Naruto ''new Generation''


No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage
 
IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 
 

 Lista Kinjutsu

Go down 
AutorWiadomość
Yubari
Chūnin
Chūnin
avatar

Posty : 300
Join date : 05/10/2012
Imię : Yubari
Nazwisko : Uchiha
Wiek : 18

PisanieTemat: Lista Kinjutsu   Sob Paź 06, 2012 1:12 pm


Kuchiyose: Edo Tensei
Zwój posiada: Do zdobycia na misji

Ranga techniki: S
Technika ta polega na wskrzeszaniu zmarłych osób. Aby wykonać tą technikę użytkownik musi posiadać próbkę DNA osoby którą chce ożywić. Dusza zmarłego musi również przebywać w czystym świecie czyli ofiary pieczęci boga śmierci na przykład nie mogą być dzięki temu wskrzeszone. Potrzebna jest również żywa ofiara, który posłuży za naczynie dla zmarłej duszy. Gdy powyższe wymagania zostaną spełnione, wtedy nabyte materialne pozostałości są rozmazywane na specjalnym zwoju, po czym zwój się uaktywnia i "rozwija się" z żywą ofiarą w środku symbolu. Pył i popiół otaczają ofiarę, nadając jej wygląd osoby która ma być wskrzeszona. Następnie zmarły odżywa i jego ciało jest przechowywane w trumnie, dopóki nie zostanie wezwany przez użytkownika. Teoretycznie można wskrzesić dowolną liczbę osób, pod warunkiem że ma się ich próbkę DNA i wystarczającą liczbę ofiar.
Gdy czyjaś dusza zostanie po raz pierwszy wezwana, jej ciało jest szare i lekko się rozpada. Osoba wezwana zachowuje swoje wspomnienia, osobowość i wszystkie umiejętności w tym nawet kekkei genkai. Użytkownik może wykonać specjalne oznaczenie, które sprawi że osoba przywołana będzie bardziej przypominać siebie wyglądem i może to także usunąć osobowość osoby przywołanej.
Zabicie przyzwanej osoby w naturalny sposób jest niemożliwie. Wszelkie obrażenia natychmiastowo się regenerują. Nawet zabicie osoby która przywołała daną osobę nie sprawi, że osoba przywołana zniknie. Istnieją trzy sposoby na pokonanie tego jutsu:
a) Zapieczętowanie duszy odrodzonego człowieka
b)Gdy sam użytkownik zakończy technikę. Kolejność pieczęci do anulowania techniki : Pies,Koń,Tygrys i powiedzenie "Kai".
c)Żywa osoba ma jakiś wpływ na zmarłą osobę np. jest jej bliska i może przemówić do jej duszy i pozwolić mu odejść. Dzieje się tak dlatego że ludzkich uczuć nie można kontrolować..

Po wykonaniu jednej z metod, organy wracają do popiołu i pyłów, zaś ciała osób poświęconych leżą w popiele.


Kage Bunshin i Tajū Kage Bunshin no Jutsu
Zwój posiada: Do zdobycia na misji
Kage Bunshin

Ranga techniki: B
Technika polega na wytworzeniu jednego lub kilku materialnych klonów. Kopie te są tak idealne że nie da rady ich odróżnić nawet za pomocą Byakugana, ponieważ klony mają taka samą ilość chakry jak użytkownik. Jednak posiadacz sharingana jest w stanie rozróżnić oryginał od stworzonych kopii. Technika została wpisana w listę technik zakazanych, ponieważ pochłania dużą ilość chakry, a niewielu shinobi ma możliwość używania tej techniki bez większego narażania siebie. gdy klony zostaną zniszczone, chakra wykorzystana do ich stworzenia przepada.
Cieniste klony, mają wszechstronne zastosowania-mogą być użyte do zmyłki do różnych ataków, do pomocy w wykonywaniu technik lub do ich nauki. Wtedy nauka przebiega o wiele szybciej, gdyż odwołane klony przekazują oryginałowi całą swoją wiedzę, jednak również i zmęczenie które się kumuluje, może rzucić właściciela dosłownie na kolana a nawet doprowadzić go do śmierci.

Tajū Kage Bunshin no Jutsu

Ranga techniki: A
Technika identyczna jak Kage Bunshin z tą różnicą, że zamiast kilku klonów, użytkownik tworzy ich kilkaset. Technika jest potencjalnie niebezpieczna dla użytkownika, ponieważ wszystkie klony mają ten sam poziom chakry co użytkownik. Niewiele osób jest w stanie korzystać z tej techniki z względu na ogromną ilość chakry, jaką trzeba użyć.


Sōjasōsai no Jutsu
Zwój posiada: Do zdobycia na misji


Ranga techniki: A
Ten atak jest morderczo-samobójczy. Użytkownik tworzy znaki z ręką przeciwnika. tym sposobem zostają przyzywane dwa węże, które gryzą nadgarstek ofiary i użytkownika. Tym sposobem obydwie osoby umierają w szybkim tempie przez bardzo silny jad, którym operują węże.

Hiraishin no Jutsu
Ranga technik: S
Zwój posiada: Do zdobycia w trakcie misji

Technika ta polega na natychmiastowym pojawieniu się w innym miejscu. Aby to wykonać, potrzebna jest tylko jedna rzecz-musi znajdować się tam specjalna notka która jest niezbędna w czasie tej teleportacji. Przed użyciem tej techniki, zostawia się owa notkę z formułą w wybranym miejscu. (np. doczepia się ją do kunaia i rzuca w wybrany cel) po czym dzięki niej, pojawia się np. za przeciwnikiem zaskakując go.
Powrót do góry Go down
 
Lista Kinjutsu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Lista obecności w pracy
» Kanto 1-151 - Lista Pokemon
» Lista zajętych osób do avatarów
» WZÓR KARTY I WSKAZÓWKI TWORZENIA (dorosły)
» Czarna Lista Śmierci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto ''new Generation'' :: Techniki :: Spis Technik-
Skocz do: