Naruto ''new Generation''


No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage
 
IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 
 

 Shukaku-Ichibi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Yubari
Chūnin
Chūnin
avatar

Posty : 300
Join date : 05/10/2012
Imię : Yubari
Nazwisko : Uchiha
Wiek : 18

PisanieTemat: Shukaku-Ichibi   Sob Paź 06, 2012 3:53 pm


Nazwa: Shukaku, zwany również Ichibi no Shukaku (jedno-ogoniasty Shukaku)
Postać: Tanuki
Specjalne zdolności:: Kontrola nad piaskiem i wiatrem
Jinchuuriki:

Demon ten cechuje się ciętym językiem i zamiłowaniem do walk. Jest koloru piaskowego, z ciemnoniebieskimi wzorami na ciele. Białka jego oczu są czarne, a tęczówki żółte. Źrenica przypomina kształtem gwiazdę lub shurikena, jest otoczona przez cztery mniejsze kółka. Shukaku ma jeden, łuskowaty ogon. Jinchuuriki Shukaku nigdy nie zasypia, ponieważ wtedy demon może przejąć całkowitą kontrolę.

Formy :
Shukaku Hanbun
Piasek znajdujący się w górdzie zaczyna pokrywać ciało Jinchūriki, początkowo jego dłoń a następnie połowę twarzy. Wyrasta piaskowy ogon, a oczy przybierają kolor Shukaku. Siła oraz szybkość drastycznie wzrastają nasilając się z każdą chwilą, gdy Jinchūriki wpada w większą złość (po uzyskaniu zupełnej kontroli nad tą formą atrybuty te wzrastają wprost proporcjonalnie do umiejętności gracza) . Ma on możliwość rozciągania swych członów na tyle, na ile pozwala piasek go otaczający.
Opanowanie: Aby opanować tę formę należy opisać trening na minimum jedną stronę A4.

Shukaku Minichua
Piasek pokrywa ciało Jinchūriki pozostawiając jedynie stopy odkrytymi - wygląda on jak miniaturka demona. Jak w przypadku poprzedniej transformacji wzrasta jego siła, szybkość oraz obrona. Nawiązując do defensywy, pokrywa z piasku jest w stanie zamortyzować wiele ciosów. Ta forma posiada jedynie jeden słaby punkt, który powoduje zsunięcie się całego piasku z gracza.
Opanowanie: [i]Aby opanować tę formę należy opisać trening na minimum dwie strony A4.


No Kanzen Katachi
Forma ta dzieli się na dwa etapy, pierwszym z nich jest kontrola Jinchūriki polegająca na tym, że użytkownik przybiera formę jednoogoniastej besti. Będąc w wybudzonym stanie jest on w stanie kierować poczynaniami tej postaci, samemu będąc do połowy zasypanym w piasku na czubku głowy Bijū. Drugim etapem jest kontrola tej postaci poprzez demona, który pokrywa całego gracza piaskiem chroniąc go od ataków. Ta forma pojawia się zazwyczaj gdy obie osobowości nie pogodziły się jeszcze ze sobą. Jeśli obie postaci nie żyją ze sobą w symbiozie, Jinchūriki ma możliwośc uwolnienia tej mocy poprzez zapadnięcie w sen.
Opanowanie: Aby opanować tę formę nalezy opisać trening na minimum trzy strony A4.

Techniki jinchuurikiego

Suna no Tate

Wrodzone
Gdy użytkownik ma zostać zraniony, automatycznie chroni go tarcza piasku. Reaguje on niezależnie od użytkownika, chroniąc go przed uszkodzeniami ciała. Tarcza jest w stanie wytrzymać silne ataki i pociski, i może być mocniejsza od stali. Jedynie co ją może pokonać to szybkie ataki (piasek nie nadąża) lub potężne techniki np. chidori.

Suna no Yoroi

Ranga techniki: C
Użytkownik tworzy na swoim ciele nową skórę, stworzoną z zbitej warstwy piasku. Technika używana, gdy Suna no Tate zawiedzie. Technika pochłania jednak duże ilości chakry, w dodatku nie jest tak odporna jak piaskowa tarcza (łatwo pęka i odpada). Inną słabością jest dodatkowy ciężar piasku, oznaczający zmniejszenie szybkości i mobilności użytkownika.

Daisan no Me

Ranga techniki: C
Użytkownik jedną ręką przykrywa swoje oko, natomiast w drugiej dłoni tworzy się jego kopia z piasku. Technika skuteczna, aby podejrzeć przeciwników. Często łączona z techniką Suna no bōru.

Suna Bunshin no Jutsu

Ranga techniki: C
Piaskowy klon znacznie różni się od innych technik klonowania, ponieważ piasek nie może przyjąć pełnej formy użytkownika. Klon to piaskowa zbroja, lecz w postaci użytkownika. Dlatego klon w mgnieniu oka może powstać z piasku i ochronić użytkownika.

Sabaku Kyū

Ranga techniki: B
Brutalne technika, polegająca na uwięzieniu ofiary w piasku. Następnie zaciska dłoń i piasek zgniata przeciwnika łamiąc mu wszystkie kości i zabijając.

Sabaku Sōsō

Ranga techniki: B
Po uwięzieniu wroga w piasku, użytkownik powoduje implozję piasku. Użytkownik zabija osobę, lecz śmierć następuje tak szybko, ze ofiara nie czuje bólu. Przez wysokie ciśnienie, dany obszar zalewa fontanna krwi ofiary. Użytkownik może również kontrolować ciśnienie, co oznacza że może połamać kości przeciwnika lub go zabić.

Suna no bōru

Ranga techniki: B
Ulepszona wersja Suna no Tate. Piasek otacza całego użytkownika, zamykając go w kuli o niezwykłej twardości. Gdy przeciwnik się zbliża, z kuli wystają kolce, które atakują wroga. Są one bardzo ostre, z łatwością przecinają skórę. Przebić się można przez nią potężną techniką typu chidori. Jednak nawet chidori, jest w stanie zranić użytkownika który znajduje się w kuli, jednak nie sprawi że kula rozpadnie się.

Sabaku Fuyū

Ranga techniki: B
Użytkownika wzmacnia swój piasek za pomocą chakry, aby wesprzeć swoją wagę i unosić się w powietrzu na "piaskowym talerzu". Taką "piaskową chmurkę" można stworzyć również dla naszych sojuszników. Jednak im więcej takich "chmurek" tym więcej pochłania to chakry.

Suna Shigure

Ranga techniki: B
Technika polega na tym, że piasek krzepnie w postaci małych grudek piasku przypominającym deszcz. Wszystkie grudki piasku są kontrolowane przez chakrę, więc użytkownik może rozpocząć atak , gdziekolwiek chce. Technika często stosowana jako przynęta, gdyż prawdziwym zamiarem jest atak z ziemi.

Rendan: Suna Shigure

Ranga techniki: B
Jest to rozwinięcie Suna Shigure, jednak tym razem użytkownik tworzy wiele piaskowych kul, które atakują przeciwnika.

Ryūsa Bakuryū

Ranga techniki: A
Użytkownik tworzy ogromne ilości piasku, które atakują przeciwnika w postaci fal. Użytkownik może manipulować piaskiem, a technika praktycznie zabija wroga.

Sabaku Taisō

Ranga techniki: A
Po wytworzeniu piasku, użytkownik przykłada dłonie do ziemi i tworzy ogromne fale uderzeniowe, które powodują trzęsienie ziemi.

Suna Arare

Ranga techniki: A
Ostatecznie rozwinięcie Suna Shigure. Użytkownik formułuje duże gródki piasku, które następnie spadają z wysokości na przeciwników. Przez to, ze obejmuje szeroki zakres, to ciężko jest tą technikę uniknąć. Również tak samo jak Suna Shigure może być wykorzystana jako przynęta, gdyż prawdziwy atak następuje z ziemi.

Suna no Kanchi

Ranga techniki: A
Użytkownik rozprasza duże ilości specjalnego piasku, na danym obszarze. Użytkownik jest w stanie wyczuć każdego, kto będzie miał bezpośredni kontakt z piaskiem. Jeśli piasek jest rozprzestrzeniony na odpowiednim terenie w odpowiednim kolorze, to piasek staje się niemal niemożliwy do wykrycia.

Sabaku Sōtaisō

Ranga techniki: S
Użytkownik korzysta z ogromnych ilości piasku, którymi otacza wroga kolejnymi warstwami piasku tworząc wysoką piramidę, która więzi wroga w środku. Piasek jest niezwykle twardy i bardzo ciężko jest się uwolnić..

Sabaku Rō

Ranga techniki: S
Użytkownik wytwarza piasek, który w ogromnych ilościach barykaduje ofierze drogę. Następnie potężna piaskowa łapa chwyta przeciwnika, więżąc go. Twardość piasku zależy od ilości chakry, jaką użytkownik przeznaczy do wykonania tej techniki. Dodatkowo nie ważne czy przeciwnik jest na ziemi czy w powietrzu, to niemal niemożliwe jest aby ofiara uciekła. A nawet gdyby sie to udało, użytkownik w każdej chwili może wykonać inną technikę.Techniki demona
Fūton: Renkūdan

Wymagania : Pełne uwolnienie Shukaku
Shukaku bierze głęboki wdech, a następnie strzela wielkimi kulami powietrza, zmieszanego z chakrą w przeciwnika. Kule mają taka siłę, że mogą zniszczyć las, oraz kilka gór, czy pagórków. Z racji, że w kulach jest chakra, to wybuchają one po dotarciu do celu powodując jeszcze więcej zniszczeń.

Suna Shuriken

Technika wykorzystywana jest przez jinchuuriki gdy jest w Shukaku Hanbun. Tworzy on wtedy piaskowe shurikeny, którą są znacznie wytrzymalsze od zwykłych. W dodatku zadają spore obrażenia.

Saikō Zettai Kōgeki: Shukaku no Hoko
Piasek utwardza się i powstaje unikatowa włócznia Shukaku. Jinchuuriki może nią walczyć, lub nią rzucić. Jutsu zadaje duże szkody, a włócznia jest w stanie przebić się przez najtwardszy metal.

Fūton: Mugen Sajin Daitoppa
Jinchuuriki pod postacią Shukaku (nie w pełnej formie) kumuluje w swoich płucach ogromne ilości powietrza (dzięki demonowi, jinchuuriki ma większą objętość płuc). Następnie z łatwością wyrzuca skumulowaną ilość powietrza w przeciwnika, dzięki czemu unika ataków.

Saikō Zettai Bōgyo: Shukaku no Tate
Jinchuuriki tworzy gigantyczną figurę z piasku, która przypomina Shukaku. Posąg jest zbudowany z najtwardszych składników mineralnych, co czyni ją praktycznie niezniszczalną.


Bijūdama
Jest ostatecznym atakiem ogoniastej bestii. Aby utworzyć atak, trzeba zebrać zarówno pozytywną, czarną chakrę (purasu no kuro chakura), jak i negatywną, białą chakrę (mainasu no chakura shiro). Formowana jest ona w postaci kuli i kompresowana wewnątrz ust. Czarna i biała chakra muszą być w stosunku 8:2. Siła ataku jest zależna od siły bestii.


*By wyrazić chęć opanowania którejkolwiek z form należy wcześniej zgłosić się do któregoś z adminów.
Powrót do góry Go down
 
Shukaku-Ichibi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto ''new Generation'' :: Techniki :: Bijuu-
Skocz do: