Naruto ''new Generation''


No długo masz zamiar się patrzeć. ? Klikaj '' Rejestruj'' Klik, Klik.... Noo dajesz, dajesz nie przestajesz. Wink. Czeka na ciebie świetna przygoda więc nie zastanawiaj się tyle tylko chodź do nas ;D.

Naruto ''new Generation''

Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni! - Trzeci Hokage
 
IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
TOP50 GryGry w przeglądarce PBF - Toplista gier PBFNamek Power TOP-100 TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
Toplista Naruto - Power of ninjaNaruto World Cup Najlepsze strony o Anime w necie..::NARUTO-ZONE::..

Pilne Poszukiwanie NOWEGO Mizukage ~ Miyuki
Zapisy Do Konoha i Kiri chwilowo zamknięte
Z dniem dzisiejszym OGŁASZAM, że nabór na MG otwarty ! ~ Miyuki

Share | 
 

 Douhito Ichizoku

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Yubari
Chūnin
Chūnin
avatar

Posty : 300
Join date : 05/10/2012
Imię : Yubari
Nazwisko : Uchiha
Wiek : 18

PisanieTemat: Douhito Ichizoku   Sob Paź 06, 2012 12:37 pm

Jest to klan pochodzący z Iwa Gakure. Ich Kekkei genkai to Bakuton (uwolnienie wybuchu). Pozwala o na posługiwanie się jutsu polegającym na eksplozji. Członkowie tego klanu, na dłoniach mają usta, które wykorzystują do wykonywania technik(Kibaku Nendo- wybuchajaca glina. )

Techniki:

Shī Wan

Ranga techniki: C
Typ : Ofensywna
Zakres działania : 12-17m
Czas Trwania : Do momentu detonacji
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 5 postów
Jedna z podstawowych technik Kibaku Nendo. Użytkownik za pomocą swoich ust na dłoni i gliny, tworzy małe ożywione lalki o kształcie często podobnym do zwierząt. Jeżeli są to ptaki, mogą latać. Ta funkcja w połączeniu z ich małą samodzielnością wybuchową, sprawia, że ​​doskonale nadają się do tajnych operacji. Użytkownik może tworzyć znaczną ilość takich bomb.
Lista bomb:
Owady i pająki: zwyczajne bomby. (Gracz może je tworzyć, gdy ma rangę technik C)
Ptaki: balistyczne bomby, zwykle stosowane do transportu i powietrznego skautingu. (Gracz może je tworzyć, gdy ma rangę technik B)
Węże i stonogi: podziemne bomby, zazwyczaj używane do unieruchamiania przeciwnika. (Gracz może je tworzyć, gdy ma rangę technik B)
Ryby i meduzy: podwodne bomby. (Gracz może je tworzyć, gdy ma rangę technik A)
Kurīchā ( Gracz może je tworzyć, gdy ma rangę technik S) -Użytkownik za pomocą Kibaku Nendo tworzy istoty podobne do ludzi. Użytkownik jest połączony z kreaturami za pomocą cienkiego przewodu gliny. Dzięki temu, może nimi manipulować. Gęstość gliny jest wystarczająco wielka, aby odeprzeć i wessać miecz. Gdy kreatury zostają pocięte, glina tworzy więcej ludzkich/zwierzęcych kreatur. Użytkownik może stworzyć więcej przewodu gliny i manipulować powstałymi kawałkami. W dodatku może je w każdej chwili zdetonować. Kreatury również potrafią walczyć za pomocą rąk i nóg. Mogą uformować kolce z swojego ciała i atakować wroga.

Nendo Bunshin

Ranga techniki: A
Typ : Pomocnicza
Zakres działania : 12-17m
Czas Trwania : Do momentu uszkodzenia
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 7 postów
Użytkownik tworzy swojego klona z gliny. Może on zaatakować wroga i schwytać go, używając do tego swojego ciała. Klon pokazuje swój naturalny kształt, gdy część ciała wroga przebija się przez niego. Glina zmienia swoją twardość i wróg zostaje unieruchomiony. Jeżeli eksplodująca glina zostanie dodana do klona, to użytkownik w każdej chwili może sprawić aby klon wybuchł tuż przy nieprzyjacielu.

Jibaku Bunshin

Ranga techniki: A
Typ : Ofensywna
Zakres działania : 12-17m
Czas Trwania : 2 posty
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 7 postów
Technika używana przeważnie w sytuacjach krytycznych. Stosuje się ją do aby zająć czymś przeciwnika, a żeby użytkownik mógł uciec. Replikacja po połknięciu wybuchowej gliny zamienia się w bombę o dużej sile rażenia. Technika jest niebezpieczna, gdyż proces detonacji trwa zaledwie kilka sekund przez co przeciwnik ma bardzo mało czasu na ucieczkę.

Shī Tsū

Ranga techniki: A
Typ : Ofensywna/Defensywna
Zakres działania : 12-17m
Czas Trwania : Dopóki glina z jakiej jest zbudownay, nie skończy się
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 7 postów
Użytkownik używa obu ust, które znajdują się na jego dłoniach, tworząc dużego smoka. Jest on zdolny do samodzielnego lotu. Gdy użytkownik znajduje się na plecach smoka smok może wypluwać mniejsze figurki z gliny, które atakują przeciwnika jak sterowane pociski rakietowe. Rakiety są ograniczone ilościowo, lecz ich wielkość jest większa od człowieka. Użytkownik w każdej chwili może zdetonować pociski. Jednak pociski tworzone są z gliny smoka, pobierając ją początkowo od ogona. To ogranicza liczbę, jaką smok jest zdolny do stworzenia, zanim glinę będzie trzeba poświęcić z bardziej istotnych obszarów, takich jak organy lub skrzydła.

Shī Surī

Ranga techniki: S
Typ : Ofensywna
Zakres działania : 12-17m
Czas Trwania : Dopóki nie spadnie
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 7 postów
Najpotężniejsza broń dalekiego zasięgu. Gdy zostanie aktywowana, staje się ogromna przybierając kształt figury ludzkiej. Spuszczana jest z wysokości i gdy spada, zwiększa się w locie, rozkładając swoje dłonie szeroko i spadając na dany cel. Siła tej bomby jest tak duża, że może zniszczyć znaczną część wioski.

Shī Fō

Ranga techniki: S
Typ : Ofensywna
Zakres działania : 12-17m
Czas Trwania : 2 posty
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : 7 postów
Użytkownik tworzy dużych rozmiarów lalkę, która jest w kształcie użytkownika. Gdy lalka pęknie, zostaje uwolniona chmura mikroskopijnych bomb. Nie są one widoczne dla ludzkiego oka, a bomby dostają się do krwiobiegu każdego, kto je wdycha. Mogą one wybuchnąć na polecenie użytkownika powodując że ciało ofiary rozpada się na poziomie komórkowym, dosłownie zamieniając się w pył.

Shī Ō

Ranga techniki: S
Typ : Ofensywna
Zakres działania : 10km
Czas Trwania : 3 posty
Ilość postów, po których można jej użyć ponownie : Raz w życiu
Najwyższa forma Kibaku Nendo. Jest ona techniką samobójczą. Użytkownik odsłania usta na swojej klatce piersiowej, które są zaszyte. Gdy użytkownik usunie szwy, zamienia się w dużą kulę gliny. Przez to, ze usta są połączane z sercem, przez co może wykorzystać cały swój zapas chakry. Użytkownik ugniata chakrę za pomocą meridianów i robi to cały czas, aż do chwili wybuchu. Wybuchowa chakra pojawia się w żyłach użytkownika, które po chwili zamieniają się w kulę która pęka i się detonuje. Tworzy się ogromny wybuch o sile rażenia 10 km.
Powrót do góry Go down
 
Douhito Ichizoku
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto ''new Generation'' :: Techniki :: Klanowe-
Skocz do: