Naruto ''new Generation''


No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage
 
IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 
 

 Kurama- Kyūbi

Go down 
AutorWiadomość
Yubari
Chūnin
Chūnin
avatar

Posty : 300
Join date : 05/10/2012
Imię : Yubari
Nazwisko : Uchiha
Wiek : 18

PisanieTemat: Kurama- Kyūbi   Sob Paź 06, 2012 4:06 pm


Nazwa: Kurama, znany również jako Kyūbi(dziewięcio-ogoniasty)
Postać: Lis
Specjalne zdolności: Nieskończone ilości czakry, wielka siła, szybsza regeneracja ran.
Jinchuuriki: Miyuki

Kurama to bystry i wymowny demon. Posiada również cięty język, sadystyczną osobowość, a przy tym poczucie sprawiedliwości i odrobinę honoru. Współpraca jest z nim bardzo ciężka, co chwila demon chce przejąć kontrolę nad jinchuurikim. Najczęściej uwalnia się, gdy jinchuuriki przeżywa gwałtowne emocje takie jak ogromny żal, który przeradza się w złość, a tym się Kurama karmi.

Formy :

Chakura no Sheru

Dodatkowa porcja chakry, którą Jinchūriki otrzymuje od demona spoczywającego w jego ciele przybiera kolor czerwony wypływając na zewnątrz jego ciała. Zarówno zęby jak i paznokcie znacząco rosną, a jego włosy stają się bardziej spiczaste oraz wysunięte do góry. Szybkość wrasta znacząco za sprawą poruszania się na tzn. "czterech łapach". W tej formie rany leczą się zaskakująco szybko, lecz nie trwa ona też długo. Początkowo Jinchūriki nie jest w stanie samemu wchodzić w te formę, dopiero po treningu może zmusić lisa do tego.
Wymagania : Opis kontroli na minimum jedną stronę A4.

Ichinō

Chakra wypływająca z ciała Jinchūriki przybiera formę powłoki ochronnej wraz z jednym ogonem. Pazury stają się ostrzejsze niż zwykle i to właśnie za ich pomocą gracz walcz. Forma ta pozwala na rozciąganie swych demonicznych kończyn na odległość do pięciu metrów, które walczą początkowo bez ingerencji Jinchūriki.
Wymagania : Opis kontroli na minimum dwie strony A4.

Dai Ni-Bi

Forma ta cechuje się jeszcze większą ilością chakry, która tworzy drugi ogon. W tym stanie Jinchūriki pochłonięty jest emocjami, które powoli zaczynają wyniszczać jego ciało - demon stara się przejąć kontrolę, dopóki się go nie opanuje.
Wymagania : Opis kontroli na minimum trzy strony A4.

Dai San-Bi

Jinchūriki otrzymuje większą dawkę chakry od Biju, która powoduje rozrost trzeciego ogona. Jego forma zaczyna przypominać coraz bardziej tę lisią - oczy pochłonięte są coraz większą czerwienią, a ryki które z siebie wydobywa są w stanie zatrzymać techniki Katonu do rangi C włącznie.
Wymagania : Opis kontroli na minimum trzy i pół strony A4.

Dai Yon-Bi

Forma zwana drugą wersją transformacji, ciało Jinchūriki w ogóle nie przypomina tego, czym było kiedyś. Uwydatniają się tu krwistoczerwone oraz bordowe kolory Biju, rozrywając przy tym skórę. Ból towarzyszący Jinchūriki jest nie do opisania, po zakończeniu tego trybu należy otrzymać szybką pomoc medyczną. W tej formie można wykonać Bijuudamę.
Wymagania : Opis kontroli na minimum cztery strony A4.

Dai Go-Bi

Rozwinięcie poprzedniego stanu, w którym przybywa jeszcze jeden ogon symbolizując zwiększoną chakrę oraz ryk obronny na techniki Katon do rangi B włącznie.
Wymagania : Opis kontroli na minimum cztery i pół strony A4.

Dai Roku-Bi

Stan, w którym rozwija się szkielet demona, pokrywając prawie całe ciało Jinchūriki. Najniebezpieczniejsza z form, gdyż demon zabija komórki Jinchūriki tworząc przy tym nowe należące do niego samego. Szybkość jaką daje ta forma jest nie do opisania, umożliwia zarazem odbijanie technik Katon do rangi B włącznie w stronę przeciwnika. Wymagane jest natychmiastowe leczenie po zakończeniu tej transformacji, gdyż większość komórek została zniszczona, a skóra pali użytkownika.
Wymagania : Opis kontroli na minimum pięć stron A4.

Techniki :

Rasenrangan

Użytkownik będąc pod postacią dziewcioogoniastej formy, tworzy dwa ramiona które formułują liczne rasengany. Dzięki temu, może uderzać nimi w przeciwników, trzymając rasengany rękami chakry.


Hitei-tekina kanjō o mitsukeru
Jest to umiejętność Kuramy. Z racji ze jest to demon pełen nienawiści, jest w stanie wyczuć negatywne emocje, takie jak nienawiść i chęć zabicia jakiejkolwiek osoby znajdującej się wokół niego. Jinchuuriki, gdy przejmuje kontrolę nad demonem, również nabywa tę umiejętność.

Kyūbi: Hi no honō
Jinchuuriki będąc w ośmio-ogoniastej formie, wypuszcza z ust płomienie ognia o ogromnej mocy. Nic istnieje żadna obrona, która powstrzyma tej atak. I trzeba techniki o ogromnej mocy, aby sparować atak.

Kyūbi: Tatsumaki
Jinchuuriki będąc w piecio-ogoniastej formie, uderza łapą w ziemię tworząc tornado, które może wywołać ogromne szkody.

Bijuu: Chakra Āmu
Jest to zdolność jinchuuriki, kiedy jest w ogoniastej formie. Powstaje łapa demona, z jego chakry, którą jinchuuriki steruje. Można zrobić z tej łapy hak, lub chwytać przedmioty czy wrogów z dużej odległości. Technika ma różne oblicza w zależności od użytkownika i chakry demona.

Kyūbi:Zōfuku sonā
Jinchuuriki będąc w ogoniastej formie wykorzystuje swoje ogromne rezerwy chakry, aby przetworzyć ją w potężny ryk, który ma ogromne ciśnienie i powoduje dużo zniszczeń.

Bijūdama
Jest ostatecznym atakiem ogoniastej bestii. Aby utworzyć atak, trzeba zebrać zarówno pozytywną, czarną chakrę (purasu no kuro chakura), jak i negatywną, białą chakrę (mainasu no chakura shiro). Formowana jest ona w postaci kuli i kompresowana wewnątrz ust. Czarna i biała chakra muszą być w stosunku 8:2. Siła ataku jest zależna od siły bestii.


*By opanować ogony od 4 do końca należy odbyć trening w specjalnym miejscu, o którym należy dowiedzieć się fabularnie.
Powrót do góry Go down
 
Kurama- Kyūbi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto ''new Generation'' :: Techniki :: Bijuu-
Skocz do: