sztuka

Bomby :

Hikaridama

Z pozoru przypomina kulkę stworzoną z masy zgniecionego papieru wraz z inkantacją napisaną czarnym kolorem po środku swej budowy, lecz tak na prawdę jest to iście przydatna broń, która po zderzeniu z jakimś obiektem, lub też odczekaniu 10 sekundy wybucha tworząc oślepiające światło. Zazwyczaj stosowane do dywersji.
Koszt : 75 Ryo/sztuka

Kemuridama

Bomba posiadająca tę samą budowę co jej poprzedniczka, aczkolwiek o odmiennym działaniu i braku inkantacji. Gdy doprowadzi się do wybuchu owego przedmiotu poprzez ciśnięcie nim o jakiś obiekt wybucha tworząc chmurę dymu ograniczającą znacznie widoczność.
Koszt : 50 Ryo/sztuka

Aisu Bakudan

Mała bomba, którą spokojnie można przywiązać do kółka znajdującego się u końca kunai, a następnie cisnąć nim w przeciwnika. Jeśli zderzy się ona z jakimś obiektem wybucha tworząc małą chmurę lodu ochładzającą|zamrażającą wszystko w promieniu półtorej metra. Prawdopodobnie jest w stanie zatrzymać techniki katon do rangi C włącznie, lecz nie wszystkie - innymi słowy próbowanie na własną odpowiedzialność.
Koszt : 75 Ryo/sztuka

Senbon :

Senbon

Igły stosowane przez bardziej doświadczonych Shinobi stosowane zazwyczaj by trafić w punkty witalne przeciwnika.
Koszt : 100 Ryo/paczka zawierająca 10 sztuk

Senbon no Ranchā

Specjalna kusza, którą można zamontować na ręce. Pozwala ona na wystrzelenie pięciu Senbon za pomocą mechanizmu.
Koszt : 250 Ryo/sztuka

Senbon no Kasa

Parasol umożliwiający ukrycie w środku do 40 Senbon. Następnie po wyrzuceniu go w górę istnieje możliwość uwolnienia i wystrzelenia ukrytych akcesoriów. Należy jedynie uważać, gdyż Senbon lecą dookoła parasola, więc można zostać narażonym na atak spod własnej techniki.
Koszt : 500 Ryo/sztuka

Burēdo :

Geka-yō Mesu

Mały nożyk inaczej zwany skalpelem umożliwiający przecięcie skóry jak i słabych lin. Często wykorzystywany przez medyków.
Koszt : 20 Ryo/sztuka

Tanto

Sztylet z ostrzem o długości 25 centymetrów świetnie sprawdzający się w przypadku pchnięć jak i cięcia przeciwnika. Dzięki jego wielkości jak i wadze, można całkiem szybko nauczyć się jego pełnej obsługi.
Koszt : 300 Ryo/sztuka

Bokken

Drewniany miecz, o głowni długości 80 centymetrów oraz lekko wygiętym kształcie. Przeznaczony dla mniej doświadczonych mistrzów miecza, zazwyczaj to nim trenują nim przejdą do używania katany.
Koszt: 350 Ryo/sztuka

Katana

Tradycyjna broń Samurajów o głowni długości 80 centymetrów oraz lekko wygiętym kształcie. Świetnie sprawdza się w połączeniu z technikami żywiołowymi.
Koszt : 500 Ryo/sztuka

Fuuma no Burēdo - Zanbatō

Broń wytworzona przez Shinobi pochodzących z klanu Fuuma. Polecana głównie dla silnych Shinobi ze względu na jego wagę, lecz nadrabia to siłą cięć jakie można nią wykonać.
Koszt : 350 Ryo/sztuka

Hikikomi burēdo

Mechanizm z dwoma ukrytymi sztyletami, który należy założyć na obie ręce. W przypadku walki można je spokojnie wysunąć tworząc element zaskoczenia i zaatakować przeciwnika lub obronić się przed inną bronią białą.
Koszt : 700 Ryo/2 sztuki

Ōgama

Kosa posiadająca trzy ostrza świetnie nadająca się do zadawania cięć lub obrony przed zbliżającymi się ataki bronią białą. Również rozciągająca się rękojeść ułatwia złapanie przeciwnika.
Koszt : 800 Ryo/sztuka

Nakkuru

Kastety używane niegdyś przez Asumę, idealnie sprawdzające się przy walce w zwarciu. Istnieje możliwość przelania do nich chakry żywiołu, która wzmacnia ich atak lub nadaje specjalne właściwości.
Koszt : 800 Ryo/2 sztuki

Hoka no Buki :

Nunchaku

Broń składająca się z dwóch pałek połączonych łańcuchem. Idealna dla użytkowników TaiJutsu.
Koszt : 400 Ryo/sztuka

Oto no Tebukuro

Rękawica stosowana do manipulacji poziomem jak i kształtem fal dźwiękowych, które następnie można wypuścić w postaci ataku. Umiejętne jej wykorzystanie jest w stanie zatrzymać słabsze ataki jak i poważnie uszkodzić narząd słuchu przeciwnika.
Koszt : 600 Ryo/sztuka

Chēn-Tsuki Tebukuro

Rękawica zakładana na jedną z rąk posiadająca zamontowany mechanizm, w którym znajduje się łańcuch, który można rozciągnąć na odległość 5 metrów. Wykorzystanie tej broni zależy od wizji użytkownika.
Koszt : 600 Ryo/sztuka

Meisu

Broń stosowana przez Hagane Kotetsu. Jej użycie polega na rzuceniu nią w przeciwnika, a ta następnie sama namierza dokładnie jego położenie (do 15 metrów ucieczki). Jest w stanie ogłuszyć przeciwnika jak i zmiażdżyć jakąś kończynę. Przez swoją wagę wymaga się przechowywania jej w zwoju.
Koszty : 800 Ryo/sztuka.

Han

Wachlarz stosowany niegdyś przez Temari znacznie wzmacniający techniki Fuuton oraz umożliwiający wytwarzanie zwykłych podmuchów wiatru, które mogą ranić przeciwnika jak i odbić zbliżające się bronie.
Koszt : 700 Ryo/sztuka

Rōru :

Chīsana Koiru

Mały zwój pozwalający na zapisanie w nim jakiś informacji, lub ukrycie broni.
Koszt : 50 Ryo/sztuka

Heikin-Tekina Rōru

Średniej wielkości zwój pozwalający na zapisanie we wnętrzu jakiś informacji, jutsu, lub ukrycie broni.
Koszt : 100 Ryo/sztuka

Ōkibona Rōru

Dużej wielkości zwój pozwalający na przechowanie większej ilości przedmiotów i innych tego typu rzeczy.
Koszt : 200 Ryo/sztuka

Shinobi no Akusesarī :

Nōto

Pusta notka, na której można zapisać jakieś inskrypcje.
Koszt : 10 Ryo/sztuka

Bakuhatsu-Tekina no Noto

Notka zawierająca wybuchową inskrypcję, którą można przykleić do drzewa lub po prostu rzucić wraz z kunai'em w stronę przeciwnika. Jeśli przyklejona to wybucha po kontakcie z jakimś obiektem, lub gdy przeciwnik wejdzie na specjalnie utworzoną strefę wybuchu.
Koszt : 40 Ryo/sztuka

Makibishi

Kolce, które można rozsypać po podłożu w przypadku ucieczki przed przeciwnikiem, lub po prostu rozstawiając pułapkę. Ze względu na swoją wielkość są mało widoczne, dzięki czemu przeciwnik może łatwiej wpaść w ich sidła, jeśli tak się stanie dość poważnie ranią stopy.
Koszt : 100 Ryo/10 sztuk

Beru

Dzwoneczek służący do rzucania GenJutsu wraz z Senbon, lub po prostu używany w celach ćwiczeniowych.
Koszt : 10 Ryo/2 sztuki

Sureddo

Nić, do której można przymocować shuriken lub inne tego typu rzeczy a następnie sterować ich ruchem.
Koszt : 50 Ryo/1 metr

Ōkyū Shochi Kitto

Podstawowa apteczka zawierająca w swym wyposażeniu jeden bandaż elastyczny, pięć plastrów, rękawiczki jednorazowe oraz maść chłodzącą na rany płytkie.
Koszt : 80 Ryo/kabura z zawartością

Omomi

Specjalne ciężarki treningowe na nogi znacznie ograniczające poruszanie się, idealne dla użytkowników TaiJutsu w celu wzmożenia ich treningu.
Koszt : 600 Ryo/ 20 KG ciężarki sztuk 2

Kansōshita Ketsueki to Piru

Pigułka zawierająca skrzepniętą krew. Idealna na długie walki gdy straciliśmy licznej ilości krwi, nadmierne jej stosowanie ma tragiczne dla użytkownika skutki.
Koszt : 100 Ryo/ 3 pigułki

Shinobi no Kiki :

Horusutā

Kabura przyczepiana zazwyczaj do paska pozwalająca na przechowanie w jej wnętrzu do 3 małych zwoi, 3 bomb, 5 kunai, 5 shuriken, oraz 10 notek.
Koszt : 100 Ryo/sztuka

Kunai no Horusutā

Kabura zakładana na udo pozwalająca przechować do pięciu kunai.
Koszt : 50 Ryo/sztuka

Rajio

Radio umożliwiające komunikację między członkami drużyny podczas misji. Działa w odległości do 100 metrów.
Koszt : 1000 Ryo/ zestaw dla całej drużyny/4 sztuki

Masuku

Maska umożliwiająca oddychanie pod wodą, lub przebywanie bez skutków ubocznych w zatrutych pomieszczeniach.
Koszt : 500 Ryo za maskę wodną/ 800 Ryo za maskę tlenową/ 1200 Ryo za maskę podwójną

Hyōtan

Gurda umożliwiająca przenoszenie wody lub piasku, który następnie można wykorzystać do swych technik. Jednym jej minusem jest to, że przez swą wagę znacznie ogranicza ruchy osoby, która ją nosi.
Koszt : 500 Ryo/sztuka

Iryō-yō Yōki

Specjalny pojemnik zawierający substancję płynną, która umożliwia zachowanie oczu w stanie takim, jakim były jeszcze w ciele ich wcześniejszego właściciela. Wyrwane oczy należy włożyć maksymalnie w przeciągu 5 minut do tego pojemnika.
Koszt : 1000 Ryo.

Tebukuro

Specjalne rękawice z odkrytymi palcami chroniące przez zdarciem skóry.
Koszt : 250 Ryo/2 sztuki
Powrót do góry Go down
http://shinobidastiny.dialog.tv
Eizo
Jounin
Jounin
avatar

Posty : 51
Age : 20
Join date : 11/10/2012
Imię : Eizo
Nazwisko : Uchiha
Wiek : 19

PisanieTemat: Re: Gan shoppu   Czw Paź 25, 2012 10:58 am

Lekko pochmurny dzień wcale nie polepszył nastroju Eiza, który szedł teraz ulicą w stronę shoppu. Miał zamiar kupić katanę.
Drzwi otwarły się z lekkim zgrzytem, do środka nieco dusznego pomieszczenia wleciało trochę chłodu, którego jak było widać sprzedawca pragnął. Eizo spokojnym krokiem podszedł do lady i położył na niej sakiewkę z pieniędzmi.
-Ooo... Pan Eizo-powiedział staruszek z lekką pokorą w głosie. Eizo był znanym Jouninem w Konosze.
-Chciałbym kupić katanę-powiedział Eizo swym naturalnym tonem głosu. Na jego twarzy malował się jak zwykle spokój, który nie okazywał niczego. Staruszek zniknął na chwilę w drzwiach do magazynu. Kiedy wrócił pod pachą miał podłużne pudełko w którym bez wątpienia znajdowała się katana. Chwilę później sprzedawca położył opakowanie na blacie stołu i odpakował. W środku znajdowała się katana wraz z pochwą. Eizo wyciągnął oba przedmioty z pudełka i wsadził katanę do pochwy. Pokrowiec [pochwa -.-] na miecz wisiał dobrze przywiązany do białego pasa, który przepasał czarną szatę Eiza.
-[b]500 Ryo[b]-powiedział spokojnie jounin po czym wręczył sprzedawcy sakiewkę. Staruszek zaczął przeliczać pieniądze a kiedy chciał powiedzieć: "Wszystko się zgadza, dziękuję bardzo. Zapraszam ponownie" Eiza już nie było...
Powrót do góry Go down
 
Gan shoppu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto ''new Generation'' :: Konoha Gakure no Sato :: Hokage: Sayate Senju :: Centrum Wioski-
Skocz do: